Diskuse nad novými předměty a změnami starých

Návrhy budoucích změn v modulu a diskuze o provedených změnách.

Příspěvekod ShaDoOoW » 18 zář 2011 11:08

Jo krom toho ještě bude existovat iounský kámen na AC +1-3 podmínky jsou už asi hotové a nebudou se měnit:
- nesmí být PM, RDD ani mnich

který samozřejmě nelze použít zároveň s tím na AB což je další věc na kterou je třeba myslet, ikdyž samozřejmě postava která splňuje podmínky pro oba je může používat na jiné situace, ab na normální příšery a před bossem AC
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Příspěvekod drax » 19 zář 2011 05:17

ShaDoOoW píše:
11+ RDD

vitipálku dat bardum +2/3 ab za to že pridaji jeden levlik rdd ?:D mno proč +1 ioun ano hranda jako bezkonkurencni mlatic potrebuje zvednout ab aby nemel "jen " 2x vetsi dmg než klasika wmko na ukor par ab ale bez postihu :) oproti wmku ktere ho temer nevyužije kvuli hight ab

mulo : smither moc ab nepobral nezapomen že musi mít tusim 25 cha + hromadu epic feat cili de ab dolu dost
Uživatelský avatar
drax
Level 31
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 23 led 2009 00:00

Příspěvekod ShaDoOoW » 19 zář 2011 07:53

drax píše:
ShaDoOoW píše:
11+ RDD

vitipálku dat bardum +2/3 ab za to že pridaji jeden levlik rdd ?:D mno proč +1 ioun ano hranda jako bezkonkurencni mlatic potrebuje zvednout ab aby nemel "jen " 2x vetsi dmg než klasika wmko na ukor par ab ale bez postihu :) oproti wmku ktere ho temer nevyužije kvuli hight ab

mulo : smither moc ab nepobral nezapomen že musi mít tusim 25 cha + hromadu epic feat cili de ab dolu dost
Máš i něco užitečného než nekonstruktivní kritiku? BTW na deomezeně už tě to zas přestalo bavit? nebo jen spamuješ fórum z nudy?
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Příspěvekod peta_84 » 19 zář 2011 10:53

je pravda ze ioun dava dost o dost vic moznosti.
souhlasim s tim, ze 11+ RDD pro +3 ab je prilis mnoho. RDD 10+ se tu moc nehraje to je pravda, ale podle me je to spis proto, po 10. levelu to povolani proste uz nema co nabidnout, zvysit ab by se mu mohlo, ale az od vyssi urovne. otazka je zdali to nekoho primeje stavet build na rdd.

na hranicare bych byl take dosti opratrny, myslim, ze bonusu dostal uz dost. moje hranicarka dava 65 ab (61 zaklad +4 rasismus). a to damage je natolik velike, ze nevidim duvod proc to posilovat. hranicar je ted opravdu bezkonkurence nejlepsi mlatic.

posileni barbara a mnicha proc ne, tyto povolani se moc nehrajou, mnich kler si bufne abcko pres klerikova kouzla, takze takovy ioun nepotrebuje. Postave s hodne levelu mnicha by to opravdu pomohlo. hodne levelu mnicha me napada uzitecne v soucasne dobe akorad do tehyru, ale tam ioun fungovat nebude...

podminka na charismu pro smitera viz mulo mi prijde velmi prinosna. smitre je zajimavy neuvyuzity prvek, bohuzel podle meho nazoru jeho hlavni slabinou je, ze smite je i bonus featem maximalne 3x denne, coz je proste malo na to, kolik tu maji nepratele zivotu/v jakem jsou poctu. U smitera by se mi libilo neco jako postupne doplnovani smite. priklad. mas 1 nebo 3 smite pokud je vypotrebujes, budou se ti obnovovat po nejakem case (50, 100 kol treba). tim by bylo zarizeno, ze postava nebude moc smite spamovat, ale bude si moci bouchnout vicekrat v ramci jednoho restu.
Uživatelský avatar
peta_84
Level 23
 
Příspěvky: 212
Registrován: 21 bře 2010 00:00

Příspěvekod ShaDoOoW » 19 zář 2011 11:35

peta_84 píše:je pravda ze ioun dava dost o dost vic moznosti.
souhlasim s tim, ze 11+ RDD pro +3 ab je prilis mnoho. RDD 10+ se tu moc nehraje to je pravda, ale podle me je to spis proto, po 10. levelu to povolani proste uz nema co nabidnout, zvysit ab by se mu mohlo, ale az od vyssi urovne. otazka je zdali to nekoho primeje stavet build na rdd.

na hranicare bych byl take dosti opratrny, myslim, ze bonusu dostal uz dost. moje hranicarka dava 65 ab (61 zaklad +4 rasismus). a to damage je natolik velike, ze nevidim duvod proc to posilovat. hranicar je ted opravdu bezkonkurence nejlepsi mlatic.

posileni barbara a mnicha proc ne, tyto povolani se moc nehrajou, mnich kler si bufne abcko pres klerikova kouzla, takze takovy ioun nepotrebuje. Postave s hodne levelu mnicha by to opravdu pomohlo. hodne levelu mnicha me napada uzitecne v soucasne dobe akorad do tehyru, ale tam ioun fungovat nebude...

podminka na charismu pro smitera viz mulo mi prijde velmi prinosna. smitre je zajimavy neuvyuzity prvek, bohuzel podle meho nazoru jeho hlavni slabinou je, ze smite je i bonus featem maximalne 3x denne, coz je proste malo na to, kolik tu maji nepratele zivotu/v jakem jsou poctu. U smitera by se mi libilo neco jako postupne doplnovani smite. priklad. mas 1 nebo 3 smite pokud je vypotrebujes, budou se ti obnovovat po nejakem case (50, 100 kol treba). tim by bylo zarizeno, ze postava nebude moc smite spamovat, ale bude si moci bouchnout vicekrat v ramci jednoho restu.

jn je fakt že o tom +1 bez podmínky jsem začal pochybovat, na jednu stranu umožní to další vylepšování kterékoliv postavy kdy si prostě musíš nastavit výbavu tak aby jsi nespoléhal na iouny na vlastnosti, ale faktem je že konkétně ti hraničáři by z toho nehorázně těžili

no tak zase nepočítejme moc s tím že tu těch +3 iounů bude tolik, ty nebudou padat ve stokách... co se rdd 11+ týče, pokud by to umožnilo používat +1ab tak je to si myslím v pohodě protože když si vezmu kterýkoliv build, tak pokud by dal 11 lvl rdd ztratil by minimálně 1 feat a to je přesně to čeho chci dosáhnout, aby to bylo možné ale aby si hráč musel rozmyslet jestli se mu to vyplatí, souhlasím že kdyby byla stejná podmínka i na +2 a +3 tak by do toho hráči šli bez váhání. 11 lvl jsem nadhodil protože víc už by stejně nikdo nestavěl. Ale pořád to není konečné rozhodnutí, může to být jinak, navrhněte.

A btw v tehyartu iouny jako jedna z mála věcí fungují (odjakživa).
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Příspěvekod ShaDoOoW » 19 zář 2011 11:38

peta_84 píše:podminka na charismu pro smitera viz mulo mi prijde velmi prinosna. smitre je zajimavy neuvyuzity prvek, bohuzel podle meho nazoru jeho hlavni slabinou je, ze smite je i bonus featem maximalne 3x denne, coz je proste malo na to, kolik tu maji nepratele zivotu/v jakem jsou poctu. U smitera by se mi libilo neco jako postupne doplnovani smite. priklad. mas 1 nebo 3 smite pokud je vypotrebujes, budou se ti obnovovat po nejakem case (50, 100 kol treba). tim by bylo zarizeno, ze postava nebude moc smite spamovat, ale bude si moci bouchnout vicekrat v ramci jednoho restu.
ten nápad obnovování se mi líbí, ale myslíš že 50kol tzn 5 minut je smysluplné? Možná by to šlo svázat na nějaký předmět, který by jednou denně po aktivování obnovil počet použití na max?
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Příspěvekod mulo » 19 zář 2011 14:40

peta_84 píše:podminka na charismu pro smitera viz mulo mi prijde velmi prinosna. smitre je zajimavy neuvyuzity prvek, bohuzel podle meho nazoru jeho hlavni slabinou je, ze smite je i bonus featem maximalne 3x denne, coz je proste malo na to, kolik tu maji nepratele zivotu/v jakem jsou poctu. U smitera by se mi libilo neco jako postupne doplnovani smite. priklad. mas 1 nebo 3 smite pokud je vypotrebujes, budou se ti obnovovat po nejakem case (50, 100 kol treba). tim by bylo zarizeno, ze postava nebude moc smite spamovat, ale bude si moci bouchnout vicekrat v ramci jednoho restu.


drax píše:mulo : smither moc ab nepobral nezapomen že musi mít tusim 25 cha + hromadu epic feat cili de ab dolu dost


ja tu niesom ten kto ich vytvara a schvaluje ja som dal len navrh ...zvysok je na dm to ze dali od 22 ch ja zato nemozem nemuseli ho dat vobec...a co aj ked tak bude o jeden zbytocny item naviac nic nove
Uživatelský avatar
mulo
Level 26
 
Příspěvky: 436
Registrován: 29 črc 2008 23:00
Bydliště: Loftenwood

Příspěvekod drax » 20 zář 2011 11:33

ShaDoOoW píše:Máš i něco užitečného než nekonstruktivní kritiku? BTW na deomezeně už tě to zas přestalo bavit? nebo jen spamuješ fórum z nudy?

njn demonu obcas lognu prekvapilo me kolik lidi jako krahujc ( kessa je tam pobývá resp vetsinou na pokec)
každopadně sem naražel na op možnosti kterým jeste chces pridat bonusy což je udela jeste vic op
-už ted je hranda top mlatic das mu bonus - o duvod min hrat enco jineho
- už ted je rdd bard jeden z top buildu 11 rdd mu da +2-3 ab za ztratu ??!!... vlastne niceho kdežto bežnemu buildu pridas +1 ab iounem

posilovat silne buildy = hovadina tady neni co konstruktivniho pridat 11rdd = výhoda pro bardy = jste silnejsi bardi = jeste vic bardu = nežadoucí
když ho das za vic rdd nikdo na nej endosahne jelikož rdd po 10 nepridavá nic


peta : pekne ale spis de o to že smiter musi mit 25 cha +(1-10 epic feat) ) aby mohl brat featy na smite .. a když nabere cha tak ma tak -10 ab se kterým neetrefí non smitem ani stodolu zmena je to pekná ale je treba resit spise to ab (10 featu + ten an dva dalsi smite je hodne i bez ab postihu )

pet 65 ab ? pekne to už dotahuje wmko s 2x tolik dmg :D na kamy by na tom bylo jeste lip :roll:

edit : chces konstruktivni navrh ? - nechat podminku na rdd jen lvl sorc a ne bard
Uživatelský avatar
drax
Level 31
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 23 led 2009 00:00

Příspěvekod ShaDoOoW » 20 zář 2011 12:38

fajn tohle už je plodnější, já jsem předtím tvoji pointu pochopil ale neuvedl jsi žádné konkrétní buildy ani čísla

Každopádně momentální návrh počítá s tím že +1AB ioun bude pro všechny jako další možnost jak vylepšit svou postavu, tzn. nutnost maxnout všechny staty aby se nepoužíval jiný. Předpokládám že pokud by se tento návrh uplatnil, zvedl bych AC všem příšerám o 1 tak aby stávající powerbuildy jako je 26/4/10bard, mulův kukri master, moje Valerie nebo řekněme peťův nový bardoklerik nebyly ještě víc imba. A ano vím o tom, že pro postavy co dosáhly 20ab capu, monko kler, pm kler to bude znevýhodnění, proto to ještě promýšlím.

Tudíž ten bard 26/4/10 nebo 20/10/10 (což je fajn do těch základních sólo dungů, ale co se zrušilo omezení na počet hráčů se staví buildy na poněkud extrémnější podmínky) nezískají +2-3 ale jen +1 až +2 a nečekejte že ten +3 ioun na AB bude padat u dragy, +3 iouny budou rozmístěné v těch nejtěžších dungeonech (ve všech) a konkrétně ioun na AB/AC budou v raritách.

Vzhledem k tomu že podmínka momentálně zní 11+RDD musely by ty buildy být upraveny minimálně takto:
25/4/11 -> -1 feat za barda což je dost slušná nevýhoda když ten build musí už teď dávat neepické featy na epickém lvl
20/8/11 +1lvl bard/rdd -> -1feat, tady to není žádný problém, ale jak bylo řečeno tenhle build už dnes není nic extra
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Příspěvekod mulo » 20 zář 2011 15:25

peta_84 píše: na hranicare bych byl take dosti opratrny, myslim, ze bonusu dostal uz dost. moje hranicarka dava 65 ab (61 zaklad +4 rasismus). a to damage je natolik velike, ze nevidim duvod proc to posilovat. hranicar je ted opravdu bezkonkurence nejlepsi mlatic.



to by ma zaujimalo jak ho mas spravene ked mas zaklad 61 ja mam 55 a ty mas ktomu tazku zbran co je 51 alebopri trochu stastia 53

jo 65 dava z clerikom bardom cursou a z boku takze sam osebe to neni ziadna vyhra
a aj ked ma enemy favor tak ti vidu na 2 dungy a dalsich 10 si nepouzitelny
Uživatelský avatar
mulo
Level 26
 
Příspěvky: 436
Registrován: 29 črc 2008 23:00
Bydliště: Loftenwood

Příspěvekod drax » 20 zář 2011 15:54

mulo :D a kolik dungu se podle tebe na arkh beha :D udelas 2x hrand a pokryjes skoro vsechno
Uživatelský avatar
drax
Level 31
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 23 led 2009 00:00

Příspěvekod mulo » 20 zář 2011 16:00

tak smejes sa ale to nieje vobec take jednoduche tak si naexpite a skuste ked je taky imba...jo dam max buff za 70-90 crit cez 250 ale pozrite sa mi na itemy
Uživatelský avatar
mulo
Level 26
 
Příspěvky: 436
Registrován: 29 črc 2008 23:00
Bydliště: Loftenwood

Příspěvekod ShaDoOoW » 20 zář 2011 16:15

No o tomhle jsme se bavili všechny DMka a došli sme k názoru že hraničáři jsou skutečně největší dealeři dmg, ale koho to sere? Kdo chce může si ho udělat, faktem je že mulo dal do svého hraničáře všechny své předměty a měď a tak si teď může dávat prdy za 250. Ale newbík si s takovým buildem nezajde ani stoky. Já mám teda hraničáře na pavouky který dává dmg okolo 25 se všemi boosty, bane mám, rasu mám tak správnou ale mám to na kuši která nepočítá sílu žejo, samozřejmě že to má nejvyšší možný devast s ranged zbraní a ab 60 ale tak dmg je ubohý a sám je rozhodně nedám.

Taky jsem dělal rdd-hraničáře na dvojitý meč a vymazal jsem ho tak naprd byl.

Podle mě není tak ani problém v boostu toho kouzla ale spíš v těch ultra imba róbách a helmách pro hraničáře které tu byly už před úpravou a které bych nejradši zrušil. Teprve ty dvě věci dohromady dělají imba buildy, a jelikož ze začátku wipe ty nejvyšší róby běžně padaly v ZK tak je někteří hráči měli. Nový hráč pak po změně lootu už takovou róbu získat samozřejmě nemohl.
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Příspěvekod drax » 20 zář 2011 16:50

roba ani helma mu dmg nedaji :)
buff mu dodal ab ktereho potreboval
bylo to low ab ktereho drželo hrandu pri zemi
a 250 ? ne 300 naprosto v pohodě s 10-20
a ne neni to equipem ten dava jen rege u mula dmg da každý s 7/3 3xk6 gem jen malinko menší maxnout str je maličkost , roba mu dava jen surv ( stejně ho umlati stejne jako každeho mlatice jen si da jednoho yuanti 1v1
rdd + hrand ej fail nijak nezvyhodnis jeho bonus ze spelly ani dmg proti rase - wm ho normalně nasobí

mulo 70-90 noncrit kukrou:D to nedava polovina buildu s obourucakem
Uživatelský avatar
drax
Level 31
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 23 led 2009 00:00

Příspěvekod mulo » 20 zář 2011 17:05

ano 70-90 vravi full buf
1-4+19
10 hranda
7 zbran
3k10 gem
6 ohen
3 bard
1 cler
3k6 sneak
2k6 enemy favor
mozno som nieco zabudol

inak to je kolo50-60

mam build 35h/4f/1cler na muklu priemedny dmg cez 100 ale mukla je shit ked som si zvikol na kukri
Uživatelský avatar
mulo
Level 26
 
Příspěvky: 436
Registrován: 29 črc 2008 23:00
Bydliště: Loftenwood

PředchozíDalší

Zpět na Diskuse o úpravách v modulu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků