Diskuse nad novými předměty a změnami starých

Návrhy budoucích změn v modulu a diskuze o provedených změnách.

Příspěvekod mulo » 20 zář 2011 17:34

shadow ake mas enemy davor na svokom hrnadovi...ta zenska u pavukou je human alebo elf,polelf?
Uživatelský avatar
mulo
Level 26
 
Příspěvky: 436
Registrován: 29 črc 2008 23:00
Bydliště: Loftenwood

Příspěvekod drax » 20 zář 2011 17:40

ja to rikal hehe na kukri das daleko vetsi dmg než na muk
jinak zapoměl si weapon spec :)
takže jen ty + kler max noncrit dmg 113 :D ... s kukrou
Uživatelský avatar
drax
Level 31
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 23 led 2009 00:00

Příspěvekod mulo » 20 zář 2011 17:53

drax píše:ja to rikal hehe na kukri das daleko vetsi dmg než na muk
jinak zapoměl si weapon spec :)
takže jen ty + kler max noncrit dmg 113 :D ... s kukrou


jo
6 bojovnik ale to je v 1-4+19

no z petovim cler/bard sa mi u dragi zije celkom dobre zk ties np ale u monkou bez badra som nachuja a pokial neni taunt tak nektomancerku budem dvackovat pol hodinu
Naposledy upravil mulo dne 20 zář 2011 18:10, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
mulo
Level 26
 
Příspěvky: 436
Registrován: 29 črc 2008 23:00
Bydliště: Loftenwood

Příspěvekod drax » 20 zář 2011 19:26

me se prave tech +19 se speckou nezdá:d znamenalo by to 13 mod str
a pochybuju že mas str s +12 buffem 36 - unbuff 24 - nemel bys ani devast takže si ji tam asi nezapocet
Uživatelský avatar
drax
Level 31
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 23 led 2009 00:00

Příspěvekod mulo » 20 zář 2011 19:36

tak to je mozne vravim to z halvy ale tak silu mam max 26-28 tak to je biedne +2dmg
Uživatelský avatar
mulo
Level 26
 
Příspěvky: 436
Registrován: 29 črc 2008 23:00
Bydliště: Loftenwood

Příspěvekod ShaDoOoW » 20 zář 2011 20:25

prosím držme se tématu, že je hraničář imba se ví a rozhodlo se s tím nic nedělat tak to draxi nerozpitvávej si jediný komu to vadí a proč třeba nezačneš hrát a neuděláš si ho taky? (řečnická)

takže má někdo problém s tím že se zvedne všem příšerám AC o 1 a +1AB ioun bude v podstatě další možnost jak vylepšit postavu? +2-3 už by mohli jen ti co splní podmínky. Podmínky jsou vypsané, kdo má nápad jak je změnit tak sem s ním.
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Příspěvekod Zeus » 20 zář 2011 22:23

ShaDoOoW píše:takže má někdo problém s tím že se zvedne všem příšerám AC o 1


Ono se bude vsem priseram zvedat AC ??? A to jako proc?
Uživatelský avatar
Zeus
Level 23
 
Příspěvky: 202
Registrován: 10 pro 2007 00:00
Bydliště: Zeusova Tvrz

Příspěvekod drax » 21 zář 2011 04:32

zeus - aby to odnes klerik a nebylo to tak okate omezovani :D
shadoow : pac nejsem z tech co hrajou kdejakej shit z ktereho nekdo udělá naprosto nedomyšlenou změnou boha
už tu mame jedinou použitelnou zed vytvořil si jedineho syslnuplneho mlatice ( zbytek rapidně zaostava ) ted jeste udelat op zenko a mame po problemech s vymyšlenim charu
Uživatelský avatar
drax
Level 31
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 23 led 2009 00:00

Příspěvekod ShaDoOoW » 21 zář 2011 10:10

drax píše:zeus - aby to odnes klerik a nebylo to tak okate omezovani :D
shadoow : pac nejsem z tech co hrajou kdejakej shit z ktereho nekdo udělá naprosto nedomyšlenou změnou boha
už tu mame jedinou použitelnou zed vytvořil si jedineho syslnuplneho mlatice ( zbytek rapidně zaostava ) ted jeste udelat op zenko a mame po problemech s vymyšlenim charu
- omezování?
- já tu změnu žíznivé čepele nevymyslel ani neschválil, to byl Ice a teď už je trochu pozdě to měnit když už na to mají hráči postavy
- to právě nemáš pravdu ano hraničář se hodně boostnul a má o hodně větší dmg než WMko, ale monstra zůstaly stejné, pokud se dřív hrálo normálně s WMkem a spoustě starých hráčů se stejně nechce dělat nového mlátiče, proč by se za ně nemohlo hrát i nyní podle tebe? Jen proto že se dá postavit něco lepšího? To nemá logiku. To je jako kdyby sis postavil 20/10/10 barda a pak jsi přestal hrát protože jsi zjistil že Radas má 26/4/10 a ten je lepší lol. Co se zdi týče, pm zeď je nutná víceméně pouze v mv, tunelu a monkárně, všude jinde se to v pohodě dá ustát s čímkoliv jiným.

Podívej já se s tebou klidně budu hádat, ale faktem je že na Arkhalii stejně nehraješ, vůbec ti na ní nezáleží a píšeš nám tu svoje moudra jenom proto abys nám dokázal jaký jsi expert a protože se nudíš. Když po tobě někdo chce konkrétní návrh něčeho tak držíš hubu. :evil:
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Příspěvekod drax » 21 zář 2011 13:29

1 ano ioun na +1 ab vsem a +1 ac npc je omezeni kleriku ( -1 ab v dusledku capu) a znehodnoti to iouny na staty paxc +1 ab je VŽDY lepší a staty neni problem maxovat
- neřikam že ty řikam že někdo monstra sou možná stejné ale hrát wmko když "zalesák" dává 2x tolik je hovadina

3 zapoměl si zk cimz si sepsal vicemene vsechny "lepší" dungy to že dragiru odstitujes s cimkoliv zrovna terno není

4 a to je ta čast kterou nechapeš a asi nepochopíš 26/4/10 neni lepší ma dočasně lepší ac ale jen kratkodobe za cenu menšiho dmg i ab čili je to něco za něco

hrand fight wm je oproti klasickemu wm znatelně lepší jak v surv tak v dmg do crit immune i v dmg do critnutelných s prakticky žádnou nevýhodou a proto odsunuje vsechny ostatni mlatiče na druhou kolej .. proč hrát wmko když ma hrand 2x takový dmg a jakýkoliv mlatic je oproti němu k ničemu ?

nmě nezaleži na arkh? ja na ni prestal hrat kvuli tomu že je prázzdná kdykoliv se clovek podívá a kvuli tomu že nemáš absolutně žadný smysl pro vyrovnanost

co se konkretnich navrhu týče byly jich tu desítky ale ty máš hold svoji pravdu a ventiluješ nahled na vec aniž by ses vlastně nad čimkoliv zamyslel páč bys jinak nemohl řict na " ma 2x takový dmg " " a co "
to už mužeš predelat pdk aby melo 100 ac 100ab 200 dmg na hit a prohlasit že ho lidi nikdo nenutí hrát ... skvělý přístup k věci
Uživatelský avatar
drax
Level 31
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 23 led 2009 00:00

Příspěvekod peta_84 » 21 zář 2011 14:16

mulo píše:
peta_84 píše: na hranicare bych byl take dosti opratrny, myslim, ze bonusu dostal uz dost. moje hranicarka dava 65 ab (61 zaklad +4 rasismus). a to damage je natolik velike, ze nevidim duvod proc to posilovat. hranicar je ted opravdu bezkonkurence nejlepsi mlatic.



to by ma zaujimalo jak ho mas spravene ked mas zaklad 61 ja mam 55 a ty mas ktomu tazku zbran co je 51 alebopri trochu stastia 53

jo 65 dava z clerikom bardom cursou a z boku takze sam osebe to neni ziadna vyhra
a aj ked ma enemy favor tak ti vidu na 2 dungy a dalsich 10 si nepouzitelny


klidne nekdy dame dalhaga a muzes mi zkontrolovat co mam v logu. zaklad dam 55 ab + 5 cepel + 1 aid = 61 +4 za rasismus (v deniku se nevypisuje, ale podle logu je jasne, ze to tak je, nebot jak jinak bych potom jen se svymy buffy utocil na dalhaga s 67 ab ( jeste +2 z boku)?). V parte s clerem, bardem a z boku dava 70 ab. ano wmko da o par bodicku vice, ale hranda ma zase 7 utoku a neporovnatelne lepsi dmg. neni to o nic tezsi naexpit nez wmko. holt je lepsi expit v parte, jako kazdeho mlatice, ale ja jsem ho napriklad expil s tvoji stenou, takze buf jsem mel jen +5 zbran ze svitku a to az pote, co jsi mel dost umd, a slo to, pomalec nez s klerem, ale jsou buildy co se expi jeste hure, napr dexaci, protoze tohle ma alespon dosti slusne dmg.

ad smite. 50, 100 kol jsem udal jako priklad, muze to byt 10, 20, to je jedno. slo o inspiraci, cisla klidne predelej, to jsem bral jako samozrejmost. predmet ktery to nejak doplnuje je taky moznost. sance koupit si treba lektvrary taky, ale jde o to aby to pak nebylo smite, gulp, smite, gulp. protoze ten smije je dost silnej, slo mi o to, aby mohla postava smitnou jednou dvakrat v kazdem souboji se skupinkou mobiku. Jde predevsim o party dungy, v solo neni taky problem se vyspat, ale v parte kde je potreba aby klerik daval imky, to by se mu asi nelibilo restovat po kazde skupince.

takovy rdd hranicar na obourucni mec, ci cep (aby maximalne vyuzil silu a mel nejaky krit rozsah) mi prijde naprosto v pohode hratelna postava.
Uživatelský avatar
peta_84
Level 23
 
Příspěvky: 212
Registrován: 21 bře 2010 00:00

Příspěvekod ShaDoOoW » 21 zář 2011 14:24

aha takže já všeznalý a bezchybný si tu dělám topiky s diskusí nad jednotlivými věcmi jenom proto abych ty co mi sem napíšou ujistil že vím všechno nejlíp a nepotřebuju jejich názor? No nenech se vysmát.

Na ZK jsem nezapomněl, to ustojí každý klerik, pm klerik s přehledem.

A dřív byla nejlepší mlátička WM a hraničáře nemělo smysl stavět vůbec nanic a TO TI NEVADILO. Zajímavé.

Jistě já nemám smysl pro vyrovnanost, ne každý vidí všechny souvislosti tak jasně jako ty, to je pravda, ale jedno je jasné. Potom co jsi na arkhalii přestál hrát a byla dva měsíce prázdná jsem dostal modul do ruky a začal jsem dělat změny. A já jsem ten modul vytáhl z těch největších sraček, kdy se uvažovalo že se vypne a pohřbí. Ikdybych všechno dělal naprosto špatně, ikdyby těch 5 hráčů co se teď denně logne přestalo za půl roku hrát protože je hraničář imba (lol). Pořád jsem udělal solidní kus práce za který se nemusím stydět. Zatímco ty jen kecáš a nic jsi nedokázal. Maximálně jsi získal titul šaška na fóru deomezeny. A mám takový pocit že ti ho za chvíli udělíme i tady.
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Příspěvekod mulo » 21 zář 2011 15:17

drax píše:- neřikam že ty řikam že někdo monstra sou možná stejné ale hrát wmko když "zalesák" dává 2x tolik je hovadina


hrand fight wm je oproti klasickemu wm znatelně lepší jak v surv tak v dmg do crit immune i v dmg do critnutelných s prakticky žádnou nevýhodou a proto odsunuje vsechny ostatni mlatiče na druhou kolej .. proč hrát wmko když ma hrand 2x takový dmg a jakýkoliv mlatic je oproti němu k ničemu ?


no moj hranda je tiez wm tak nevie co sa stazujes kazdy si tu to moze naexpit
tak 2x taky dmg nedava vezmi si kto tu beha z k10 gemami? nikto kazdy ma kosu zivota a smrti
kto ma u wm ring z 3k6 sneak? nikto len ja lebo ty co ho maju ho maju u strelcou
niesom non stop online maju aj iny ludia sancu si zahrat a ked sa niekomu nepaci nemusi ma nikam volat...a do monkarny ma z kukracom nedostanete jedine za botky draka :D
Uživatelský avatar
mulo
Level 26
 
Příspěvky: 436
Registrován: 29 črc 2008 23:00
Bydliště: Loftenwood

Příspěvekod mulo » 21 zář 2011 15:23

peta_84 píše:klidne nekdy dame dalhaga a muzes mi zkontrolovat co mam v logu. zaklad dam 55 ab + 5 cepel + 1 aid = 61 +4 za rasismus


tak z toho som v prdeli mas +6 sekeru?
ja z +7 kukrami mam 55 a ty ktomu mas tazku zbran co by si mal mat veci postih na ab nez ja co mam -2
jedine ze mas vecsiu silu nez ja
Uživatelský avatar
mulo
Level 26
 
Příspěvky: 436
Registrován: 29 črc 2008 23:00
Bydliště: Loftenwood

Příspěvekod peta_84 » 21 zář 2011 15:54

Cloveka vzdycky neco napada a ne vzdy je to uplne nejlepsi napad. Myslim si, ze shadow ma rozhodne vetsinu napadu dobrych. Navic o vsech diskutuje PREDEM a to je jediny duvod, proc tu drax muze kydat hnoje. To ice delal nedomyslene zmeny a pak se to honilo a nez se to dohonilo, spoustu lidi to odradilo. Na vetsinu kritiky shadow odpovida pozitivne a pokorne a minimalne si to jeste promysli, zatim se nezmenilo a jenom se o tom diskutuje a nepochybuji o tom, ze tato diskuse bude zohlednena ve zmenach, pokud nejake budou. To, ze drax je typ velmi namysleny jsem si vsiml jiz ve hre. Takovy samozrejme jsou a mozna, ze sam jsem jeden z nich, ucelem je nenechat se vyprovokovat, vyflamovat a zatahnout se do obecnych debat.
To, ze je hranda nejlepsi mlaticka obecne nevadi, protoze WMko na obouruc ma porad vetsi ab a je tedy stale v urcitych situacich uzitecnejsi nez hranda. a pri mlaceni mobu je to v podstate jedno, tam davaji oba obstojne. Slo o to udelat svet rozmanitejsi na povolani a to se povedlo, minimalne s tim, ze jsou tu stale starsi postavy, ktere mozna nejsou co byvaly, ale nikdo je nemusi zahazovat.
Dobra roba pro hranicare uz ted nepada (mozna v tunelu nebo jednou za rok v mv). To, ze ja a mulo je mame, dohromady myslim, ze 3, jednu jsem mu pujcil na lucisnika, je vec jina, ale brat nam je by nas asi nasralo, spis ji vratit s nejakou pravdepodobnosti do nekterych party dungu, aby se dala najit. Ale stejnak ji najdu ja nebo mulo, za soucasneho stavu hracu:D Ze solo da hranda stoky, draka, mvcko vrsek s dobrym eq, mozna lab kdyz se nedostane do spatne mistnosti, ale potrebuje healy atd. Podobna postava jako bard, ktery si jeste ale muze nadevastovat healy v morii a pak si chodit sede a s dostatkem healu se i ten balrog da oddvackovat (50 healu). ale tocit ho nebude.
O to myslim shadowovi jde, aby se hralo vice povolani a kazde melo v urcite situaci navrch pred ostatnimi. Navic se poctive venuje mravenci praci s opravou chybycek, kterych je stale dost a coz nikoho nebavilo.
+1 ab pro hrandu je zbytecne, za soucasneho stavu nevhodne, to uz se probralo a nic lepsiho jsme zatim nevymysleli. ani ja ani nikdo jiny.
Nelze brat mulova kukri mastera jako meritko vyvazenosti, kdyz ma na sobe eq za tisice medaku, s takovou vybavou te do oci trkne vsechno jak je to silne a tezko zabitelne, mulo si da 2 yuan-ti bez problemu.
Ale to si da i ten bard, i ten kler, i to wmko, kdyz bude proste takto namaxovane a je to tak spravne podle me, protoze o to hracum jde, byt silni, hlavni je to, ze mulo dragu nesoluje, ja ji s klerikem/bardem a beznou vybavou (+6) sanci solnout mam, vsechny casti uz jsem nekdy sam prosel z duvodu smrti/rozpadu party ale jeste se mi to cele projit nepovedlo, nebot clovek je tvor chybujici a tu chybu udela a pak hodnina zbytecna. Ano az budu mit +7 vsechno, tak to dam, ale za dlouho a s jednim klicem, takze to pujdu jednou za cas abych si ukazal proc jsem tak dlouho lootil ten amulet +7 az ho budu mit. ale vyplati se mi s sebou nekoho vzit uz jen proto, ze budou dva klice.

Abych jen prazdne neplkal.

Mohl by byt nejaky ioun na ab ktery by daval ab postavam se silou vice nez 50 (+-) a tim pridal tom rdd/dd, fight/rdd. Problem je postavit mlaticku mezi wmko (nej ab) a hranicare (nej dmg), co by mela mit, barbar by mohl mit treba vice utoku v bersekru?, brutalne regen?

skoda, ze fighter je jen doplnkove povolani, tiler (zbroj pro valecnika) je slaba, zlepsit.

Pokud das ioun +1 ab vsem zvyhodnis postavy s necapovanym ab a i kdyby se vyjmul hranda, stejnak z toho bude tezit bard. zhorsi se tim partovej klerik, no ale priznejme si, +-1 ab nic nezachrani ani neznici, takze celkove mi prijde toto celkem zbytecne, zvlaste lde negaticni odezvy.

Ad hranda jeste jednou, to dmg +5 positive +5 fyzicke je imba, a je to moc, ale ted to menit, nevim, chtelo by to nejaky jiny bonus (treba +neco upir?, kdyz je to zizniva cepel) coz by snizilo dmg a zvysilo surv hranicari.
Uživatelský avatar
peta_84
Level 23
 
Příspěvky: 212
Registrován: 21 bře 2010 00:00

PředchozíDalší

Zpět na Diskuse o úpravách v modulu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků