???WIPE???

Ankety a jiná diskuze s ostatními hráči na témata, která nejsou pokryta žádnou jinou kategorií na fóru.

Wipe?

Ano,wipe je dobrej napad.
18
56%
Ne,wipe je blbost.
14
44%
 
Celkem hlasů : 32

???WIPE???

Příspěvekod Mefistofel » 22 čer 2008 22:37

Po dnesnim rozhovoru s feiem a fakt dost dlouhem jsme dospeli k rozhodnuti ze by byl dobrej dalsi wipe kterej by vyrovnal a zmenil(zlepsil) situaci mezi hraci.....pokud mate nejake nazory ci chcete neco dodat hned stim sem a take rozjidim anketu kdo by rad wipe a kdo ne....
Mefistofel je syn Dabla a byl stvoren proto aby zabijel a slouzil radu Temnich Templaru
Slavu a cest vzdejme nasemu panu!!!
Uživatelský avatar
Mefistofel
Level 26
 
Příspěvky: 452
Registrován: 06 bře 2008 00:00
Bydliště: Tanglebrook

Příspěvekod Feiwill » 22 čer 2008 22:44

Ja jsem pro wipe, ale jde mi hlavne o itemy. Kazdemu hraci bych nechal klido 3 jakykoli postavy (nahy) a nejakej vetsi obnos GP na nakoupeni zakladni vybavy. Kazdopadne teda hlasuju pro, plus bych pri tom wipu zmenil uroven itemu vubec dostupnych ve svete, aby tu nevznikaly tak strasne uber postavy, se kteryma se tezko udrzuje svet pokope.

Oficialni poznamka za DM> tohle hlasovani neznamena, ze budem chtit wipe prosazovat silou. Je to jenom pruzkum mineni, navic ani nezalozenej DMkem. Kdyz skonci jednoznacne negativne, proste wipe nebude a frcime dal. Kdyz skonci jednoznacne pro wipe, pravdepodobne wipe bude. Pokud to bude vicemene vyvazeny vysledek, rozhodnem se mezi DM.
Naposledy upravil Feiwill dne 22 čer 2008 23:05, celkově upraveno 2
Feiwill
Level 29
 
Příspěvky: 946
Registrován: 30 pro 2007 00:00
Bydliště: Morava

Příspěvekod Siunwar » 22 čer 2008 22:57

Tak co nexi co tvuj plan s 1k medi ? :lol:
acc Siunwar
Siunwar
Level 15
 
Příspěvky: 37
Registrován: 03 kvě 2008 23:00

Příspěvekod Feiwill » 22 čer 2008 23:01

Nexovi se podarilo svuj sen splnit, dokonce tusim behem 24 hodin. Prosim, drzte debatu skutecne on-topic.

P.S.: Nenechte se odradit zdanlive jednostrannym prozatimnim vysledkem. Neco z toho mohlo zpusobit hlasovani jednotlivcu z vic acc. :) To potom nakonec se Zeusem vyfiltrujem (doufam, ze to jde :) ).
Feiwill
Level 29
 
Příspěvky: 946
Registrován: 30 pro 2007 00:00
Bydliště: Morava

Příspěvekod Mefistofel » 22 čer 2008 23:33

no muj presnej nazor...fei po nasi puldeni debate sem premyslel a dospel jsem k nazoru co ty jsi rikal a co jsme vsecko probrali ze wipe by byl nej reseni...premyslel jsem otom co jsi rikal o pokladech....slovo wipe je silne slovo a jasne takze cistej wipe....rikas nechat 3 postavy? 1 nebo max 2 by byli nej....kdyz se to tak veme bylo by to jako nazacatku a kazdej by mel velkej duvod proc hrat....za poslednich par mesicu jsem naslouchal stiznosti jak z moji strany tak i ze strany jinych hracu a byli pozotiv i negativ ale vetsina byla spise pro negativ....

Zase je otazka "Dokazou hraci kteri uz tu hrou nejakej ten rok zacit odzacatku?" tohle je otazka pro wipe....vim ze pokud bude wipe par hracu jasne dalo najevo i reklo ze na Arkhalii konci coz je samozrejme negativni sprava pro nas server ale podle me pokud ti hraci co by chteli odejit po wipu jsou takovi machri ci dobri hraci tak si poradi a budou stale dobri i po wipu.....ja sam osobne priznavam ze wip by me docela mrzel ale pri prvnim logu hole postavy jenom s porty bych dostal velkou chut zase zacit behat stoky coz jsem delal zezacatku....tedka uz me to neba neni duvod proc tam lezt....

Kazdej si tu mysli jak neni velkej buh a tezkym hracem arkhalie ale proc si to mysli? protoze ma uber veci a spousta charu co ani nepouziva co maj vsecky 40lvl ale ten kdo je opravdu buh ci velkej hrac arkhalie tak bude hrat i po wipu s hlavou vzhuru a bude hlasovat pro wipe.......


Omezeni itemu? mmm dobrej napad ale jenom tech co jsou fakt uz uber ale jinak bych to az tak moc nerusil jelikoz po wipu kazdej bude rad za lepsi hracicku co by nasel......




Prosim budte v hlasovani [b]spravedlivi,ferovi
a hlasujte jen z jednoho acc jako jeden hrac ne ze si regnete ci lognete druhe acc a date hlas pro ne ci ano....[/b]
Mefistofel je syn Dabla a byl stvoren proto aby zabijel a slouzil radu Temnich Templaru
Slavu a cest vzdejme nasemu panu!!!
Uživatelský avatar
Mefistofel
Level 26
 
Příspěvky: 452
Registrován: 06 bře 2008 00:00
Bydliště: Tanglebrook

Příspěvekod Rhodry » 23 čer 2008 05:13

Já hlasoval pro wipe.. ne že bych tu nějak extrémně hrál, ale ono to je tím že to moc nemělo cenu.. i když to tak nevypadá, já sem spíš pvp hráč, jenže pvp je nemožné pokud člověk nemá nalutěné uber itemy jako ti proti kterým bojuje.. já nic takového neměl, a šlo to sakra poznat.. takže teďka, možná, bude ten muj nub build aspoň trošku k něčemu.. :) jinak ale nevim jestli bych nechával postavy, a když tak maximálně jednu, 3 sou podle mě moc :)

a těch wipu už sem přežil tolik, že další se mezi nima ztratí :D
Rhodry Doombringer ... Nejvyšší kněz Temného Boha ve službách Stínové Legie..

Obrázek
Rhodry
Level 20
 
Příspěvky: 124
Registrován: 30 bře 2008 00:00

Příspěvekod Norolin » 23 čer 2008 06:21

Lidi asi vite vsichni co mam ja za kramy,sbiram si to tu uz par let :) no a ikdyz nehraju nejak pravidelne tak me to tam vzdycky pritahne prave kvuli ty jednoduchosti, ze uz to tu mam rozjety a mam tu svou pohodicku,ale kdyz me voberete vo vsechno tak proste Konec,nemam cas na to si znova neco najit. Vsechno ma svy pro a proti, urcop to neco malo vyvazi ale stejne ty co to maj tak behem par dnu si to nalootej znova,uz vedi jak na to a zvlast kdyz jim nechate ty jejich postavy.Pridete o spoustu hracu takovych co si sem semtam pridou zahrat a polootit s vama nakej ten dung,pomatuju si jeste minulej wipe a vim ze s nim odesli ty nejelitnejsi hraci nebo chvili na to. Asi nema smysl tu psat vseljaky duvody,kazdej mate jinej nazor tak si to nak preberte, Kazdopadne sem proti
Uživatelský avatar
Norolin
Level 14
 
Příspěvky: 25
Registrován: 30 led 2008 00:00

Příspěvekod RpNecro » 23 čer 2008 07:25

No ja sic nehraju denno denne. Lepe receno zahraju si tak 1 za tyden ale wipe bych bral proc ne? A s tim omezenim itemu bych taky souhlasil.
Tak muj hlas pridavam pro wipe:)

Pak my jen dejte vedet abych vam stihl nahlasit jakou postavu my mate nechat na uctu :D
Uživatelský avatar
RpNecro
Level 17
 
Příspěvky: 61
Registrován: 20 úno 2008 00:00
Bydliště: Zatim bezdomovec :)

Příspěvekod Bummble-Bee » 23 čer 2008 08:57

Hraju tu tak 2-3 tydny a wipe by mi nevadil... pokud probehnou nejaky zmeny a zlepsi to hru tak proc ne
Bummble-Bee
Level 12
 
Příspěvky: 16
Registrován: 02 čer 2008 23:00

Příspěvekod Radas » 23 čer 2008 10:59

:D :) :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: Ne, tak teď vážně! Ja už to taky probiral s feiem.. Všici vime že wipe ma sve pro a proti :) Je fakt, že par hraču už tu hraje jen da se říct se svejma hotovejma postavama, možný wipe by je ukončil... Ja osobně davam wipe ano. Ale podle mě by bylo lepší smaznout i postavy - jak tu bylo řečeno každy ma tucet postav na 40lvl vybavene a vubec s nima nehraje, když zustanou, stejně je zachvilku vybaví a jen tak budou ležet... Podle mě by nebylo vubec špatný když začnou všici expit znova. Aspon mě to přijde blbý lognout 40lvl postavu ať by tam měla 20 mega gp a jen behat.., porstě lepší si to naexpit. To povalí všichni tak to nebude takove nudne (solo) expeni jak to asi vsichni zname proto bych byl pro wipe i s postavama :?: :!:
Uživatelský avatar
Radas
Level 23
 
Příspěvky: 220
Registrován: 12 led 2008 00:00
Bydliště: Da"Lhagova komnata

Příspěvekod Awatar » 23 čer 2008 12:08

nebudu se tu rozepisovat ale jsem zasadne proti wipe zvlast kvuly moji TS helme a jinym vecem napr poskladane kameni a amulety!!!! po druhe to skladat je vopruz
Uživatelský avatar
Awatar
Level 15
 
Příspěvky: 36
Registrován: 07 led 2008 00:00

Příspěvekod Radas » 23 čer 2008 15:18

zeus : (wipe chápu u hráčů co maj pocit že už je to nebaví protože maj "všechno co chtěli") (Díky tomu ale že vím jak to tu je (aspoň pro mne) těžké hrát tak například teď mám v plánu již nějaky čas si udělat další char ale až poté kdy bude mít vůbec smysl ho dělat, respektive mít na něj aspoň nějaké cetky bez kterých to nemá smysl ho dělat...) tak u techto vet nepochopitelně kroutím hlavou!! 1. Ukaz mi jednoho hrace kterej ma "vsechno" a nebaví ho to! Moje jedna postava nosi 3kmedi a da se rict uber vybavu a porad me to bavi :)
2. ted pribylo par newbiku, kteri expi od 1. lvl s 1k gp a dělají sve buildy a ani nemají na amu +1 a uz vubec na fullplata +1, to cos rekl ze nema smysl delat nejaky build a nemit na nej kramy, podivej se na newbiky taky hrajou...podle me akorat ty obcas lognes zjistis ze nic nemas a kaslel na to a vadi ti ze prijdes o fp+5

ps: zitra po wipe deme expit :evil:
Uživatelský avatar
Radas
Level 23
 
Příspěvky: 220
Registrován: 12 led 2008 00:00
Bydliště: Da"Lhagova komnata

Příspěvekod Feiwill » 23 čer 2008 15:51

Odstranil jsem na prani jeden prispevek Zeuse a Mefa (nic podstatneho).

Zeus> osobni wipe acc si sice kazdej muze udelat, ale je to k nicemu. To nespravi problemy, co Ark ma. Pro vyreseni soucasnyho stavu je podle me potreba proste omezit itemy, coz nejde prostym vyndanim z beden, pac to maji vsichni nalooteny. Inac wipem se pro tebe nic nezmeni - ted nemas zdaleka vsechno, co bys chtel a po wipu bys opet nemel vsechno, co bys chtel. Akorat by tvym snem nebyl druid +30, ale druid +25 (pouze ilustrativni priklad). Prijde mi taky kontraproduktivni chtit se vubec ocitnout v situaci, kdyz uz mam vsecko, co jde ziskat. Pac pak bys nemel proc hrat, zejo. Toto mi unika. Neni spis to postupny ziskavani lepsich a lepsich veci ta motivace?

Jsme vlastne ve stejne situaci jako 1. prosince 2004, kdy byl predchozi wipe. Duvody tehdejsiho wipu byly uplne stejne jako ted a stejne tak to bylo doprovazene i dramatickym omezenim itemu (ktere casem ovsem zase nabobtnaly a v jistych ohledech jeste predcily situaci pred tim prosincovym wipem).
Feiwill
Level 29
 
Příspěvky: 946
Registrován: 30 pro 2007 00:00
Bydliště: Morava

Další

Zpět na Návrhy a otázky na hráče

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron