Druid - řešme ho tady

Návrhy budoucích změn v modulu a diskuze o provedených změnách.

Příspěvekod drax » 10 čer 2011 18:55

hehe ten o kterem sme se bavily ?:D
nebo něco new?:D hold obcas ma npc nejakou díru jinak je mag mrtva class
Uživatelský avatar
drax
Level 31
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 23 led 2009 00:00

Příspěvekod ShaDoOoW » 10 čer 2011 19:13

drax píše:hehe ten o kterem sme se bavily ?:D
nebo něco new?:D hold obcas ma npc nejakou díru jinak je mag mrtva class
jo ten, funguje to perfektně

ta díra je skoro všude ne-li všude, jen není zřejmá
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Příspěvekod Ice » 10 čer 2011 19:16

drax píše:a zase to skoncilo u iceho neznalosti charu :D
ja mam 43 ab se zdi bez zameřeni s +3 zbrani
mulo ma +1 ab za barda namisto wiza
+1ab za zameřko
+4ab za weap
+1 ab pokud by cpal 12 rog preepic
svete div se sme na 50 :)
+1 bard lvl 1 bard(7 umeni tusim)
+2 epic zamerko ?? (jeden feat prebýva ja mam epic ničeni napřiklad ktere ma ale ucinost pomerne nizkou )
svete div se sme na 53 budu hadat pulčik ? +1
mul : ice 1:0
btw bard pmkler a drak jo?:) hmm hmm
54+87 =130

Veskrze plejtvání featů na útok místo na obranu
Jinak jestli sis všiml tak součet je 130 což jsem udal za ideál
mul : ice 1:1
drax píše:na ten tvuj model nesede 1/2 buildu :Da ty ktere jo nedaji na arku ani hovno

A jestlipak víč proč? Protože vše musí být nastaveno ne na ideál ale na to nej tudíž na BARDA.
Uživatelský avatar
Ice
Level 30
 
Příspěvky: 1107
Registrován: 01 led 2008 00:00

Příspěvekod mulo » 10 čer 2011 21:08

Ice píše:Mulo pochybuju že PM zeď má 54 ab já s +6 zbraní mam 39. 54 je možná max. kdybys na to sehnal kouzla. A le to už je zase o tom že je seženeš v partě. Mě jde o to kolik má sama o sobě.


vravim jak lognem sama o sebe 52 bez akych kolvek buffov a nieje to na ukor ac ani nicoho ineho...ked neveris stiahni si postavu kael'thas acc ernesto

a ovela tahsie je vybavit pm stenu nez draka ked si clovek ukladal od monkov druidy tak za mesiac kludne zohnal od 28-30 pricom +7 itemy na stenu sa farmia velmi dlho
Naposledy upravil mulo dne 10 čer 2011 21:21, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
mulo
Level 26
 
Příspěvky: 436
Registrován: 29 črc 2008 23:00
Bydliště: Loftenwood

Příspěvekod mulo » 10 čer 2011 21:18

Ice píše:
drax píše:a zase to skoncilo u iceho neznalosti charu :D
ja mam 43 ab se zdi bez zameřeni s +3 zbrani
mulo ma +1 ab za barda namisto wiza
+1ab za zameřko
+4ab za weap
+1 ab pokud by cpal 12 rog preepic
svete div se sme na 50 :)
+1 bard lvl 1 bard(7 umeni tusim)
+2 epic zamerko ?? (jeden feat prebýva ja mam epic ničeni napřiklad ktere ma ale ucinost pomerne nizkou )
svete div se sme na 53 budu hadat pulčik ? +1
mul : ice 1:0
btw bard pmkler a drak jo?:) hmm hmm
54+87 =130

Veskrze plejtvání featů na útok místo na obranu
Jinak jestli sis všiml tak součet je 130 což jsem udal za ideál
mul : ice 1:1


130 to je ako ab+ac? bez buffov? taze umna 52+90 co sa tyka pm steny
ked som nepochopil osptavedlnujem sa
Uživatelský avatar
mulo
Level 26
 
Příspěvky: 436
Registrován: 29 črc 2008 23:00
Bydliště: Loftenwood

Příspěvekod mulo » 10 čer 2011 21:30

ja netvrdim ze drak ma male ab alebo ac ale celkovo build je uz nahovno skusal som ustat dragu no bez sance
ide tu len oto ze tu ludia xcu item only:druid/menavec na ed pricom podla man by uplne staci stit 1+0 jelikoz ac mas z roby a dex bufnes taze netreba ziadny prehnany z 7con 5dex alebo jak to pisal drax
pricom to ed by kus pomohlo tomu drakovi ale stale da len nejakych 101ac max z ie oproti pm 113 a na ab vyjdu narovnako aspon umna
Uživatelský avatar
mulo
Level 26
 
Příspěvky: 436
Registrován: 29 črc 2008 23:00
Bydliště: Loftenwood

Příspěvekod mulo » 10 čer 2011 21:40

tak drak 51ab 91ac ale stale je natom horise lebo vsetko su to buffi esce mi chyba +1ac z dexi
sraci jeden dispell 49ab 78ac a to ze ma takmer 2x tolko hp nepomoze
Uživatelský avatar
mulo
Level 26
 
Příspěvky: 436
Registrován: 29 črc 2008 23:00
Bydliště: Loftenwood

Příspěvekod Ice » 10 čer 2011 21:59

V helmě 7 odolnost 5 obratnost jen pro druida nevidim žádnej problém a udělám ji. Jakej lvl druida?
Uživatelský avatar
Ice
Level 30
 
Příspěvky: 1107
Registrován: 01 led 2008 00:00

Příspěvekod ShaDoOoW » 10 čer 2011 22:32

Ice píše:V helmě 7 odolnost 5 obratnost jen pro druida nevidim žádnej problém a udělám ji. Jakej lvl druida?
EDIT: ok kašli na helmu viz můj nový návrh
Naposledy upravil ShaDoOoW dne 11 čer 2011 00:45, celkově upraveno 1
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Příspěvekod ShaDoOoW » 11 čer 2011 00:44

ok ten můj nápad s ED helmou byl asi přestřelený tak co takhle:

normálně jsou 3 dračí podoby u kterých se liší pouze imunity/dech, co tak je rozlišit mnohem víc?

úprava číslo 1 pro všechny podoby: počítat do proměny všechny věci kromě zbraně jako je to u jiných proměn, díky této úpravě by se nemusel dělat ten speciální štít co jsem navrhl protože by pak druid mohl nosit pásek +7 obratnost a boty +6 odolnost k tomu by druid získal ztracenou regeneraci z amuletů a prstenů a helmy (haste by se bralo z pláště/bot (rukavice se nepočítají nikdy) - čím víc věcí se na postavu musí shánět tím líp ne

a ted změny jednotlivých draků

Modrý by dostal ED, -12 k síle (-6ab/dmg víc nemá smysl protože by stačilo vzít finty když síla je normálně 48 a obratnost 36), případně nižší útok pařátů aby AB kleslo celkem o 10

Zelený by dostal +6 k síle nebo +3lepší útok pařátů za postih -10 k obratnosti tzn -5AC a -13dodge AC (které by šlo nabrat díky haste (+4), magické brnění (+5), stínové magický brnění (+6) a písnička od barda 30+ (+13))

A Červený by získal mnohem víc životů (odolnost na 50 (z 32 tzn 360 životů navíc)) a případně lepší redukci (přesný návrh zatím nemám) za ztrátu jak AC (stejné jako zelený) tak síly (stejné jako modrý).

Modrý je jasně nejlepší když by druid chtěl dělat "zeď", Zeleného by se mu vyplatilo používat v sólo dungeonech a na červeného draka by se asi dal udělat spešl build. Pro klasického druida by asi nebyl nijak výhodný snad jen díky té imunitě na oheň/ohnivému dechu. Prostě nemá AC ani imunitu na kritický takže nevím k čemu by to bylo ale možnost to je a nebo červeného nechat jak je.

Každopádně umožnění počítání všech věcí si myslím že by se mělo udělat co nejdřív, nevidím v tom žádnou nevýhodu a možná se pak zjistí že už další úpravy nejsou třeba.
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Příspěvekod Ice » 11 čer 2011 00:55

No já v tom vidim dva další bonusy k ac :-(
Uživatelský avatar
Ice
Level 30
 
Příspěvky: 1107
Registrován: 01 led 2008 00:00

Příspěvekod ShaDoOoW » 11 čer 2011 01:08

Ice píše:No já v tom vidim dva další bonusy k ac :-(
tak mi vysvětli kde, protože jediná věc co tam zvýší ac je možnost nosit pásek na obratnost, což jsi stejně chtěl udělat helmu kterou jsem navrhoval a která dělala to samé
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Příspěvekod drax » 11 čer 2011 09:24

ice : vyplýtvaných ?: d tam už neni co vzít na obranu zzed ma premiru featu a pokud jede pres barda ma dalsi za metamagii
co se týče epic featu vychazi mu 4x great dex ( nebo 6 ? to je fuk) armor skin a jeden non pm epic feat navic kde neni co vzít
shade: proc mu pořad chces davat ed ?:D podle mě imku na crit možná nějaký nejakou to redukci navic + hp a ab dolu akorat :P když mu das ed udelas z nej jen druhou pm zed (kterou na dvacku stejne temeř necritnes)
podle mě netrefitelný drak popira puvodni umysl draka :) je to hovado s hromadou hp a savama ne netrefitelný dexař navíc ed drak by mohl nadale docela dost ufoukat nezavisle na ab

navic jak piše mulo pm zed je daleko zavislejší n itemech drak po tvoji uprave by prisle o vetsinu nevýhod ale stale by nepotreboval ac amu plast atd

ice : ano pak je tvuj drak ideal vetsina postav težce op :P
btw nej solista není bard ale klerik popř pm zed ktera probehne / umlati asi nejvic ale s každým omezením vznikne nový op build a hraci sou vždycky krok napřed před tebou :P ackoliv delas co mužeš abys jim znemožnil lootění nečeho jineho než stupidnich dungu ala lab nebo nedejbože lootěni nečeho lepšiho než 6/ x :D
viz napady jako +6 +7 ab only rukavky u monku - epic :) nebo rukavice maličkosti ktere se nehodi absolutně k ničemu
navrhuju omezit barda pm rdd klerika aačko mága wmko fightera a přejmenovat se na arkhomezenu hold je ten bard tak imbaomfgop že toho aktualně nejvic a nejefektivněji soluje shadoow který barda neviděl ani z rychliku

edit : nejvtipnejši je že zatimco se tu ice přehaduje co je vic op tak jeho omezeni vseho druhu nadale plni učel a aktivita pozvolna ale jistě klesá
Uživatelský avatar
drax
Level 31
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 23 led 2009 00:00

Příspěvekod Ice » 11 čer 2011 10:35

Tak už i ty? :-) Pokud vim tak jediný omezení je to, co si přáli hráči při wipe, že nechtějí tak snadno najít top výbavu.
Uživatelský avatar
Ice
Level 30
 
Příspěvky: 1107
Registrován: 01 led 2008 00:00

Příspěvekod drax » 11 čer 2011 11:05

ano hrači nepochybně chtěli aby 99% lootu tvořili +2 fort ringy 6/x +6/7 rukavky bzez cehokoliv jineho a aby stíny byla jen legenda : )
ne opravdu prakticky nikdo nepovažuje za vtipne lootnout v monkarně 2x 6/2 1x 6/1 rukavky 20/- ele amu a 2c 10/- kys stinu pro 4 lidi a přitom je to bežný loot v nejtežšim dungu co se v aktualnich počtech dá jít který jeste 1/2 zpatky mělo cenu jít
hold standartni scenař part na dung loot nic - nasrani logoff / dalha + exp

btw tvoje stiny do neoblibený dungeonu nic nevyřešili jelikož se do nich lide stale nehrnou páč sou stale opruz konkretně k těm tvojim :
lab:
- posledni klič jen pro bardy ? na jednu stranu rikas jak sou op na druhou jim daš vyhody
ta ledova mapa - pokud vim ten kobold nebo co to je mluvi jen s dobrým ?
osobně navic orci 2k hp setnuti neni když je nechas tak te zachvili nekde zmcknou a stejne je týden mlatis
skála stereotyp + nejistota v podobě stupidnimu lakani last bosse(1p) za dveře ( ty dveře se zaviraji pokažde jinak tudiž mas tak 50% sanci že se ti zavrou pred nosem eteda pokud nejsi zen / kler aa který proste nahodi gs a projde ( aa dung jako prase no co že to mas ice? kler aa ? :roll: )
jezero : nebyl sem tam dobrý rok ale dung zakladaný na tom že 1/2 casu behas po pastech jak kkt? fail obecně uprava lootu tomu asi nepomohla od doby co sem se vratil 1-2 týdny sem se tam nepodival - nikdo tam nechce jít poslednich par projiti ?
leden 13 00:22:09
únor 11 21:33:28
březen 4 19:19:25

a z ostatnich ?
drow mno omg bud imba gs / sword probihač nebo pm mezi lootem nejsou vyjimkou +2 fort ringy atd :) což je opravdu výsměch ( horsi než ty gp v pokladu :D )

zk : posledni dobou nikdo enchce jít že tam pada absolutni hovno (kromě haste helmy ktera pada ovsem hodne zřidka) no takovýto postoj je tu od wipe ale posledni dobou už je to totalka obcas nekdo zajde ve dvou když už opravdu nevi co jít ale to je tak vše
naposled ?
březen 29 22:04:13
duben 16 20:57:25

černe? no vida lidi osahli loot a zjistili že je absolutně nerealný k obtižnosti ( ktera je slušná navic se tmam přiliš nechytaji non aa/zen
leden 29 00:57:30
leden 29 02:41:54

tunel ? nejsou lidi takže ani nemužu potvrdit teoriji že sem si přesunul +5 itemy ktere zahadně vsude prestaly padat :twisted:
červenec 25 19:21:55
říjen 11 20:49:21

tehy ? tenbehal jen shadoow pac ostatni na to nemaji necasterský char a rozhodne ho nebudou expit / equipovat kvuli jednomu dungu v kterem pada obecně jen stín :D

v podstatě se běhá jen draga dalha a obcas mv

a zase sme u rozeznavani nechtěji tak snadno najit top
a chtějí 10 let lootit 6/3 a trash ala +3 str belt +7 ref boty +2 fort ring než se dopracuji k topu přičemž zjistí že k stinum s enedostanou jelikož padaji vsechny v dungeonechklktere nikdo nechce behat pac tam jinak nepada nic :)
hold kde není motivace jít (loot) tam není zabava ani zajem jít to pochopila vetšina hraču a zvedly kotvy jen tobe to stale nějak uníká
a nam zoufalcum marně čekajicim na obrat k lepšimu taky

a ano ja myslim že i krajni situace kdy maji vsichni všechno má vic možnosti než aktualni kd evšichni maji všechno co má smysl lootit ( v kterme ovsem nejake tankovani napřiklad blbeho dalhy absolutně nehrozi resp ten eq nepřinaši takřka nic pac je oproti dungeonum smešně low :) amp situace kde kleromnich v topu byl schopný tanknout dalhu ci mv měla vic do sebe co je dneska motivaci k lootění ? když samotne lootění je marne hledani nejakeho eq mezi hromadou bordelu :D
a když člověk s rostoucim eq dá jen pořád to samé
Uživatelský avatar
drax
Level 31
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 23 led 2009 00:00

PředchozíDalší

Zpět na Diskuse o úpravách v modulu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků