Verze 28_25

Horké informace přímo od WB.

Verze 28_25

Příspěvekod ShaDoOoW » 08 říj 2012 02:04

Verze 28_25:

- globální změna padání rarit, pokud půjde 5 a více hráčů bude šance, že padnou rarity 2 (při 10 lidech by mohly padnou i 3) - rozdíl je že ani na jednu nebude 100% šance (což při starém systému byla)
- úprava počtu mincí, které padnou v MV na náhodný počet
- šance dole v pekle srovnány na úroveň tunelu + ne vždy padnou oba klíče z arciďábla
- zlevnění skládaček na +7AC o 1, většina až o 2 zlaťáky
- úprava obřího doupětě - prodloužení tak aby běžný postup trval tak dlouho jako má boss respawn
- úprava první lokace dimenzionálního tunelu
- posílení golemů v opuštěné slůji (byli na úrovni skřetů)
- oprava iounu na DC kouzel
- opět revize hraničářovy zbroje - naprostá většina bonusů zrušena, přidány jiné více zapadající do prapůvodní myšlenky "přijdme povoláním to co jim chybí"


Dodatek k úpravě pekla:
Včera jste zašli nad tím jak imba loot tam byl, dneska budete nadávat že tam *nic nepadá*. Ten dungeon má ale jiné kvality: v počtu hráčů na které byl stavěn je velmi jednoduchý, je zábavný a vyžaduje nejméně náročnou skladbu buildů. Taktéž se tam velmi dobře expí na LL a všichni teď už víte že tam padají naprosto neporovnatelné kousky. Proto nelze čekat, že tam ten loot bude lepší než kdekoliv jinde (a on bohužel díky mému špatnému úsudku byl :oops: ).

Dodatek k úpravě hraničářovy zbroje:
Prosím nepište mi jako hráči ani jako DM že nové kousky jsou odpad a k ničemu - to není konstruktivní kritika a už mě to vážně nebaví poslouchat, ne bez konkrétního návrhu jak by se to mělo udělat jinak. Je třeba neporovnávat s tím co kdysi padalo (a nikdy padat nemělo) a co tu ještě koluje protože DMka neměly dost odvahy vám to sebrat. I to co padalo dodnes bylo oproti ostatním zbrojím o 2 řády výš. Takže zpátky na zem. Kdo to nosit nechce, jsou tu jiné zbroje.
Mimochodem kdo chce může staré hraničáře prodat DM a dostane velmi dobrou finanční kompenzaci.
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Zpět na Úpravy v modulu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků