Napad, navrh a moznosti

Ankety a jiná diskuze s ostatními hráči na témata, která nejsou pokryta žádnou jinou kategorií na fóru.

Jak se vam pozdava tento napad?

Anketa končí za 02 kvě 2009 02:28

Ano je to dobre.
1
9%
Ne cele je to blbost.
1
9%
Ten system ne ale letak je dobrej napad.
5
45%
Ano system dobrej ale letak ne.
0
Žádná hlasování
Je to dobrej napad ale podle me to nebude fungovat.
3
27%
Meles nesmysli.
1
9%
 
Celkem hlasů : 11

Příspěvekod ozi88 » 21 dub 2009 12:57

pravda je, ze ark nikdy rp serverem nebyla, ale rp se tu hralo a hralo ho tu hodne lidi.

hcrp tu nikdy nebylo a nebude, na to jsou potreba lidi, kteri tu budou hrat furt, ale fluktuace na ark v dnesni dobe je tak vysoka, ze k tomu nikdy nedojde.
ozi88
Level 23
 
Příspěvky: 236
Registrován: 27 lis 2008 00:00
Bydliště: Orgimmar

Příspěvekod drax » 21 dub 2009 14:07

hh fenso lol:) povez kolik ceských rp serveru je krom eq ktera je tak prehnana že je pro magory anebo snad demonka kde už neni ani jeden dung a každej den tam akorat flamujou na foru kdo koho z nudy zabil na potkani a divil bys es kolik lidi tam haže odpor vsem po lognuti no takova pvp arena:D kde beha kupa prasat stylu talim nebo belpheron jen to nejsou takovi amateři:)
btw o nucení k rp tu nepadlo ani lovo co ja vim:) rp je dobrovolne i kdybys udelal cokoliv:)
btw o dh vime svoje hejky by povídal jak prasacky jisti ehm lidi *dela že nic nevi* tu jeho partu rp vypkřili behem 30 sec i s rp:) takže lidi se k rp nutit nedaj i kdyby se zakazali ooc keci tak stejne bude hrat rp jen ten kdo chce
Uživatelský avatar
drax
Level 31
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 23 led 2009 00:00

Příspěvekod Hejkal » 21 dub 2009 17:11

fensa píše:Hosi hosi, Arkhalia nikdy nebyla RP a snad doufam ze nikdy nebude !!! To je jeji vysada a sila... Navic dle meho nazoru nejake nasilne i nenasilne zavedeni RP na Arkhalii je nesmysl a serveru to nepomuze ba naopak uskodi... Tady 95% lidi netusi co to RP je a stare kone novym trikum nenaucis a dle meho nazoru ani RP hrat nechteji... A ver mi ze nikdo kdo hraje NWN RP nepujde hrat na Arkhalii jen proto ze se bude reklamovat jako RP :) Vytvorit RP server udrzet ho a vyjit vstrict vsem pozadavkum hracu je velka drina .... a z me zkusenosti mohu rici ze ty pozadavky casto hranici s moznostmi NWN a casto je dost prekracuji. Navic na CZ scene je mnoho kvalitnich RP svetu , ktere proste nabizi RP zazemi se vsim vsudy.... Konkurovat jim s aktualnim vybavenim sveta je nesmysl...

Takze pokud je nekdo zvedavej na muj nazor .. Tak proboha RP na Arkhalii ... NIKDY !!! Ja hrajiu na Arkhalii jen proto jaka je ted a jaka vzdy byla... Bez nesmyslneho RP svazovani , spravny akcni server...

Preji vam vsem hezkou hru a bohate looteni ... :)


Amen:) ^^
I I
Ma pravdu:)
Hejkal
Level 18
 
Příspěvky: 63
Registrován: 05 led 2009 00:00

Příspěvekod Hejkal » 21 dub 2009 23:14

Co se tyka mne a eRPe, tak sem spis tutou formou hry drobet nastvanej. Jelikoz se RP neda hrat, kdyz nejsou lidi tak nejak rozumni a obetavi. Kdyz si kazdej hraje na svem pisecku, tak to proste nejde.

Reknu vam par situaci s DHcka:
Postava Hejky Kalle(subrasa Upir, rasa Elf)-moje posledni velka postava:)
20 mnich/6 bojovnik/14 zlodej<-ano je to prvni prototim meho prcka:)
zivotu v noci 485, ac 70, ab 53<-na DHcko hodne dobry:)

1) Hrac elf, kterej lehl skoro vsude kde se dalo. Machr nejvetsi dovoloval se. Sejmul sem ho a na forum se obevil topik Zabili mne.

2) Jako hrdina prece nebudu delat nejakej craft. Tak beham poklady. DM mne narkne z metagame ze moc lootim:).

3) Draxi promin ale mne to neda::)
Upiri maj zvlastni vlastnost ze je harm leci a FH zranoval.

Upiri kralovna v noci zranena se potuluje po lukach kde v to nabehne Drax a hodi ji harm:). A rekl je uz den mela by si jit uz dom neco v tom smyslu.

4) Velky lovec upiru se tellem zavola kamarady aby byl lov uplnej:).

5) Hrac se hada jestli sem ho videl ze zadu nebo ze predu:). I kdyz mne to vubec nezajimalo jestli sem ho vubec videl:).

a takhle muzu pokracovat porad. Jde o to jak mile se najde jeden blbec tak vam to RP naprosto skazi a slozi to celej servr. Viz DHcko:).
Hejkal
Level 18
 
Příspěvky: 63
Registrován: 05 led 2009 00:00

Příspěvekod drax » 22 dub 2009 06:28

hejku priznavam prasil sem to pak zabijel vsecky upiri na potkani a vobkecal to tim že lecimkaždeho na potkani když vychlasta lektvar s harmem tak chytne rychlej konec no:) a aerinku už sem znal zdrhla my den predtim:) (blbý rychlí sorcky:( )
btw hejku upiři behajici ve dbne s dmg 20 na kolo a plným invem healu bylo teda perfektni rp:)

1) Hrac elf, kterej lehl skoro vsude kde se dalo. Machr nejvetsi dovoloval se. Sejmul sem ho a na forum se obevil topik Zabili mne.

jop tak za toho sem dostal seřvano když sem ho zabil bez rp( afkoval sem u mesta)

4) Velky lovec upiru se tellem zavola kamarady aby byl lov uplnej:).

se nediv palach vs evil postava a este am bobky kdybys videl jak zdrhali pred neutralem:D
jinak nezapomenu na nahodne potkani thaela belanora skrcka puxe a aerinky když chytli sandu:) to chcip thael prvne:P

Postava Hejky Kalle(subrasa Upir, rasa Elf)-moje posledni velka postava:)
20 mnich/6 bojovnik/14 zlodej<-ano je to prvni prototim meho prcka:)
zivotu v noci 485, ac 70, ab 53<-na DHcko hodne dobry:)

s tim bugerem s emoc nechlub :roll:
Uživatelský avatar
drax
Level 31
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 23 led 2009 00:00

Příspěvekod Hejkal » 22 dub 2009 19:33

drax píše:hejku priznavam prasil sem to pak zabijel vsecky upiri na potkani a vobkecal to tim že lecimkaždeho na potkani když vychlasta lektvar s harmem tak chytne rychlej konec no:) a aerinku už sem znal zdrhla my den predtim:) (blbý rychlí sorcky:( )
btw hejku upiři behajici ve dbne s dmg 20 na kolo a plným invem healu bylo teda perfektni rp:)

1) Hrac elf, kterej lehl skoro vsude kde se dalo. Machr nejvetsi dovoloval se. Sejmul sem ho a na forum se obevil topik Zabili mne.

jop tak za toho sem dostal seřvano když sem ho zabil bez rp( afkoval sem u mesta)

4) Velky lovec upiru se tellem zavola kamarady aby byl lov uplnej:).

se nediv palach vs evil postava a este am bobky kdybys videl jak zdrhali pred neutralem:D
jinak nezapomenu na nahodne potkani thaela belanora skrcka puxe a aerinky když chytli sandu:) to chcip thael prvne:P

Postava Hejky Kalle(subrasa Upir, rasa Elf)-moje posledni velka postava:)
20 mnich/6 bojovnik/14 zlodej<-ano je to prvni prototim meho prcka:)
zivotu v noci 485, ac 70, ab 53<-na DHcko hodne dobry:)

s tim bugerem s emoc nechlub :roll:


Ano a to je dalsi vec co se musi odstranit a to ze nekdo presne zopakne to co nekdo udelal. TO tak lidi s*re ze by ses i divil:).

Ja teda na ARK neprisel za RP ale spis za tim ooc co se tyka mne:)
Hejkal
Level 18
 
Příspěvky: 63
Registrován: 05 led 2009 00:00

Příspěvekod Radas » 22 dub 2009 20:54

imho..
Letáky super :) proč ne?!
RP, ano Ark kdysi měla "svoje RP" ale ark nikdy nebyla jako ostatni
RP -> hráči (+20 lidi, hrat rp v 10nic moc...)
Uživatelský avatar
Radas
Level 23
 
Příspěvky: 220
Registrován: 12 led 2008 00:00
Bydliště: Da"Lhagova komnata

Příspěvekod Hejkal » 23 dub 2009 08:49

Radas píše:imho..
Letáky super :) proč ne?!
RP, ano Ark kdysi měla "svoje RP" ale ark nikdy nebyla jako ostatni
RP -> hráči (+20 lidi, hrat rp v 10nic moc...)


Ark. Je zvlastni servr v tutom ohledu to mas pravdu
V Tutom se seredne pletes:) . Slusny RP se da hrat i v 5 lidech, jen se musi domluvit co a jak:)
Hejkal
Level 18
 
Příspěvky: 63
Registrován: 05 led 2009 00:00

Příspěvekod ozi88 » 23 dub 2009 08:58

Hejkal píše:
Radas píše:imho..
Letáky super :) proč ne?!
RP, ano Ark kdysi měla "svoje RP" ale ark nikdy nebyla jako ostatni
RP -> hráči (+20 lidi, hrat rp v 10nic moc...)


Ark. Je zvlastni servr v tutom ohledu to mas pravdu
V Tutom se seredne pletes:) . Slusny RP se da hrat i v 5 lidech, jen se musi domluvit co a jak:)


pokud jsi hodne mimo, tak si rp zahrajes i sam :)

- budes napr. dalhovi vymlouvat, ze rozsapani tve duse neni nejlepsi napad, nebo se naopak klanet starenkam ve stokach, kdyz te o to tim svym vychlastanym a zestarlym hlasem poprosi, popripade si zahrajes na clena Narodniho Odporu a budes pochodovat ulicemi Agardonu a nahanet tam Cigana ;)
ozi88
Level 23
 
Příspěvky: 236
Registrován: 27 lis 2008 00:00
Bydliště: Orgimmar

Příspěvekod Awatar » 24 dub 2009 19:09

Chapy nic nevymejšlejte nějaký změny nepomůžou nechte to být skální příznivci téhle staré RPG se vždy budou vracet já jsem jedním z nich nedivte se že tu nehraje moc lidí takový je už osud NWN1 tato hra graficky nemůže konkurovat ostatním novým RPG hrám hratelností je to podle mého naprosto geniální zejména tvoření postav je propracované narozdíl od mnoho her jako WOW kde se postavy liší maximálňě itemy.
Uživatelský avatar
Awatar
Level 15
 
Příspěvky: 36
Registrován: 07 led 2008 00:00

Příspěvekod ozi88 » 24 dub 2009 22:57

tojo, podle me ti, co hrat chteji, hrat budou, ale zadne velke navraty konstantne hrajicich hracu uz asi nebudou :(

btw. nwn ma nejlepsi system pri vytvareni charu, co jsem kde kdy videl...(videl jsem sice prd, ale rika se to :) )

wow je skutecne jen o itemech a kdo neumi anglicky, tak je to pro dotycneho asi docela boj, zase o hrace ale neni nouze no...
ozi88
Level 23
 
Příspěvky: 236
Registrován: 27 lis 2008 00:00
Bydliště: Orgimmar

Arkhalia

Příspěvekod herbertwest » 25 dub 2009 07:21

Jak napsal Ozi88, lépe bych to asi nevyjádřil - ale já se třeba vrátil po dvou letech :lol: . Sice vybavení už nikdy nebude to co bývalo ( protože vynikající postavu dělá vynikající vybavení - to je známá věc ), ale pro ty báječné vzpomínky na pěkné looty a milé spoluhráče budu zase jednu postavu mít - tu mojí nejmilejší 8). Dříve jsem tu trávil veškerý volný čas, nyní už to bude v poněkud omezeném čase, ale těch 15 hodin týdně online mohu slíbit - především Icemu a dalším starým hráčům, se kterými jsem chodíval nejvíce...
Uživatelský avatar
herbertwest
Level 20
 
Příspěvky: 107
Registrován: 13 dub 2009 23:00

Příspěvekod Awatar » 26 dub 2009 13:36

:D
Uživatelský avatar
Awatar
Level 15
 
Příspěvky: 36
Registrován: 07 led 2008 00:00

Příspěvekod Lament Greed » 28 dub 2009 08:24

Ahoj, nedočetl jsem to do konce (tedy nečetl jsem to skor vůbec krom začátku - nemám moc času).

To mám jiný návrh: co třeba zavést nějaké tradice - jakože třeba každou středu bude rp v loftu nebo někde jinde (abyl ten loft nebyl zas tak okoukaný) nebo třeba každou sobotu chodit nějaký dung... a tak dále a tak dále - zde se fantazii hranice nekladou...
S pozdravem Lament Greed
Uživatelský avatar
Lament Greed
Level 14
 
Příspěvky: 29
Registrován: 01 dub 2008 23:00
Bydliště: vesnice u Zpívajícího vodopádu

Příspěvekod Lament Greed » 28 dub 2009 08:27

Lament Greed píše:Ahoj, nedočetl jsem to do konce (tedy nečetl jsem to skor vůbec krom začátku - nemám moc času).

To mám jiný návrh: co třeba zavést nějaké tradice - jakože třeba každou středu bude rp v loftu nebo někde jinde (abyl ten loft nebyl zas tak okoukaný) nebo třeba každou sobotu chodit nějaký dung... a tak dále a tak dále - zde se fantazii hranice nekladou...


měl jsem si to přečíst :)
S pozdravem Lament Greed
Uživatelský avatar
Lament Greed
Level 14
 
Příspěvky: 29
Registrován: 01 dub 2008 23:00
Bydliště: vesnice u Zpívajícího vodopádu

PředchozíDalší

Zpět na Návrhy a otázky na hráče

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník