Ledova roba

Ankety a jiná diskuze s ostatními hráči na témata, která nejsou pokryta žádnou jinou kategorií na fóru.

Ledova roba

Příspěvekod peta_84 » 17 úno 2011 20:29

Roba, ktera umoznuje solovat vetsinu dungeonu s buildem, ktery se nejsnadneji s nejrychleji expi.

Zajimaji me Vase nazory na toto Iceho vylepseni.
Uživatelský avatar
peta_84
Level 23
 
Příspěvky: 212
Registrován: 21 bře 2010 00:00

Příspěvekod ShaDoOoW » 17 úno 2011 20:59

Zrušit a nejen tu ledovou ale možná i ty ostatní...

Dal bych měsíc na to aby se jich hráči zbavili, v tomto limitu za ni dostanou 30mega zpátky, pak už ne

A to říkám jako hráč který vlastně ten build na tu róbu vymyslel... Ten build je hratelný i bez té róby.
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Příspěvekod Ice » 18 úno 2011 06:59

Vypiš dungy, které díky ní dokážeš odsólovat?

PS: Pořád si stěžujete, že nemáte žádný pořádný itemy a kdysž vám zpřístupnim itemy, které už na Ark byli jen nebyli k dosažení tak breptáte zase. :-D
Uživatelský avatar
Ice
Level 30
 
Příspěvky: 1107
Registrován: 01 led 2008 00:00

Příspěvekod Feiwill » 18 úno 2011 07:23

Souhlas, ta roba je fakt ulet.
Feiwill
Level 29
 
Příspěvky: 946
Registrován: 30 pro 2007 00:00
Bydliště: Morava

Příspěvekod Yorton » 18 úno 2011 08:39

Naopak..nechat ji. Je to zábava. :wink:
Rajesh- zpěvák
Grog-řezník
Ojo Bouryoku-neznámý tvor
Uživatelský avatar
Yorton
Level 27
 
Příspěvky: 538
Registrován: 07 led 2009 00:00
Bydliště: Neznámé

Příspěvekod Ice » 18 úno 2011 09:19

Feiwill píše:Souhlas, ta roba je fakt ulet.

Podle jak to bereš.
1) Toto kouzlo je třeba v dunzích omezovat (protože některé buildy ji maj neomezeně že), tudíž až tak uber to nejni a to že to zjednodušší nějakou fázi dungu není až tak podstatné
2) Cena není až tak malá, když sama róba stojí přes 30 mega + 20 mega barák a spousta nervů (a dalších 100k gp) s plněním questů aby se k ní člověk dostal (ten kdo ji koupí za prachy a neprodá ji za zlaťáky je vůl)
Uživatelský avatar
Ice
Level 30
 
Příspěvky: 1107
Registrován: 01 led 2008 00:00

Příspěvekod mulo » 18 úno 2011 10:34

Ice píše:2) Cena není až tak malá, když sama róba stojí přes 30 mega + 20 mega barák a spousta nervů (a dalších 100k gp) s plněním questů aby se k ní člověk dostal (ten kdo ji koupí za prachy a neprodá ji za zlaťáky je vůl)


tak ale staci ze jeden clovek ma titul a moze ju kupovat celemu serveru

a gp podla mna neni tak tazko zhanat mne sa vala nejakych 100m v sklade a to uz zase 3 mesiace nehrajem
Uživatelský avatar
mulo
Level 26
 
Příspěvky: 436
Registrován: 29 črc 2008 23:00
Bydliště: Loftenwood

Příspěvekod Ice » 18 úno 2011 11:43

mulo píše:tak ale staci ze jeden clovek ma titul a moze ju kupovat celemu serveru

K tomu patřila ta poznámka že ten kdo to ostatním kupuje a prodává jim to za gp je vůl.

Jinak ty a Shadooow jste vyjímky v množství peněz. Ostatní hráči šetří několik měsíců na to aby měli alespoň těch 20 mega na dům :-)
Uživatelský avatar
Ice
Level 30
 
Příspěvky: 1107
Registrován: 01 led 2008 00:00

Příspěvekod ShaDoOoW » 18 úno 2011 14:17

No po úpravě lootu se peníze harvestí o dost líp. Každopádně měňavec na rakshasu to kouzlo sice má taky neomezeně, ale:
- není zdaleka tak silné (na róbě lvl 40, to ani v monkárně neodolají, jen opat a nemrtví mniši)
- rakshasa nemá mágovy štíty ani wardu (a pokud mu je dáte zaplatí za to AC, a silou té ledové bouře)
- rakshasa má poměrně nedostatečné AC na to aby něco sólnul když nemá imky, co má PM
- tím že se zruší to kouzlo kvůli róbě se odstaví i tenhle build

To s tím sólováním je myšleno víš jak. Ono to nejde, ale jinak stačí mít sebou klerika, který ti bude stát u prdele připraven tě zvednout. Tímto způsobem se dala dát mv spodek za dobrých 25 minut první patro (kde jsi vzal třetího hráče s postavou která nebylo daexpovaná abys mu ji tam ještě k tomu všemu naexpil, bejvávaly 3-4 lvly za kolo), ve druhém už mají povětšinou imku. Pořád to de v ZK, u dragiry v monkárně a u dalhy. Ve většině lokacích je ta róba teď zakázaná nebo omezená úspěšností, jenže když je to na Při Zásahu a máš ji vlastně neomezeně a ještě s takovým lvl že to dáva pecky kterých nedostahuje žádný caster, tak pak omezení úspěšnosti nepomůže.

Ještě bych to bral kdyby tam bylo kouzlo co ovlivní jeden cíl ale to co je na té róbě imba je to, že to spouští plošné kouzla. Čím víc npc pak do hráče s róbou buší, tím víc těch ledových bouří to spustí, takže to například u dragiry vypadá takhle:

Vlezu do chumlu npc a naklikám léčení se lékárničkama.
Npc se mě všimnou a útočí na mě.
Lag, róba spustí asi 40 ledovek v jednu chvíli.
Konec lagu, postavička žije a všichni yuan-ti jsou mrtví, doléčím životy a de se dál.

Jo krom toho to určitě má vliv na hladký běh serveru.
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Příspěvekod peta_84 » 18 úno 2011 14:29

shadow mi cte myslenky, takze jsem musel umazat 90% sveho prispevku tykajiciho se dungu, rakshi. Naprosto souhlasim.

Protestoval jsem proti zavedeni toho scriptu na spawn, protoze potom prave snadno prijde takovyto ulet.

Pokud si predstavujete multiplayer zabavu tak, ze jedna postava to vse vymlati v lagu a ostatni budou jen do poctu stat opodal a cekat, tak potes koste.

Ice píše:Jinak ty(mulo) a Shadooow jste vyjímky v množství peněz. Ostatní hráči šetří několik měsíců na to aby měli alespoň těch 20 mega na dům Smile


tak to uz je spise o stylu hry. nekterym jde o vysledek v $$, nekterym prinasi zabavu jine veci. sam mam neco pres 50 mega, ackoliv jsem penize nikdy zamerne nesbiral, naopak jimy plytval za svitky, crafty zbroje aby byla holka sexy za 15+mega apod. pokud si vezmu jenom za expeni na jesterech s kouzelnikem, kdyz jsem pri tom bral dyky samanovi, tak jsem mel 4 mega za jedno odpoledne, a to jsou lepsi zpusoby jak najit penize. Uvedom si, prosim, ze tato roba stoji ve vysledku mene, nez jeden k10 gem.
Uživatelský avatar
peta_84
Level 23
 
Příspěvky: 212
Registrován: 21 bře 2010 00:00

Příspěvekod mulo » 18 úno 2011 15:06

Ice píše:Jinak ty a Shadooow jste vyjímky v množství peněz. Ostatní hráči šetří několik měsíců na to aby měli alespoň těch 20 mega na dům :-)


no a ktomu to je take jednoduche saman u jasterok ma tanto ci jaku blbost predavam ju za 113k spaw cca8 minut :D a v dungoch ani nevravim jak to ide no len clovek musi mat nato cas

mal by som mat esce screen aspi rok dva pred wipom to som mal 400m :D
Uživatelský avatar
mulo
Level 26
 
Příspěvky: 436
Registrován: 29 črc 2008 23:00
Bydliště: Loftenwood

Příspěvekod Feiwill » 18 úno 2011 16:26

Ice píše:
Feiwill píše:Souhlas, ta roba je fakt ulet.

Podle jak to bereš.
1) Toto kouzlo je třeba v dunzích omezovat (protože některé buildy ji maj neomezeně že), tudíž až tak uber to nejni a to že to zjednodušší nějakou fázi dungu není až tak podstatné
2) Cena není až tak malá, když sama róba stojí přes 30 mega + 20 mega barák a spousta nervů (a dalších 100k gp) s plněním questů aby se k ní člověk dostal (ten kdo ji koupí za prachy a neprodá ji za zlaťáky je vůl)


Asi už nebudu reagovat, víceméně všechno řečeno. Takovou róbu ani za trilión. Idea itemu, kterej vrací dmg formou kouzla, je OK, ale chce to domakat. Třeba dát té bouřce nižší level plus dovolit jí zakouzlit jenom jednou za kolo například.
Feiwill
Level 29
 
Příspěvky: 946
Registrován: 30 pro 2007 00:00
Bydliště: Morava

Příspěvekod Ice » 18 úno 2011 18:36

Dále bych zakázal PM, Barda, zdi, pasti atd. vše co zjednodušuje nebo odsóluje dungy.
Uživatelský avatar
Ice
Level 30
 
Příspěvky: 1107
Registrován: 01 led 2008 00:00

Příspěvekod ShaDoOoW » 18 úno 2011 21:18

Ice píše:Dále bych zakázal PM, Barda, zdi, pasti atd. vše co zjednodušuje nebo odsóluje dungy.
naopak těm bych to povolil, ano bard bg rdd je schopen sólnout řekněme dragu nebo dalhu, ale za takovou cenu, že se mu to nevyplatí (50+ lektvarů léčení, spousta svitků - SS,MD,meč,zrušení neviditelnosti, oheň a hůlek - stínové brnění, imka na vysátí, smrt, svoboda pohybu)

EDIT: pm/zloděj toho dalhaga asi taky sólne, za půl dne, a lučištníci ty pavouky sólnou taky ale teď když se opravil boss je to pěkně o hubu, chce to plno healů, hůlky a nebo být zen který to bez devastu/setnutí bude pižlat pořádně dlouho

EDIT2: zatímco s buildem mr. lékárničky nakoupíš róbu za 30mega, pak 20 pytlů lékárniček +10 které jsou za pouhých 2k zlatých a neomezeně a pro jistotu 10 lektvarů léčení a je to, s tímhle dáš 5 koleček ZK (tam heal nevypotřebuješ, naopak ještě získáš) a pak nakoupíš nové lékárny za babku. Pro to ZK je asi nejlepší chodit se stejným buildem, protože jsou vzájemně imunní na svoje ledovky, zatímco klerik má problém se těm ledovkám vyhýbat.
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Příspěvekod peta_84 » 18 úno 2011 23:13

Ice píše:Dále bych zakázal PM, Barda, zdi, pasti atd. vše co zjednodušuje nebo odsóluje dungy.


btw off-topic
Uživatelský avatar
peta_84
Level 23
 
Příspěvky: 212
Registrován: 21 bře 2010 00:00

Další

Zpět na Návrhy a otázky na hráče

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník