Diskuse o LL

Návrhy budoucích změn v modulu a diskuze o provedených změnách.

Příspěvekod ShaDoOoW » 22 pro 2012 20:23

drax píše:roozumně diskutovat? :D 13 stran si tady absolutne nevnimajic hrace opakujes jak sou LL uzasny napad a jak je super rozdeleni podle bab a jak sou xp v solo naprosto ok :D .. absolutne nehledis na to ze te hraci do jednoho i s celýma LL vyfuckovaly ( a to vcetne iceho ) LL sou proste kravina .. desetinasobná ve verzi kde davas slabým cklass hovno ( sd monk .... ) a silným ( wm , hranda, pala ) imba bonus rikej si co chces mas tady bile na modrem nazory cca sech co ctou forum .. a ani jeden neni souhlasný problem je že si chorobne presvedcený o své dokonalosti .. i kazdeho sveho výtvoru a nikdy nepriznas jaký fail vlastne LL jsou stejne tak celý 1.7 .. který prinesl kupu pruseru a z hracskeho hlediska nic kladneho ..... ano da se to pak nazvat tak jak to oznacil pet ... shadoow test server

... obecne na nejake dnd uplně prdíme pro nas je duležitá realna situace
Ano tak to vidím. Vy jste napsali důvody proč si myslíte že je to špatně - já jsem protiargumentoval. A na většinu mých argumentů jste odpovědět nedokázali - například, že pokud jde o zloděje a mnichy jak jim zrušení LL pomůže podle vás? nebo ten váš argument že dávání bonusů za XP je nesmysl - vždyť na tom celém stojí nejen DnD ale i všechny RPG hry :D . No a místo toho jste začali rýpat do čehokoliv jiného co jsem udělal, do mě a jelikož já jsem na to všechno poctivě odpovídal vznikl z toho neskutečný spam.

Pokusil jsem se navrhnout možnosti jak by to šlo upravit - na to jsem nedostal odpověď od nikoho.

Takže jsem LL dočasně deaktivoval (projeví se až po restartu ale tne kvůli tomu dělat nebudu). Nebo možná navždy, ten kód už je hotový povolit to je otázka restartu. Aktivování tedy záleží čistě na vás - obrázek si na to snad každý udělal tak se hráči dohodněte. Z mojí strany je to vše - toto téma zamykám.
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Předchozí

Zpět na Diskuse o úpravách v modulu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků