Úvaha na téma: Wipe, změny po něm a současný stav Arkhalie.

Ankety a jiná diskuze s ostatními hráči na témata, která nejsou pokryta žádnou jinou kategorií na fóru.

Příspěvekod ShaDoOoW » 17 srp 2008 18:18

tohle se zvrhává v nechutné osočování jeden druhého

nechápu proč to řešíš tady, když na mě máš icq
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Příspěvekod genar » 18 srp 2008 06:27

Rhodry píše:no tak mně je to celkem jedno, já si pokecám i na eng takže víš jak :)

tak em anglictina tky celkem de ale cesky je to furt jakesi prijatelnejsi
Uživatelský avatar
genar
Level 20
 
Příspěvky: 112
Registrován: 21 čer 2008 23:00

Příspěvekod genar » 18 srp 2008 06:32

shadowe asi tak udelas par veci pak tu prestanes hrat a akorat se snažiš neustale dokazat že si neco vic než zdejsi wb jak už sem řikal dokud neudelas neco lepsiho než oni nekritizuj
Uživatelský avatar
genar
Level 20
 
Příspěvky: 112
Registrován: 21 čer 2008 23:00

Příspěvekod Lament Greed » 18 srp 2008 21:49

Vůbec se nechci do něčeho plést, ale kritizování bylo vždycky přijímáno s úctou a vděkem, protože díky kritice může člověk napravovat své chyby... No, to jen, co to kritika je :)
S pozdravem Lament Greed
Uživatelský avatar
Lament Greed
Level 14
 
Příspěvky: 29
Registrován: 01 dub 2008 23:00
Bydliště: vesnice u Zpívajícího vodopádu

Příspěvekod ShaDoOoW » 20 srp 2008 19:16

Dost jsem o tom co se v tomto topicu stalo přemýšlel.

Sám tvrdě kritizuju WB, jsem si toho vědom.

A mohlo to vypadat, že když někdo kritizuje mě (Ice) nedokážu to akceptovat.

Přemýšlel jsem jestli jsem něudělal chybu, ať už tím co jsem Icemu odpověděl nebo odpovědět chtěl.

No nakonec jsem došel k názoru, že jsem chybu neudělal. Ice ode mě dostal to co chtěl, a fungovalo to přesně jak to chtěl. Označovat něco jako nedodělané protože to neumí udělat něco co jste si původně neobjednali to je blbost.

To co jsem ti Ice tehdy napsal neznamenalo "seru na tebe už pro arkh nebudu nic scriptovat, protože tam nehraju". Byl jsem na tebe naštvaný, že to nedokážeš udělat sám. Stačilo kdyby jste mi dali modul Arkhalie a neměl bych s tím tolik zbytečné práce. Ano vím, nejsem WB tudíž ho dostat nemůžu, chápu to, přesto...

Jinak k tomu co jsem ti napsal na ICQ po této diskusi:
Pokladovou statistiku ruším, chce to ještě spoustu práce a já na to ted nemám čas.
Imunita na devast je zdokumentovaná dostatečně, jsou to 4 jednoduché kroky a sám jsi řekl že to chápeš.

No a imunitu na kouzelné štíty jsem řekl, že předělám tak aby to nechtělo hak. Jenže... ono to chce ještě jednu věc, díky které se instalace komplikuje a hlavně s novým patchem.
TZN. Pokud dostanu modul arkhalie tak vám to tam dodělám, jinak si musíte najít někoho, kdo to zvládne.

Jsem ochotný ještě upravit truhličku tak, aby to umělo ty rukavice, jinak jsem se scriptováním pro arkhalii skončil a nic nového už scriptovat nebudu.

Za dobrotu na žebrotu nebo jak to je.
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Příspěvekod Leian » 23 srp 2008 07:29

Je mi líto, ale už dávno jsme se shodli, že člověku s tvou pověstí modul do rukou nedáme. Neříkám, že tvé úmysly nemohu být nyní dobré, ale prostě si to nelajzneme. Tady holt narázíš na svou vlastní minulost.

Já mám zase jiné pořekadlo - boží mlýny melou pomalu, ale jistě...
Uživatelský avatar
Leian
Level 21
 
Příspěvky: 145
Registrován: 01 led 2008 00:00
Bydliště: Arkhalijský královský hrad

Příspěvekod genar » 23 srp 2008 08:55

de si dokazovat že je lepsi než vsichni ostatni jinam mno:)
Uživatelský avatar
genar
Level 20
 
Příspěvky: 112
Registrován: 21 čer 2008 23:00

Příspěvekod Mefistofel » 24 srp 2008 01:04

Leian píše:Je mi líto, ale už dávno jsme se shodli, že člověku s tvou pověstí modul do rukou nedáme. Neříkám, že tvé úmysly nemohu být nyní dobré, ale prostě si to nelajzneme. Tady holt narázíš na svou vlastní minulost.

Já mám zase jiné pořekadlo - boží mlýny melou pomalu, ale jistě...



muzem se zeptat ci dovedet tu jeho minulost? :)
Mefistofel je syn Dabla a byl stvoren proto aby zabijel a slouzil radu Temnich Templaru
Slavu a cest vzdejme nasemu panu!!!
Uživatelský avatar
Mefistofel
Level 26
 
Příspěvky: 452
Registrován: 06 bře 2008 00:00
Bydliště: Tanglebrook

Příspěvekod Feiwill » 24 srp 2008 11:55

Feiwill
Level 29
 
Příspěvky: 946
Registrován: 30 pro 2007 00:00
Bydliště: Morava

Příspěvekod Siunwar » 24 srp 2008 13:31

Havel sedel ve vezeni, pote se stal prezidentem. Minulost nic neznamena.
acc Siunwar
Siunwar
Level 15
 
Příspěvky: 37
Registrován: 03 kvě 2008 23:00

Příspěvekod Mefistofel » 24 srp 2008 15:21

Feiwill píše:Muzete.
http://www.mzk.cz



hh odkaz na nejakou brnenskou knihovnu? :D co stim jakoze?
Mefistofel je syn Dabla a byl stvoren proto aby zabijel a slouzil radu Temnich Templaru
Slavu a cest vzdejme nasemu panu!!!
Uživatelský avatar
Mefistofel
Level 26
 
Příspěvky: 452
Registrován: 06 bře 2008 00:00
Bydliště: Tanglebrook

Příspěvekod Mefistofel » 24 srp 2008 15:22

Siunwar píše:Havel sedel ve vezeni, pote se stal prezidentem. Minulost nic neznamena.



no mas pravdu ale tohle slysim poprve ze sedel :D zacopak nevis? :)
Mefistofel je syn Dabla a byl stvoren proto aby zabijel a slouzil radu Temnich Templaru
Slavu a cest vzdejme nasemu panu!!!
Uživatelský avatar
Mefistofel
Level 26
 
Příspěvky: 452
Registrován: 06 bře 2008 00:00
Bydliště: Tanglebrook

Příspěvekod Siunwar » 24 srp 2008 17:26

Komunisti tomu rikali "podvraceni republiky" :D
acc Siunwar
Siunwar
Level 15
 
Příspěvky: 37
Registrován: 03 kvě 2008 23:00

Příspěvekod Feiwill » 24 srp 2008 18:04

Mefistofel píše:
Feiwill píše:Muzete.
http://www.mzk.cz



hh odkaz na nejakou brnenskou knihovnu? :D co stim jakoze?

Zeptal ses na otazku, ktera je tak slozita, ze ti to nikdo nevysvetli, ani Leian, ani Shadow. A taky je ponekud citliva, takze strucne a jednoduche odpovedi by byly bagatelizaci. Kdybych rekl, ze je Shadow jednim z nejlepsich NWN WB v Cechach, byla by to ponekud neuplna, zavadejici odpoved. Kdybych rekl, ze Shadow jeden z nejvetsich egocentristu v Cechach, byla by to ponekud neuplna, zavadejici odpoved.

Proste budto vis, nebo nevis, sory. A kdyz chces vedet, to abys na tom zalozil cely vyzkum. Proto odkaz na knihovnu (ne ze by tam asi psali neco Shadowovi, ale pointu gomes).
Feiwill
Level 29
 
Příspěvky: 946
Registrován: 30 pro 2007 00:00
Bydliště: Morava

Příspěvekod Mefistofel » 24 srp 2008 19:24

Feiwill píše:
Mefistofel píše:
Feiwill píše:Muzete.
http://www.mzk.cz



hh odkaz na nejakou brnenskou knihovnu? :D co stim jakoze?

Zeptal ses na otazku, ktera je tak slozita, ze ti to nikdo nevysvetli, ani Leian, ani Shadow. A taky je ponekud citliva, takze strucne a jednoduche odpovedi by byly bagatelizaci. Kdybych rekl, ze je Shadow jednim z nejlepsich NWN WB v Cechach, byla by to ponekud neuplna, zavadejici odpoved. Kdybych rekl, ze Shadow jeden z nejvetsich egocentristu v Cechach, byla by to ponekud neuplna, zavadejici odpoved.

Proste budto vis, nebo nevis, sory. A kdyz chces vedet, to abys na tom zalozil cely vyzkum. Proto odkaz na knihovnu (ne ze by tam asi psali neco Shadowovi, ale pointu gomes).



hh tak zase sry ty ale kdyz se clovek zepta na jeho minulost kdyz tu oni mluvite a ty ci vy to nechcete rici tak jednoduse napisu nebudem to resit nebo tak neco a ne ze sem hodis odkaz na knihovnu :roll: zadnej vyskum nikdo teda aspon ja ne zakladat nechci tak ale kdyz tu mluvite otevrene predevsema ze mu nedate modul kvuli jeho minulosti tak je jasne ze ten kdo ji nevi by se ji rad dovedel.....jako podle me nebo prome pokud se nedovim tu jeho minulost kdyz tvrdite nebo rikate to tak jako kdyby byla strasna tak si budu myslet ze mu bylo krivdeno.....
mozna to vypada ze se treba vytahuje ale pokud nato ma tak proc ne?par temat co se tu v posledni dobe resilo je castecne pravda....k tematu ci prispevku ze ceska republika nema tak skusene scriptery aby se dokazal udelat dung na zahranicni urovne je podle me blbost jelikoz reklbych ze ice umi delat dungeony a ice dohromady se shadoowem by to tu cele krasne predelali a byla by sance na prilakani novych hracu ale zase tu jde oto fei jestli chces brat v uvahu nejakou minulost a nebo jestli chces arkhalii udrzet mezi cz servery

zanedlouho ark bude muset prejit na novej patch a jak sam vis ice to asi neudela(netvrdim ze ne ale nekde sem cetl jak se priznal ze se scripty moc neumi)a lein jestli umi ci ne to nevim ale ta rozhodne nato nebude mit cas tak nam rekni kdo ty scripty pak bude teda predelavat? modul nechces dat ani bublovi co uz to nejakej ten mesic hraje a je to slusnej hrac a scripty umi....shadoow kterej by to udelal jelikoz nato ma cas nebo by si ho udelal(nevim jak ted) tak vy ho vyhanite a vycitate mu nejakou jeho minulost...mluvite li o bugovani tak spousta hracu z arku taky umi bugovat a buguje obcas dvere nebo tak neco.....hrace nepritahnes jenom tim ze se udela wipe a upravy loot ale jedine novejma vecma.....za 2 ci 3 mesice se maj spustit dalsi dva ceske servery a kam si asi tak myslis ze pujdou hraci? tam jelikoz to bude neco nove.....ja sem pred wipem uz nevim komu ale taky sem navrhoval nejake ty upravy podobne co shadoow ale nikdo neposloucha.....ja se tedka ucim se scripty sice mi to jde pomalu ale za nejakej ten mesic a par dni uz budu umet a rad bych delal WB tu na ark abych skusil pritahnout nejake cerstve maso pomohl icemu kterej je na vse sam ale myslis ze nato mam nejakou sanci? podle me vubec jelikoz ty nedas modul nikomu jelikoz povis ze dalsi WB neni potreba nebo ze mi neveris nebo neco podobneho....kazdej kdo se uci ci naucil scripting tak si jde hrat na server kde dostane tu sanci delat to WB a to jestli si to s postupem casu sam posere ze udela nejakej pruser to uz je pak jeho vec!U shadoowa na serveru vim ze bych tu sanci mel nebo na jakemkoliv jinem serveru kde by bylo potreba WB.

dobre nechcete jeho napady dobre tak stacilo by to probrat na icq a rici napr: ne tohle ne protoze by to skazilo tohle ci makove a ne to zavrhnout sotva co si to predctete nebo aniz by jste to snim probrali a navhli mensi zmeny v tom jeho napadu......


to co jsem tu napsal sem nemyslel nejak spatne ale jenom sem proste rekl nahlas co si myslim.....
Mefistofel je syn Dabla a byl stvoren proto aby zabijel a slouzil radu Temnich Templaru
Slavu a cest vzdejme nasemu panu!!!
Uživatelský avatar
Mefistofel
Level 26
 
Příspěvky: 452
Registrován: 06 bře 2008 00:00
Bydliště: Tanglebrook

PředchozíDalší

Zpět na Návrhy a otázky na hráče

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron