Porty - rychlý transport po světě

Důležitá oznámení, pravidla, ...

Porty - rychlý transport po světě

Příspěvekod Feiwill » 07 led 2008 01:23

Pojem porty je užíván v mnoha významech; na Arkhalii přibývá ještě jeden ne tak obvyklý význam. Existují speciální kouzelné předměty - porty -, které si můžete nakoupit v každém významnějším městě a které postavu odkudkoli ze světa přenesou do města, kde byl port zakoupen. Tyto porty mají formu buď kouzelných hůlek nebo papírových lístků (v závislosti na místě prodeje), obojího s omezeným počtem použití. Hůlky nejsou přenosné mezi postavami, lístky přenosné jsou.

Cena portů je dost malá na to, aby vám dovolila udržovat si stálou zásobu několika portů do každého města. To je silně doporučeno, neboť vzdálenosti mezi městy jsou pro pěší transport neúnosné. Porty jsou jediným dopravním prostředkem na větší vzdálenosti, pro který nemusíte napřed umřít (viz pojednání o hrobech a oltářích).

Lehce výjimečnými porty jsou porty do dvou arkhalijských PvP arén. Prodávají se ne v cílových arénách, ale ve vybraných městech u dedikovaných obchodníků a jsou výrazně levnější než ostatní porty. Temná PvP aréna je pouze slepou lokací, ovšem z Pouštní PvP arény je možné ukrátit si pěší cestu do některých zajímavých destinací.
Feiwill
Level 29
 
Příspěvky: 946
Registrován: 30 pro 2007 00:00
Bydliště: Morava

Zpět na Důležité informace

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron