Ledova roba

Ankety a jiná diskuze s ostatními hráči na témata, která nejsou pokryta žádnou jinou kategorií na fóru.

Příspěvekod ShaDoOoW » 19 úno 2011 00:40

takže návrh na změnu těch kouzel co se sesílají

ledová róba - ledová dýka (max 5k4 zranění chladem jednomu cíli, únik ruší)
ohnivá róba - ohnivý bič/Flame Lash (nebo jak se to druidovo kouzlo menuje v češtině - pokud by se zachoval lvl 30 tak by to dělalo 11k6 ohněm a únik ruší, pokud by se navýšilo na 40, bylo by to 14k6)
blesková róba - geedlova elektrická smyčka (5k6, únik ruší, při 1čce omráčí na 1 kolo)
zemní róba - melfův kyselinový šíp (3k6 kyselinouu, únik nemá vliv, a ještě to delá dodatečné 1k6 kyselinou každé kolo (u lvl 40 by to dělalo 14 kol) - každopádně tohle kouzlo chce opravit, normálně to kouzlo totiž nedělá nic pokud na cíli běží to sekundární zranění (řeší můj community patch a nebo bych mohl dodat jen ten script)

ta ledová by pak byla nejslabší, ale nadruhou stranu je taky nejlevnější že, ty róby mají dobré redukce takže smysl si je koupit určitě pořád mít bude a pokud to bude dávat tyhle kouzla, tak to pořád bude využitelné

s touto změnou si myslím, že by tento build už sám dalhu ani zk, ani dragu nesólnul, u dalhy to i tak bude ale nejlepší "zeď", v zk to taky půjde ikdyž už asi ne bez klerika a u dragy a v monkárně bez šance
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Příspěvekod Ice » 19 úno 2011 08:04

Vlastně je můžu rovnou smazat protože zranění dávat nebudou a žádné další výhody nemaj.

Jinak všechny ty dungy co jste tu jmenovali jdou každý sólnout mnohem jednodušším způsobem než jste tu jmenovali ale na to vy asi nedokážete přijít proto se vám tyhle róby zdají tak strašně uber. :-)
Uživatelský avatar
Ice
Level 30
 
Příspěvky: 1107
Registrován: 01 led 2008 00:00

Příspěvekod ShaDoOoW » 19 úno 2011 18:55

cheche tak tohodle se chytnu, že by na to nepřišel žádný powergamer formátu mula, radase mefa nebo mě a build packař Ice ano ? :twisted:
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Příspěvekod Ice » 19 úno 2011 20:30

Právěže moje buildy jsou nanic vše mam okoukané od vás jen ti co na to přišli se tím nechlubí :-)
Uživatelský avatar
Ice
Level 30
 
Příspěvky: 1107
Registrován: 01 led 2008 00:00

JaJ

Příspěvekod Amelie » 19 úno 2011 23:12

kdyz na to prisli tak proc je nepouzivaji? a hrajou slouzite pokud jeste vubec hrajou
Uživatelský avatar
Amelie
Level 14
 
Příspěvky: 31
Registrován: 13 pro 2009 00:00

Příspěvekod ShaDoOoW » 19 úno 2011 23:26

no nějak tomu nevěřím Ice, každopádně veškeré sólování v minulosti bylo zapříčiněno pouze bugem ve hře - sčítání stínového magického brnění s obyčejným, sčítání regenerace samo se sebou, doplňování kouzel po relogu, "řetězové sesílání kouzel (to už je hodně dávno)" nebo nošení si vlastních itemů do hry
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

aha

Příspěvekod Amelie » 20 úno 2011 10:07

no ted bys dostal ban ani bys nemrknul :D
Uživatelský avatar
Amelie
Level 14
 
Příspěvky: 31
Registrován: 13 pro 2009 00:00

Re: aha

Příspěvekod peta_84 » 20 úno 2011 15:03

Amelie píše:no ted bys dostal ban ani bys nemrknul :D


ano, na jakemkoliv jinem moderovanem foru by dostalo smazani prispevku a ban na nekolik dni, aby si to mohli rozmyslet, mnoho lidi vcele s icem :(.

a ano, ja za tento prispevek ted taky, ale jak rikal muj deda: mezi prasaty holt ryj v zemi:D
Uživatelský avatar
peta_84
Level 23
 
Příspěvky: 212
Registrován: 21 bře 2010 00:00

Příspěvekod peta_84 » 22 úno 2011 17:56

Premyslel jsem o moznostech a napadl me navrh na zmenu. Robu nechat tak jak je i s temy plosnymy kouzli treba, ale udelat ji podobne jako spicialni zbroje pro povolani pro carodeje/zaklinace lvl 30, nebo i 31. Proste aby nemohl mit imku na kriticak a smrtaky s touto robou, v pripade lvl 30 by to mohl mit, ale zase by nemohl mit zlodeje, kterym by si odemkl a odpastil tezsi dungy.

zajima me jaky na to mate nazor.

i kdyz si stejne myslim, ze v situaci, kdy by tu bylo na serveru vetsi mnozstvi lidi a kazdej bude bojovat v tomhle, tak to bude nehratelne lagovat, coz je taky problem ke zvazeni. Samozrejme ted tu tolik lidi nehraje, takze to problem neni.
Uživatelský avatar
peta_84
Level 23
 
Příspěvky: 212
Registrován: 21 bře 2010 00:00

Příspěvekod ShaDoOoW » 22 úno 2011 19:57

peta_84 píše:zajima me jaky na to mate nazor.


dokad tam jsou ty plosne kouzla tak to bude delat lagy takze uz jen z tohoto duvodu by se to melo zrusit

jinak dobry napad; ikdyz je tu jeste pixina ale ta ma na pasti pro zlodeje na arkh povetsinou moc male hledani a nenajde je a DC odemkne cca 60 max
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Příspěvekod praetor » 26 úno 2011 10:47

Mne osobne róba nevadí. Je to síce úlet, ale aspoň vniesla do hry niečo nové. Čas ukáže, ako dlho nám to nadšenie vydrží.

Zďaleka tu nie je situácia, že by všetci behali po dungoch v róbach, takže momentálne nepredstavuje žiadny problém.
Uživatelský avatar
praetor
Level 23
 
Příspěvky: 221
Registrován: 29 srp 2008 23:00
Bydliště: Katinwell

Příspěvekod Ariadna » 03 bře 2011 14:01

Ha, ta roba me zajima. Tak jdu znova asi hrat. :D
Uživatelský avatar
Ariadna
Level 14
 
Příspěvky: 25
Registrován: 21 úno 2010 00:00


Re: Ledova roba

Příspěvekod weslo » 02 lis 2021 19:54

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
weslo
Level Spam Master
 
Příspěvky: 781963
Registrován: 13 říj 2021 07:50


PředchozíDalší

Zpět na Návrhy a otázky na hráče

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků