Návrhy ithemů

Návrhy budoucích změn v modulu a diskuze o provedených změnách.

Návrhy ithemů

Příspěvekod Ice » 17 srp 2008 16:42

Stále připomínáte jak v pokladech nepadají žádné pořádné ithemy. Tak tady máte možnost ukázat co je podle vás dobrej ithem co by jste rádi našli.
Uživatelský avatar
Ice
Level 30
 
Příspěvky: 1107
Registrován: 01 led 2008 00:00

Příspěvekod nexfar » 17 srp 2008 17:51

jen doplnim - dobre bude pokud budete uvadet i treba v jakem dungu by dle vas mel dany item padat.

Vety typu " at v dungu pada neco lepsiho " nejsou moc uzietecne.

Dobre je treba: "ve stokach by mohl padat rapir treba 1/1 az 3/3 a zase by tam nemuselo byt tolik scimitaru" ( jen jako priklad )
Uživatelský avatar
nexfar
Level 24
 
Příspěvky: 287
Registrován: 17 pro 2007 00:00
Bydliště: Sidlo rodu Nexfar

Příspěvekod ShaDoOoW » 17 srp 2008 20:18

dobře, tak když se nikdo nehlásí...

Co by padat nemuselo:

- u koz by nemuselo být tolik praků,luků a kuší
- u jožina by nemusely padat bezcené pláště +2 vs alignment co padají u koz
- v šedém doupěti by nemusely padat rukavice síly+3, pásek obratnosti+3 a tolik oboustranných zbraní +5/3, vickrát jsem tam nebyl, takže co za šrot tam padá nevím
- v říši temnot jsem byl jen 1x a naposledy, padla mi tam kuš +3, ne kvůli tomu tam chodit nebudu
- u drákuly by v "hlavním" pokladu nemuselo padat to samé co v ostatních
- v morii by nemusely padat zbroje +4 a už vůbec ne jiné než fullpláty
- ve stokách by nemuselo padat tolik řemdihů
- v tehyartu +2 zbraně, byl jsem tam jen 2x, jednou mi padlo kopí +2 podruhé prachy, od té doby už tam nelezu


Co by padat mohlo:

Low-lvl unikátní zbraně, dřív padaly u drákuly (třeba Čepel studeného železa), rozložil bych to mezi kozy, jožina, šedé podle síly zbraně (ale pořád jen ty low-lvl)
Low-lvl custom zbraně, no možná že to padá ale za 400 návštěv koz jsem jediho neviděl. Před wipe tam +3 myslím padal.
Výbava, co si hráč koupí tzn. +3 fullplát, +3plášť,+3pásek síly atp. +3 u koz/tehyart, +4 u jožina.
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Příspěvekod Ice » 18 srp 2008 08:12

Zjevně jsi nepochopil že ty slotovky co tu kritizuješ se dají měnit a skládat na lepší. Jinak i cenově jsou mnohem lepší než kdyby ti tam padaly ty bezcený věci co kdysi padali a jinak ty dungy co popisuješ jsou fakt pro Low-lvly takže víc jak +4 věci tam nečekej. Ve stokách jsi měl asi smůlu na ty řemdihy. Jinak Jedi byl po wipe vyřazen protože byl nehratelnej. Ale je vidět že to moc nechodíš jelikož unikátních zbraní padá všude celkem dost a u drákuly je ta možnost asi dokonce největší i když jen do +3. Zkus třeba Labirint tam padá pár pěkných unikátních zbraní.
Jinak tenhle post nebyly míněn jako co padat nemá ale jak mají vypadat ithemy, který mají padat. Pod slovem unikátní zbraň si já nic nedovedu představit.
Uživatelský avatar
Ice
Level 30
 
Příspěvky: 1107
Registrován: 01 led 2008 00:00

Příspěvekod ShaDoOoW » 18 srp 2008 14:38

Takže další topic, kde chcete z lidí dělat blbce.

By mě zajímalo, kdo sem ještě bude ochoten něco napsat.
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Příspěvekod kubajzcz » 18 srp 2008 16:29

No to si děláte prdel ne ? :D
Tak Shadooow se vam tu snazi napsat a poradit co jste si sami vyzadali !!!
Tak vam zkusil napsat co si mysli ze by bylo lepsi a vy ho za to pomalu zprcate ? Sorry ten slovnik ale uz fakt nechapu co teda od hracu vlastne chcete ?!
Uživatelský avatar
kubajzcz
Level 10
 
Příspěvky: 10
Registrován: 07 srp 2008 23:00

Příspěvekod nexfar » 18 srp 2008 16:51

jde o to ze 90% procent z vas si stezuje v dunzich nic nepada ... dejte tam neco smysluplneho.

Otazka tedy zni co a kam ?

Jenze chce se zaroven i soudnost v tom ze u kozlu tezko bude asi padat rapir +5 +5 magie s ostrosti a setnutim. Dle pak odpoved "neco unikatniho" je opravdu podnetna. Navrhnete ten unikat jak ma opravdu vypadat tj se vsema parametrama - ale ne jen klady muze mit i nejakej postih.

Dale berte take to ze v pokladu nemuzou zustat jen ty nej veci dane urovne musi tam byt nejake to rozmezi - pr plaste u jozina.

Rise temnot je dung pro cca 15 lvl tak tam taky musi byt primereny drop.
Drakula, tehy vidim jak dlouho vam to trva taky velmi snadne dungy.

Tady nejde o to delat si z vas jak rikate prdel ale o trochu umirneni protoze opravdu neni cilem vyplnit lehucke dungy na par minut samejma +5. Dale pak stalo by za to spise koukat nejen na tyhle low lvl dungy ale i na nejake dalsi. Jinak pri trose prohledavani obchodu tam celkem casto vidim unikaty 1-4 ( rapiry , bastardy , scimy, kratke mece .. ) takze tyhle nizke jsou k nalezeni.

Dale pak prosim o trochu sebekritiky jdu-li poklad 2x mohu tvrdit ze vim co tam pada ?
Uživatelský avatar
nexfar
Level 24
 
Příspěvky: 287
Registrován: 17 pro 2007 00:00
Bydliště: Sidlo rodu Nexfar

Příspěvekod Cania » 18 srp 2008 19:15

mno ja iceho pochopil tak, ze tohle ma bejt topic ohledne hracmi navrzenejch itemu a mista kde by mohli dropnout.

takze za mne:

celkem by se mne libili armory pro fightery co by nemeli skoro zadne + do ac, ale misto toho by jim byli pridavany ruzne bonusy do odolnosti na zraneni: jako napr pro absolut low lvl by bylo +5/ bodne secne, pro uplne high by mohli prijit navic mnohem zajimavejsi bonusy, ale zas naopak i minusy napr: v Zk by mohl padat armor co by daval rezist 15 na secne/bodne/ nake elementy, ale zas by pridaval +5zraneni pri zasahu tupym. nebo neco takoveho...

co se tyce zbrani urco dobrej naslap byli zbrane co byli v mrazive vezy dolu. jen mene uber a i v dostupnejsich dungach.

a jako obvykle neco pro prskafky co by jim zvedalo jejich utocnou silu. napr dyka s pridavajici quicken spelly pro ruzne urovne, nebo jine magicke epic skilly...

jo uz fei mnel zaimavej napad pridat ruzne predmety s haste. davali by jenom haste a nic jineho ale zas by slo i o prsteny amulety a ne jen botky, nebo chranice
Uživatelský avatar
Cania
Level 19
 
Příspěvky: 90
Registrován: 07 led 2008 00:00

Příspěvekod Lament Greed » 20 srp 2008 07:59

Pardon, že nereaguju na topic ale na Shadowa. No podle mě si taky shadow napsal jen to, co se hodí jemu. Třeba jako trvzení nic jiného než fullplat bych bez rozmýšlení spláchl do záchodu. Přeju hodně trpělivosti
S pozdravem Lament Greed
Uživatelský avatar
Lament Greed
Level 14
 
Příspěvky: 29
Registrován: 01 dub 2008 23:00
Bydliště: vesnice u Zpívajícího vodopádu

Příspěvekod genar » 20 srp 2008 14:04

kdyby shadow myslel na jine než na sebe to by byl duvod k oslavě
Uživatelský avatar
genar
Level 20
 
Příspěvky: 112
Registrován: 21 čer 2008 23:00

Příspěvekod kiklop » 20 srp 2008 15:21

Ehm o tejto teme som dost dlho premyslal, lenze som prisiel na to, ze mam strasne malo skusenosti s dropmi na to, aby som vedel povedat nieco, co by stalo za to. Snad len par myslienok:
Urobit nejake "unikatne" zbrane s prihodenim nejakeho uzitocneho (nie prilis silneho) featu(pripadne spellu spustajuceho sa pri zasahu), hlavne u zbrani, ktore sa malo/vobec pouzivaju. Uplny priklad: dlhy mec Duchovrah +x, +blindfight, +x divine dmg, -2(alebo x/2?) wis, ne-zle presvedcenie.
Dire mace s knockdownom? Kopija s 10% sancou zoslat ray of enfeeblement s dost vysokym levelom? Improved whirlwind na obojstranny mec? Palcat zosielajuci cure critical(proti nemrtvym)? Nieco na ten sposob.
Mozno sa tu uz nejake podobne veci vyskytuju, fakt mam malo skusenosti. A niektore s tich co som vymenoval by aj tak nikomu nestali za to, aby ich vyuzili. Len proste taky napad, takto by sa dalo pokombinovat vselico.
Gurin Hammerfist - Agardonska stráž R.I.P.
Gard z Veze - R.I.P.

Michal od Zvona - kto vie co z neho bude
Grurin Hammerfist - Gurinov syn
Mlat Hammerfist - druhorodeny Gurinov syn
Uživatelský avatar
kiklop
Level 22
 
Příspěvky: 160
Registrován: 21 led 2008 00:00

Příspěvekod genar » 20 srp 2008 16:06

to už mužou rovnou přidat chaoickej stit:)(pokud neni)
Uživatelský avatar
genar
Level 20
 
Příspěvky: 112
Registrován: 21 čer 2008 23:00

Příspěvekod Awatar » 20 srp 2008 18:58

Tak já teda navrhuju co takhle nějaká možnost získání ithemu který,má trvalé TS jako byla má unikátní helma.-)
Uživatelský avatar
Awatar
Level 15
 
Příspěvky: 36
Registrován: 07 led 2008 00:00

Příspěvekod ZED » 30 srp 2008 12:18

Zdravím...můj názor je že nějak rapíry jsou nedostatkovým zbožím...zatím sem teda nevybíral nic jíného jak kozly a teďkom párkrát Jožina 8)
Tak určitě by mohl padat nějaký rapír +3..... u kozlů. Sem tam byl asi tak 120x a nenašel sem snad ani jeden, scimitary pár různých jo.
ZED
Level 7
 
Příspěvky: 7
Registrován: 18 bře 2008 00:00

Příspěvekod Ice » 11 zář 2008 12:54

Takže dle přání jsem udělal do modulu následující:
Haste ithemy budou všeho druhu jen některé nové budou skládací.
Spoustu nových zbraní s různými zraněněními a featy.
Chaotickej štít byl vždy k nalezení a nadále bude.
K nalezení bude i helma s TS (i ta bude skládací).
Uživatelský avatar
Ice
Level 30
 
Příspěvky: 1107
Registrován: 01 led 2008 00:00

Další

Zpět na Diskuse o úpravách v modulu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků