pomoc s postavou - druid

Ankety a jiná diskuze s ostatními hráči na témata, která nejsou pokryta žádnou jinou kategorií na fóru.

Příspěvekod ozi88 » 06 led 2009 14:33

Mefistofel píše:whatever coz u r too agrgessive ;) I just told u it's just my opinion ;)


nae bother man. take care ;)
ozi88
Level 23
 
Příspěvky: 236
Registrován: 27 lis 2008 00:00
Bydliště: Orgimmar

Příspěvekod Mefistofel » 06 led 2009 14:39

see ;) like an pro english guy ;) yep brov u 2
Mefistofel je syn Dabla a byl stvoren proto aby zabijel a slouzil radu Temnich Templaru
Slavu a cest vzdejme nasemu panu!!!
Uživatelský avatar
Mefistofel
Level 26
 
Příspěvky: 452
Registrován: 06 bře 2008 00:00
Bydliště: Tanglebrook

Příspěvekod kanu » 06 led 2009 17:11

mluvte tu normalne kdo to prekladat pres slovniky. ksakru :P :P :P :!: :idea: :?: :arrow:
Uživatelský avatar
kanu
Level 13
 
Příspěvky: 23
Registrován: 30 pro 2007 00:00
Bydliště: pelech Guugy

Příspěvekod Mefistofel » 07 led 2009 01:23

kanu píše:mluvte tu normalne kdo to prekladat pres slovniky. ksakru :P :P :P :!: :idea: :?: :arrow:


no prece ty kanu ;) :roll: :twisted:
Mefistofel je syn Dabla a byl stvoren proto aby zabijel a slouzil radu Temnich Templaru
Slavu a cest vzdejme nasemu panu!!!
Uživatelský avatar
Mefistofel
Level 26
 
Příspěvky: 452
Registrován: 06 bře 2008 00:00
Bydliště: Tanglebrook

Příspěvekod Radas » 08 led 2009 22:17

Hlavne mej par spellu navic "bozske síly" jinak cest mlatit vsechno 3+1haste utok je celkem nuda :D
jo a do PVP - rdd je utocnejsi a pm je "pytel kterej dlouho stoji"
ale co neumlatis, to umlati tebe :wink:
Uživatelský avatar
Radas
Level 23
 
Příspěvky: 220
Registrován: 12 led 2008 00:00
Bydliště: Da"Lhagova komnata

Příspěvekod Yorton » 08 led 2009 22:43

Tak jsem si to něco přečetl o druidovi a celkem mě to překvapilo.
To tu nemá žádně využití třeba raksha? druid, shifter, monk může mít na 40lvl vešekeré proměny z shiftera a navíc i epického draka..a myslím, že vždycky by nějaká proměna v nějakém dungu uplatnění našla, nebo to tak není? :)
Rajesh- zpěvák
Grog-řezník
Ojo Bouryoku-neznámý tvor
Uživatelský avatar
Yorton
Level 27
 
Příspěvky: 538
Registrován: 07 led 2009 00:00
Bydliště: Neznámé

Příspěvekod Radas » 08 led 2009 22:49

Neni, jako v tunelu raksha mozna s icama ale je to malo dmg a je tam SR, max nejaky healy, ale je to zbytecna postava... mozna tak na blbnuti pvp vs mag
Uživatelský avatar
Radas
Level 23
 
Příspěvky: 220
Registrován: 12 led 2008 00:00
Bydliště: Da"Lhagova komnata

Příspěvekod praetor » 09 led 2009 00:48

Yorton píše:Tak jsem si to něco přečetl o druidovi a celkem mě to překvapilo.
To tu nemá žádně využití třeba raksha? druid, shifter, monk může mít na 40lvl vešekeré proměny z shiftera a navíc i epického draka..a myslím, že vždycky by nějaká proměna v nějakém dungu uplatnění našla, nebo to tak není? :)

Bohužial, druid/shifter je tu slabo využiteľný. Mám taký char spravený, ale len preto, že sa s ním dá lootiť pár dungov a páči sa mi shifter. Inak premeny majú nízke AB, takže toho vela neubijú. AC je síce pomerne vysoké, ale stačí dispel a majú problém. Niekto mi spomínal, že rakša by sa možno uplatnil v ladovci, ale ten dung po wipe ešte myslím nikto nedal, tak si musím počkať :)
Uživatelský avatar
praetor
Level 23
 
Příspěvky: 221
Registrován: 29 srp 2008 23:00
Bydliště: Katinwell

Příspěvekod Argothian » 09 led 2009 08:39

Další dotaz. Jak jsou na tom sneak attacky? Vyplatí se brát, kvůli dmg? nebo jsou potvory imunní nebo se jen nevyplatí?

A ještě jeden, jaký by měl být mnichův minimální spell resist?
Uživatelský avatar
Argothian
Level 7
 
Příspěvky: 7
Registrován: 04 led 2009 00:00

Příspěvekod ozi88 » 09 led 2009 09:10

Yorton píše:Tak jsem si to něco přečetl o druidovi a celkem mě to překvapilo.
To tu nemá žádně využití třeba raksha? druid, shifter, monk může mít na 40lvl vešekeré proměny z shiftera a navíc i epického draka..a myslím, že vždycky by nějaká proměna v nějakém dungu uplatnění našla, nebo to tak není? :)


Raksha je super, ten build miluju a vyuzijes ho. v tunelu se hodi, ac to da taky dobre, takze s tim uzdis par dungu a da se s tim i neco zasolovat. neni to pm zed, neni to turbo drak, ale ja ho mel a bavil me...pokud bude bavit tebe, tak si ho udelej, je to zabava a na pvp je to taky super ;)
ozi88
Level 23
 
Příspěvky: 236
Registrován: 27 lis 2008 00:00
Bydliště: Orgimmar

Příspěvekod Feiwill » 09 led 2009 15:55

Sneak jak kam. Je par dungu, kam maji do party smysl, ale investovat featy a classu jinam bude asi lepsi reseni. Nebo teda ten sneak by nemelo bejt to jediny, v cem ta postava bude uzitecna.

P.S.: Srazet nic slusnyho nejde. Sneak jen do party.
Feiwill
Level 29
 
Příspěvky: 946
Registrován: 30 pro 2007 00:00
Bydliště: Morava

Příspěvekod Yorton » 09 led 2009 17:29

Tak ale když je potřeba můžu se přeměnit v rakshu nebo v epickýho draka, případně i v další proměny u měnavce...tak třeba u ještěrek ten drak asi bude super:)
Rajesh- zpěvák
Grog-řezník
Ojo Bouryoku-neznámý tvor
Uživatelský avatar
Yorton
Level 27
 
Příspěvky: 538
Registrován: 07 led 2009 00:00
Bydliště: Neznámé

Příspěvekod ozi88 » 09 led 2009 18:21

Yorton píše:Tak ale když je potřeba můžu se přeměnit v rakshu nebo v epickýho draka, případně i v další proměny u měnavce...tak třeba u ještěrek ten drak asi bude super:)


u jesterek je super...ma plno heallu, takze support do dungu je ok, neni to sice zadny klerik s ressama, ale urcite pomuze.

na draka kdyz se premenis tak bez problemu (s predmetama) uzdis dalhu...ac 90-99 musis dat i kdybys nechtel ve drakovi a sam raksha ti da s ie minimalne taky tech 80 a vic slusnych.

s rakshou ti fandim. je to moje oblibena postava
ozi88
Level 23
 
Příspěvky: 236
Registrován: 27 lis 2008 00:00
Bydliště: Orgimmar

Příspěvekod Yorton » 09 led 2009 22:59

ozi88 píše:
Yorton píše:Tak ale když je potřeba můžu se přeměnit v rakshu nebo v epickýho draka, případně i v další proměny u měnavce...tak třeba u ještěrek ten drak asi bude super:)


u jesterek je super...ma plno heallu, takze support do dungu je ok, neni to sice zadny klerik s ressama, ale urcite pomuze.

na draka kdyz se premenis tak bez problemu (s predmetama) uzdis dalhu...ac 90-99 musis dat i kdybys nechtel ve drakovi a sam raksha ti da s ie minimalne taky tech 80 a vic slusnych.

s rakshou ti fandim. je to moje oblibena postava


*****
Hehe, ještě to nezakládám. Každopádně druhá postavička, co tu budu hrát musí být méně náročná na výbavu, protože u klerika zatím žádnou nemám, tak sem spíš tak přemýšlel esli čaroděj nebo ten druid. :)
Rajesh- zpěvák
Grog-řezník
Ojo Bouryoku-neznámý tvor
Uživatelský avatar
Yorton
Level 27
 
Příspěvky: 538
Registrován: 07 led 2009 00:00
Bydliště: Neznámé

Re: pomoc s postavou - druid

Příspěvekod weslo » 13 říj 2021 19:33

weslo
Level Spam Master
 
Příspěvky: 813903
Registrován: 13 říj 2021 07:50

PředchozíDalší

Zpět na Návrhy a otázky na hráče

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků

cron