Diskuse o LL

Návrhy budoucích změn v modulu a diskuze o provedených změnách.

Příspěvekod Yorton » 20 pro 2012 18:05

Ziro píše:a ne jen ty 2 povolaní ale je jich víc , a aby to nebylo přehnané tak ať při kliknutí LL si vyberou mezi ab a dmg a +2 all skills a dobre ne?


to ne..to uz by tuplem zvyhodnilo vsechny bardy, kleriky atd.

ale ja bych dal jen + savy a +1dmg a to bohate staci

v tomhle smeru souhlasim s draxem a rikal sem to na zacatku, ze bonus za xp je nesmysl. Paklize chci motivovat hrace hrat urcitou postavu, tak pres expy to urcite nebude. Pokud si to shadow mysli, tak je hodne naivni.

Ale zajimavy je pridat unikatni item jen pro urcite povolani (napr zlodejsky opasek, prsten nebo zbran pro mnichy nebo pro kohokoliv kdo se tolik nehraje.
Rajesh- zpěvák
Grog-řezník
Ojo Bouryoku-neznámý tvor
Uživatelský avatar
Yorton
Level 27
 
Příspěvky: 538
Registrován: 07 led 2009 00:00
Bydliště: Neznámé

Příspěvekod drax » 20 pro 2012 18:17

ale ja bych dal jen + savy a +1dmg a to bohate staci


+1
.. mozna jeste +1 skills

ale ja bych dal jen + savy a +1dmg a to bohate staci
by vyslo asi nastejno jako primo bonus ... ale obecne by stacil i trba " titul"do deniku a popisu jajko oceneni .. pokud vim uz je to tak za xx kills v hc

... obecne je mnohem smysluplnejsi moznost v " chirugii " kdy odkupuji xp za xxx zl z ktere zaroven delaji LL nesmysl
Uživatelský avatar
drax
Level 31
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 23 led 2009 00:00

Příspěvekod ShaDoOoW » 20 pro 2012 19:50

Ziro píše:shadow proč nedáš všem stejné bonusy? třeba all povolani = 2 all skils , +1ab +1 dmg za 5 mega expu ? a všichni by na tom byli stejně ale třeba u zloděje nebo PM ty bonusy stoji fakt za ....
protože všichni na tom nejsou stejně ani bez LL. Všimni si toho rozdílu u kleriků, bardů, RDDček a PMek.

Přidat ty bonusy všem je technicky možné a jsem ochoten o tom jednat, nicméně jak jsem naznačil před několik posty .- toto musí být vykompenzováno zvýšeným AC příšer.

Yorton píše:ale ja bych dal jen + savy a +1dmg a to bohate staci

taky možnost, taky jsem to psal, možná se to v tom spamu draxovích blábolů ztratilo - nicméně je třeba si uvědomit že pokud tam AB nebude na nynější situaci kdy nemá smysl hrát nekleriky a nebardy se bohužel nic nezmění - co když chce někdo hrát čisté AAčka, čisté hraničáře, čisté zaklínače a čisté mlátiče a ne hybridy s 11-15lvl klerika aby nezaostávali?

Aneb aby náhodou někdo nedosáhl po 5LL toho co má klerik nebo bard bez LL tak AB nedáme nikomu.

bonus za xp je nesmysl

a já vám opět říkám že s touto myšlenkou shazujete celý systém Dungeons and Dragons.
Paklize chci motivovat hrace hrat urcitou postavu, tak pres expy to urcite nebude. Pokud si to shadow mysli, tak je hodne naivni.

Ano myslím. A pokud to podle tebe nikoho nemotivuje, pak nevidím tedy důvod toho flame co tu kolem toho vznikl.
Ale zajimavy je pridat unikatni item jen pro urcite povolani (napr zlodejsky opasek, prsten nebo zbran pro mnichy nebo pro kohokoliv kdo se tolik nehraje.
zajímavé to je, ale už jsme zjistili že tudy cesta nevede - ta imbalance co to vytvořilo je horší než jakákoliv přímá úprava classů která přišla později a navíc se toto ještě nedá hráčům sebrat protože si to mezi sebou obchodovali za tisíce mědi, a poctivě si to vylootili-draxem navrhnutý opasek pro mnicha byl fail nad faily - přidávat ne-mnišské featy ala epická specka je to nejhorší co lze udělat. A AB ani dmg prostě na itemy nedáš.

EDIT: navíc pak vy hráči nadáváte že v monkárně nepadá už nic užitečného a samý bordel pro monky když se tohle částečně udělalo (vlajky, nové rukavky...)
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Příspěvekod Ziro » 20 pro 2012 20:48

tak AB nedávej nikomu a jeto , dej +1 dmg , +2 all skill , +1 all hody a nemusíš nic řešit
Uživatelský avatar
Ziro
Level 19
 
Příspěvky: 81
Registrován: 01 říj 2012 23:00

Příspěvekod ShaDoOoW » 20 pro 2012 20:54

drax píše:
Roky tu ty kouzla na které se teď dává imky NEFUNGOVALY!
zase jednou meles kktiny bouře fungovala .. ne 100% obcas nedala dmg nejake kolo ale byla vyuzivana driv nez si prisel :P

Tohle už je moc. Narozdíl od tvojí děravé paměti mám na to přímé a jasné důkazy.


Víte co už mě to začíná srát. Tak já vám na vánoce udělám krásný event, abyste byli všichni štastní.

Spustím vám první powipovou arkhalii a uvidíme. :evil:

A myslím to smrtelně vážně. A nechám vám ji puštěnou klidně napořád.
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Příspěvekod drax » 20 pro 2012 21:02

Tohle už je moc. Narozdíl od tvojí děravé paměti mám na to přímé a jasné důkazy.


chces rict ze pred tvou zazracnou opravou boure vubec nefungovala nepouzivala se ? LOL ... smoyulo ja hral klerika a uz po wipe byla dost vyuzivana


Spustím vám první powipovou arkhalii a uvidíme. Evil or Very Mad


a uz je to tady :D par lidi mu zkritizuje jeho LL a uz se vyhrozuje ;) ano neco si udelal dobre .. loot stal dirv zaprd .. ale zaroven si udelal hromadu kktin - viz LL , polovina " vylepseni" druida , chovani npc , imka na smrt
Uživatelský avatar
drax
Level 31
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 23 led 2009 00:00

Příspěvekod ShaDoOoW » 20 pro 2012 21:07

drax píše:
Tohle už je moc. Narozdíl od tvojí děravé paměti mám na to přímé a jasné důkazy.


chces rict ze pred tvou zazracnou opravou boure vubec nefungovala nepouzivala se ? LOL ... smoyulo ja hral klerika a uz po wipe byla dost vyuzivana

jo ty šmoulo přesně tohle tvrdím a k tomu navíc tvrdím že si pomatený a pleteš si to možná tak s deomezenou, do té doby dokud se tady neimplementoval CP 1.70 nedělala bouře odplaty vůbec ale VŮBEC nic a mám na to jasné důkazy protože mám přistup k té staré verzi.
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Příspěvekod ShaDoOoW » 20 pro 2012 21:24

Spustím vám první powipovou arkhalii a uvidíme. Evil or Very Mad


a uz je to tady :D par lidi mu zkritizuje jeho LL a uz se vyhrozuje ;) ano neco si udelal dobre .. loot stal dirv zaprd .. ale zaroven si udelal hromadu kktin - viz LL , polovina " vylepseni" druida , chovani npc , imka na smrt
13 stran jsem se snažil s tebou(hlavně) a jinými rozumně diskutovat a co z toho všešlo?

urážky na moji osobu, PM o tom že mám skončit a vypadnou z arkhalie a nevracet se
kritika čehokoli co funguje jen na podporu toho že LL jsou nahovno
falešné obviňování

zašlo to příliš daleko a už toho mám dost. Z toho co tu píšeš ty a siley se zdá že si vážne myslíte že přede mnou to bylo lepší, tak já vám dám možnost to prokázat.

v té první powipové verzi byl přece podle vás loot nejlepší nebo ne? Všechno fungovalo jak mělo, nikdo neznevýhodňoval nikoho, nikdo neměl imky na nic takže já vám tu první powipovou nahraju a uvidíme kde je teda pravda.

přikládám citaci PM od hráče peta64 aby si každý mohl udělat obrázek
siley píše:KONEC

Vsichni hraci jsou proti tobe. tvuj konec se blizi. A je to dobre. nikomu chybet nebudes. Naopak. vsichni si oddechnout az pujdes k certu.
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Příspěvekod drax » 20 pro 2012 22:54

roozumně diskutovat? :D 13 stran si tady absolutne nevnimajic hrace opakujes jak sou LL uzasny napad a jak je super rozdeleni podle bab a jak sou xp v solo naprosto ok :D .. absolutne nehledis na to ze te hraci do jednoho i s celýma LL vyfuckovaly ( a to vcetne iceho ) LL sou proste kravina .. desetinasobná ve verzi kde davas slabým cklass hovno ( sd monk .... ) a silným ( wm , hranda, pala ) imba bonus rikej si co chces mas tady bile na modrem nazory cca sech co ctou forum .. a ani jeden neni souhlasný problem je že si chorobne presvedcený o své dokonalosti .. i kazdeho sveho výtvoru a nikdy nepriznas jaký fail vlastne LL jsou stejne tak celý 1.7 .. který prinesl kupu pruseru a z hracskeho hlediska nic kladneho ..... ano da se to pak nazvat tak jak to oznacil pet ... shadoow test server

... obecne na nejake dnd uplně prdíme pro nas je duležitá realna situace
Uživatelský avatar
drax
Level 31
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 23 led 2009 00:00

Příspěvekod Ziro » 21 pro 2012 06:40

draxi trochu přeháníš , není pravda me se LL líbí a hodně jen by to chtělo trochu předělat a pokud budeš shadowa srát tak se změny nedočkáme
Uživatelský avatar
Ziro
Level 19
 
Příspěvky: 81
Registrován: 01 říj 2012 23:00

Příspěvekod drax » 21 pro 2012 06:57

mno jestli sis nevšiml jeho " schudne řešení" nevyřeši žadny z problemu pač se drží ab bonusu jak blecha

.. a never tomu ze nekdy tojemu pmku ab dá ;)

ani zmeny se nedockame z prostehu duvodu .. chce nazory ale jen arogantne opakuje svoje dokola ... vetsina se s nim uz nehodla hadat tak uz na forum ani neleze
Uživatelský avatar
drax
Level 31
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 23 led 2009 00:00

Příspěvekod Ziro » 21 pro 2012 07:23

PM neda ale přidá zlodějovi pokud to projde přes Iceho
Uživatelský avatar
Ziro
Level 19
 
Příspěvky: 81
Registrován: 01 říj 2012 23:00

Příspěvekod drax » 21 pro 2012 08:05

nehrozi ... zlodej = pm zed s ab coz mu vadi ( ackoliv by mela mizerne ab i dmg i s bonusem na to aby umlatila neco vic nez nejakesolo )
Uživatelský avatar
drax
Level 31
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 23 led 2009 00:00

Příspěvekod siley » 22 pro 2012 00:56

To je zase hovadin naspamovano, ze i ja bych se za to stydel, kdybyste aspon byli kreativne sprosti a jebali do sebe s umeli alespon poradne flamovat "reductio ad hilterum"http://en.wikipedia.org/wiki/Reductio_ad_Hitlerum, ale takhle to nejde cist.

Byl jsem vyzvan ve hre, abych zopakoval svoje stanovisko

1. jakykoliv bonus na postavu je spatne na serveru, kde se hraje hodne postav. Koho bavi hrat jednu, bez problemu, at si hraje, ale nezvyhodnoat. Udelat prenositelne XP nescvaluju. Nejaka socha nekde fajn, zapis do knihy fanatickych hracu.

2. veskere bonusy jsou spatne. jen rozesiraji povolani. A to nejde jen o meno RDD/monka. ale obecne.

3. osobne mam 3 LL a navrhuji to cele zrusit. Jak uz jsem psal. A to s okamzitou platnosti.

[/url]
siley
Level 26
 
Příspěvky: 423
Registrován: 30 zář 2012 23:00

Příspěvekod siley » 22 pro 2012 03:02

a omlouvam se shadowowi za tech 5 tisicin z 25 mega nebo tak. kdyz jsem to psal byl jsem nachcanej a nejak mi to nedoslo.

Uznavam, ze to jak si to napsal je matematicky spravne.

Ale to neznamena, ze je to spravne[/i]
siley
Level 26
 
Příspěvky: 423
Registrován: 30 zář 2012 23:00

PředchozíDalší

Zpět na Diskuse o úpravách v modulu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků