Diskuse nad novými předměty a změnami starých

Návrhy budoucích změn v modulu a diskuze o provedených změnách.

Příspěvekod peta_84 » 21 zář 2011 15:57

mulo píše:
peta_84 píše:klidne nekdy dame dalhaga a muzes mi zkontrolovat co mam v logu. zaklad dam 55 ab + 5 cepel + 1 aid = 61 +4 za rasismus


tak z toho som v prdeli mas +6 sekeru?
ja z +7 kukrami mam 55 a ty ktomu mas tazku zbran co by si mal mat veci postih na ab nez ja co mam -2
jedine ze mas vecsiu silu nez ja



mam +7 sekeru, nemesis ma +8 dokonce, ale nechce prodat, lamka:D

tu tezkou zbran to nejak nebere, mozna ze dvosekyra neni brana jako tezka. silu mam max (asi 40 s bufem?), odolnost 8, charima 8, obratnost 13, int 13 proste minimum na wmko.
Uživatelský avatar
peta_84
Level 23
 
Příspěvky: 212
Registrován: 21 bře 2010 00:00

Příspěvekod mulo » 21 zář 2011 16:44

tak ja mam 2rooby pre hrandu peta ma tiez 2 ..tu co mam pozicanu ti mozem vratit teoreticky aj prakticky

peta asi otom nevies ale ice menil roby teraz tie top maju -1ac -1regen
a rezisty maju len ele a cold rezist sa mi zda +28 mali po15/- co je shit

tie ci mame nam zatial dm ponechaju snazim sa pretlacit naj vratie stare ale asi sa mi to nepodari tych 10/- fyzickych je fakt dost dobre ale aj tak usolovat mv alebo tunel mi to aj tak nepomoze
Uživatelský avatar
mulo
Level 26
 
Příspěvky: 436
Registrován: 29 črc 2008 23:00
Bydliště: Loftenwood

Příspěvekod ShaDoOoW » 21 zář 2011 17:42

Fajn no chtěl jsem ten +1 jako prostě další vylepšení postavy ale jestli si myslíte že pak nebudou mít iouny na ability žádný smysl tak ne no a bude to jen pro určité postavy.

Já si nemyslím že je to tak jednoduché maxnout staty, rozhodně je jednoduché řekněme u toho wmka maxnout sílu a pak už můžu ten ioun na ab použít, ale maxnout k tomu ještě odolnost už je těžší. Ten WM to furt v pohodičce maxne ale postava na AC to má sakra těžké, rovněž moje valerie potřebuje maxnout sílu, obratnost, odolnost a inteligenci a to je téměř nemožné. Jasně můžu si ty tři vlastnosti maxovat kouzlama, ale to prostě není ono. A to nejedu AC, takový bard potřebuje všechno kromě moudrosti (int/dex na bonus do skillů) + AC. Ano klerdové by ten bonus nezískali protože dosáhli capu. Ale nemají už dost výhod? Self healy, +20ab, imky, harm... Bard je imba ale ani tohle nemá a musí svitkovat a flaškovat jak divý, každý rest.

Toho WM bych zas tolik nepodceňoval, má přece jenom pár výhod:
- může přivolávat (1lvl bard) (zloděje tam dávat nemá smysl, snejk je na prstenu, odpasťovat stejně nikdy nebude)
- je jednodušší ho hrát - není třeba si hlídat krátkodobé boosty
- je jednodušší mu sehnat equip - není třeba maxovat moudrost ani obratnost a není třeba si u něj skládat slotovku a gemy, uniq kosa stačí a dává kritikem prdy přes 400

ale klidně jsem pro tomu WMku dát možnost používat ten ioun, takže řekněme 20+ WM?

co se 20/10/10 bard/rdd týče, ten podle mě ten ioun nepotřebuje, nevím teď kolik má ab ale rozhodně mnohem víc než ten rdd/dd který netrefuje ani stráže v mv (full boost) (ale zase je to jeden z mála buildů které projdou tehy no nebudu lhát s tímhle buildem de tehy probíhat, ale tak ani těch 3ab navíc mu nepomůže natolik aby mohl třeba na dalhu nebo něco většího, tam netrefuje ani nedělá dmg, prostě hrůza)

co se tilteru a podobných zbrojí týče, nejradši bych je zrušil a zatím teda přemýšlím co s nima

co se žíznivé čepele týče, je to na vás hráčích, já osobně jsem byl pro zrušení minimálně těch 5dmg pozitivním ale klidně i těch 5 bodným takže by žíznivka dávala jen ab. Upíra asi ne protože pak by nemělo pro hráče smysl hledat stínový amulet protože se to nesečte ale ano bylo by to více logičtější a užitečnější. Stačí když přesvědčíš mula peťo a nerfnu to.
Naposledy upravil ShaDoOoW dne 21 zář 2011 17:50, celkově upraveno 1
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Příspěvekod ShaDoOoW » 21 zář 2011 17:46

Každopádně jestli si myslíte že 11rdd je pro získání toho bonusu k ab málo tak může být 12. Tím pádem se to pro build 26/4/10 bard/rdd nevyplatí, ztratil by +1 ac ze songu a naopak 20/10/10 se to vyplatí za ztrátu 1 featu na 20/8/12
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Příspěvekod Radas » 21 zář 2011 22:36

mulo píše:ide oto zdvinut ab nie dmg +8 myslis neslotovky a tym pomerne dost stupa dmg oproti +7...taktiez mozes mat +8 zbran +ab ioun...ano mozes mat len jeden iou bud ab alebo staty to je natebe aky si zvoli ale staty vytiahnes stinakmi ab nie

neni pravda cove..
rozdil poznas +6 na +7 (tunel se neda jit s +6 atd)

ale driv jsem chodil s +8 a mezi +7/+8 není rozdíl - stejne polcovali
= spatne jsou udelane npc protoze maji pak pohlceni ne na +7/xx ale maji rovnou +20/xx pohlceni

a v tunelu je tedy udelane +6/40 a +7/10 ...

Chápete? Proto vidim já jako blbost shanet 8+ zbran kvuli 5 dmg kdyz stačí +7



TO drax: 26/4/10
má ještě dmg z cha = tam kde ti pohlcuji fyz je ti specializace na ....
dál máš -6z curse 1+ab pro vsechny a 1+ac vsichni..


polozim otazku... hodte sem buidy ktery by bylo dobry hrat vse se toci kolem 3postav tak aby ty zmeny vubec nekdo vyuzil..? ja zatim na zadne neprisel..

jo jeste neco ale to uz jsem zapomnel :D

jo a jeste jeden add...

pred wipen si pamatuju hral tu
10hrancl 20pala 10wm (nebyl spell a mel dmg z cha a byl to nej mlatic)
29pala 10rdd 1sorc - ab72 vlastni buff , nejvestsi sila dmg cha nej ab
tohle bylo opravdu na mlaceni ale ostatni stalo zaprd
Uživatelský avatar
Radas
Level 23
 
Příspěvky: 220
Registrován: 12 led 2008 00:00
Bydliště: Da"Lhagova komnata

Re: Diskuse nad novými předměty a změnami starých

Příspěvekod ShaDoOoW » 21 zář 2011 23:50

ShaDoOoW píše:20+ lvl mnicha nebo
20+ zloděje nebo
20+ bojovníka nebo
20+ barbara nebo
20+ trpasličího obránce

Taky byste pro objektivní hodnocení měli vědět že všechny iouny budou mít 3verze (a ty aktuální se až to nastavím do pokladů změní na +1), +1, +2 a +3, samozřejmě verze +3 budou hodně vzácné.

Má teda někdo nějaký nápad na změnu podmínek?
ok hážu nápady na buildy:

20mnich 19pdk 1hraničář/zloděj - silový mnich asi ale možná by šel i přes moudrost ať už na luk nebo kombo moudrost/síla na pěst, pdk boosty fungujou i v tehy takže tam by mu mělo ab i ac (64 stačí) naprosto v pohodě stačit EDIT: pozor tak PDK boosty v tehy nefungují možná některé ale většina nepůjde pod efektem ticha aktivovat!!!

20mnich 15pdk 5sd - dex mnich s ED imba ab a solidním ac (ano klerik by tam byl lepší ale to by pak měl caplé AB a ioun byl zbytečný)

28bojovnik 2bard 10rdd - klasika, která by byla zvýhodněná tím iounem i tilterem, ale no upřímně... nevidím žádnou výhodu, bojovník je prostě na multiclass...

28barbar 2bard 10rdd - tady by mohla být menší výhoda v dmg, s AC by vystačil i do morie kde uplatní i ten malý rezist a mv, zbroj barbara je slušná věc jestli ji někdo má

28barbar 11 klerik 1zloděj - silový barbar s AC a selfboosty/healy, no dost možná lepší než s rdd

8bard 22dd 10rdd to je ted vicemene klasika ktera by ten ioun fakt potřebovala

4bard 26dd 10pm teoretický no-AC tank s lékárničkama, těžko ale říct co by to ustálo, bez AC je to prostě problém jak je víc příšer

10fajtr 23dd 7wm - případně míň dd a víc wm - ale to je tak na stoky maximálně, dva scimy nebo 2 kukri...

na zloděje jedině 8fajtr 8wm 24rog případně 12/7-8/20-21 jako dex/ED kd-spammer a sneaker, otázka je co chceš srážet a snejkovat max golema v labu...

ty kombinace s 20+ mnicha jsou rozhodně použitelné minimálně na tehyart, DD s RDD je stará věc a s tím iounem by možnáá dal i vrchní patro mv, co se zbytku týče asi jim to nijak nepomůže ale tak možnost to je... Někomu se to dát musí a těm třem buildům o kterých mluvíš tak těm ne :D.
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Příspěvekod ShaDoOoW » 04 říj 2011 22:27

Zamýšlel se někdo nad tou úpravou AC u obouruček a oboustranných zbraní? Trochu jsem začal pochybovat zda to byl dobrý nápad, takhle ten druid dá docela bez námahy přes 80AC mimo proměnu (v proměně se to neprojeví samozřejmě). Přemýšlel jsem o omezení na to mít epické zaměření na zbraň ale to by toho druida stejně neřešilo, prostě by to vyměnil za 1bod v moudrosti, takže žádná ztráta.
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Příspěvekod ShaDoOoW » 24 srp 2012 21:18

ad hraničářské róby:

rozhodl jsem se, že bych hraničářské róby vrátil blíž k tomu co bývalo dříve s určitou nevýhodou - že by to nebyly róby ale lehké zbroje a tudíž by s nimi nešlo získat monk AC - což je to co mi na tom vadí nejvíc

tuto změnu provedu tak jako tak, otázkou je kdy, dnešní hraničářské róby vypadají takto:

+27: +9reflexy, +7ac, +6moudrost, +4regen, 15/chlad, 15/kyselina
+28: +10,+8,+6,+4,20,20
+29: 11,8,6,4,25,25
+30: 12,8,6,5,30,30

nově by byl zpátky ve hře rezist na fyzické, otázkou je kdy to mám udělat - chcete si ještě nalootit do zásoby tyto ne-tak silné verze ale s výhodou že jsou to róby? Jestli ne, nové zbroje by byly už v další verzi.
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Příspěvekod mulo » 24 srp 2012 21:56

ja by som racej uz bral tie nove zboje :D ale aj tak +27 a vysie to uz pada v tych dungoch kam chodime raz za mesiac :D


jo a tie nove xces nechat uplne rovnakymi statami len za zmeni typ zbroje alebo to budes este upravovat?
Uživatelský avatar
mulo
Level 26
 
Příspěvky: 436
Registrován: 29 črc 2008 23:00
Bydliště: Loftenwood

Příspěvekod ShaDoOoW » 24 srp 2012 23:29

ty nove by byly vycpávaná zbroj a staty něco na způsob toho co máš teď ty - nejsem si přesně jist jestli tam budou až takové čísla jaké byly dříve (a taky je nemám poruce) nebo menší, každopádně pro hraničáře kukri mastery by to mělo být rozhodně výhodnější
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00


Re: Diskuse nad novými předměty a změnami starých

Příspěvekod weslo » 02 lis 2021 14:46

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
weslo
Level Spam Master
 
Příspěvky: 781574
Registrován: 13 říj 2021 07:50


Re: Diskuse nad novými předměty a změnami starých

Příspěvekod weslo » 01 bře 2022 15:14

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
weslo
Level Spam Master
 
Příspěvky: 781574
Registrován: 13 říj 2021 07:50

Re: Diskuse nad novými předměty a změnami starých

Příspěvekod xehoten389 » 31 kvě 2022 06:29

Foldena zenegra filagra 100mg buy suhagra online Foldena Foldena Foldena Foldena Foldena Foldena Foldena Foldena Foldena FoldenaFoldena Foldena Foldena Foldena Foldena Foldena Foldena Foldena Foldena foldenafoldenafoldenafoldenafoldenafoldenafoldenafoldenafoldenafoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenafoldena foldenafoldena Foldena Foldena FoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldena [url=https://www.startartikel.nl/forum/topic/88/zunestar-tablet-online-%7C-12%-off-at-all-generic-pills/]Foldena[/url]FoldenaFoldenaFoldenaFoldena FoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenafoldenafoldenafoldenafoldenafoldenafoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenapawya pillsmapzsitegoodxmedicina edsafecaresmedicinepalaceonespilllsEvarypilllsmedsplacealldpilledmdsmedicationillaalldayplssildenafilcigratesmediscallespawya pillspawya pillspawya pillspawya pillspawya pillspawya pillspawya pillspawya pillspawya pillspawya pillspawya pillspawya pillspawya pillspawya pillspawya pillspawya pillspawya pillspawya pillspawya pillsFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenafoldenafoldenafoldenafoldenafoldenafoldenafoldenafoldenafoldenafoldenafoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenafoldenafoldenafoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenafoldenafoldenafoldenafoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldena Foldena FoldenaFoldenaFoldenaFoldenafoldenafoldenaFoldenaFoldenaFoldenafoldenafoldenaFoldena Foldena FoldenaFoldenapawya pillspawya pillspawya pillspawya pillspawya pillspawya pillspawya pillspawya pills
goodrmedicine goodrmedicine goodrmedicine goodrmedicine goodrmedicine goodrmedicine goodrmedicine goodrmedicine goodrmedicine goodrmedicine goodrmedicine

chapmedicinashop chapmedicinashop chapmedicinashop chapmedicinashop chapmedicinashop chapmedicinashop chapmedicinashop chapmedicinashop chapmedicinashop chapmedicinashop chapmedicinashop chapmedicinashop chapmedicinashop chapmedicinasshop chapmedicinashop chapmedicinashop chapmedicinashop
cenforceCenforce 100Cenforce 150Cenforce 200Fildena 100Vidalista20fildenavidalistageneric plii
cenforceCenforce 100Cenforce 150Cenforce 200Fildena 100Vidalista 20fildenavidalista generic plii

Foldena zenegra filagra 100mg buy suhagra online Foldena Foldena Foldena Foldena Foldena Foldena Foldena Foldena Foldena FoldenaFoldena Foldena Foldena Foldena Foldena Foldena Foldena Foldena Foldena foldenafoldenafoldenafoldenafoldenafoldenafoldenafoldenafoldenafoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenafoldena foldenafoldena Foldena Foldena FoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldena [url=https://www.startartikel.nl/forum/topic/88/zunestar-tablet-online-%7C-12%-off-at-all-generic-pills/]Foldena[/url]FoldenaFoldenaFoldenaFoldena FoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenafoldenafoldenafoldenafoldenafoldenafoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenapawya pillsmapzsitegoodxmedicina edsafecaresmedicinepalaceonespilllsEvarypilllsmedsplacealldpilledmdsmedicationillaalldayplssildenafilcigratesmediscallespawya pillspawya pillspawya pillspawya pillspawya pillspawya pillspawya pillspawya pillspawya pillspawya pillspawya pillspawya pillspawya pillspawya pillspawya pillspawya pillspawya pillspawya pillspawya pillsFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenafoldenafoldenafoldenafoldenafoldenafoldenafoldenafoldenafoldenafoldenafoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenafoldenafoldenafoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenafoldenafoldenafoldenafoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldena Foldena FoldenaFoldenaFoldenaFoldenafoldenafoldenaFoldenaFoldenaFoldenafoldenafoldenaFoldena Foldena FoldenaFoldenapawya pillspawya pillspawya pillspawya pillspawya pillspawya pillspawya pillspawya pills
goodrmedicine goodrmedicine goodrmedicine goodrmedicine goodrmedicine goodrmedicine goodrmedicine goodrmedicine goodrmedicine goodrmedicine goodrmedicine

chapmedicinashop chapmedicinashop chapmedicinashop chapmedicinashop chapmedicinashop chapmedicinashop chapmedicinashop chapmedicinashop chapmedicinashop chapmedicinashop chapmedicinashop chapmedicinashop chapmedicinashop chapmedicinasshop chapmedicinashop chapmedicinashop chapmedicinashop
cenforceCenforce 100Cenforce 150Cenforce 200Fildena 100Vidalista20fildenavidalistageneric plii
cenforceCenforce 100Cenforce 150Cenforce 200Fildena 100Vidalista 20fildenavidalista generic plii

Foldena zenegra filagra 100mg buy suhagra online Foldena Foldena Foldena Foldena Foldena Foldena Foldena Foldena Foldena FoldenaFoldena Foldena Foldena Foldena Foldena Foldena Foldena Foldena Foldena foldenafoldenafoldenafoldenafoldenafoldenafoldenafoldenafoldenafoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenafoldena foldenafoldena Foldena Foldena FoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldena [url=https://www.startartikel.nl/forum/topic/88/zunestar-tablet-online-%7C-12%-off-at-all-generic-pills/]Foldena[/url]FoldenaFoldenaFoldenaFoldena FoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenafoldenafoldenafoldenafoldenafoldenafoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenapawya pillsmapzsitegoodxmedicina edsafecaresmedicinepalaceonespilllsEvarypilllsmedsplacealldpilledmdsmedicationillaalldayplssildenafilcigratesmediscallespawya pillspawya pillspawya pillspawya pillspawya pillspawya pillspawya pillspawya pillspawya pillspawya pillspawya pillspawya pillspawya pillspawya pillspawya pillspawya pillspawya pillspawya pillspawya pillsFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenafoldenafoldenafoldenafoldenafoldenafoldenafoldenafoldenafoldenafoldenafoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenafoldenafoldenafoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenafoldenafoldenafoldenafoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldena Foldena FoldenaFoldenaFoldenaFoldenafoldenafoldenaFoldenaFoldenaFoldenafoldenafoldenaFoldena Foldena FoldenaFoldenapawya pillspawya pillspawya pillspawya pillspawya pillspawya pillspawya pillspawya pills
goodrmedicine goodrmedicine goodrmedicine goodrmedicine goodrmedicine goodrmedicine goodrmedicine goodrmedicine goodrmedicine goodrmedicine goodrmedicine

chapmedicinashop chapmedicinashop chapmedicinashop chapmedicinashop chapmedicinashop chapmedicinashop chapmedicinashop chapmedicinashop chapmedicinashop chapmedicinashop chapmedicinashop chapmedicinashop chapmedicinashop chapmedicinasshop chapmedicinashop chapmedicinashop chapmedicinashop
cenforceCenforce 100Cenforce 150Cenforce 200Fildena 100Vidalista20fildenavidalistageneric plii
cenforceCenforce 100Cenforce 150Cenforce 200Fildena 100Vidalista 20fildenavidalista generic plii

Foldena zenegra filagra 100mg buy suhagra online Foldena Foldena Foldena Foldena Foldena Foldena Foldena Foldena Foldena FoldenaFoldena Foldena Foldena Foldena Foldena Foldena Foldena Foldena Foldena foldenafoldenafoldenafoldenafoldenafoldenafoldenafoldenafoldenafoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenafoldena foldenafoldena Foldena Foldena FoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldena [url=https://www.startartikel.nl/forum/topic/88/zunestar-tablet-online-%7C-12%-off-at-all-generic-pills/]Foldena[/url]FoldenaFoldenaFoldenaFoldena FoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenafoldenafoldenafoldenafoldenafoldenafoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenapawya pillsmapzsitegoodxmedicina edsafecaresmedicinepalaceonespilllsEvarypilllsmedsplacealldpilledmdsmedicationillaalldayplssildenafilcigratesmediscallespawya pillspawya pillspawya pillspawya pillspawya pillspawya pillspawya pillspawya pillspawya pillspawya pillspawya pillspawya pillspawya pillspawya pillspawya pillspawya pillspawya pillspawya pillspawya pillsFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenafoldenafoldenafoldenafoldenafoldenafoldenafoldenafoldenafoldenafoldenafoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenafoldenafoldenafoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenafoldenafoldenafoldenafoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldenaFoldena Foldena FoldenaFoldenaFoldenaFoldenafoldenafoldenaFoldenaFoldenaFoldenafoldenafoldenaFoldena Foldena FoldenaFoldenapawya pillspawya pillspawya pillspawya pillspawya pillspawya pillspawya pillspawya pills
goodrmedicine goodrmedicine goodrmedicine goodrmedicine goodrmedicine goodrmedicine goodrmedicine goodrmedicine goodrmedicine goodrmedicine goodrmedicine

chapmedicinashop chapmedicinashop chapmedicinashop chapmedicinashop chapmedicinashop chapmedicinashop chapmedicinashop chapmedicinashop chapmedicinashop chapmedicinashop chapmedicinashop chapmedicinashop chapmedicinashop chapmedicinasshop chapmedicinashop chapmedicinashop chapmedicinashop
cenforceCenforce 100Cenforce 150Cenforce 200Fildena 100Vidalista20fildenavidalistageneric plii
cenforceCenforce 100Cenforce 150Cenforce 200Fildena 100Vidalista 20fildenavidalista generic plii
xehoten389
Level 34
 
Příspěvky: 3074
Registrován: 25 kvě 2022 09:39

PředchozíDalší

Zpět na Diskuse o úpravách v modulu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron