bugy od nasazení nové verze

Návrhy budoucích změn v modulu a diskuze o provedených změnách.

bugy od nasazení nové verze

Příspěvekod drax » 10 pro 2012 19:34

.. tak sem si vsimnul ze tu nemame nic na hlašení chyb ;) tak at to máme nekde písemně ;)

middlebrook - absence dveří do obchodu bum buma
skřet velitel - hodi rage a nasledne ma ke svým +-50 base hp 120 bonus hp
gumbova stráž - viz skřet velitel
Uživatelský avatar
drax
Level 31
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 23 led 2009 00:00

Příspěvekod ShaDoOoW » 10 pro 2012 19:55

oki opravím, těch dveří bude asi víc, jedny právě byly v tom hradě

taky hlaste příšery, které dříve nebyly "sneakovatelné" a nyní díky úpravě imunit jsou - klidně můžete přidat vlastní názor zda je to u té NPC záhodno nebo ne
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Příspěvekod Yorton » 10 pro 2012 20:53

v Labu chyba v jednech dveri ve vezi..snad od smrtáka to je.
Rajesh- zpěvák
Grog-řezník
Ojo Bouryoku-neznámý tvor
Uživatelský avatar
Yorton
Level 27
 
Příspěvky: 538
Registrován: 07 led 2009 00:00
Bydliště: Neznámé

Příspěvekod siley » 10 pro 2012 23:24

snekaovatekny je
demon v zk - podle me ok.
azer- i kdyz obecne bych sneaky povolil nejak vic, takze tezko rict.

u kozlu padaji z truhly ukradene itemy ktere nejsou normalne prodat, jako driv
siley
Level 26
 
Příspěvky: 423
Registrován: 30 zář 2012 23:00

Příspěvekod siley » 10 pro 2012 23:31

jo a monkove z zk jsou take nove sneakovatelni. taktez bych klidne nechal, tam jde beztak zasadne o ab a postava s hodne sneku takove ab mit nebude
siley
Level 26
 
Příspěvky: 423
Registrován: 30 zář 2012 23:00

Příspěvekod ShaDoOoW » 12 pro 2012 22:16

drideři sesílají MD, a to docela dost brzo s lvl 40 jsem chcípnul hned na první skupině zaklínačů :)

to kouzlo měli vždy o tom žádná drideři jako takoví se neměnili, ale měnila se AI - pamatuje si ale někdo že by to vůbec kdy použili? Hádám že prostě spamovali jediné kouzlo z 9 dokola (proto se to měnilo), ale jestliže sesílali MD v nějaké situaci i dříve, pak by bylo asi namístě jim tu AI poladit, pokud ne prostě se jim MD sebere...
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Příspěvekod Yorton » 12 pro 2012 22:43

ShaDoOoW píše:drideři sesílají MD, a to docela dost brzo s lvl 40 jsem chcípnul hned na první skupině zaklínačů :)

to kouzlo měli vždy o tom žádná drideři jako takoví se neměnili, ale měnila se AI - pamatuje si ale někdo že by to vůbec kdy použili? Hádám že prostě spamovali jediné kouzlo z 9 dokola (proto se to měnilo), ale jestliže sesílali MD v nějaké situaci i dříve, pak by bylo asi namístě jim tu AI poladit, pokud ne prostě se jim MD sebere...


MD sem u nich nikdy nevidel seslat, jen černý meč a banshee
Rajesh- zpěvák
Grog-řezník
Ojo Bouryoku-neznámý tvor
Uživatelský avatar
Yorton
Level 27
 
Příspěvky: 538
Registrován: 07 led 2009 00:00
Bydliště: Neznámé

Příspěvekod siley » 13 pro 2012 00:21

sesilali to i driv ,ale az v v pozdejsi sekvenci, kdyz sesilali ty pracky a ilms atd...

no i dalhag je ted resitentni na sneaky... ale tyhle zmeny tu byli i drive, ne tak znatelne jako dnes, tehda to proslo.

nezbyva nez pogratulovat k uplneme zkaze vseho bez jakehokoiv predchoziho uvazeni. Tohle uz neni herni loot server, ale shadow test facility.

http://en.wikipedia.org/wiki/Obsessive%E2%80%93compulsive_disorder
siley
Level 26
 
Příspěvky: 423
Registrován: 30 zář 2012 23:00

Příspěvekod ShaDoOoW » 13 pro 2012 13:38

siley píše:sesilali to i driv ,ale az v v pozdejsi sekvenci, kdyz sesilali ty pracky a ilms atd...
ok, kdyz to tvrdis udelal jsem par testu ale nedokazu to potvrdit, spustil jsem starou verzi dal jsem 20 drideru dal si nesmrtelnost a oni se vykouzlili bez seslani MD
klasika spam banshee/vadnuti, semtam mec az na 0 kouzel z 9 a pak uz to ani sesilat nemohli


takze proste MD rusim, je stejne zajimave jak jedno kouzlo udelat z npc ktere se farmi na lvl 20 takove bijce ze s nima ma problem lvl 40

bug to samozrejme neni, ta zmena AI z CP predpoklada ze kdyz ma npc nejake kouzlo tak tvurce te npc chtel aby to kouzlo pouzivala, tam kde to neni vhodne si to uz musi tvurce poladit


jestli si myslíš že nevím co dělám, hrát tu nemusíš a můžet jít hrát na deomezenu kde se nemění nic už roky - tam ti to určitě bude vyhovovat
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Příspěvekod drax » 13 pro 2012 14:37

je stejne zajimave jak jedno kouzlo udelat z npc ktere se farmi na lvl 20 takove bijce ze s nima ma problem lvl 40
a co je na tom divneho kdyz je xxx casteru pokupe kteri dispelujou imku a spamujou smrtaky ?
Uživatelský avatar
drax
Level 31
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 23 led 2009 00:00

Příspěvekod RpNecro » 13 pro 2012 21:04

Neviem ci si to niekto vsimol ale oka v MV teraz nehadzu najprv pulz na znizenie vlastnosti a potom dispel ale hadzu rovno dispel v prvom kole :(
Coz nie je vobec prijemna zmena kedze je tam teraz v podstate instant dispel skoro za kazdym rohom coz je podla mna blbost...
Uživatelský avatar
RpNecro
Level 17
 
Příspěvky: 61
Registrován: 20 úno 2008 00:00
Bydliště: Zatim bezdomovec :)

Příspěvekod drax » 13 pro 2012 21:27

RpNecro píše:Coz nie je vobec prijemna zmena kedze je tam teraz v podstate instant dispel skoro za kazdym rohom coz je podla mna blbost...


konecne rovnopravost s dexaři co ho chytnou tak ci tak :D
Uživatelský avatar
drax
Level 31
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 23 led 2009 00:00

Příspěvekod RpNecro » 14 pro 2012 00:08

Tak som si nasiel zaujimavy bug neviem teda ci ho sposobila nova verzia alebo je to uz dlhsie ale vsimol som si ho az dnes :)

Ked si ako klerik nakuzlim bozsku silu tami zdvihne silu na 18 ak ju ale zakuzlim este raz predtym ako ta povodna spadne tak to ten bonus do sily zoberie ... a ak ju nakuzlim 3 krat tak zase prida a tak dalej 8O
Uživatelský avatar
RpNecro
Level 17
 
Příspěvky: 61
Registrován: 20 úno 2008 00:00
Bydliště: Zatim bezdomovec :)

Příspěvekod ShaDoOoW » 14 pro 2012 01:14

RpNecro píše:Tak som si nasiel zaujimavy bug neviem teda ci ho sposobila nova verzia alebo je to uz dlhsie ale vsimol som si ho az dnes :)

Ked si ako klerik nakuzlim bozsku silu tami zdvihne silu na 18 ak ju ale zakuzlim este raz predtym ako ta povodna spadne tak to ten bonus do sily zoberie ... a ak ju nakuzlim 3 krat tak zase prida a tak dalej 8O
zajímavé, o tom jsem nevěděl - prověřil jsem to a dělá to i normálně

napsal jsem to na wiki, má to víc důsledků než jen tohle
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Příspěvekod drax » 14 pro 2012 05:38

.. jop dela to odjakziva ... al vedet o tom musis uz sem se o tom s tebou kdysi bavil ...třeti nahozeni ji zase opravi na 18

.. neco podobneho dela i HA , gmw ... po nahozeni n zbran ti shodi na +5
:D
Uživatelský avatar
drax
Level 31
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 23 led 2009 00:00

Další

Zpět na Diskuse o úpravách v modulu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník