Itemy v pokladech - návrhy na padání

Návrhy budoucích změn v modulu a diskuze o provedených změnách.

Itemy v pokladech - návrhy na padání

Příspěvekod ShaDoOoW » 03 bře 2010 21:40

Ice píše:Ještě jednou opakuji tento topic nebyl založen k tomu, kde jaký množství čeho má padat, ale proto aby jste vymýšleli a navrhovali itemy, které by jste rádi našli.
Takže abych nebyl OT zakládám nové téma.

Jde mi o tohle, ty slotovky +3-+4 jsou úplně naprd, +3 obyč chce lvl 9, přidáš tam 2 gemy a je to 20, to je nanic, lowlvl stačí +0/3 kam si hodí k2 nebo k4 a skrz svitek gmw (který dává +5 a to za 1700gp - výhodná koupě) valí až do 20 kde pokud má vymění na +6 uniq zbraň

takže prostě slotovka u koz nebo u jožina je prostě odpad na prachy tzn. jako by tam byly prachy, čímž se dostáváme k poměru užitečná věc:odpad u koz 1:10 (ano bývalo to horší, přijde mi že se tak 100 praků a kuší odebralo) v bažinách je to lepší tak 1:7

mnohem raději bych tam místo tohoto šrotu viděl věci, které můžu použít - armor +2-3 ac, štíty +2-3, amulet +2-3, 10 kusů lektvarů léčení kritického zranění nebo třeba lektvary na mind z daemonvillu nebo ioun aj. prostě low lvl věci které prostě budu mít šanci použít...



Ale hlavně a to už jsem navrhoval před rokem by to chtělo když už tam padnou GP tak aby nepadlo směšných 49gp ve stokách ale aby tam bylo 20k třeba, jako opravdu 49gp to mi přijde lepší když by tam nic nebylo, to je úplně nervy drásající :evil:
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Příspěvekod mulo » 03 bře 2010 21:56

ja som z tymy pokladmy uz som vravel aj ked je to odpad +3 zbran spenazis za 25k as a tie +3 zbroje zbrane si kupis v agardone nieco cez 100k ked si das odhad ceny v deamone si kupis +4 zborj za 90k ...a v kazdej rpg ktoru si hral urcite pada kopu odpadu... diablo si urcite hral tam zijes len z odpadu...a tym ze to sa bude zlahcovat a co ja viem co vsetko tym ta hra upada to som zazil na wowku
Uživatelský avatar
mulo
Level 26
 
Příspěvky: 436
Registrován: 29 črc 2008 23:00
Bydliště: Loftenwood

Příspěvekod mulo » 03 bře 2010 22:02

ja by som bral nejaky pvp ring treba pre fightera nieco ako je drakobijec ale ten je pre kaste ..nejake zachranne hody disciplinu a taunt ..alebo nejaku lepsiu verziu amuletu silenstvi .. pripadne plast taky tych nini vela pouzitelnych co poznam tak je na hody,ac , hody a ac, concentracka,hide a nieco , potom co je take zaujimavejsie je drakobijec a plast z mv a uz len haste inak neviem a z tych plastou sa nosia len ac a haste jo a esce nymfa
Uživatelský avatar
mulo
Level 26
 
Příspěvky: 436
Registrován: 29 črc 2008 23:00
Bydliště: Loftenwood

Příspěvekod mulo » 04 bře 2010 12:26

mulo píše:ja by som bral nejaky pvp ring treba pre fightera nieco ako je drakobijec ale ten je pre kaste ..nejake zachranne hody disciplinu a taunt


napr 6 hody 8-10disciplina 8-10 taunt hod tam treba impr. disarm urob stoho skladacku a daj to ktrpovi tretiu cast tak za 3 zlate ...myslim ze u trpa esce neni skladacka?
Uživatelský avatar
mulo
Level 26
 
Příspěvky: 436
Registrován: 29 črc 2008 23:00
Bydliště: Loftenwood

Příspěvekod ShaDoOoW » 04 bře 2010 12:50

mulo píše:ja som z tymy pokladmy uz som vravel aj ked je to odpad +3 zbran spenazis za 25k as a tie +3 zbroje zbrane si kupis v agardone nieco cez 100k ked si das odhad ceny v deamone si kupis +4 zborj za 90k ...a v kazdej rpg ktoru si hral urcite pada kopu odpadu... diablo si urcite hral tam zijes len z odpadu...a tym ze to sa bude zlahcovat a co ja viem co vsetko tym ta hra upada to som zazil na wowku

Tak to potom udělejme runy, runové slova, sety, a náhodný drop a loot i z npc? OMG tohle není Diablo tak to s tí nesrovnávej.

WoWko jsem nehrál, ale tohle není lehčení tohle je vylepšení - slotovka +3 je odpad, když tam bude 10 lektvarů léčení kritických zranění co je na tom lehčího? má to menší cenu jen to dokonce aj můžeš použít - rozhodně ode mě nepadaly nápady tady aby u koz padaly +6 slotovky
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Příspěvekod mulo » 04 bře 2010 13:08

tak to je uhol pohliadu a vylepsienie a zlahcenie v tomto pripade to je to iste miesto toho ze si nazbieraz 4 zbrane pojdes predat a kupis si zbroj tak ti padnu 4 zbroje dostanes mozno taku polku jak nez za zbrane..je to natom to lahce ze nemusis behat po obchodoch a nakupovat to je proste otom ze bud si lenivy ale mas tolko prace ze na nwn nemas bars casu inak nevidim dvovod preco by si si nemohol kupovat lekarnicky v lw alebp flasky v tanglu ..jedinu upravu by som dal aby v tanglebrooku boli aj flasky po 10..a +3zbroje stity su tiez odpad tak neviem co riesis a jak som vravel dostanes zato esce menej gp
Uživatelský avatar
mulo
Level 26
 
Příspěvky: 436
Registrován: 29 črc 2008 23:00
Bydliště: Loftenwood

Příspěvekod ShaDoOoW » 04 bře 2010 13:44

hmm já teda zastáncem věcí které tam jsou jen aby jsi nenašel ty lepší nebo prázdných dlouhých lokací které ti mají jen prodloužit čas než dojdeš z bodu A do B nejsem takže tady se neshodnem...
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Příspěvekod mulo » 04 bře 2010 14:27

pozri ty mas svoj nazor ja svoj ice jak povedal nebude to riesit a forum navsivuje malo ludi tak jo podme na pifko :D

ice potom mi napis jak stymi itemai vysie co som pisal

a jak to je stym batohmi na silver coin bo po restarte ich mam aj tak az ked lognem 2 tak ich nema a ta 1 libra 4 z policka v inventari sa da nejak pretpriet podla mna
Uživatelský avatar
mulo
Level 26
 
Příspěvky: 436
Registrován: 29 črc 2008 23:00
Bydliště: Loftenwood

Příspěvekod Ice » 04 bře 2010 14:53

K Shadooowovi - je to přesně jak říká mulo - padne ti šrot který buďto můžeš skládat na lepší nebo prodat a nakoupit si za to věci který navrhuješ aby padali. (je to o tom aby ses taky musel podívat po obchodech co kde mají) Myslím dokonce, že věci co jsou v obchodech v pokladech nepadají.
Jak už jsem psal poměr slotovek ku itemu je přibližně 3:1 ve všech dunzích. A script na vytváření pokladů je všude stejný. (mimochodem u koz iouny padají)

K Mulovu návrhu pro vrácení pytlíku - je tu bugovatelná a nesmyslná věc proto byla zrušena.
Uživatelský avatar
Ice
Level 30
 
Příspěvky: 1107
Registrován: 01 led 2008 00:00

Příspěvekod drax » 04 bře 2010 15:22

Ice píše: (mimochodem u koz iouny padají)

to by mě zjaimalo s jakou šancí páč ja tma ioun este nevidel a už z tama mám 4x haste robu 2x haste boty(ty 11) 3x ring of ironskin 4x prsten na unik
Uživatelský avatar
drax
Level 31
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 23 led 2009 00:00

Příspěvekod Mefistofel » 09 bře 2010 07:36

stema gp to je prvda...ono kdyz se clovek tahne napr cca hodku a najde v pokladu 43gp tak to nikoho moc nepotesi
Mefistofel je syn Dabla a byl stvoren proto aby zabijel a slouzil radu Temnich Templaru
Slavu a cest vzdejme nasemu panu!!!
Uživatelský avatar
Mefistofel
Level 26
 
Příspěvky: 452
Registrován: 06 bře 2008 00:00
Bydliště: Tanglebrook

Příspěvekod Feiwill » 09 bře 2010 11:25

Mefistofel píše:stema gp to je prvda...ono kdyz se clovek tahne napr cca hodku a najde v pokladu 43gp tak to nikoho moc nepotesi

No nahodou me mile prekvapilo, jak zridka padnou GP misto itemu. Ve srovnani s obdobim kolem wipu. Ty pravdepodobnosti tam urco musely bejt nak zredukovany.
Feiwill
Level 29
 
Příspěvky: 946
Registrován: 30 pro 2007 00:00
Bydliště: Morava

Příspěvekod praetor » 09 bře 2010 20:27

Zlato na konci dungu nasere, ale stáva sa to v minimálnej miere. Ohľadne pravdepodobnosti padania, tu bola kedysi diskusia a bolo to upravené.

http://www.arkhalia.info/modules.php?na ... opic&t=210
Uživatelský avatar
praetor
Level 23
 
Příspěvky: 221
Registrován: 29 srp 2008 23:00
Bydliště: Katinwell

Příspěvekod ShaDoOoW » 10 bře 2010 07:30

jo to je pravda už padají opravdu jen zřídka (a celkově se loot od wipe zlepšil, berte jako pochvalu :) )ale stejně by se mohly navýšit, stačilo by udělat to závislé na úrovni hráče +-
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Příspěvekod Mefistofel » 10 bře 2010 09:55

ShaDoOoW píše:jo to je pravda už padají opravdu jen zřídka (a celkově se loot od wipe zlepšil, berte jako pochvalu :) )ale stejně by se mohly navýšit, stačilo by udělat to závislé na úrovni hráče +-


:wink: :wink: :wink: :twisted:
Mefistofel je syn Dabla a byl stvoren proto aby zabijel a slouzil radu Temnich Templaru
Slavu a cest vzdejme nasemu panu!!!
Uživatelský avatar
Mefistofel
Level 26
 
Příspěvky: 452
Registrován: 06 bře 2008 00:00
Bydliště: Tanglebrook

Další

Zpět na Diskuse o úpravách v modulu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků