Revoluce? neboli jak to nazvat

Návrhy budoucích změn v modulu a diskuze o provedených změnách.

Příspěvekod peta_84 » 18 led 2012 00:12

hehe, je to trosku expresivni, ale mas recht.

pokud je potreba neco predelavat, dejte ji do dungu expicich a questu, aby si novacek pohral a bavilo ho to. Privedte nove hrace a nereste jestli ma +7 amulet, ktery tu ma par lidi padat tak nebo onak, uz tak je tezke ho ziskat.

a hlavne si prosim uvedomte, ze pokud budete neustale neco omezovat, zakazovat, ztezovat, odebirat z lootu atd., hrozi ze si naserete i to "tvrde jadro" lidi, kteri tu hraji stabilne, naprstech jedne ruky bys je spocital. a potom smitec konec papa kyticka. a to by byla skoda.

az tu bude stabilne 15 lidi on-line delejte si co chcete.
Uživatelský avatar
peta_84
Level 23
 
Příspěvky: 212
Registrován: 21 bře 2010 00:00

Příspěvekod Ferdis-Waylander » 18 led 2012 23:45

Tak jsem si zas hezky počet....

a co se týče změn, tak se přiklánim k jedinému:
a) dělejte dungy a ne jen pro party na 40 lvlu
b) qw - OK

Jinak s tim přehazovánim itemů: v zásadě se svázáním určitejch specialitek nemam problém, páč mam docela dobře vybavené postavy a tím chci říct, že nalootěných a poskladanych zbraní, jinak sem tam něco vloženýho a sem tam ten special itemu jako např, amu +7ac apod. (ten mam mimochodem jeden, tak jako rukavky okamžitého vyléčení) především skladam prsteny a doladuju to s nalootěnejma itemama.... a to že tu hraju dost dlouho a docela často a mam dost postav na 40 lvlu a v podstatě nemam ani jednu vyladěnou a vytuněnou na 100%.

zkráceně za mě: v poslední době už to nepařim tak často, páč mě právě už omrzuje to točení stejnej dungů a nepotřebuju vylepšovat itemy na +15 apod i s tima atributama aj. , páč to je shola nemožné a ty skladačky specialitek např. guuga amu jsem skladal cca rok a to jsem si ještě minulej rok řekl Ježíškovi a jednu část. Takže kolem a kolem, co se týče výbavy a zbraní dnešní Arkh. mi to bohatě stačí.
Waylanderovic family
Kristen Waylander - legendární klerička
lady Sigarni Waylander - legendární lučišnice
Uživatelský avatar
Ferdis-Waylander
Level 14
 
Příspěvky: 31
Registrován: 18 čer 2010 23:00

Příspěvekod Mefistofel » 19 led 2012 07:53

peta_84 píše:hehe, je to trosku expresivni, ale mas recht.

pokud je potreba neco predelavat, dejte ji do dungu expicich a questu, aby si novacek pohral a bavilo ho to. Privedte nove hrace a nereste jestli ma +7 amulet, ktery tu ma par lidi padat tak nebo onak, uz tak je tezke ho ziskat.

a hlavne si prosim uvedomte, ze pokud budete neustale neco omezovat, zakazovat, ztezovat, odebirat z lootu atd., hrozi ze si naserete i to "tvrde jadro" lidi, kteri tu hraji stabilne, naprstech jedne ruky bys je spocital. a potom smitec konec papa kyticka. a to by byla skoda.

az tu bude stabilne 15 lidi on-line delejte si co chcete.



a to je prave to...nopvy hraci bez zmen nebudou...omezeni tu bude porad....to co sem navrhoval ja byl jenom hrubej napad a myslenka ktera by dala nove moznosti a moznost jineho hrani...kdyz sem napsal"dungy na 2.5 hodky" nemel sem namysli ze by to tak doopravdy bylo ale byl by to dung co by byl tezkej a to rpo vice lidi ne dung ala mv spodek ci zk ci monci...byli by to dungy ze kdyz by clovek sel ty 2.5 hodky tak by vedel ze nakonci by dostal zaslouzenou odmenu...to je to ze kazdej vydite dalsi omezeni ci vylepseni ale nikdo se poradne nezamyslite nad tou myslenkou co by vam dala...to ze sem placnul +15 gun ci ac eq neznamena ze by to tak muselo byt...ja osobne si myslim ze to co padalo pred wipe bylo o 4x lepsi nez to pada ted...ty nej itemy co tento modul ma, hrac muze tocit ten dung i rok ale proste ze ten item najde a slozi je miziva...ja osobne mam treba dalsi napady jak udelat nektere veci nestabilni coz by opet byla nejaka zmena ale naco se tu vypisovat kdyz se nikdo nad nicim nezamyslite a hned to odsoudite...jak napsal zeus jestli si myslite ze hra co je stara hraje xxxxx lidi tak se pletete...jsou tu male moznosti ktere by dle me dokazali pritahnout lidi ale potreba pro to neco udelat a ptat se hracu co by chteli, co je zajima a podobne...s tymem kterej si myslite ze staci " 1aktivni WB a DM" tak tot malo...uz jenom novacek co sem prijde a podiva se kolik tu je lidi a ze nikde nikdo ani dm tak pujde jinam coz mimochodem bych rek lze se stalo tak s s 3ma hracema co tu pred wvanocema zacli hrat a uz sem je nevidel od vanoc....
Mefistofel je syn Dabla a byl stvoren proto aby zabijel a slouzil radu Temnich Templaru
Slavu a cest vzdejme nasemu panu!!!
Uživatelský avatar
Mefistofel
Level 26
 
Příspěvky: 452
Registrován: 06 bře 2008 00:00
Bydliště: Tanglebrook

Příspěvekod ShaDoOoW » 19 led 2012 18:39

peta_84 píše:hehe, je to trosku expresivni, ale mas recht.

a hlavne si prosim uvedomte, ze pokud budete neustale neco omezovat, zakazovat, ztezovat, odebirat z lootu atd., hrozi ze si naserete i to "tvrde jadro" lidi, kteri tu hraji stabilne, naprstech jedne ruky bys je spocital. a potom smitec konec papa kyticka. a to by byla skoda.

az tu bude stabilne 15 lidi on-line delejte si co chcete.


Je škoda že někteří berou "ztěžování" dungeonů jako jsou pavouci a jezero negativně protože tyto kroky byly provedeny z toho důvodu aby hráči měli nové výzvy případně aby mohl být loot bohatější (zrušení svitků a hůlek na craft, zrušení některých věcí z obchodů (opasek mnicha, prsten menší moci, boty sluneční duše, boty odolnosti a od příští verze i batohy -60% - takže si je honem běžte koupit do zásoby :x ).

Na jednu stranu si hráči totiž stěžují že nemají smysl dál lootit protože mají vše co lze reálně získat a ten top jim stejně dá pouze minimální výhody. Na straně druhé když se někde provedou změny zvyšující obtížnost, případně podkreslující motiv dungeonu tak aby znevýhodnil buildy které nikdy nebyly určené k tomu aby ten dungeon chodili zvedne se vlna nevole že hráči nechtějí stavět nové postavy a vybavovat je a chtějí dát opět každý dungeon s jejich bardem nebo klerikem kterého mají jako primární postavu.

Konkrétně to rušení věcí z obchodu za které byl Ice v minulosti tolik lynčován bych udělal taky vlastně abyste věděli to byl můj nápad který jsem Icemu poradil, že jste líní si udělat prskavku na to aby mohli chodit tygry a tu hůlku si získat je bohužel váš problém. Pak aspoň neříkejte jak jsou prskavky k ničemu.

Peťo jestli ti připadá v pořádku že se prázdné svitky prodávaly za 100gp a prázdné hůlky za 1k gp případně batohy -60% váhy za 8k gp tak vážně nevím. Pořád to jde sehnat, pouze ne v neomezeném množství a ne bez námahy, ale i tak má moje sorčka na tygry plný inventář prázdných hůlek a nikdo je očividně nepotřebuje.

Ferdis píše:zkráceně za mě: v poslední době už to nepařim tak často, páč mě právě už omrzuje to točení stejnej dungů a nepotřebuju vylepšovat itemy na +15 apod i s tima atributama aj. , páč to je shola nemožné a ty skladačky specialitek např. guuga amu jsem skladal cca rok a to jsem si ještě minulej rok řekl Ježíškovi a jednu část. Takže kolem a kolem, co se týče výbavy a zbraní dnešní Arkh. mi to bohatě stačí.

ano taky to tak vidím a to je důvod proč dělám momentálně změny které vypadají negativně - aby mělo smysl hrát dál, lootit nové věci a ještě více vylepšovat postavičku (+8věci a rozhodně to není nereálné, nové unikátní předměty, slot navíc u neslotovek aj.) nicméně hráči o tom často nevědí protože nebylo zvykem aby DM hlásilo hráčům co kde padá takže to ani já nedělám. Můžu jen říct že nových itemů je nyní kolem stovky, bohužel ne všechny byly nasazeny do lootu protože se momentálně ladí myšlenka nového loot systému (a to je velmi pracné, myšlenka nového lootu už víceméně je hotová ale s tím souvisí komplětní překopání celého lootu na arkh a to jeden člověk snad ani nemůže zvládnout 8O ).

Ale jestli hráče bude motivovat znát vlastnosti, účel a výskyt těchto nových věcí k tomu aby dál hráli no... zauvažuju o tom. Stejně toho ve hře často spoustu roztroubím jako například že se vylepšily epické prsteny z jezera...
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Příspěvekod peta_84 » 19 led 2012 19:46

ty batohy tu dycky byly a nikomu to nevadilo, nevsiml bych, ze by si nekdo stezoval. nevim jak chces potom hrat za dexaka, co nic moc neunese uz jen ty porty vazi celkem dost, pokud teda zase nechces lootit dva roky stiny na silu jenom proto aby sis mohl udelat dexaka a nebyl pretizenej hned jak vyberes prvni truhlu.

o tech hulkach jsem psal jinde uz doskrat a vim, ze dost lidi to nasralo. taky jsem si nevsiml, ze by si nekdo stezoval. jde o to, ze ty hulky padaji v dungu pro dva lidi a neni to s kym chodit. mlatic se zakladni vybavou si tezko da toho klicnika, atd.. koupim vsechny hulky co mi prodas, ale to budes zase chtit hroadu medi, kterou budu muset hodiny lootit jenom kvuli hulce, kouzla z hulek maji malej caster level a trvaji hratce, navic musi mit clovek naexpeneho maga na hulky aby si je mohl vyrobit.

a nevim jestli ti prijde, ze chci hrat jenom za barda nebo za jednu postavu, tak ja mam opacny nazor. zavedly se opravy pdk, zkousel jsem pdk, ale je mi k nicemu protoze tu nejsou lidi a kdyz se de dung, tak je potreba hlavne klerik a stena. zavedl si stinaky na kusi, tak jsem posledniho skoro pul roku expil a vybavoval postavu na kusi, hodiny sem lootil med na ostrost, kupoval kuse, piloval vybavu a premejslel co a jak davat. dam si prvnich cca 30 kolecek a prijde shadow a rozhodne se, ze tam naseka spawny podle killu. byl jsem tam s mulem a je to fakt napicu - a vubec mi to teda neprijde zabavne nasekat tam pavouky tak aby je clovek strilel jak magor bezmala hodinu.

Zajimave je, ze shadow si tu suverene soluje ledovec a dalhaga, ale to nevadi.

a botky zakazat to je taky napad vytazenej primo z prdele, to ti teda reknu. Je tu hrozne moc novacku a strasne snadno se jim expi, co? to se musi zarazit.

porad se nejak meni a vylepsije system lootu a jediny vysledek je, ze pada az na malo vyjimek stale vetsi hovno, ale to je mozna muj osobni postrech.

NECHAPU PROC TO PROSTE NEMUZETE NECHAT TAK JAK TO JE, NEZ TO AKORAD KURVIT

proc se veci, ktere tu leta byli standart musi najednou ted zniceho nic rusit? clovek si chce obcas pohrat pro relax a potom prijde nejakej prihratej vocas, zacne se v tom vrtat a v podstate vyhanet lidi. Beznemu hraci, ktery hraje tak hodinku az dve denne trva vyexpit 40. lvl klidne treba i mesic. Bude se s tim drit a potom mu to upravite, aby nahodou nemohl delat to, na cem predtim pracoval.

omouvam se za sprosta slova, ale jsem fakt uz z toho nasranej. Rozhodne ted s nwn na nejakou dobu koncim. Souhlasim s tim co rikal Zeus, ze pokud to takhle pujde dal tak je to bud na vypnuti, nebo lepe na uverejneni modulu jako freeware, treba to pak pusti nekdo, komu pujde o to, aby si lidi v klidu zahrali, nez jim porad jenom srat na hlavu.
Uživatelský avatar
peta_84
Level 23
 
Příspěvky: 212
Registrován: 21 bře 2010 00:00

Příspěvekod ShaDoOoW » 19 led 2012 20:06

peta_84 píše: dam si prvnich cca 30 kolecek a prijde shadow a rozhodne se, ze tam naseka spawny podle killu. byl jsem tam s mulem a je to fakt napicu - a vubec mi to teda neprijde zabavne nasekat tam pavouky tak aby je clovek strilel jak magor bezmala hodinu.

jo to jsem vážně přestřelil, nakonec jsem to zredukoval (v té verzi 80 co je aktuálně nahraná) tak že ty speciální spawny kterých je cca 10 spawnují 1-2pavouky ne víc, z toho jsou 3 speciální spawny tak že pavouci se spawnou na ostrůvku a jen hážou střely takže hráč je zabíjet nemusí. Od začátku jsem říkal že to má být vylepšení dungu aby nebyl statický, bohužel většinou to testuju na sobě v tomto případě jsem ale tolik killů neměl a tak chvíli trvalo než se to vyladilo natolik aby to tento záměr splňovalo.

Zajimave je, ze shadow si tu suverene soluje ledovec a dalhaga, ale to nevadi.

už nesóluju protože jsem to (sám sobě) upravil tak aby to buď nešlo nebo to bylo tak těžké aby se mi to nevyplatilo (sám jsi byl u toho když jsem to nedávno z nudy zkoušel a musel jsem to vzdát protože už jsem vyplýtval příliš mnoho healů a nebyl jsem ho schopný zabít a začaly mi padat buffy) přičemž obtížnost ledovce i Dalhaga v partě byla ponechána a těžko si někdo všiml že by se tam něco změnilo

dexáka mám a s přetížením mám problém i u druida kde mi nepomůže ani 50 batohů -60%ˇprotože mám sílu 8, nicméně jsem ochotný si ty batohy které se doteď kupovaly za tak směšnou částku vylootit v nějakém lehkém dungeonu ala dračí slůji


ale jestli to vás takových bude víc tak nemám problém nahrát starou verzi arkhalie předtím než jsem se stal WB a složit mandát

a můžete si chodit pavouky a jezero zase jednodušší (ikdyž mám takový pocit že sólo se vám nespawnou klíčnici)
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Příspěvekod peta_84 » 19 led 2012 20:59

Shadow, tak sposuta veci ktere jsi tu udelal je moc dobra, opravil jsi spousty chyb a odstranil Iceho ulety a vylozene buzerace. Ale zase jako vyhrozovat, ze bud bude po tvem, nebo vsechno zrusis je tak trochu detinske (a nerikam, ze ja se detinsky nechovam, ale kdyz hraju pc hry chci se alespon nachvilku stat naivnim ditetem).

Podle me uz ti to trochu leze na mozek a spadl jsi do stejne pasti jako Ice, vsechno ti pripada lehke, vsichni hraci jsou line lamy, co nejsou ochotni objetovat pulku zivota hledanim jednoho itemu v jednom dungu, nebo expenim neustale nejakych novych buildu, ktere jsou zrovna v kurzu. Slechti te stale to, ze narozdil od Ice tu alespon hrajes a i nejaky ten dung s nekym obcas zajdes, i kdyz jsi HC solista.

proto je opensource tak dobry model, protoze kazdy chytry a nadany clovek se nakonec vycerpa a nehlede na jeho genialitu, zacne si sam borit svoje babovicky, jen aby je mohl postavit znova. V takovem pripade proste musi bud sam dam voraz, nebo se uklidnit, ale to neudela pokud nehrozi, ze mu nekdo jeho babovicky zabavi driv nez je rozslape. ale to uz je trochu moc out.
Uživatelský avatar
peta_84
Level 23
 
Příspěvky: 212
Registrován: 21 bře 2010 00:00

Příspěvekod peta_84 » 19 led 2012 21:58

tim chci rici, ze smazat boty, hulky, svityky, opasky od mnicha z obchodu, to umi kazdy debil, mozna i ja bych to zvladl. ale vymyslet jak to upravit a nic nemazat. jo to je teprve vyzva. vymyslet nove itemy atd. mel jsem totoiz za to, ze se shadow cydava touhle cestou a byl jsem fakt rad
Uživatelský avatar
peta_84
Level 23
 
Příspěvky: 212
Registrován: 21 bře 2010 00:00

Příspěvekod ShaDoOoW » 19 led 2012 22:01

nevyhrožuju, chtěl jsem tím naznačit že před tím než jsem se stal WB byly podmínky mnohokrát horší než jsou teď, šance na loot a to všude byly menší, počet užitečných itemů v lootu nulový a dungeony omezené lvl či počtem lidí takže mě samozřejmě nasralo že bych to já měl "kurvit"

ale jinak máš pravdu, ani jsem ten zákaz přehazování +7 nemyslel vážně (tedy podle mě by to skutečně byl dobrý nápad kdyby se to provedlo jak Ice navrhuje, nicméně stojím ještě nohama na zemi abych věděl že to udělat nemůžu) chtěl jsem aby si mef uvědomil že přestože se mu zdá že už má vše tak musí přehazovat itemy z postavy na postavu...


takže když sme oba vychladli tak to řeknu takle: chceš-li něco změnit udělej petici, získej "podpisy" aktuálně hrajících hráčů no a pokud bude většina pro tak já ty speciální spawny u pavouků i ty 2extra útoky (které mimochodem nejsou takový problém pokud má postava věci na AC) klidně zruším, a klidně vám tam do obchodu dám pytle -100% když si to budete přát
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Příspěvekod peta_84 » 20 led 2012 00:24

ano mas pradu bylo to horsi a to o dost. <nazor> ice ma komplex z toho, ze byl wipe a mazali mu itemy a tim padem sklony k pomste obecne na hracich</nazor>

Obrázek
duben a kveten 2010 byl toho odrazem, vrchol iceho snahy o destrukci vseho.

taky se vazne uvazovalo o vypnuti serveru a proste to totalne zabalit. vsechna moje agresivita, vulgarita je myslena v pokusu o obraceni na spravnou stranu. Ve sve misantropni osobnosti uvazuji, ze clovek nezneni smer, dokud ho neco nekopne doprdele.

presto vice nez stavu jako samotneho si vetsina lidi spise vsima trendu. pokud je trend positivni, jsou ochotni sertvat i za nepriznivych okolnosti. pokud najednou nekdo zacne neco zakazovat, trend se obraci a nikdo neprijde, protoze neceka nic positivniho. S prichodem shadowa zasvitla nadeje na zlepseni. s jedinou zasadni chybou padne.
Uživatelský avatar
peta_84
Level 23
 
Příspěvky: 212
Registrován: 21 bře 2010 00:00

Příspěvekod drax » 20 led 2012 09:28

ackoliv ho nejak extremně nezbožnuju musim ač nerad přiznat že ma pet recht tušení bot bathu atd neni nijak odlišne od iceho 0,000000000001% sance na užitečný loot a nejvic nepřatelské je to ke komukoliv kdo by začinal

co se batohu týče dexaři souz nevyhodnění už tak dost proč jim to ztežovat batohama ...pokud vim tak se 100% batohy lootily ( i kdyz s malou sanci v ne zrovna frekventovanem dungeonu ) padáš na stejnou uroveň jako ice zapomínáš že si babovičku nesmíš upravovat jak ty chceš ale tak jak chcou / řpřijmou hráči jinak si taky oni vemou svoje čtyři švestky a zmizí btw nesvadejte to porad na stav nwn ok ? kyz se clovek podiva na demonu stále nema problem videt i 20+ lidi ( na klientu i 35+) a to je ted spousta nakrknuta kvuli tuzxným zmenam (a zaroven malo novinkam)
Uživatelský avatar
drax
Level 31
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 23 led 2009 00:00

Příspěvekod Mefistofel » 21 led 2012 08:04

peta_84 píše:duben a kveten 2010 byl toho odrazem, vrchol iceho snahy o destrukci vseho.


tim chces rici co presne pls ja jen abych to dobre pochopil...jinak to ze by se chtel ice pomstit to je asi mozne a tez se k temu nazoru priklanim ale zase musite vsichni uznat ze nebyt ice tak modul by uz lehl popelem jelikoz taky na nem nejakou tu praci udelal...
Mefistofel je syn Dabla a byl stvoren proto aby zabijel a slouzil radu Temnich Templaru
Slavu a cest vzdejme nasemu panu!!!
Uživatelský avatar
Mefistofel
Level 26
 
Příspěvky: 452
Registrován: 06 bře 2008 00:00
Bydliště: Tanglebrook

Příspěvekod peta_84 » 21 led 2012 10:54

mef píše:tim chces rici co presne pls ja jen abych to dobre pochopil...


konkretne myslim rozsahle vyrazeni veci z lootu, omezeni dungu poctem lidi tomu taky nepridalo. Ten loot vidim jako opravdu zasadni. navic je tedko loot mnohem nudnejsi (pro velky uspech slotovek, bude nyni slotovka padat vzdycky). Nejenze se odstranila spousta uzitecnych veci, ale navic se i snizila sance na to, ze padnou. Shadow to postupne vylepsoval, ale cesta dolu byla strma, cesta zpet pomala.

Navic to zavedeni pocitani killu je sice pekna serepeticka, ale ted uz tuplem nikdo nechce chodit se stenou, kdyz uz nic nepadne, tak dmg alespon nahonil nejake pocty dostal se do statistik a "proslavil" svou postavu. Stena uz nema z dungu v podstate vubec nic, ani tu truhlu uz si vetsinou nelootne.

a mas pravdu divam se na to trosku zaujate, urcite ice udelal i dobre veci o tom zadna. bohuzel, jak jsem jiz psal potom staci nejaky zasadni psychologicky zvrat a spoustu lidi to odradi. navic otevreny pristup, ze vsichni jsou hajzlove, podvodnici, bugeri, probihaci a line lamy, na ktere je potreba si doslapnout. ted mam pocit, ze uz to tak neni.

Verze 27_80 píše:-- šance na něco jiného než slotovku budou mnohem menší než dříve


neprijde mi to jako motivace zajit dung, mozna to spatne chapu, nebo je to jen neobratne napsane, ale positivne to teda rozhodne nepusobi.

Osobne jsem spis ocekaval, ze se nejak vrati ty veci +5 do lootu. ano vim, ze v tehy pada amu +5, ale tehy je strasne nudny a dlouhy dung. neda se tam v podstete nic delat jen cekat jestli postava vyrube monstra nebo monstra ji, porad stejna monstra ve velkem poctu atd. nebavi me tam chodit, i kdyz jsem si na to expil postavu. Driv padal +5 amulet v sedem a u dalhaga a to dost casto, mozna, ze tak uplne by to byt nemuselo, ale uplne to zrusit nebo to dat do zkazeneho dungu...

ad Tehy kdyby se alespon udelala nova lokace, kam to dat, ale zrusili jste moc hezky dung pro nizsi urovne, kde bylo sposuta druhu monster (golemove, nemrtvi, demoni), vsechno to bylo krasne pestre a barevne a misto toho tam naflakate hromadu nahatejch negru s dverma od kadibudky. Ano tehy se nechodil, krome expeni, protoze tam nic moc nepadalo, ale dalo by se tam soupnout neco alespon treba haste botky, nebo nejake uzitecne veci na expeni jako ironskin, unik. i neco treba na ac +4 by tam mohlo padat (pokud by +5 ac nebylo nedostupne jako ted)

urcite si myslim, ze pokud pridate nove predmety do lootu hodilo by se to za soucasnych podminek a stavu hracske populace oznamit. Lide si zvykli, ze nic nepada, takze dungy se chodi jen malo a tezko na to nekdo prijde. Zvlaste pokud skoro hrde oznamujete, co vsechno zrusite, nebylo by od veci upustit obcas nejakou dobrou zpravu.

Shadow píše:a klidně vám tam do obchodu dám pytle -100% když si to budete přát

a to je prave to od mantinelu k mantinelu, clovek ma potom pocit, ze to, co si nevysteka na foru nebude a obecna soudnost na vrchnosti neni:(
Bagl -100% jsem videl padnou jednou jedinkrat, to je mozna malo, protoze je to item vyuzitelny jen pro nektere postavy, neprida jim nejakou zasadni bojovou vyhodu a pro silaky jsou bezcenne.

Shadow píše:Peťo jestli ti připadá v pořádku že se prázdné svitky prodávaly za 100gp a prázdné hůlky za 1k gp případně batohy -60% váhy za 8k gp tak vážně nevím.

tak svitky byly za nekolik tisic,hulky myslim asi za 15k, ale i tak se mi to libilo a muj vseobecne znamy nazor je: okamzite to vratit tak jak to bylo:D
ale kdyz je to teda moc levne, tak co to treba zdrazit (aby hulka stala treba 100k, svitek 25k) nebo nejak jinak. kdyz udelate nejaky takovyto minikrucek positivnim smerem, tak uz se troubi fanfary a davaji posty na neverwinter.cz, ale kdyz jde o to neco zakazat, mam pocit, ze je to o obrovsky skok hned a bez ohledu na nasledky. Ceho jste chteli vlastne docilit netusim, ale pokud by to nestacilo (to zdrazeni) muze se to treba za 3 mesice zdrazit jeste o trochu vic. Dat je do po jedne do dungu pro dva ve chvili kdy tu nikdo nehraje podle me odradilo i tech par lidi co tu jeste zbyli, aby nejak masivneji hrali. Ano dost ma hulky nakoupene do zasoby, ostatni maji smulu. to mi taky neprijde zrovna fer, zvlaste k nekomu kdo by nahodou chtel zacit tady hrat. Ale nemyslim si, ze povolite hulky a najednou tu bude 10 lidi on-line, ted uz je to vlastne jedno.

a nazaver urcite dluzim WB/DM omluvu, opravdu neni vsechno uplne spatne, nektere zmeny se mi dost libi a myslim si, ze nejsem sam. Nadruhou stranu, pokud znovu jeste vice snizite sanci na loot, tak to vsechno ostatni zastinuje, bohuzel.
Uživatelský avatar
peta_84
Level 23
 
Příspěvky: 212
Registrován: 21 bře 2010 00:00

Příspěvekod Ice » 21 led 2012 11:57

peta_84 píše:
Verze 27_80 píše:-- šance na něco jiného než slotovku budou mnohem menší než dříve


neprijde mi to jako motivace zajit dung, mozna to spatne chapu, nebo je to jen neobratne napsane, ale positivne to teda rozhodne nepusobi.

Nepochopil jsi to správně. Je to o tom že doteď tam byla řekněme 70% šance na jeden i tem z jedné bedny a nezáleželo na tom kolik jde lidí.
Nově budeš mít sice sníženou šanci, ale naopak budeš mít šanci na tolik itemů, z jedné bedny, kolik půjde hráčů. Př. Půjdete 4 do ZK a v jedné bedně můžete najít 1 slotovku, 4 obyčejné věci a jednu raritní.

peta_84 píše:Osobne jsem spis ocekaval, ze se nejak vrati ty veci +5 do lootu. ano vim, ze v tehy pada amu +5, ale tehy je strasne nudny a dlouhy dung. neda se tam v podstete nic delat jen cekat jestli postava vyrube monstra nebo monstra ji, porad stejna monstra ve velkem poctu atd. nebavi me tam chodit, i kdyz jsem si na to expil postavu. Driv padal +5 amulet v sedem a u dalhaga a to dost casto, mozna, ze tak uplne by to byt nemuselo, ale uplne to zrusit nebo to dat do zkazeneho dungu...

Jde o to že když dáš +5 věci do sólo dungů co pak dáš do dungů pro party řekněme že je rozdělíme na lehčí a těžší, ale už ti zbývá jen +6 takže co dát do těch těžších že? Pokud tam dáš taky +6 všichni samozřejmě budou chodit jen ty lehčí protože proč chodit něco těžšího za stejnou cenu.

peta_84 píše:Ceho jste chteli vlastne docilit netusim, ale pokud by to nestacilo (to zdrazeni) muze se to treba za 3 mesice zdrazit jeste o trochu vic.

Cíl je ten aby kouzla využívali hlavně ti co je mají využívat. S lehce dostupnými hůlkami totiž odpadá bardova nevýhoda při kouzlení.
Uživatelský avatar
Ice
Level 30
 
Příspěvky: 1107
Registrován: 01 led 2008 00:00

Příspěvekod Ice » 21 led 2012 12:08

Ještě pár postřehů.

Je pravda že ty killy v pokladu byl úlet :-)

Šance na poklady se nikterak nesnížili ba naopak a stále se zvyšují. Jediná chyba byla ve mě, že jsem nedokázal udělat dost zajímavých předmětů a pak jsem musel do pokladů dávat i řekněme pološrot i když vy mi asi vysvětlíte že to byl totální šrot.

Omezení počtu hráčů mělo svůj smysl v tom že dungy mohli být lehčí. Teď se dungy doupravují na jejich plánovanou obtížnost tím že jsou těžší monstra.
Uživatelský avatar
Ice
Level 30
 
Příspěvky: 1107
Registrován: 01 led 2008 00:00

PředchozíDalší

Zpět na Diskuse o úpravách v modulu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků