Druid - řešme ho tady

Návrhy budoucích změn v modulu a diskuze o provedených změnách.

Druid - řešme ho tady

Příspěvekod ShaDoOoW » 10 čer 2011 02:02

Takže oprava regenerace z draka udělala v podstatě zbytečnou postavu, to je fakt.

Je sice taky pravda že se zase opravily plošné kouzla jako například plazivá zhouba se kterou se teď dá sólnout Balrog i drowové ale i tak nic moc a chtělo by to posílit.

Hlavní problém draka je že má +20dodge AC, tedy haste mu nic nedá, dále nemá ED a AC v topu je menší jak AC zloděj/PM v crapu. Krom toho se počítá pouze helma, zbroj a štít a bere se jen nejvyšší bonus vlastností, AC a sčítá se ze všech věcí pouze regenerace a drak má vlastní redukci zranění a jiná na předmětech se nesčítá, jedině že by boss měl zbraň +6 (a toto si myslím že ten kdo tvořil róbu druida nevěděl a nebral v potaz).

Měňavec na draka je na tom ještě hůř protože nemůže nosit druidskou róbu +30 a má menší moudrost tudíž AC, kratší kouzla, neumí odemykat a ve flatu se mu nepočítá AC z dex a hlavně nemá UMD což je nutnost protože druid nemá ani ii.

Do party je jako léčitel prd platný když furt někdo chcípá.

Takže otázka co s tím?

Moje návrhy:
- připočítávat měňavce k druidovy při ověřování druidské róby - umožní nové buildy
- speciální helma která dá jako bonus ED, fungovalo by pouze v jakékoliv proměně (což by byl značný boost pro měnavce možná by se dalo hrát i v rakšáši)
- speciální štít malý štít +0ac, +7obratnost+5odolnost, teoreticky by nebylo nutne tam mit specialni overeni na druida kdyz je to maly stit...

A taky to chce upravit robu a zrusit vsude ty nesmyslne postihy k seslani/imunity na ledovou bouri, coz je v planu co jsem slysel.
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Příspěvekod drax » 10 čer 2011 06:19

nevyřwešiš nic ice se lagnul na hlašce druid ma solidni ab ku ac ( to že s tim jeho 54 ab 87 ac neda ani vrch mv to že nikde neprojde a to že aby neco tankl musi jit do ie kde s 44 ab což je skoro sorvnatelne s ab pm zdi :twisted: je mu šumák ( o tomjak ho rozbiji dalha když se de ve dvou bez barda lepsi nemluvit) :roll:
Uživatelský avatar
drax
Level 31
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 23 led 2009 00:00

Příspěvekod Ice » 10 čer 2011 08:48

Máš pravdu se mnou to ani nehne nepotřebnuju udělat další sólo nesmrtelnou postavu. Pokud chcete z draka udělat zeď snižte mu ab na 35 a pak si zvyšujte jeho ac jak chcete. Dokonce si ho udělejte třeba nesmrtelnýho.
Uživatelský avatar
Ice
Level 30
 
Příspěvky: 1107
Registrován: 01 led 2008 00:00

Příspěvekod ShaDoOoW » 10 čer 2011 09:44

Ice píše:Pokud chcete z draka udělat zeď snižte mu ab na 35 a pak si zvyšujte jeho ac jak chcete.
Tím by se zničily buildy na útok.

Ano jsou draci s dobrým útokem, ale ty nemají AC. Pak jsou ty s dobrým AC ale ty nemají AB.

Jestli Ice znáš build co má obojí tak nám ho prosímtě ukaž.
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Příspěvekod drax » 10 čer 2011 09:50

ice maš draka?:D měl si ho někdy ?:D (vsichni zname odpoveď)
1) drak netrefi nic jineho než šedé ( no este devastatora možná :D )
2) dech je uplně k ničemu pac 90% povor ma savy 50+ a unik / vyl unik
3) libovolný ed dexař je lepši tank než drak ( i když eq naročnejší)
dokonce i kleromonk tankne třeba dragu mnohem lip než drak a pritom jeste dá dmg + healne + projde dveřma arozdil od draka je to vlastně takova pm zed s +10 ab -15 ac - imka na crit - ed - neprojde dveřma -po dispelu musi minutu rebuffovat jinak ma hodně low ac narozdil od zdi ktera tamnkne vetsinou i bez ema just epic fail:D

navrhuju zrušit druid/ menavce jelikož sou k ničemu a ještě se ti zdaji silní
ted to bude klerik pac jeho 67ab 88(78) ac je prece imba pak pm to je prece nemožne a za chvili tu uviidime harfenik je op vsechno soluje :roll:
btw další solo nemsrtelnou postavu ?:D solo dungy da každý class s mensi ci vetsi snahou party jdou solo ale rozhdne je nesoluje ani bard ani druid

shadoow : plaziva zhouba je uplně k ničemu jelikžo se stejněš jako ostatni spelly pocita jako +0 zbran na kterou ma vsechno solidni resisty

ice : vrat se z wow do nwn :D prestavas rozlišovat pojmy : imba a naprostej sráč který neda vubec nic ani v topu ( ok dá šedé ale je to o hubu a chlasta healy :twisted: )
Uživatelský avatar
drax
Level 31
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 23 led 2009 00:00

Příspěvekod ShaDoOoW » 10 čer 2011 10:30

drax píše:shadoow : plaziva zhouba je uplně k ničemu jelikžo se stejněš jako ostatni spelly pocita jako +0 zbran na kterou ma vsechno solidni resisty
To jo ale ani bossové u drowů ani Balrog na to rezist nemají. V šedém sice trochu má, ale po nějaké době ho to zraní, ono to ke konci dává docela šlupky.
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Příspěvekod drax » 10 čer 2011 11:33

pořád to ma mouchy necastnes to v proměně bez nis i este vetsi papír + zranuje i castera tudiž musis stat kua sikovně abys nechcip driv než on :D
+slownout by ho to nemělo
Uživatelský avatar
drax
Level 31
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 23 led 2009 00:00

Příspěvekod ShaDoOoW » 10 čer 2011 11:42

drax píše:pořád to ma mouchy necastnes to v proměně bez nis i este vetsi papír + zranuje i castera tudiž musis stat kua sikovně abys nechcip driv než on :D
+slownout by ho to nemělo
ja dal drowa bosse pomoci tohoto kouzla s bardem kdy jsem to svitkoval, takže asi tak

neříkám že je to jednoduché, ale jde to pomocí tohoto kouzla sólnout dost v pohodě
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Příspěvekod mulo » 10 čer 2011 15:38

Ice píše:Pokud chcete z draka udělat zeď snižte mu ab na 35 a pak si zvyšujte jeho ac jak chcete. Dokonce si ho udělejte třeba nesmrtelnýho.


toto som celkom nepochopil ale nevadi

moja pm stena ma 52ab a 96ac co je dosat zrovnatelne z druid/menavec
z bardom mam 54ab 101 ac (v ie co pouzivam velmi zriedka 42-44ab 111ac stale je to lepsie nez druid)
Uživatelský avatar
mulo
Level 26
 
Příspěvky: 436
Registrován: 29 črc 2008 23:00
Bydliště: Loftenwood

Příspěvekod drax » 10 čer 2011 16:01

druid ma 54 ab 87 ac standartně s+12 str dex wis s kurou bez barda bez ie
Uživatelský avatar
drax
Level 31
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 23 led 2009 00:00

Příspěvekod Ice » 10 čer 2011 17:17

A už jsme zase u toho že porovnáváte všechno s nej buildem a to bard a ostaní buildy jsou pak do sólo nepoužitelné. Mulo pochybuju že PM zeď má 54 ab já s +6 zbraní mam 39. 54 je možná max. kdybys na to sehnal kouzla. A le to už je zase o tom že je seženeš v partě. Mě jde o to kolik má sama o sobě.
Vaše snaha by měla být aby byli buildy vyvážené a všechny stejně hratelné takže tak pro představu řeněme že by měli mít ab (plně nakouzlené co si dokáže nakouzlit sám nebo z hůlek, lektvarů a svitků) i ac (plně nakouzlené co si dokáže nakouzlit sám nebo z hůlek, lektvarů a svitků) 65 a pokud k jednomu přidáte musíte od druhého odečíst. (tzn. když by měl mít build ac 87 ab by se mělo rovnat 43 - pak je to vyvážený build). Většina tomuto modelu vyhovuje bohužel jsou tu tři které jsou vyjímkami - bard, PMkler a drak (a vám se pořád zdá slabej).
Uživatelský avatar
Ice
Level 30
 
Příspěvky: 1107
Registrován: 01 led 2008 00:00

Příspěvekod drax » 10 čer 2011 18:04

a zase to skoncilo u iceho neznalosti charu :D
ja mam 43 ab se zdi bez zameřeni s +3 zbrani
mulo ma +1 ab za barda namisto wiza
+1ab za zameřko
+4ab za weap
+1 ab pokud by cpal 12 rog preepic
svete div se sme na 50 :)
+1 bard lvl 1 bard(7 umeni tusim)
+2 epic zamerko ?? (jeden feat prebýva ja mam epic ničeni napřiklad ktere ma ale ucinost pomerne nizkou )
svete div se sme na 53 budu hadat pulčik ? +1
mul : ice 1:0
btw bard pmkler a drak jo?:) hmm hmm
54+87 =130
muj build klera v topu vytahne 66 ab 77 ac
66+77 144 ? drobna odchylka? :D

edit křivdim rddckum bral sme v uvahu 8 dex cili este +2 ac za dexu v fp :P
kler rdd 70ab 72 ac
70+72 142 ? oopsok kecam realně použitelný -1 ab :D
zenko na tom bude jeste lip :)
na ten tvuj model nesede 1/2 buildu :Da ty ktere jo nedaji na arku ani hovno

btw už sem zminil že drak bez ie ma 54 ab ? a že co na arkh nema 60+ je k hovnu ? resp 65+ u nebardu pokud chce clovek hitnout bosse v mv nebo treba magicku v monkarně
bardi sou skutecne op ale na high magic worldech kde kler ztraci dech kvuli capu
ale druid? to bychom tu opravdu musely behat v +5 aby mel aspon to ac op
top bard ? svete div se 82 ac 58 ab (strby měla verze vetsi ab mensi ac ) pokud o teda beru s mage armorem který si buffne z hulky opravdu každej :D

tak mě napada vite co je nejvic op ?:D
to mame 150 +7 curse song za což plati brutalni ztratou hp fort a -7 ab /ac pokud sou v partě dva
který je ovsem srovnatelný se zdí 52 ab 98 ac
což je přece nejvetsi imba co všechno soluje

ice : prober se a pochop konečne nevýhody zdi draka barda ;)
Naposledy upravil drax dne 10 čer 2011 18:25, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
drax
Level 31
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 23 led 2009 00:00

Příspěvekod ShaDoOoW » 10 čer 2011 18:15

zen klerik dá 65ab/81ac +-

jako mě se zdá že má drak 58 ale jak řekl drax minimum je 60+ resp 62selfbuff je fakt minimum

prostě drax to shrnul naprosto správně

Ice kdyby drak byl op, tak za něj někdo hrát bude, hráči si to spočítat dokážou když jsem vymýšlel jak sólnout třeba dragu tak jsem přemýšlel i o drakovi a prostě nedá to, naprosto bez šance.

Zato moje Valerie dragu sólo dá (62ab/45ac). Teď jsem to za pomoci peti, který mi dělal "spawnera" dokázal.
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Příspěvekod drax » 10 čer 2011 18:28

hehe taky že tu dragu pekne prasíš first bosse posral ice sám robou druheho solne cokoliv s lukem :) přicemz takove zenko nebo aa naprosto ciste ne z mista kam draga nemuže jako ty :D btw peta by to myslim skleromnichem dal taky i když ten jeho dmg hodně suxx
bez te iceho imba roby si nejsem jsitý jestli ti vleze do invu dost lekaren abys tu rprvni umlatil :D
ted di este solnout tunel na +2 fort ring ( a dej vedet jestli aspon tam ice strcil stíny mimo stupidni lab a tehy nepřistupný 90% lidí :D ) ( kecam bardi ho vymlati asi jediní z použivaných charu s ac )

edit: njn bardi nejsou op jen sou tu dungy dělane pro bardy :) (lab morie drow jezero )
Uživatelský avatar
drax
Level 31
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 23 led 2009 00:00

Příspěvekod ShaDoOoW » 10 čer 2011 18:50

drax píše:hehe taky že tu dragu pekne prasíš first bosse posral ice sám robou druheho solne cokoliv s lukem :) přicemz takove zenko nebo aa naprosto ciste ne z mista kam draga nemuže jako ty :D btw peta by to myslim skleromnichem dal taky i když ten jeho dmg hodně suxx
bez te iceho imba roby si nejsem jsitý jestli ti vleze do invu dost lekaren abys tu rprvni umlatil :D
ted di este solnout tunel na +2 fort ring ( a dej vedet jestli aspon tam ice strcil stíny mimo stupidni lab a tehy nepřistupný 90% lidí :D ) ( kecam bardi ho vymlati asi jediní z použivaných charu s ac )

edit: njn bardi nejsou op jen sou tu dungy dělane pro bardy :) (lab morie drow jezero )
já tu róbu nepoužívám, na tu první mám nový trik ;)

jak sólnout tunel fakt nevím, hlavně to nemá smysl zkoušet když je spawn na 4 lidi, mv spodek šel pomocí róby, ale jen s PM a ted už to taky nejde

jinak jezero je solnutelné ne sice s mým buildem ale klerik to dá
zk bez róby si taky nedovedu představit
pavouky bych teď taky chtěl vidět imo jedině zen archer se setnutím na zbrani
monkárn bych možná dal ale bez Opata (což neva on klíč nemá)
Naposledy upravil ShaDoOoW dne 10 čer 2011 18:56, celkově upraveno 1
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Další

Zpět na Diskuse o úpravách v modulu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků