Arkhalijská banka, osobní trezory

Důležitá oznámení, pravidla, ...

Arkhalijská banka, osobní trezory

Příspěvekod Feiwill » 07 led 2008 01:39

V bance nacházející se v hlavním městě - Agardonu - si může každá postava otevřít účet. Peníze se z banky nikdy neztratí, ani je nelze odtud ukrást. Vzhledem k tomu, že se však na Arkhalii pěstuje kultura skladníků, u nichž jsou peníze stejně tak v bezpečí jako v bance a kteří bývají připoutáni strategicky v Loftenwoodu, nepatří arkhalijská banka věru k nejbohatším na světě.

Trezor je speciální vynález, který si můžete zakoupit v Agardonu. Jeví se jako každý jiný předmět v inventáři postavy, přičemž jedna postava může mít nejvýše jeden trezor. Posláním trezoru je ochrana před zloději: cokoli do trezoru vložíte, se stane neukradnutelným. Navíc předměty zamčené v trezoru po postavě nikdy nezůstanou v hrobě, pokud postava měla body v okrádání. Nevýhodou trezorů je jejich cena, váha, malý objem a existence skladníků.

Trezory mají tendenci bugovat v nich uložené předměty, pokud s trezorem nemanipulujete předpisově. Napřed vždy trezor odemkněte, až poté měňte jeho obsah a po dokončení přesunů jej zase zamkněte.
Feiwill
Level 29
 
Příspěvky: 946
Registrován: 30 pro 2007 00:00
Bydliště: Morava

Zpět na Důležité informace

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron