Opravy kouzel z verze 27_34

Návrhy budoucích změn v modulu a diskuze o provedených změnách.

Příspěvekod drax » 26 lis 2010 06:18

mno co se týče draka a ed chybí 1 wis do použitelnosti
raksha s ed jde nicmeně ed nefunguje v proměně (aw ,singl a o užadne uprave ed na arkh nvm )
Uživatelský avatar
drax
Level 31
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 23 led 2009 00:00

Příspěvekod mulo » 26 lis 2010 08:07

ShaDoOoW píše:EDIT: mulo mi poslal ty staty. Ta róba je použitelná, ale jen dííky tomu že je tam +9 AC, což na žádné jiné není. Reflexy, výdrž, vůle jsou nanic, pohlcení 15/+7 se nesčítá a +8 wisdom je zbytečná, protože to si druid boostne sám jak už bylo řečeno.


je tam myslim len +7 wis a je to dobre aspon nams nejake kuzla navyse coz nemusim kazdu chvilu restovat a celkom mi vychadzaju sloty
Uživatelský avatar
mulo
Level 26
 
Příspěvky: 436
Registrován: 29 črc 2008 23:00
Bydliště: Loftenwood

Příspěvekod ShaDoOoW » 26 lis 2010 09:33

mulo píše:je tam myslim len +7 wis a je to dobre aspon nams nejake kuzla navyse coz nemusim kazdu chvilu restovat a celkom mi vychadzaju sloty
A to nespadne ty sloty při přeměně? Jsem myslel, že jo.
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Příspěvekod mulo » 26 lis 2010 14:56

ShaDoOoW píše:
mulo píše:je tam myslim len +7 wis a je to dobre aspon nams nejake kuzla navyse coz nemusim kazdu chvilu restovat a celkom mi vychadzaju sloty
A to nespadne ty sloty při přeměně? Jsem myslel, že jo.


ked si nakuzlis +12wis tak nie lebo bufy ti v premene ostavaju a drakovi sa wis nemodifikuje pri premene takze mas tu istu wis
Uživatelský avatar
mulo
Level 26
 
Příspěvky: 436
Registrován: 29 črc 2008 23:00
Bydliště: Loftenwood

Příspěvekod ShaDoOoW » 26 lis 2010 15:15

mulo píše:
ShaDoOoW píše:
mulo píše:je tam myslim len +7 wis a je to dobre aspon nams nejake kuzla navyse coz nemusim kazdu chvilu restovat a celkom mi vychadzaju sloty
A to nespadne ty sloty při přeměně? Jsem myslel, že jo.


ked si nakuzlis +12wis tak nie lebo bufy ti v premene ostavaju a drakovi sa wis nemodifikuje pri premene takze mas tu istu wis
jasně, no de o to, že kdyby ta róba neměla moudrost, tak tu moudrost můžeš pořád dohnat jinými itemy, vzhledem k tomu že padá amulet +6 možná i lepší a sehnat stínový amu na moudrost taky není problém a krom toho jsou i dobré prsteny na moudrost, ikdyž to nemáš na róbě po přeměně se bere ten boost, takže být tam obratnost je to mnohem lepší. A jak říkáš sloty nemizí, protože ikdyž se nepočítají itemy, máš furt ten boost (ikdyž dispell to posere, ale to tak i tak).

To, že ten, kdo ty róby dělal neměl o tom, jak (ne)fungují věci po proměně ani tucha je víc než jisté. Teď když se nesčítá ta regenerace, na kterou drak spoléhal a kvůli které byl možná i imba, by se s tím mohlo něco udělat. Už jen z toho důvodu, že po úpravě lootu jsou teď tyhle věci téměř nesehnatelné. Tak by sna mohly stát za to.
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Re: Regenerácia

Příspěvekod praetor » 24 pro 2010 14:25

ShaDoOoW píše:
praetor píše:Prečo sa "opravou" regenerácie odstránilo stackovanie (sčítavanie so sebou)?
Ono stackování byla ta chyba. Ta slabší regenerace se například nikdy nesčítala.

Vím, že se to doteď bralo jako legální chybička, stejně jako to stackování AC až do +20. Ale chyba to byla. Regenerace 120 životů za kolo je trochu mimo.

Víc ti k tomu řekne Ice, to že se tato oprava nenainstaluje měl možnost rozhodnout a rozhodl že ano.


Ja som mal na mysli práve štandardnú regeneráciu (Regeneration). Podľa akých pravidiel sa Arkhalia riadi, resp. kde sú komplet k dispozícii? Totiž, napr. na Wikii sa píše, že regenerácia (Rgenerate) sa stackuje (s výnimkou Monstrous Regeneration).

Odkaz: http://nwn.wikia.com/wiki/Regenerate_%28spell%29

Pýtam sa na to presne kvôli druidovi, pretože ten bez regenu markantne trpí, resp. stáva sa nepoužiteľný.
Uživatelský avatar
praetor
Level 23
 
Příspěvky: 221
Registrován: 29 srp 2008 23:00
Bydliště: Katinwell

Příspěvekod ShaDoOoW » 24 pro 2010 16:45

Stejně tak se na NWN Wiki píše že se Stínové brnění sčítá a že je možné jím dosáhnout +20 AC k uhýbání.

NWN Wiki pouze popisuje standartní chování všeho co je v NWN, neurčuje ale co je správně a co ne (dokonce je tam problém, něco označit jako bug, co se adminů nwn wiki týče, jejich politika "co není rozbité, nemůže být buglé" je podle mě úplně mimo).

O tom co je správně rozhodují DMka, já osobně (jako tvůrce haků, scriptů atp.) se k tomuto účelu řídím pravidly, ze kterých Bioware vycházeli, a to je DnD 3.0. Krom toho je logické (příklad se kterým jsem se setkal), že když například existuje kouzlo imunita na elementy a můžeš si vybrat na který element, že je asi blbost aby se dalo nakouzlit si imunitu na všech 5 elementů naráz, přestože se v pravidlech dnd nepíše nic o tom, zda to má jít nebo ne.

Určitě ale souhlasím, že drak je teď skoro nepoužitelný, nicméně to je spíš díky tomu jak drak funguje (počítají se do něj pouze zbroj, štít a helma, stejné bonusy k jendotlivým vlastnostem se nesčítají, bere se nejvyšší...) a že tu na arkhalii nejsou předměty, které by tyto nevýhody vyvažovaly.
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Příspěvekod ShaDoOoW » 27 led 2011 12:38

Doporučuju aktualizovat verzi oprav na novou, díval jsem se do toho trochu hloubějc a našel jsem tam pár chybek + jsem přidal nové opravy.
(Původní autor mi už dřív předal ten balíček oprav do vlastnictví, protože jsem mu s tím pomáhal a on narukoval k armádě)

LINK

Probuzení (Awaken) - bonusy se sčítaly, a maximalizovaná verze nefungovala správně
Brána (Gate) - odstraněn loot z vyvolaného Balora
Familiar bulva - opraveny paprsky tak aby nemohly zasáhnout hráče v No-PvP lokaci
Všechny kouzla tvaru kuželu (Duhová sprška, Kužel chladu, Mestilův dech) a kuželové vlastnosti monster - oprava toho, že kouzlo z určitého úhlu mohlo zasáhnout sesilatele (a sežrat mu mantlu například ;) )
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Příspěvekod Feiwill » 27 led 2011 13:28

Chtěl jsem to updatovat, ale zjistil jsem, že na serveru to erfko nemáme. Předpokládám teda, že je to strčené přímo v modulu a nechávám Icemu. Kdyžtak mě ještě nakopněte.
Feiwill
Level 29
 
Příspěvky: 946
Registrován: 30 pro 2007 00:00
Bydliště: Morava

Příspěvekod ShaDoOoW » 27 led 2011 15:07

Feiwill píše:Chtěl jsem to updatovat, ale zjistil jsem, že na serveru to erfko nemáme. Předpokládám teda, že je to strčené přímo v modulu a nechávám Icemu. Kdyžtak mě ještě nakopněte.
no to erfko je ti na serveru k ničemu, musí se to nahrát přímo do modulu (a vše přepsat)

*KOP*
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Příspěvekod Ice » 30 led 2011 06:38

Aktualizováno ve verzi 27_47.
Uživatelský avatar
Ice
Level 30
 
Příspěvky: 1107
Registrován: 01 led 2008 00:00



Re: Opravy kouzel z verze 27_34

Příspěvekod weslo » 02 lis 2021 12:58

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
weslo
Level Spam Master
 
Příspěvky: 782108
Registrován: 13 říj 2021 07:50


PředchozíDalší

Zpět na Diskuse o úpravách v modulu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků