Nejlepší postava tohoto věku arkhalie?

Ankety a jiná diskuze s ostatními hráči na témata, která nejsou pokryta žádnou jinou kategorií na fóru.

Nejlepší postava roku?

Valeria Swift
1
13%
Ulu Mulu da Kukri Master
2
25%
Aneris the Divine
2
25%
Mr. Lékárnička
0
Žádná hlasování
Rody Red
0
Žádná hlasování
Lady Sigarni Waylander
1
13%
Corwin Silvermoon
2
25%
Amion
0
Žádná hlasování
Kessa Fonthezy
0
Žádná hlasování
Amelie Dragon Storm
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů : 8

Příspěvekod ShaDoOoW » 31 kvě 2011 20:35

drax píše:mulo: to mlatsis tylem kd hit kd hit kd hit?:D
nn devastuje to na 1cku nebo normalne pres dmg, mulo dava kukrou za 300 - na kd jsou imunni
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Příspěvekod drax » 01 čer 2011 04:45

pokud ma 23 ac tak musi zkouset kd temeř každým hitem :P na nej ne on na ně
Uživatelský avatar
drax
Level 31
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 23 led 2009 00:00

Příspěvekod mulo » 01 čer 2011 14:52

momentalne neviem co je kd -knock down? ne nemam to a nepouzivam ani prsten :D
a z nejakou 100disciplinou mi kd nedaju a ani sa oto umna nepokusaju:D

zaklad je rekukcia dmg redukujem vsetky elementy a piercing slashing a bludgeon dmg po 10 takze dostavam max za 5-10 crity za cca40

mam regeneraciu 19(xce to boty draka dalsie+2 :o )
vamp+4 v 2kukrach

a normalne im davam asi za cca 60-70 crity 190-220 ked dobre pametam

taze 2-3 crity 1npc mrtve a akurat sa kumne dostane to druhe da mi 2-3 rany a zomrie aj to :D psy a oko nesu premna superom

ked tak heal kit+1 to riezi za 70 alebo 80hp :D
Uživatelský avatar
mulo
Level 26
 
Příspěvky: 436
Registrován: 29 črc 2008 23:00
Bydliště: Loftenwood

Příspěvekod drax » 01 čer 2011 15:31

mno j amam zato že sraži/nesraži resp zkouseji podle ac takže je divne že na tebe nezkousi když me s 50ac jo a s 71ne
btw na crit kd vyjde vždycky :) a že ti mv sraci maji neprijemne casto crity
on by to nebyl marný dung kdyby nezvyhodnoval pm /rdd
Uživatelský avatar
drax
Level 31
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 23 led 2009 00:00

Příspěvekod mulo » 01 čer 2011 15:34

ta terz som si skusil mv a kd mi nedavali jedine called shot ci ako sa to vola na ruky ale z 100 vycvikom to rezistujem
Uživatelský avatar
mulo
Level 26
 
Příspěvky: 436
Registrován: 29 črc 2008 23:00
Bydliště: Loftenwood

Příspěvekod ShaDoOoW » 01 čer 2011 16:43

drax píše:btw na crit kd vyjde vždycky :)
není pravda
taky jsem o tom byl přesvědčen ale opravdu to tak není, když dáš krit při pokusu o KD a cíl to rezistne tak se krit nevypíše v té hlášce o sražení nad hlavou - pouze v logu. Se divím, že to nevíš když hraješ na AW ale tam asi nejde taková disciplína sehnat? Jinak to můžeš vyzkoušet u kozlů s prvním klíčníkem, toho srazí fakt málokdo a jen na první útok když hodíš 20.

Jinak npc se rozhodují jestli dají kd nebo ne hlavně podle toho AC, co si pamatuju když jsem na to koukal npc necheatujou jaký máš výcvik prostě to skusí. IMO - dřív to tak moc nespamovali protože se bugli, měli totiž rapid shot a oni ho zkoušeli nahodit i se zbraní nablízko což udělalo to že celé kolo stáli a nechali se mlátit, někdy víc protože hned další kolo jim AI náhodně vybrala zase rapid shot (měli rapid, called a kd), teď už rapid sice nemají a nebugnou se ALE teď je tu můj patch 1.70 ve kterém je spam KD zredukován asi o 1/3 nebo dokonce míň teď z hlavy nevím. A taky už umí používat lay on hands, to byla jednu dobu prasárna a Ice jim to musel sebrat :D. Jako já tam chodil s ac 45 a nulovým výcvikem a ležel jsem dost často protože jsem to tahal všechno naráz, a čím víc jich je tím větší šance že AI pro minimálně jednoho z nich to sražení vybere. Což je vlastně největší problém že AI ai neumí spolupracovat no...
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Příspěvekod drax » 01 čer 2011 16:58

mno ja to beru u hraču
na aw na crit ležiš:) ale lezu tam už jen obcas je tam stejný problem jak na tvojem pvp dokud se na nem hralo vsichni jedou bud ac svini a v ie dvackujou nebo jedou 2h a serou na ac pricemz s enavzajem moc nejsou schopni zabít wiz je tam hodne scisnutý zakazem spamu a co se druida týče nezahraju si pac vsichni v range switchujou ke mě

co se arkh týče 52 str s bardem max disc neco mezi 35a40 disc z items bez zameřek lehl od 62ab klera na vsech 5 critu tudiž resistum moc neveřim proti vetsimu ab to bude este horsi nedejbože od nejakých svini ala monci s 76ab :) každopadne napřiklad v šedem pamatuju že mel rajeshuv mag problem probihat šede pac cchytal kd pricemz disc oba 0 ac sem mel asi o 7 vic tudiž to bud ejak rika shade podle ac
a je kua divne že ti hrandu nespamujou každým hitem
Uživatelský avatar
drax
Level 31
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 23 led 2009 00:00

Příspěvekod ShaDoOoW » 01 čer 2011 17:14

drax píše:mno ja to beru u hraču
na aw na crit ležiš:) ale lezu tam už jen obcas je tam stejný problem jak na tvojem pvp dokud se na nem hralo vsichni jedou bud ac svini a v ie dvackujou nebo jedou 2h a serou na ac pricemz s enavzajem moc nejsou schopni zabít wiz je tam hodne scisnutý zakazem spamu a co se druida týče nezahraju si pac vsichni v range switchujou ke mě
no já jsem tvrdil to co ty a vyškolili mě s tím na BoW, takže rozdíl jestli je to monstrum nebo pvp tam není funguje to všude stejně a krit != automaticky úspěšný KD.

No ty pvp arény mají tenhle problém všechny, na BoW je to ještě markantnější... btw jestli někdo chce mám na bow jednu sdílenou postavu na 40 s nějakou výbavou takže kdo chce skusit nemusí expit stačí jen lognout ;)
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Příspěvekod drax » 01 čer 2011 17:58

mno samozrejme že to neni autofail ale pomer disci / ab je jak na arkh tak demone tak aw prostě takový ono netusim jak to presne funguje ani wiki neví hádlal bych že se tam jen pridava nejaký bonus do vypočtu
Uživatelský avatar
drax
Level 31
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 23 led 2009 00:00

Příspěvekod peta_84 » 01 čer 2011 23:11

myslim si, ze je skoda, ze ja mam v seznamu 2 postavy a nekteri hraci tam chybi - napr mef, praetor, laHlenn, dadlak.

jinak fajn anketa, ale trochu zahrobni mi prijde.

hlsuju pro aneris.

ad pruchody mv podle me:

bard/rdd/pm - pomalu, pomalu, pomalu a nekdy vubec

clerik/zlodej dex - musis moc spat kvuli kouzlum - jistota, ale trva to.

hranicar - jde to rychle, ale sance na smrt, pokud dostanes vice kritu v kratke dobe.

bard/fight - bezis, nerestujes, nebufujes, jen si hodis song. no a kdyz ti padne 1 na elementala, tak znova, nebo si nos svitky
Uživatelský avatar
peta_84
Level 23
 
Příspěvky: 212
Registrován: 21 bře 2010 00:00

Příspěvekod drax » 02 čer 2011 06:47

ty ams kler rog bez ed? ac?
ja etda beham bez ii a hodim 2 healy za patro pricemz unbuff je neni problem trefit a přizni mam tusim 12 :D spis je nekdy problem zabit oko driv než sunda silu bard fight rdd vydrži min než s pm :P
Uživatelský avatar
drax
Level 31
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 23 led 2009 00:00

Příspěvekod Radas » 05 čer 2011 15:47

Sice out, ale domluvime se zajdem neco a natocime video :D
Uživatelský avatar
Radas
Level 23
 
Příspěvky: 220
Registrován: 12 led 2008 00:00
Bydliště: Da"Lhagova komnata



Re: Nejlepší postava tohoto věku arkhalie?

Příspěvekod weslo » 02 lis 2021 17:27

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
weslo
Level Spam Master
 
Příspěvky: 781755
Registrován: 13 říj 2021 07:50

PředchozíDalší

Zpět na Návrhy a otázky na hráče

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků