Arkhalijske dungy...

Ankety a jiná diskuze s ostatními hráči na témata, která nejsou pokryta žádnou jinou kategorií na fóru.

Arkhalijske dungy...

Příspěvekod Mefistofel » 03 dub 2010 06:01

Lidicky tak me napada kde jsou vsechny dungy a jestli kazdy zna vsechny a vi kde jsou..ja sma osobne jak vetsina asi vite sem looter jako das a pomalu procesavam dungy ale problem je v tom ze nelootene dungy pro 40lvl jsou zapomenuty tudis nikdo nevi kde jsou a nebo vubec existujou tudis se ptam kde je kterej dung(pls o jmeno/lokalizace/solo ci party)


ja co vim tak MV, ZK, Dragira a giggolo, jezero, Labyrint, morie, monkarna, tygri doupe, drowove, sede, cerne doupe, tunel a ledovec

to jsou dungy kterej vetsina lidi zna....jake jsou dalsi????
Mefistofel je syn Dabla a byl stvoren proto aby zabijel a slouzil radu Temnich Templaru
Slavu a cest vzdejme nasemu panu!!!
Uživatelský avatar
Mefistofel
Level 26
 
Příspěvky: 452
Registrován: 06 bře 2008 00:00
Bydliště: Tanglebrook

Dungy

Příspěvekod herbertwest » 03 dub 2010 08:48

Velice pěkné téma - srdeční záležitost je u mě dungeon Frotrp. Jak jsem již uvedl v jiném tématu, mám ho tak rád, protože je tam nejlepší poměr mezi pokladem, co se tam dá najít a dobou, co v něm hráč stráví ( když se jde rychle trvá to cca 13 minut ).
Dále jsi Mefe ještě zapomněl na dungeon Ancienoh, Balroga a Stoky - kde jsou umístěny je asi obecně známé :lol: .
Edit : + Pavouci a Strašidelná jeskyně.
Uživatelský avatar
herbertwest
Level 20
 
Příspěvky: 107
Registrován: 13 dub 2009 23:00

Příspěvekod ShaDoOoW » 03 dub 2010 12:20

Ruiny Tehyartu, 1 lokace od middlu
Říše temnot - nejhorší dung na arkh, měl se už dávno smazat, ja na jih od Sandgrove

pak by se za dung daly považovat i tyhle pro low-lvl:
Gumbovo království
Opuštěná slůj
Podzemní komplex u middlebrooku (kozy)
Krypta
Krchun (prostě krysodlaci dole jsou tam 2 bedničky)
Koboldi (tam bejval pěkný pokládek, ale kdo tam ještě chodí?)
Bažiny - jožin (tam se už nevyplatí vůbec lootit ani ten 1 měďák, loot stojí úplně za hovno)
Drideři - tam se mi nikdy k pokladu dostat nepovedlo
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Dungy

Příspěvekod herbertwest » 03 dub 2010 12:46

Bral jsem to tak, že Mef myslí jen ty dungy pro levely 40 ( alespoň tak nějak to psal v té jeho zprávě ).
Jinak pokud by jsme brali jako měřítko "měď", tak máš pravdu, že Drieři a Bažiny tam rozhodně patří.
Ruiny Tehyartru se kdysi dávno ( před wipem ) také chodily, ačkoliv to bylo bez mědi - padaly tam části teď už zrušeného amuletu setnutí.
Do Říše temnot je stále důvod chodit - padá tam "haste" krátký meč.
K výčtu všech dungů ještě patří Dracula :roll: .
Uživatelský avatar
herbertwest
Level 20
 
Příspěvky: 107
Registrován: 13 dub 2009 23:00

Re: Dungy

Příspěvekod ShaDoOoW » 03 dub 2010 13:35

herbertwest píše:Do Říše temnot je stále důvod chodit - padá tam "haste" krátký meč.

Tyjo já ti nevím, ten dung je příšerný, dělal ho nějaký noob (prefix ha, přiznejte se!) je příšerně dlouhý a otravný a ten meč tam sice je (a prej i haste boty) ALE meč s haste se dá koupit v ocbhodě, navíc kdo potřebuje meč? Většina prskavek se spokojí se scimitarem (hmm nepadá ale taky tam? teď nevím).

Ale Drakulu jsem zapomněl, to je snad ještě horší dung no, loot úplně ubohý...
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Dungy

Příspěvekod herbertwest » 03 dub 2010 13:50

Je pravda, že dung Říše temnot a i ten Dracula, už působí poněkud "archaicky", chtělo by to předělat, ale kdo by se toho zhostil ? Já však remcat nemám právo, tohle není moje parketa :cry: .
Kdysi, ještě než byly ty poklady upravené ( v roce 2006 ), jsem měl v truhle v Říši temnot lapací váček :lol: !
Uživatelský avatar
herbertwest
Level 20
 
Příspěvky: 107
Registrován: 13 dub 2009 23:00

Příspěvekod drax » 03 dub 2010 14:18

hmm haste mecikuseless da se koupit za 300k
drakula dispeli smrtaky a nej loot ted hmm? ioun?:D
tehyart : dung kterej pujdes sice 20 min ale dalsi hodinu ztravis na nahodných portech a lootnes nejakou tu 3/x
ancienoh mno tak ten sem kdysi behal furt do kola ale nic rozumneho sem z tam anevidel nevim jak vy navic sou treba imky
drideři: hmmto ja to došel tak 3x loot z toho co staloz a to tak tekute pisky(boty) +5 paveza +16 zlodej to je tak vše ale je to umorně dlouhe a labyrint blbne(kolikrat portuje i když se de správně) a v tusim 4 a 5 p nebo jak sou dispel zdi a takovej spawn magu co hažou prvni spell banshee hned za dispelem je paráda
Uživatelský avatar
drax
Level 31
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 23 led 2009 00:00

Re: Arkhalijske dungy...

Příspěvekod peta_84 » 03 dub 2010 15:00

Osamela hora (nebyla zrusena?)
Strasidelna skala
Pavouci kralovna

pridal bych jeste podzemi cene veze na ostrove nemrtvych. Nevim jestli je tam nejaka truhla (max neco jako u drakuly), ale je tam quest, takze bych to za dung povazoval. V archaickych dobach jsem se ten naexpil az hruza.

ad Stare Ruiny - tento dung jsem po prvnim wipu (tzn v dobe kdy byla vytvorena dalsi patra ruin) tocil s solo s 40. protoze preci jen takova +5 paveza +5 platovka obcas mensi gem je slusny loot. Pote, co byl dung omezen myslim na 30. uroven mi prijde prilis tezky, protoze se neda jit v parte ale pouze solo. Na konci bludiste pada z dridera nejaka duhova koule, ktera je potreba k aktivaci portu do finalni casti. a pokud jde vice lidi musi se cekat na dalsi resp, coz je v miste, kde to nahodne rozhazuje partu a jsou naslapne dispely dost problmeaticke. Pamatuji, ze jsem to jednou prosel s postavou bard/rdd/pm (v te dobe imka na krit a devast) a mel jsem sakra co delat abych tak nezarval. Na tento dung by mozna i melo smysl udelat si specialni build, ktery by byl sestaveny na finalni level 30 a tim to potom solovat, ale popravde receno se mi tahle praxe nezamlouva. Dungy omezene na urcity level jsem bral jako zpestreni v ramci expeni v parte. Docela bych tento dung nejak upravil (aby se dal jit v parte, zrusit omezeni urovne, apod).
To kvileni banshee (weil of banshee) hned po dispelu - holt clovek to musi znat a nahodit imku hned jak tim projde. Pak se to da spolehlive, jinak je odkazan na hazard se savem, coz na 30. urovni uz taky vetsinou vyjde... a pak hned imku...

Otazka na DM: pokud bych vutvoril dung, bylo by mozne ho na arkhalii umistit a za jakych podminek (autorska prava apod), musel by byt ark-only nebo by se dal pozdeji pouzit jinde a pod? Myslim, ze tento dotaz by si zaslouzil zarazeni do FAQ...
Uživatelský avatar
peta_84
Level 23
 
Příspěvky: 212
Registrován: 21 bře 2010 00:00

Re: Arkhalijske dungy...

Příspěvekod Feiwill » 03 dub 2010 15:22

peta_84 píše:Otazka na DM: pokud bych vutvoril dung, bylo by mozne ho na arkhalii umistit a za jakych podminek (autorska prava apod), musel by byt ark-only nebo by se dal pozdeji pouzit jinde a pod? Myslim, ze tento dotaz by si zaslouzil zarazeni do FAQ...

Jestli dobre chapu dotaz, je spis prave na autorovi dila, pod jakou licenci to poskytne nasim WB. Mozna ze navic sam Bioware stanovuje, ze cokoli vytvorene v jejich editoru pro jejich hru nesmi byt licencovano jinak nez licenci XYZ, ale to jsem nestudoval; zadny WB job jsem nikdy nedelal. Arkhalia si neklade zadna omezeni na licenci, ale je jasny, ze prilis restriktivni licence by mohly nabidnute dilo ucinit nepouzitelne/nezajimave. To stejne kazdy autor sdeluje poverenemu WBcku, ktere to bude davat do modulu a to WBcko to pak ad-hoc vyresi. Jaksi zvykove se veskere prispevky do modulu povazovaly za public domain. Cili ze autor dava svoje dilo vsanc, at si s nim kdokoli dela cokoli, mj. modifikuje bez souhlasu autora, privlastnuje bez souhlasu, vydelava na tom bez souhlasu. Zaroven autor nestanovuje zadne zaruky funkcnosti, nezavadnosti, vhodnosti pro jakykoli ucel a blabla, znas to. Ale kdyz to bude shazovat server, radi budem no. :)

Cili suma sumarum: stejne je to na domluve mezi autorem, jeho licenci a WBckem, ktere to ad-hoc posoudi. Takze vlastne neni co do FAQ napsat.
Feiwill
Level 29
 
Příspěvky: 946
Registrován: 30 pro 2007 00:00
Bydliště: Morava

Re: Arkhalijske dungy...

Příspěvekod peta_84 » 03 dub 2010 15:30

Postupne upravovany seznam dungu na arkhalii:
Krypta
Krysodlaci
Tabor orku
Gumbovo kralovstvi
Koboldi jeskyne
Komlex u midlebrooku
Drakula
Runy Tehyru
Cerna vez
Acientoh
Komplex Baziny
Drideri
Rise Temnot
Opustena sluj
Obri v ledovych horach
Hrobka frotrpa
Osamela hora
Strasidelne skala
Pavouci kralovna
Moria
Labyrint
Tygri doupe
Sede doupe
Drowska kolinie
Mraziva vez - vrsek
Mraziva vez - spodek
Lord Dalhag
Dragira
Monastery
Cerne doupe
Ztracene kralovstvi
Ledovec
Dimenzionalni tunel

Mapa by RpNecro:
http://88.86.124.23/images/mapa_ark.jpg[/url]
Uživatelský avatar
peta_84
Level 23
 
Příspěvky: 212
Registrován: 21 bře 2010 00:00

Příspěvekod Mefistofel » 03 dub 2010 16:10

mm takze nic co bych neznal..problem je v tom ze v dungach co jsou sangrove atd a jsou pro 40 jako napr Ruiny tehyateru tak tam pada uplne prd a je strata casu a akorad to zabira misto v modulu....
Mefistofel je syn Dabla a byl stvoren proto aby zabijel a slouzil radu Temnich Templaru
Slavu a cest vzdejme nasemu panu!!!
Uživatelský avatar
Mefistofel
Level 26
 
Příspěvky: 452
Registrován: 06 bře 2008 00:00
Bydliště: Tanglebrook

Příspěvekod ShaDoOoW » 03 dub 2010 16:29

jo ti drideři jsou fakt na 30? A to včetně nebo ne? Se mi zdá že kámoš tam šel na 30 expit (chudák nedával ani stoky tak neměl kde jinde) a myslím že ho to v 1. nebo 2. p vyhodilo na začátek...
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Dungy

Příspěvekod herbertwest » 03 dub 2010 16:33

Co jsi čekal Mefe :D ?
Ta mapa je docela pěkná. Je ale staršího data, protože dungeon Dračí sluje už nějakou dobu nefunguje - býval tam jako boss drak devastátor, pokud mě pamět neklame.
Uživatelský avatar
herbertwest
Level 20
 
Příspěvky: 107
Registrován: 13 dub 2009 23:00

Re: Dungy

Příspěvekod Mefistofel » 03 dub 2010 16:56

herbertwest píše:Co jsi čekal Mefe :D ?
Ta mapa je docela pěkná. Je ale staršího data, protože dungeon Dračí sluje už nějakou dobu nefunguje - býval tam jako boss drak devastátor, pokud mě pamět neklame.


no tak ten drakt devastator to je ten dung po ceste k morii ne?

no cekal sem ze nekdo zna nejakej dung co ja ne :D
Mefistofel je syn Dabla a byl stvoren proto aby zabijel a slouzil radu Temnich Templaru
Slavu a cest vzdejme nasemu panu!!!
Uživatelský avatar
Mefistofel
Level 26
 
Příspěvky: 452
Registrován: 06 bře 2008 00:00
Bydliště: Tanglebrook

Re: Dungy

Příspěvekod drax » 03 dub 2010 16:58

herbertwest píše:Co jsi čekal Mefe :D ?
Ta mapa je docela pěkná. Je ale staršího data, protože dungeon Dračí sluje už nějakou dobu nefunguje - býval tam jako boss drak devastátor, pokud mě pamět neklame.

to by mě zajimalo pročpak nefunguje:)
Uživatelský avatar
drax
Level 31
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 23 led 2009 00:00

Další

Zpět na Návrhy a otázky na hráče

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků