Nejlepší postava tohoto věku arkhalie?

Ankety a jiná diskuze s ostatními hráči na témata, která nejsou pokryta žádnou jinou kategorií na fóru.

Nejlepší postava roku?

Valeria Swift
1
13%
Ulu Mulu da Kukri Master
2
25%
Aneris the Divine
2
25%
Mr. Lékárnička
0
Žádná hlasování
Rody Red
0
Žádná hlasování
Lady Sigarni Waylander
1
13%
Corwin Silvermoon
2
25%
Amion
0
Žádná hlasování
Kessa Fonthezy
0
Žádná hlasování
Amelie Dragon Storm
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů : 8

Nejlepší postava tohoto věku arkhalie?

Příspěvekod ShaDoOoW » 25 kvě 2011 23:51

Zakládám tedy anketu o nejlepší postavě od wipe. Jedná se o nejlepší build+RP+vzhled+a význam postavy.

nehrál jsem tu moc dlouho, takže anketa nebude asi úplně kompletní, takže hlasujte spíš přes odpověď.

Mefe sorry ale ty jsi ty postavy střídal takovým tempem že mi žádná nepřišla na mysl ;).

EDIT: myslím že by se nemělo hlasovat pro sebe, já teda hlasoval pro Aneris
Naposledy upravil ShaDoOoW dne 26 kvě 2011 20:09, celkově upraveno 3
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Re: Nejlepší postava tohoto věku arkhalie?

Příspěvekod Radas » 26 kvě 2011 05:56

Caves :)

Kukri Master Ulu Mulu 8O
Uživatelský avatar
Radas
Level 23
 
Příspěvky: 220
Registrován: 12 led 2008 00:00
Bydliště: Da"Lhagova komnata

Příspěvekod Mefistofel » 27 kvě 2011 15:43

Vph, jinak u me nej byl Dead Angel s tim sem toho po wipe hodne soloval a vzhled taky nemel zrovna spatnej jinak kdyz z toho seznamu co je vyz tak sem pro Valerii...nejde o to ze je to tvuj build ale ten build nikdo nema, je to easy build ale jde o to co s tim clovek umi, ty si s tim dal snad este vice dungu nez ja soloval..takze Valerie a kazdej si myslete co chcete, to co dokazal shadoow sem nedokazal ani ja ani radas nebo mulo kdyz to vemu z tech "nej looteru" aspon co sem vzdy tak slysel a pokud to vyhraje nekdo jinej tak to pak nevim kam ste dali rozum jelikoz muluv kukri ci obyc AA co ma ferda nebo klerik od petra (aneris) je klasika a umi zato hrat kazdej a pokud to dobre mlatilo tak to jedine kvuli eq ale Valerie ta jela i kdyz nemela takovej eq jakej bych tomu mohl dat treba ja nebo radas s mulem napr...ale zase nerikam ze mulovo ci ferdovo buildy nejsou dobre nebo tak nejak ale proste Valerie "hiphip hura" :D
Mefistofel je syn Dabla a byl stvoren proto aby zabijel a slouzil radu Temnich Templaru
Slavu a cest vzdejme nasemu panu!!!
Uživatelský avatar
Mefistofel
Level 26
 
Příspěvky: 452
Registrován: 06 bře 2008 00:00
Bydliště: Tanglebrook

Příspěvekod mulo » 29 kvě 2011 15:56

njn zalezi zase naco stavas postavy valeria jednoznace na solovanie :D

ale svojho kukraca aj tak nedam :D to je skorej na party dungy a pvp ale bardou a podobne builde z 60+ ac nedam no ... a som dos prekvapeny ze mv vrch to dava dopohody :D
Uživatelský avatar
mulo
Level 26
 
Příspěvky: 436
Registrován: 29 črc 2008 23:00
Bydliště: Loftenwood

Re: Nejlepší postava tohoto věku arkhalie?

Příspěvekod mulo » 29 kvě 2011 16:00

ShaDoOoW píše:EDIT: myslím že by se nemělo hlasovat pro sebe, já teda hlasoval pro Aneris


njn ja hlasoval za seba proste crit za 400 z kukrou to mi neda

jjj aneris je fajn ale co pametam maniu divine clerou na 2hand som rozbehol ja {aspo co sa tyka po wipe}bo nikto nexcel healovat a rapier ma nebavil
Uživatelský avatar
mulo
Level 26
 
Příspěvky: 436
Registrován: 29 črc 2008 23:00
Bydliště: Loftenwood

Příspěvekod mulo » 29 kvě 2011 16:02

rody red je tiez super to sme solovali dragu z kukracom ale tak to je tiez o eq ked ma +7 itemy :D


a potom su to uz len klasicke buildy alebo nepoznam :}
Uživatelský avatar
mulo
Level 26
 
Příspěvky: 436
Registrován: 29 črc 2008 23:00
Bydliště: Loftenwood

Re: Nejlepší postava tohoto věku arkhalie?

Příspěvekod ShaDoOoW » 29 kvě 2011 20:07

mulo píše:
ShaDoOoW píše:EDIT: myslím že by se nemělo hlasovat pro sebe, já teda hlasoval pro Aneris


njn ja hlasoval za seba proste crit za 400 z kukrou to mi neda

jjj aneris je fajn ale co pametam maniu divine clerou na 2hand som rozbehol ja {aspo co sa tyka po wipe}bo nikto nexcel healovat a rapier ma nebavil
tak jasně kdybych bral v potaz jen build hlasuju pro tvého hraničáře, mě se prostě ta petova postava líbila celkově nešlo o to že má "klasický" build

Mefistofel píše:Vph, jinak u me nej byl Dead Angel s tim sem toho po wipe hodne soloval a vzhled taky nemel zrovna spatnej jinak kdyz z toho seznamu co je vyz tak sem pro Valerii...nejde o to ze je to tvuj build ale ten build nikdo nema, je to easy build ale jde o to co s tim clovek umi, ty si s tim dal snad este vice dungu nez ja soloval..takze Valerie a kazdej si myslete co chcete, to co dokazal shadoow sem nedokazal ani ja ani radas nebo mulo kdyz to vemu z tech "nej looteru" aspon co sem vzdy tak slysel a pokud to vyhraje nekdo jinej tak to pak nevim kam ste dali rozum jelikoz muluv kukri ci obyc AA co ma ferda nebo klerik od petra (aneris) je klasika a umi zato hrat kazdej a pokud to dobre mlatilo tak to jedine kvuli eq ale Valerie ta jela i kdyz nemela takovej eq jakej bych tomu mohl dat treba ja nebo radas s mulem napr...ale zase nerikam ze mulovo ci ferdovo buildy nejsou dobre nebo tak nejak ale proste Valerie "hiphip hura" :D
dík mefe, kdyby šlo sólovat party dungy tak s ní dám i dragu, samozřejmě bylo by to jen z půlky legit protože bych bosse střílel z toho můstku, ale tak to dělám beztak všude :D toho draka v zimní cestě v MV jsem si zablokoval zase v rožku :D
lučištníci ftw!
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Příspěvekod mulo » 30 kvě 2011 19:32

jj ten kler je super ale mna uz nebavi... a uz viem skade ho mam pred wipom to hral Lenar Hoyt taka lama a nosil sa bardurans armor alebo nejak tak to bola pecka :D
Uživatelský avatar
mulo
Level 26
 
Příspěvky: 436
Registrován: 29 črc 2008 23:00
Bydliště: Loftenwood

Příspěvekod drax » 31 kvě 2011 10:23

mulo píše: a som dos prekvapeny ze mv vrch to dava dopohody :D

mv vrch da prakticky cokoliv v +5-6 pokud neberu mage +kler cvo ho daji i pod +5 :roll:
Uživatelský avatar
drax
Level 31
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 23 led 2009 00:00

Příspěvekod ShaDoOoW » 31 kvě 2011 11:42

drax píše:
mulo píše: a som dos prekvapeny ze mv vrch to dava dopohody :D

mv vrch da prakticky cokoliv v +5-6 pokud neberu mage +kler cvo ho daji i pod +5 :roll:
dá ale ne tak dobře
zkoušel jsem to s několika postavama,

exaltka - problém s útočnýma kouzlama a těma očima co házejí dispell v momentě kdy mi nevyšly kouzla a oko hodilo dispell byl jsem tuhý, jde to, ale dře to a hodně, hodně se musí restovat, probíhat a je problém odpočívat na některých místech když se někde něco proběhne a čekat na despawn

dd/rdd - s 55ab bez curse/songu to bylo peklo, vychlastal jsem spoustu healů a stráže jsem dával snad jen na první útok vysokým hodem, dal jsem to ale podruhé už jsem tam s tímhle nelez

pala/monk/rog - narozdíl od verze klerika to verze s paladinem nedává vůbec, nemá GS, nemá healy a má málo HP a má jen dočasný divine shield kterého nemá neomezeně - měl jsem dost solidní equip a 2x jsem po cestě umřel a na třetí pokus jsem to prošel jen tak že jsem to probíhal a pak odlognul a počkal na despawn, což se ani nedá počítat že jsem to zvádnul

bard/bg/fajtr (bard s +7songem) - s equipem který jsem měl jsem to prostě nedal, chybělo mi hlavně ac, protože spoléhat se na divine shield se tam prostě nedá (můj equip btw: 2x prsten z mv, plášť +5, amulet +4 odo (a svitkoval jsem ss) fullplate +6, pavéza +5, scimitar positive/divine +5, helma +2 síla, rukavice +3 síla, pásek +5 síla)

s ostatníma mýma postavama jako byl kušiník na pavouky jsem tam ani nelezl to němělo smysl :) jediné s čím jsem to ještě celkem smysluplně dal byl Mr. Lékárnička (wiz/pm)
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Příspěvekod drax » 31 kvě 2011 13:02

takže muj dwarfik wiz pm kompleet behem 15-30 min vetsinu obehnes co se nepodari zvri umlatis o stit ac ti staci aby te nesražely a trochu zkouseni jak donutit oka te mlatit a zaroven jim zabranit v dispelu :P
nevýhoda snad jen prehazovani spellu na mv:D

zed : pohoda kompelt obehnout sundat jen klicniak + finala cele velice jedine co te muže zabit je water mentál na 1

kler war rog pohoda temeř bez sance na dead ale neda se obihat a moc se chrape

rog war wm pohoda bez hulek bez svitku obihani o hubu (+5 amu +5ring +5stit jen) ab už ti z hlavy nepovim ale mam pocit 59 nebo 60 vymlatit tse to dá napohodu netrvá to neni treba chlastat ( pres ed schytas malokdy) neprijemnost je paralyza od psu /omraceni od ok takže chlastas jak debil kvuli iceho zvyhodnovani pm/rdd v mv ale jinak napohodu
Uživatelský avatar
drax
Level 31
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 23 led 2009 00:00

Příspěvekod mulo » 31 kvě 2011 14:12

drax píše:
mulo píše: a som dos prekvapeny ze mv vrch to dava dopohody :D

mv vrch da prakticky cokoliv v +5-6 pokud neberu mage +kler cvo ho daji i pod +5 :roll:


jo az nato ze moje ac je +-23 :D
Uživatelský avatar
mulo
Level 26
 
Příspěvky: 436
Registrován: 29 črc 2008 23:00
Bydliště: Loftenwood

Re: Nejlepší postava tohoto věku arkhalie?

Příspěvekod mulo » 31 kvě 2011 14:17

Radas píše:Caves :)

Kukri Master Ulu Mulu 8O



hej ty xcem amu draka tak makaj lognut sa :D
Uživatelský avatar
mulo
Level 26
 
Příspěvky: 436
Registrován: 29 črc 2008 23:00
Bydliště: Loftenwood

Příspěvekod ShaDoOoW » 31 kvě 2011 14:25

drax píše:takže muj dwarfik wiz pm kompleet behem 15-30 min vetsinu obehnes co se nepodari zvri umlatis o stit ac ti staci aby te nesražely a trochu zkouseni jak donutit oka te mlatit a zaroven jim zabranit v dispelu :P
nevýhoda snad jen prehazovani spellu na mv:D
tak říkals cokoliv a tady dáváš jako příklad 2PMka, 1klerika a jen jednu normalni postavu

jinak ja to s Valerii ke konci kdyz uz mel dobrou taktiku dal za cca 18minut i s pastma (nepocital jsem prvni buff a odpocet jsem skoncil v okamziku smrti bosse) ale s PM magem by se mi to teda nepovedlo, ten smite prece jenom stipe a kvuli ten dispellum ktere uz nejdou bugnout to nejde tak probihat...

a Valerie je taky non-ac build
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Příspěvekod drax » 31 kvě 2011 20:24

smit emoc nebolí jelikžo vetsina mv nema +5 zbraně (premonition rullez) a jelikož očka po drtici pacce jen klovou nedispelujou ani nesajou silu

hehe to se nedivim že ti to nejde s low ac jak sražej po dispelu je to na kkt no to same šede

mulo: to mlatsis tylem kd hit kd hit kd hit?:D
Uživatelský avatar
drax
Level 31
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 23 led 2009 00:00

Další

Zpět na Návrhy a otázky na hráče

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků