Kandelábrie 1

Pokec na témata nesouvisející s Arkhalií.

Re: Kandelábrie 1

Příspěvekod Hator » 09 led 2015 17:18

Ja tu na ark zazil plnej server ze jsi cekal jak nekdo relogne aby jses pripojil :-D
Hator
Level 25
 
Příspěvky: 339
Registrován: 02 dub 2014 16:40

Re: Kandelábrie 1

Příspěvekod Ziro » 10 led 2015 01:05

Hator píše:Ja tu na ark zazil plnej server ze jsi cekal jak nekdo relogne aby jses pripojil :-D


to by bylo vzrušující :)
Uživatelský avatar
Ziro
Level 19
 
Příspěvky: 81
Registrován: 01 říj 2012 23:00

Re: Kandelábrie 1

Příspěvekod RhodryCZ » 10 led 2015 10:45

kupodivu to vzrušující bylo, protože Ark v té době skutečně žila. pořád někde někdo někoho zabíjel, často třeba u Dalhy, nebyla nouze o lidi do dungu a tak podobně :)
Rhodry Doombringer ... je zpátky! :)
RhodryCZ
Level 2
 
Příspěvky: 2
Registrován: 18 čer 2014 11:19

Re: Kandelábrie 1

Příspěvekod ShaDoOoW » 12 led 2015 01:07

Tak jsem se tam nakonec podíval protože lolko nejelo. A musím říct že jsem byl těžce zklamán.

1) Startujete bez peněz (100gp) a tak si nikde nekoupíte ani spodní prádlo. (za těch 100gp budete rádi pokud se vám poštěstí koupit kuš/luk a pár šípů)
2) Do inventáře dostanete gazilion debilit které vám zaberou celou první stránku inventáře a pokud jste dexák tak vás přetíží (nadsázka) - jako na Demoně ale tady je toho mnohem více.
3) Odpočívat lze jen na určitých místech, je potřeba deka a žrádlo ala Demona a odpočinek nedoplní životy. Omezený rest by mi ani nevadil (v případě že by to bylo dobře vyvážené, což ale není) ale kupovat furt někde žrádlo celkem dost jo.
4) Příšery mají extrémní HP,AC a dmg. Hned první lokace za městem hřbitov přetéká zombíky a kostlivci, pokud jste čaroděj zabijou vás na jednu ránu. Pokud jste bojovník nablízko tak na dvě. Pokud nemáte vysokou obratnost a zkoušíte je střílet z dálky bude vám to trvat 5minut než je upižláte po těch pár dmg co jim budete dávat a než se vůbec tolikrát trefíte. Taktéž musíte využívat děr v tilesetu a zasekávat je, případně využít chybu kdy oni nedokážou projít průchodem ve zdi kterým vy projít můžete protože kostlivci jsou jinak stejně rychlí jako vy a pokud se vám dostanou na tělo jste mrtví. No a za zombíka na lvl 1 bylo 100xp a za kostlivce 91 takže se to celkem dalo a přetrpěl jsem to, bohužel na lvl 2 se počet XP snížil na polovinu a potřeboval jsem 2x tolik takže jsem se na to vysral protože jsem na lvl 2 měl stále stejné AB a jen o 1 kouzlo víc a kouzlama jsem jim naprosto nic nedělal (vysoké savy). Jo a familiára (mephit) mi zombík sejmul na jednu ránu takže to taky nešlo. Jinak jsem ještě na lvl 1 byl jinde, v první lokaci za městem na opačné straně města kde byli nějací krabové. Únik, vysoké reflexy, opět vysoký počet HP a AC, ale aspoň je můj familiar dokázal tankovat, no 40xp... takže nic možná tam je postih za familiára no jestli jo tak nezájem.

Jinými slovy, expení na kandelábrii je takový opruz že to co jsem považoval za opruz na Arkhalii mi teď přijde jako procházka růžovým sadem. Jinak to vypadá prakticky stejně jako Demona, ale hůř, když už hledáte takový server to už raději tu Demonu jako fakt.
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Re: Kandelábrie 1

Příspěvekod Hator » 12 led 2015 14:00

O vikendu v 9 rano tam bylo 13 hracu.. Ani se nedivim ze tam kazdej mel 3-12 lv :-D Asi si stahnu tech par haku a pujdu tam naverbovat lidi..
Hator
Level 25
 
Příspěvky: 339
Registrován: 02 dub 2014 16:40

Re: Kandelábrie 1

Příspěvekod Daar » 12 led 2015 15:11

Možná jich tam bylo tolik, protože nejela Arkhalia. Mám pocit, že vždycky, když si udělám víc času (jako třeba volný víkend), tak Arkhalia spadne :-(
Daar
Level 18
 
Příspěvky: 74
Registrován: 09 pro 2013 22:04

Re: Kandelábrie 1

Příspěvekod MrKure » 12 led 2015 16:20

Kandelábrie ted docela frčí jsem koukal no, sice jsem tam nikdy nebyl, ale server běží pár dní a je tam opravdu kolem deseti lidí hodně často, to koukám. Btw pokud jste to nečetli, tak Demoně ruší na gameparku hosting, tak máte možná poslední šanci se tam kouknout. Sice tam řeší kam a jak to přesunout, ale s jejich legendárními WB bych se nedivil, kdyby se to už nikdy nerozjelo.
Uživatelský avatar
MrKure
Level 15
 
Příspěvky: 38
Registrován: 18 říj 2012 23:00

Re: Kandelábrie 1

Příspěvekod Ziro » 12 led 2015 17:17

jooo doufam že nerozjede a paul si hodi ze surikem navzájem obrátku :D
Uživatelský avatar
Ziro
Level 19
 
Příspěvky: 81
Registrován: 01 říj 2012 23:00

Re: Kandelábrie 1

Příspěvekod Hator » 26 led 2015 07:40

Je rano 7:35 a hrajou tam 4 lide.. Kukal jsem na forku na tu jejich mapu a je tak velka jako bezet od midlu k morii.. Mozna proto je tam tolik lidi jak ten svet ma 3 lokace a zadnej cil..
Hator
Level 25
 
Příspěvky: 339
Registrován: 02 dub 2014 16:40

Re: Kandelábrie 1

Příspěvekod Daar » 29 led 2015 09:42

Koukám, že všichni jsou už v Mexiku ... tedy v Kandelábrii :)
Daar
Level 18
 
Příspěvky: 74
Registrován: 09 pro 2013 22:04

Re: Kandelábrie 1

Příspěvekod ShaDoOoW » 29 led 2015 09:51

Daar píše:Koukám, že všichni jsou už v Mexiku ... tedy v Kandelábrii :)

jojo loď ser potápí tak všechny krysy utíkaj pryč... fakt by se tu něco mělo začít dělat
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Re: Kandelábrie 1

Příspěvekod drax » 29 led 2015 19:25

ono by se i začlo ale k tomu je nejdřiv třeba sehnat iceho
Uživatelský avatar
drax
Level 31
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 23 led 2009 00:00

Re: Kandelábrie 1

Příspěvekod Ziro » 30 led 2015 05:11

a Faiho :D
Uživatelský avatar
Ziro
Level 19
 
Příspěvky: 81
Registrován: 01 říj 2012 23:00

Re: Kandelábrie 1

Příspěvekod Hator » 30 led 2015 08:12

Co cekate? Aktivita Dm zadna... 2 mesice cekam na kridla. Hracu na k1 je hafo.. jak jsem se tam kukal tak tam bylo 24 hracu. A jinak tam uteklo dost hracu. Asi jim bylo bylbe hrat ve 2 lidech. Je to server stavenej na party.. A veci se obevuji nejlepsi +3 :-) Buff ma nejakou rovnovahu. Dostat vsechny hrace na Ark je krasnej sen.

A hlavne tohle forum neni vubec promazane.. proste uplne hafo sracek a musis jen listovat..

A kdyz jsem chtel po fie aby mi dal heslo na forum na moje acc tak mi rekl ze to treba nemusim byt ja.. Hlavne ze mam cd key stejnej od zacatku na Ark. Hraju, expim farmim postavy.. Hlavne ze kdyz jsem chtel neco smazat tak to nebyl problem .. Nebyt to ja tak na acc faxes neexpim a jenom bych ho obral..
Hator
Level 25
 
Příspěvky: 339
Registrován: 02 dub 2014 16:40

Re: Kandelábrie 1

Příspěvekod Zeus » 30 led 2015 09:56

ShaDoOoW píše:
Daar píše:Koukám, že všichni jsou už v Mexiku ... tedy v Kandelábrii :)

jojo loď ser potápí tak všechny krysy utíkaj pryč... fakt by se tu něco mělo začít dělat


ShaDoOoW, koukám, že se tu stále nenudíš :wink: (jinak držím palce)
Uživatelský avatar
Zeus
Level 23
 
Příspěvky: 202
Registrován: 10 pro 2007 00:00
Bydliště: Zeusova Tvrz

PředchozíDalší

Zpět na Off-topic

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Bing [Bot] a 13 návštevníků