Diskuse o úpravách v modulu

Návrhy budoucích změn v modulu a diskuze o provedených změnách.

Příspěvekod kiklop » 06 srp 2008 16:08

Ved hovorim - tak nech su uzatvorene od 1.poschodia, nie? Kto expi na tretom?
Gurin Hammerfist - Agardonska stráž R.I.P.
Gard z Veze - R.I.P.

Michal od Zvona - kto vie co z neho bude
Grurin Hammerfist - Gurinov syn
Mlat Hammerfist - druhorodeny Gurinov syn
Uživatelský avatar
kiklop
Level 22
 
Příspěvky: 160
Registrován: 21 led 2008 00:00

Příspěvekod kiklop » 06 srp 2008 18:28

Ehm, ja som brzda, teraz som si uvedomil, ze sa tadial prechadza aj inde:) No tak aspon druhe poschodie sa moze zavriet... Zabudnite ze som nieco vravel, idem sa hanbit do kuta.
Gurin Hammerfist - Agardonska stráž R.I.P.
Gard z Veze - R.I.P.

Michal od Zvona - kto vie co z neho bude
Grurin Hammerfist - Gurinov syn
Mlat Hammerfist - druhorodeny Gurinov syn
Uživatelský avatar
kiklop
Level 22
 
Příspěvky: 160
Registrován: 21 led 2008 00:00

Příspěvekod kiklop » 31 pro 2008 12:03

Zase ozivim mrtvu temu, ale neviem, kam inam to napisat:

-bol zruseny Tichy pan? Ten obchod pri jazere. Lebo nikde som o tom necital ani ciarku. Ak bol zruseny, preco je tam este teleport, ktory este aj zozerie teleportovaciu runu, ale nezrobi ani prd? Mal som ten obchod rad, boli tam slabe veci, ale vela z nich sa dalo realne pouzit. A identifikovalo sa tam za stovku. Vzhladom na to, ze je to dost daleko od mesta a bolo treba zohnat este aj teleportacnu runu, je to podla mna dost adekvatne. Viem, ze tam skoro nik nechodil, ale to je chyba hracov, su miesta kde chodi este menej ludi a nemaju vobec ziadny vyznam.

-uz su to asi 2 tyzdne co sa mi to stalo, dufam ze si to uz nepletiem s niecim inym, ale tusim ze ked som bol v Opustene sluji a presiahol som povoleny level, tak ma to vyhodilo do nejakej uplnej paze, nie pred vchod, kuknite na to pls.
Gurin Hammerfist - Agardonska stráž R.I.P.
Gard z Veze - R.I.P.

Michal od Zvona - kto vie co z neho bude
Grurin Hammerfist - Gurinov syn
Mlat Hammerfist - druhorodeny Gurinov syn
Uživatelský avatar
kiklop
Level 22
 
Příspěvky: 160
Registrován: 21 led 2008 00:00

Příspěvekod Mefistofel » 31 pro 2008 12:58

h kiklope nevim nikdo nic nerikal ze to bylo zrusene jenom mozna se tam smazal tag na portu nebo nekde :) a to ze se tam dalo idnout veci za 100zl jde ted v sangrove ale reklbych ze mas lepsi kdyz si chytis nejakeho hrace co ti vse urci free a pokud by toho byla hromada tak treba za mensi poplatek coz podle me ani nikdo neveme.....
Mefistofel je syn Dabla a byl stvoren proto aby zabijel a slouzil radu Temnich Templaru
Slavu a cest vzdejme nasemu panu!!!
Uživatelský avatar
Mefistofel
Level 26
 
Příspěvky: 452
Registrován: 06 bře 2008 00:00
Bydliště: Tanglebrook

Příspěvekod praetor » 24 led 2009 12:01

kiklop píše:Mozem sa spytat, preco je v Starych ruinach obmedzeny vstup levelom az na 3.poschodi? Teda ja by som bol najradsej, keby sa obmedzenie vstupu zrusilo, ale to su len moje klasicke utopisticke myslienky. Pointa je, ze vyssie levely mozu volne behat po prvych dvoch poschodiach. Pokial viem, obmedzenia vstupu sa zavadzali hlavne pre expiace lokacie, aby vyssie levely nespawnovali nizsim haldy priser. No tu to neplati, nepoznam nikoho, kto by expil dalej ako v prvom poschodi. Takze bud zakazte vstup celkom, alebo ho naopak povolte (vid. statistika umrti bossu :) ).
Takto chudak ja na 32.(ci kolko to mam vlastne) bezim jak sprosty cez dve poschodia konecne si prvy krat v zivote pozriet cele ruiny(ak to dokazem) a z tretieho poschodia ma to hodi spat. :cry: Eh, zase placem nad "aktualnymi" upravami, co? :lol:

Toto obmedzenie by sa fakt mohlo zrušiť. Myslím, že väčšina postáv na 29 nie je taká silná, aby ten dung už pre ne nebol výzvou.
Uživatelský avatar
praetor
Level 23
 
Příspěvky: 221
Registrován: 29 srp 2008 23:00
Bydliště: Katinwell

Příspěvekod mulo » 26 led 2009 07:31

na ticheho pana sa stacilo spytat v hre vecina veci bolo presunute do sandgrove ako helmi....co viem tak tichy pan mal len +1 a to nieje nic co nenajdes v sandgrove


mef niesom si ist ale myslim ze uz ani v sandgrove to neni za 100gp ale moyno sa mylim
Uživatelský avatar
mulo
Level 26
 
Příspěvky: 436
Registrován: 29 črc 2008 23:00
Bydliště: Loftenwood

Příspěvekod ozi88 » 26 led 2009 08:17

identifikace sandgrove - 2k gp.
ozi88
Level 23
 
Příspěvky: 236
Registrován: 27 lis 2008 00:00
Bydliště: Orgimmar


Re: Diskuse o úpravách v modulu

Příspěvekod weslo » 02 lis 2021 14:57

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
weslo
Level Spam Master
 
Příspěvky: 781494
Registrován: 13 říj 2021 07:50


Re: Diskuse o úpravách v modulu

Příspěvekod weslo » 01 bře 2022 15:22

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
weslo
Level Spam Master
 
Příspěvky: 781494
Registrován: 13 říj 2021 07:50


Re: Diskuse o úpravách v modulu

Příspěvekod weslo » 01 úno 2023 17:16

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeant.rulayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
weslo
Level Spam Master
 
Příspěvky: 781494
Registrován: 13 říj 2021 07:50



Předchozí

Zpět na Diskuse o úpravách v modulu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků