Nove DM

Ankety a jiná diskuze s ostatními hráči na témata, která nejsou pokryta žádnou jinou kategorií na fóru.

Je potreba nove DM?

Ano!
5
50%
Ne!
5
50%
 
Celkem hlasů : 10

Nove DM

Příspěvekod Mefistofel » 14 bře 2010 14:43

Lidicky takze v posledni dobe jak vite je nouze o dm, nerikam ze 24/7 ale nekdy stim jsou problemy takze kdo by chtel nove DM tak at zahlasuje a pripise pls jmeno hrace koho by chtel jako DM.

ja osobne nemam zadnej tip pokud to bude nekdo komu se da verit nebo spolehlivej tak at je to kdo chce.
Mefistofel je syn Dabla a byl stvoren proto aby zabijel a slouzil radu Temnich Templaru
Slavu a cest vzdejme nasemu panu!!!
Uživatelský avatar
Mefistofel
Level 26
 
Příspěvky: 452
Registrován: 06 bře 2008 00:00
Bydliště: Tanglebrook

Příspěvekod mulo » 14 bře 2010 16:39

Jednoznacne mulo :D

uz som to preberal z ice treba jeho presvedcit...hlasovanie tu nepomoze :D
Uživatelský avatar
mulo
Level 26
 
Příspěvky: 436
Registrován: 29 črc 2008 23:00
Bydliště: Loftenwood

Příspěvekod drax » 14 bře 2010 17:58

dm třeba je ale nikdo kdo by spolehlive odolal zneuživani palety ne :) možna tak ferdis jedine
Uživatelský avatar
drax
Level 31
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 23 led 2009 00:00

Nové DM

Příspěvekod herbertwest » 14 bře 2010 18:19

Já bych řekl, že se to v poslední době ( cca 1 měsíc ) dost zlepšilo - tedy v porovnání s předchozím půl rokem :lol: .
Pokud bych si měl za každou cenu někoho nového vybrat, byl by to buď Ferda či Mulo, ti jsou skutečně online každý den :wink: .
Uživatelský avatar
herbertwest
Level 20
 
Příspěvky: 107
Registrován: 13 dub 2009 23:00

Příspěvekod ShaDoOoW » 14 bře 2010 21:31

na co potřebuješ(te) DM?
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Příspěvekod drax » 15 bře 2010 05:31

mno stinaki skladani urcitých vecí ( tusim že paveza atd v bedne nejde )
hmm restarty ,relevli rdd, bugle bedny je toho i dost i když pravda posledni dobou je tu ice a zeus celkem casto
Uživatelský avatar
drax
Level 31
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 23 led 2009 00:00

Příspěvekod Ice » 15 bře 2010 07:13

drax píše:mno stinaki skladani urcitých vecí ( tusim že paveza atd v bedne nejde )
hmm restarty ,relevli rdd, bugle bedny je toho i dost i když pravda posledni dobou je tu ice a zeus celkem casto


POZOR !!! Vyndavání stínových věcí a relevelování je čistě dobrá vůle DM. Není to žádná povinnost.
Uživatelský avatar
Ice
Level 30
 
Příspěvky: 1107
Registrován: 01 led 2008 00:00

Příspěvekod ShaDoOoW » 15 bře 2010 08:48

drax píše:mno stinaki skladani urcitých vecí ( tusim že paveza atd v bedne nejde )
hmm restarty ,relevli rdd, bugle bedny je toho i dost i když pravda posledni dobou je tu ice a zeus celkem casto

vytažení stínových věcí, skládání toho co v bedně nejde - jde přidat do DM truhly
buglé bedny - to jsem tu kdysi psal, šlo by to udělat tak aby se obnovily automaticky
relevely rdd - opět lze vyřešit scriptem, nejjednoduššeji zakázáním relevelu těch lvl, kdy hráči spadne rdd level
restarty - to je spekulativní, na jedné straně moc nikdo restart nechce (zmizí itemy z obchodů - což je ale jeden z faktorů proč to laguje, obnoví se pasti), na straně druhé v počtu hráčů co teď hraje jsou po nějaké chvíli lagy, řešení by taky byla, restart co druhý den by zas tak nevadil, případně by určitý hráč mohl získat hůlku pouze s restartem serveru - minimální riziko zneužití pravomoci

Já jsem proti novému DM - nemyslím si že je potřeba
A obzvlášt by to neměl být hráč co tu lootí denno denně.
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Příspěvekod Feiwill » 15 bře 2010 19:52

Ja mysim, ze by to bodlo jednak kvuli bugovani (takovety bezne malickosti) a jednak kvuli identifikaci veci, se kterymi jsou hraci nespokojeni. Pac na Arku se uz davno jaksi stalo zvykem, ze spis hraci mezi sebou brblaji, ze jsou veci blbe, ale nejdou si o napravu rict na forum.

Takze by to mel byt prave nekdo, kdo je casto a dlouho online a kdo looti a samozrejme kdo ma moralni zasady na vysi. Nexfar uz ted rika, ze klidne svoje nefungujici DMkovani nekomu preda.
Feiwill
Level 29
 
Příspěvky: 946
Registrován: 30 pro 2007 00:00
Bydliště: Morava

Příspěvekod Mefistofel » 17 bře 2010 17:05

Feiwill píše:Ja mysim, ze by to bodlo jednak kvuli bugovani (takovety bezne malickosti) a jednak kvuli identifikaci veci, se kterymi jsou hraci nespokojeni. Pac na Arku se uz davno jaksi stalo zvykem, ze spis hraci mezi sebou brblaji, ze jsou veci blbe, ale nejdou si o napravu rict na forum.

Takze by to mel byt prave nekdo, kdo je casto a dlouho online a kdo looti a samozrejme kdo ma moralni zasady na vysi. Nexfar uz ted rika, ze klidne svoje nefungujici DMkovani nekomu preda.


takze jak? at se nekam hneme..bude nove DM ci ne? :)
Mefistofel je syn Dabla a byl stvoren proto aby zabijel a slouzil radu Temnich Templaru
Slavu a cest vzdejme nasemu panu!!!
Uživatelský avatar
Mefistofel
Level 26
 
Příspěvky: 452
Registrován: 06 bře 2008 00:00
Bydliště: Tanglebrook

Příspěvekod ShaDoOoW » 17 bře 2010 18:16

Feiwill píše:Pac na Arku se uz davno jaksi stalo zvykem, ze spis hraci mezi sebou brblaji, ze jsou veci blbe, ale nejdou si o napravu rict na forum.
Bodejť by psali kyž je pak ty a Ice spražíte a uděláte z nich hlupáky...

DM by se hodilo, ale to co hráči očekávají od DM dělat DM nemusí.
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Příspěvekod Ice » 17 bře 2010 23:56

Mefistofel píše:takze jak? at se nekam hneme..bude nove DM ci ne? :)


Ještě stále jsem se nedozvěděl, proč chceš nové DM? Co ze služeb DM ti chybí? Snad to, že nikdo nebuzeruje hráče? Nebo něco jiného? Jak psal Shadooow a já doufám, že za jeho pomoci se tak do budoucna stane, většina věcí by neměla být starostí DM.
Jedinou starostí DM do budoucna by měl být restart, řešení konfliktů, popř. bavení lidí questy.
Uživatelský avatar
Ice
Level 30
 
Příspěvky: 1107
Registrován: 01 led 2008 00:00

Příspěvekod drax » 18 bře 2010 05:41

krom toho si vehe poledni dobou čim dál častěji ;)
Uživatelský avatar
drax
Level 31
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 23 led 2009 00:00

Příspěvekod Mefistofel » 18 bře 2010 10:51

Ice píše:
Mefistofel píše:takze jak? at se nekam hneme..bude nove DM ci ne? :)


Ještě stále jsem se nedozvěděl, proč chceš nové DM? Co ze služeb DM ti chybí? Snad to, že nikdo nebuzeruje hráče? Nebo něco jiného? Jak psal Shadooow a já doufám, že za jeho pomoci se tak do budoucna stane, většina věcí by neměla být starostí DM.
Jedinou starostí DM do budoucna by měl být restart, řešení konfliktů, popř. bavení lidí questy.


jo to je sice pekne ale kdyz to teda tak ma byt proc uz to neni? jestli te chapu dobre rikas ze vse co dela DM bude delat DM truhla...pekne ale to je pro shadoowa otazka paru minut....ale stale nic..uz sem to rikal ze kdyz je to dm truhla proc nedela ty veci co dm ale odpoved sem nedostal...

DM truhla ti nedokaze nacraftit brneni typu Titler atd ( prece si kvuli tomu nebudu davat body do craftu pro jedno brneni) konflikty? jake prosimte kdyz na arku se jenom looti a nic jineho (a doufam ze jeste dlouho bude) drive kdyz tu bylo prumor max hracu 5 a pul tak ok rekl sem si vph ale ted co tu hraje tolik lidi tak na nejakych 15 hracu jedno dm je podle me malo a to se name nezlobte ale je to pravda....hlavne nikdo nema cas 24/7 kazdej chodi doprace ci doskoly a nebo ma svoje osobni povinosti vuci pritelkynim atd tak proc neudelam este jedno at se navzajem zaskakujou...

drax píše:krom toho si vehe poledni dobou čim dál častěji


ja nerikam ze mu to nejde ale jedno se hodi a nejsem sam kdo si to mysli ale problem je ten jak rika fei..kazdej vsechno rekne ve hre ale nic na foru!
Mefistofel je syn Dabla a byl stvoren proto aby zabijel a slouzil radu Temnich Templaru
Slavu a cest vzdejme nasemu panu!!!
Uživatelský avatar
Mefistofel
Level 26
 
Příspěvky: 452
Registrován: 06 bře 2008 00:00
Bydliště: Tanglebrook

Příspěvekod Ice » 18 bře 2010 11:19

Mefistofel píše:jo to je sice pekne ale kdyz to teda tak ma byt proc uz to neni? jestli te chapu dobre rikas ze vse co dela DM bude delat DM truhla...pekne ale to je pro shadoowa otazka paru minut....ale stale nic..uz sem to rikal ze kdyz je to dm truhla proc nedela ty veci co dm ale odpoved sem nedostal...

Na to na co narážíš už jsem jednou odpovídal, není to poviností DM ani teď, ale je to jen dobrá vůle DM zpestřit hru. Ostatně momentálně nefunguje jen vydavání sínových věcí. Momentálně o této výhodě uvažuji. Pravděpodobně bude zrušena a slevněny 3 části stínových věcí nebo bude uděláno něco na vyndavání (tato možnost by byla asi velice složitá)
Mefistofel píše:DM truhla ti nedokaze nacraftit brneni typu Titler atd ( prece si kvuli tomu nebudu davat body do craftu pro jedno brneni)

Tak o tomhle raděj ani nemluv. To že ti to někdo udělal - měl asi super náladu. Craftění je součástí hry a DM to nikdy nedělali a dělat NEBUDOU.
Uživatelský avatar
Ice
Level 30
 
Příspěvky: 1107
Registrován: 01 led 2008 00:00

Další

Zpět na Návrhy a otázky na hráče

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků