RP na Ark

Ankety a jiná diskuze s ostatními hráči na témata, která nejsou pokryta žádnou jinou kategorií na fóru.

Máte rádi RP?

Ano, RP je supr
18
64%
RP mi nevadí, ale moc ho nehraju
8
29%
Nemám rád RP, Ark není RP server
2
7%
 
Celkem hlasů : 28

RP na Ark

Příspěvekod Rhodry » 30 črc 2008 18:53

nejdřív chci říct, že tímhle se nechci do nikoho navážet, jen by mně zajímalo jak to teda s RP mezi hráčema je.. takže hlasujte a vyjádřete se :)

já RP mám rád, je to příjemné spestření hry, ovšem jen v případě že se najdou lidi se kterýma to RP hrát.. :)
Rhodry Doombringer ... Nejvyšší kněz Temného Boha ve službách Stínové Legie..

Obrázek
Rhodry
Level 20
 
Příspěvky: 124
Registrován: 30 bře 2008 00:00

Příspěvekod Andrea de Villefort » 31 črc 2008 09:51

Já si myslím, že RP do fantasy světa patří.

Hraji RP na jednom herním serveru DrD a docela mě mrzí, že ho tady moc nevídám. Jsem na to prostě zvyklá a neumím si bez RP dobrou hru představit.

Sežeňme lidi a jde se do toho. :P
Andrea de Villefort
Level 11
 
Příspěvky: 13
Registrován: 30 črc 2008 23:00

Příspěvekod Rhodry » 31 črc 2008 10:07

hm.. žebych zase nainstaloval nwn? misto nějak udělám... :) mno uvidime ;)
Rhodry Doombringer ... Nejvyšší kněz Temného Boha ve službách Stínové Legie..

Obrázek
Rhodry
Level 20
 
Příspěvky: 124
Registrován: 30 bře 2008 00:00

Příspěvekod kiklop » 31 črc 2008 10:16

Ja som zastancom niecoho, co som si pracovne pomenoval soft rp. To znamena, ze skoro furt rozpravam OOC, nezalezi mi na tom, ci moja postava ma co jest a podobne veci. Na druhej strane si myslim, ze kazdy by sa mal aspon trochu spravat tak, aku postavu si vytvoril. Paladin by sa mal spravat aspon trosku ako paladin, niekto s dracou krvou by nemal zabudat, ze nie je obycajny clovek a elf by si asi mal drzat nejaky odstup od trpaslika (velmi zjednodusene povedane, neberte do doslova).
Takze som za rp klasicky na dobrovolnej baze.
Gurin Hammerfist - Agardonska stráž R.I.P.
Gard z Veze - R.I.P.

Michal od Zvona - kto vie co z neho bude
Grurin Hammerfist - Gurinov syn
Mlat Hammerfist - druhorodeny Gurinov syn
Uživatelský avatar
kiklop
Level 22
 
Příspěvky: 160
Registrován: 21 led 2008 00:00

Příspěvekod Rhodry » 31 črc 2008 10:24

hm jo, na tom něco je.. pravda, taky se nikdy nestarám jestli mám cosik k jídlu nebo tak, od toho sou HCRP světy jako Equilibrie.. a taky máš pravdu že rasy/povolání by na sebe měly reagovat tak jak je to obvyklé.. ale zase elf nemusí nutně nesnášet trpaslíky, mohou to být přátelé z nějaké dávné bitvy nebo odněkud, možností je dost :) .. žeby sme si založili nějaký "spolek"? :) bracha (Sigi), Dragnor a AXL kdysi byli taková trojka, říkali si Brotherhood, tak by sme mohli taky udělat nějakou rodinku.. co vy na to? :D
Rhodry Doombringer ... Nejvyšší kněz Temného Boha ve službách Stínové Legie..

Obrázek
Rhodry
Level 20
 
Příspěvky: 124
Registrován: 30 bře 2008 00:00

Příspěvekod Andrea de Villefort » 31 črc 2008 10:47

Mám za to, že se tu cosi šeptá o spolcích a různých bratrstvech.

Ale, tak proč ne. Jen to bude pěkná skvadra. :)
Andrea de Villefort
Level 11
 
Příspěvky: 13
Registrován: 30 črc 2008 23:00

Příspěvekod Rhodry » 31 črc 2008 11:03

tak ona by to ani nebyla fracke.. to by se probralo až jak bude jasné kolik lidi do toho pude, zatím sme 2 :D
Rhodry Doombringer ... Nejvyšší kněz Temného Boha ve službách Stínové Legie..

Obrázek
Rhodry
Level 20
 
Příspěvky: 124
Registrován: 30 bře 2008 00:00

RP...

Příspěvekod Warren » 31 črc 2008 11:18

O problemu RP si myslim, že je to dobrá věc, ale hráči si na ni musejí přijít sami. Když někdo začne někoho nutit do RP, tak je to špatné, protože danný hráč se musí přemáhat. Daleko lepší je když se každý chová podle sebe jak chce. Může klidně psát zkratkama, bavit se o věcech z reálu a může klidně používat hru jako obrázkový chat. Důležité je, že ho to baví a že časem začne hrát RP protože sám začne chtít a protože to uvidí kolem sebe a u ostatních hráčů. Třeba zjistí že je to sranda a že má to RP vlastně rád...
Warren
Level 3
 
Příspěvky: 3
Registrován: 29 črc 2008 23:00
Bydliště: BRNO

Příspěvekod Feiwill » 31 črc 2008 12:02

Souhlasim. RP nejvic zabiji to, kdyz se lidi nasilim premahaji, aby ho hrali. To vysledne RP stejne stoji za zlamanej medak, je diravy a monotonni a akorat zavazi v zabave. Aneb proc jsou RP servery takove, jake jsou, a proc je RP-svobodna Arkhalia tak cool! :D
Feiwill
Level 29
 
Příspěvky: 946
Registrován: 30 pro 2007 00:00
Bydliště: Morava

Příspěvekod kiklop » 31 črc 2008 12:18

No ja by som do toho akoze siel tiez, mam len jeden zasadny problem. Neviem vobec povedat dopredu, kedy budem na Arkhalii lognuty a uz vobec sa neviem zarucit, ze by som dosiel na nejaky dohodnuty cas. Ale ked sa nahodou dakedy zjavim, tak sa velmi rad pripojim skoro k hocicomu:)
Gurin Hammerfist - Agardonska stráž R.I.P.
Gard z Veze - R.I.P.

Michal od Zvona - kto vie co z neho bude
Grurin Hammerfist - Gurinov syn
Mlat Hammerfist - druhorodeny Gurinov syn
Uživatelský avatar
kiklop
Level 22
 
Příspěvky: 160
Registrován: 21 led 2008 00:00

Příspěvekod Andrea de Villefort » 31 črc 2008 22:08

Ale tak tady se zatím nikdo nebavil o tom, že by se domluvila skupina lidí, které by měla být v určitou dobu na určitém místě, aby hrála RP.

Já bych to viděla tak, že by se prostě udělala skupinka těch, kteří by chtěli a hráli by RP bez nátlaku. =)

Kdo na mě zahraje RP, tomu odpovím stejně... kdo na mě Tchaw voe... tak na toho se vybodnu a jdu dál :lol:

Je to prostě jen pro zpestření hry.

Vím, že mladí náctiletí to asi hrát moc chtít nebudou, ale my starší si rádi RP dopřáváme. 8)
Komtesa Andrea de Villefort od Kovářů Rovnováhy.
Andrea de Villefort
Level 11
 
Příspěvky: 13
Registrován: 30 črc 2008 23:00

Příspěvekod nexfar » 31 črc 2008 22:54

na arku je RP dobrovolne pokud o nej mate zajem staci si treba krinout "nechce nekdo RP sraz tam a tam "

To nikomu v tom braneno nebude zas ale treba holt je nutnost tolerovat ze pokud na nekoho vybafnete RP hlasku tak vam muze odpovedet ze o rp nejevi zajem a dle toho se chovat.
Uživatelský avatar
nexfar
Level 24
 
Příspěvky: 287
Registrován: 17 pro 2007 00:00
Bydliště: Sidlo rodu Nexfar

Příspěvekod Rhodry » 01 srp 2008 08:17

nj ale zase dělat takové "srazy" je podle mě trochu divné.. RP by mělo být v podstatě "neplánované".. když člověk ví že se s nějkým sejde tam a tam tak už může začít přemýšlet jak se chovat, a to mně nebaví :P
Rhodry Doombringer ... Nejvyšší kněz Temného Boha ve službách Stínové Legie..

Obrázek
Rhodry
Level 20
 
Příspěvky: 124
Registrován: 30 bře 2008 00:00

Příspěvekod Lament Greed » 01 srp 2008 09:03

Role Playing je jediná rozumná věc, která mě při nwn držela a snad ještě drzět bude (snad = snad si co nejdříve seženu nwn a rozjedu ho na podělané Vistě). Rád si vymýšlím, rád se do něčeho vžívám a rád v tom nejsem sám :) SNAD se to podaří, zatím mnoho zdaru.
S pozdravem Lament Greed
Uživatelský avatar
Lament Greed
Level 14
 
Příspěvky: 29
Registrován: 01 dub 2008 23:00
Bydliště: vesnice u Zpívajícího vodopádu

Příspěvekod Andrea de Villefort » 01 srp 2008 09:05

Jednoduše to shrňme.

Prostě bude pár lidí, kteří se teda ani nemusí sdružovat do party či gildy, a kteří budou dobrovolně hrát RP na Arkhalii.

A je to. :wink:
Komtesa Andrea de Villefort od Kovářů Rovnováhy.
Andrea de Villefort
Level 11
 
Příspěvky: 13
Registrován: 30 črc 2008 23:00

Další

Zpět na Návrhy a otázky na hráče

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků