Nápady a návrhy pro WB

Ankety a jiná diskuze s ostatními hráči na témata, která nejsou pokryta žádnou jinou kategorií na fóru.

Příspěvekod Zeus » 20 srp 2011 01:13

mulo píše:potrebujem vediek kedi som si dal feat favor enemy: undead alebo xcem dat asi drakov...lebo ked som si ho dal niekde 36-40lvl neni problem doexpit ale ked som ho dal na 20lvl tak nebudem davat dole 20lvl ked nemam cas expit a mam nefunkcu postavu...problem je ze nemam nikde spisane chary vsetko mam v hlave a pocas expenia sa esce dost casto improvizuje :(


preto som xcel tu postavu co som uz prisiel nato ze aj sam si to viem stiahnut a dat to do modulu a tam si budem davat dole lvl po lvl a tak zistim kedy som ten feat dal...a fakt sa mi nexce expit postavu od 1 ked nesu ludia......to leto je fajn ale stale to neriesi moj "proble "


Mno tak to reknu rovnou :)
Predpokladam ze mas blbej modul, sosni tento:

http://nwvault.ign.com/fms/Download.php?id=41694

Pokud bys chtel vice infa o tomto modulu, tak tady to mas: http://nwvault.ign.com/View.php?view=Modules.Detail&id=3704
A mam u tebe flasku :)
Uživatelský avatar
Zeus
Level 23
 
Příspěvky: 202
Registrován: 10 pro 2007 00:00
Bydliště: Zeusova Tvrz

Příspěvekod mulo » 20 srp 2011 11:16

dik tak ten modul uz ide lepsie...hmm tak musim zist dole na 16lvl :(
Uživatelský avatar
mulo
Level 26
 
Příspěvky: 436
Registrován: 29 črc 2008 23:00
Bydliště: Loftenwood

Příspěvekod mulo » 22 srp 2011 14:43

nedala by sa zlacnit lvl chirurgia dvojnasobok xp je celkom velka suma ked sa niekto xce zarezat
Shadooow: ZLACNĚNO
Uživatelský avatar
mulo
Level 26
 
Příspěvky: 436
Registrován: 29 črc 2008 23:00
Bydliště: Loftenwood

Příspěvekod peta_84 » 22 srp 2011 22:56

nejsem ted bohuzel u sveho pc, takze nemohu vykouset hrani, ackoliv se na to moc tesim. par kydu od cesty ale preci jen vyplodim, to si nemohu odpustit. Predem se tedy omlouvam pokud napisu neco, co uz je udelane, ale nebylo povazeno za natolik dulezite, aby se objevilo na foru. taktez priznavam, ze neznam nwn api a scirpty a nevim co jde a co ne, jak narocne.

pochodne pro mnicha - craft (vzhled). podle me je mnohem lepsi dat to nekam do obchodu, nezli se snazit to pridat do crafteni, ktere je beztak dosti opruzacke.
- vlastnosti +1 regen; +1 dodge, mozna i vice, uz jsme spolu oboje resili, ice to puvodne zavrhl, prototze by potom mnichove tankovali dungy. a ja rikam, at mnichove klidne tankuji dungy bez imky na kritik, pokud na to maji hraci kule to zkusit. co vim z vlastni zkusenosti, tak mnich/cler je oproti klasicke zdi cca o 15 ac dole... takze i kdyby se udelal mnich/zlodej/cokoliv s velkym durazem na mnicha (monk ac +8 max, myslim), stale ma co dohnat, takze jak dodge, tak regen by mohlo jit i vyse, mozna az na +4...
taktez nejake +1 ability neuskodi, stejnak tam jde nacpat stinaky kdyz nekdo nasbira, takze jako rarity by mohli padat i silnejsi tak zase do +4, spise ale rozhozene do vice abilit aby precijen ten, co poctive sbira stinaky byl ve vyhode i proti velmi vzacnemu itemu (+4 celkem)


rukavice pro mnicha, ktere maji 19-20 kriticak. jet mnicha na silu a devast je ted podle me hloupost, zkousel jsem to pocitat do tehyru (kvuli imce na mysl u mnicha 20 lvl) a celkem mi vyslo, ze s rapierem bych to devastnul lepe. samozrejme by meli mit mensi bonusy na dmg nez ostatni rukavice. takze porovnat mnicha s rapierem a nejak to prizpusobit aby se mnichovi nevyplatilo pouzivat rapier ci kukri (divnost). je potreba vzit v potaz lepsi ab u dalsich utoku a vice utoku, proto bych nedaval vice jak 19-20. wmko ma konstantni aditivni bonus, takze toto zasadne neovlivni, navic nelze miti dvoje rukavice, tudiz nejlepsi na devast bude stejnak dual kukra.

dale me napadaji nejake predmety, ktere by rusili kritickou jednicku (save vs death 1+50=51 vs DC 15 *fail*) myslim, ze nejaka helma, v silnejsi modifikaci potom i s nejakym bonusem by byt mohla. nevim zdali to jde takto omezit. mozna by to mohlo byt podobne jako evasion na 1 hod znova, pokud uspejes podruhe proti hodu tak jsi prosel... aby se zohlednila vyse savu jako takova. vetsina hnusaren je ale na arkhalii stejnak v DC 15-20 spamem. nekoho by potom mozna napadlo udelat si postavu na savy (me urcite). vim, ze jsme resili obecne zruseni failu na jednicku na celem serveru, ale k tomu bych se nepriklanel, preci jen zivot je svine. nevim co by to delalo v pvp, nejsem ovo hrac... ale podle me cekat na 1 nemuze byt vitalni strategie pro vsechny pripady...


casto je vytykano, ze je svet nepristupny novackum, cimz se podle me vetsinou myslelo, ze neni dost questu nebo jista singleplayer 'mise'. neco takoveho bych podporoval a vzhledem k tomu, ze je to na delsi lokte, pocitam s tim, ze bych musel pomoct, ale az na podzim. nejaky cech dobrofruhu, ktery cloveka dovede ne uplne nejrychlejsi cestou na cca 30. uroven. zacne to vloftu a postava dostane ukol lootnout kryptu (mozne spojit s duchem ve mlynu) a nasledne bude pokracovat na krysodlaka, skrety, dryady jizne od loftu po ceste do midlu (tam bych pridal neco mensiho do te zricenici ci co to tam je), potom pojde na vlka do komplexu, kozlove (po tom co to bylo vytvoreno po prvnim wipe to bylo spojene, ze?), nasledne potom pres bodaky do cerne veze (nebo jak se to tam jmenuje, moc lidi tam nepachne) na mozkozrouty, obry, potom do ruin na dridery a nasledne do stok. na kazdy ukol by dostal urcitou vybavu (napr par lahvi imky na mysl, svitek predtuchy na mozkozrouty, navod jak udelat quest na shadow shied, monzna i nejaky ten item s improved evason by mohl dostat na obry, mozna omezeny na max lvl, nevim, nebo hulku s 10 WOF, aby to mohla uzit i cista mlaticka) chce to vice npc a nejake dialogy, vzhledem k charakteru serveru bych to videl spis nez na nejakou epickou zachranu sveta na nejake ironicko-sarkasticke sadismy, kdy udelate co mate ale nic za to v podstate nedostanete, jeste navic vas nekdo zkusi zabit (za coz ale par XP dostane).

sry za styl, pisu z mobilu, nekde mam poznamenano par dalsich veci, ale nevzpomenu si na ne, tezko rici zdali toho litovat:).
Uživatelský avatar
peta_84
Level 23
 
Příspěvky: 212
Registrován: 21 bře 2010 00:00

Příspěvekod peta_84 » 22 srp 2011 22:59

mulo píše:nedala by sa zlacnit lvl chirurgia dvojnasobok xp je celkom velka suma ked sa niekto xce zarezat


souhlas, to by se mohlo zlevnit. nejspise nejakym vrorcem cena za lvl dolu/ v podstate by ale mohla klidne postava za XP gp dostavat (stejnak to vezme dost casu to znova naexpit) kupovat by se ale dat nemeli samozrejme.

mulo píše:...favored enemy...

a vidis to, ja zase brecim, ze jsem si dal draky a ne undeady za hranicare... ve vice lidech jsou lepsi undeadi na monky a mv spodek, pokud lidi nejsou a sudla se ve dvou draga, tak tedy draci...
Uživatelský avatar
peta_84
Level 23
 
Příspěvky: 212
Registrován: 21 bře 2010 00:00

Příspěvekod mulo » 23 srp 2011 14:46

peta_84 píše:
mulo píše:...favored enemy...

a vidis to, ja zase brecim, ze jsem si dal draky a ne undeady za hranicare... ve vice lidech jsou lepsi undeadi na monky a mv spodek, pokud lidi nejsou a sudla se ve dvou draga, tak tedy draci...


jo lebo nomentalne sa chodi len draga ked niekto je
na monkou to je zly(male ab) build lepsi uz je tam klasicky wm
a tych undeadov v mv pripadne zk riesi kler aspon by mal/mohol aj tak si kazdy pcha od 7 okruhu heali co je blbost ale ked uz maju tak naj ich vyuzivaju
Uživatelský avatar
mulo
Level 26
 
Příspěvky: 436
Registrován: 29 črc 2008 23:00
Bydliště: Loftenwood

Příspěvekod mulo » 23 srp 2011 14:47

momentalne hrajem nwn na offiku pripadne nejake singlovky takze ked xcete nieco zbehnut treba mi pisat na icq lebo sameho ma to tam uz nebavi a u pavukou mi hovno pada tak som si dal pauzu
Uživatelský avatar
mulo
Level 26
 
Příspěvky: 436
Registrován: 29 črc 2008 23:00
Bydliště: Loftenwood

Příspěvekod ShaDoOoW » 23 srp 2011 18:59

peta - vlajky uz jsou kdyz jsem se dostal do pozice WB udelal jsem par vlajek s ruznymi bonusy a dve bez bonusu jsem dal do vetesnictví v northu

nicméně tyto bonusy nezahrnují AC neb mě Ice/ostatní přesvěčili že zvýšení AC by mohlo hlavně sólování a monci už mají ac dost vysoké. Hlavně de o to že pokud se AC povolí tak bude možné dát na jakoukoliv vlajku stínové brnění +1-+4, což se po vložení do vlajky přetransformuje na AC za štít. Ano to by samozřejmě šlo zakázat scriptem aby to tam vložit nešlo ale to je podle mě nešikovné řešení. Obnovit diskusi na toto téma je samozřejmě možné, dodej argumenty a já to znova zvážím.

Každopádně plánuju 2 nov iounské kameny:
+ab (jen pro postavy které splňují požadavky: 20+lvl monk, DD, rog, fajtr atp.)
+ac uhýbání (jen postavy bez RDD, PM, monka)

a momentální vlajky které sice ještě nikde nepadají ale už jsou nachystané:
vlajka s bonus featem: dodatečné omračující údery a kruhový kop (speciálně na "odstranění bugu s tímto featem" takhle lze vlajku nasadit když je kruhový kop výhodný a sundat když není)
vlajka +1 regenerace -1moudrost
vlajka: +3hide,ms,pickpocket, bonus feat: boj poslepu, finty se zbraní
a pak 3 "symboly" se stejnou funkcí (nosí se místo štítu) které dávají bonusy pro kleriky a druidy většinou více kouzel atp.

co se rukavic týče s vylepšeným rozsahem nesouhlasím, myslím si že boj beze zbraně je na arkhalii zvýhodněn docela dobře, většina lidí dává přednost rukavícím před kamami, teď už jsou tu vlajky a taky jsem udělal nové věci pro mnicha které navrhoval drax (taky ještě nikde nepadají zatím). Kdo chce devastovat má furt možnost si udělat "kamáka" u kterého se dá i vzít WMko.

Co se týče podpory nováčků tady naprostý souhlas, celá arkh je o knowhow, jen s tím fakt budeš muset pomoct...

Itemy které ruší jedničku se nazývají "itemy s imunitami". Toto celé je trochu divné a snažil jsem se teď tyto itemy povolit. Přeci jenom itemy s těmito vlastnostmi jsou zakázané ALE nadruhou stranu každé příšera tu spamuje něco na co dojedeš jedničkou na kterou je šance 5% žejo. Krom toho jsou tu dlouhotrvající lektvary v neomezeném množství které dají imunitu na: strach, paralýzu, omráčení, zmatení, zmámení a dají se vycraftit dlouhotrvající hůlky které mají 35-50 nábojů a dají postavě imunity na: snížení vlastností, smrt, zapletení/zpomalení
A pro pár chudáků jejichž chary tyto hůlky používat nemůžou je tu quest na hůlku stínového štítu. Takže vlastně jsou tu imky na vše jen se dají dispellnout což je jediný rozdíl. Toto se ještě neprojednalo, zatím je jisté pouze to že minimálně itemy s imunitou na jedy/choroby budou. Co se ostatních imek týče ty mi asi ostatní DM nedovolí.
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Příspěvekod ShaDoOoW » 23 srp 2011 19:19

mulo píše:momentalne hrajem nwn na offiku pripadne nejake singlovky takze ked xcete nieco zbehnut treba mi pisat na icq lebo sameho ma to tam uz nebavi a u pavukou mi hovno pada tak som si dal pauzu
"nwn offik"? no máš zmatenou teminilogii ale jak se ten nwn server menuje?
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Příspěvekod mulo » 23 srp 2011 19:55

tak neviem ci to je offik alebo co ale je to toto co mi vybehne 50 serverov nieco z viking v popise to ma nieco z diablom..je to vlasne ako D1 mas tam dungy po 4 patra priblizne tie iste q a postavy a tak
Uživatelský avatar
mulo
Level 26
 
Příspěvky: 436
Registrován: 29 črc 2008 23:00
Bydliště: Loftenwood

Příspěvekod mulo » 27 srp 2011 13:19

kde mam vopchat subori s koncovkou 2da...to su nejake zvuky sa mi zda
potom plt a mdl to by mali byt hlavy
Uživatelský avatar
mulo
Level 26
 
Příspěvky: 436
Registrován: 29 črc 2008 23:00
Bydliště: Loftenwood

Příspěvekod ShaDoOoW » 29 srp 2011 11:45

mulo píše:tak neviem ci to je offik alebo co ale je to toto co mi vybehne 50 serverov nieco z viking v popise to ma nieco z diablom..je to vlasne ako D1 mas tam dungy po 4 patra priblizne tie iste q a postavy a tak

"Offik" není žádný nwn server, ale je fakt že snad asi všechny co jsou na gamespy chtějí originálku, nicméně všechny vytvořili amatéři jako ty naše české kde se toleruje pirátsví (hanba). Ten diablo server znám, osobně jsem tam ale dlouho nevydržel tak GL.

mulo píše:kde mam vopchat subori s koncovkou 2da...to su nejake zvuky sa mi zda
potom plt a mdl to by mali byt hlavy

Předpokládám že jsi tyto soubory stáhl z vaultu nebo na stránce nějakého jiného serveru. To se pak dává do override, všecko. Ale příště uveď z kama ty soubory sou a kdo ti řekl ať si to stáhneš jinak nemůžeme vědět kam s nima. Arkhalie žádné takové blbosti nepotřebuje. Tyhle soubory jsou čiště lameřina u serverů které se tváří že nepotřebují haky a pak tě nutí stahovat tohle.
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Příspěvekod mulo » 29 srp 2011 12:34

ShaDoOoW píše:
mulo píše:tak neviem ci to je offik alebo co ale je to toto co mi vybehne 50 serverov nieco z viking v popise to ma nieco z diablom..je to vlasne ako D1 mas tam dungy po 4 patra priblizne tie iste q a postavy a tak

"Offik" není žádný nwn server, ale je fakt že snad asi všechny co jsou na gamespy chtějí originálku, nicméně všechny vytvořili amatéři jako ty naše české kde se toleruje pirátsví (hanba). Ten diablo server znám, osobně jsem tam ale dlouho nevydržel tak GL.


njn dost cudny server tiez sa nato asi vybodnem

ShaDoOoW píše:
mulo píše:kde mam vopchat subori s koncovkou 2da...to su nejake zvuky sa mi zda
potom plt a mdl to by mali byt hlavy

Předpokládám že jsi tyto soubory stáhl z vaultu nebo na stránce nějakého jiného serveru. To se pak dává do override, všecko. Ale příště uveď z kama ty soubory sou a kdo ti řekl ať si to stáhneš jinak nemůžeme vědět kam s nima. Arkhalie žádné takové blbosti nepotřebuje. Tyhle soubory jsou čiště lameřina u serverů které se tváří že nepotřebují haky a pak tě nutí stahovat tohle.


vsetko to je z ark len som to mal na externom a miesto toho aby som dal nazov suboru kde to bolo som tam mal ze hlavy,hlasy a co ja viem co esce :D tak hlavy niesu potrebne ale su tam urcite lepsie nez zaklad :D
Uživatelský avatar
mulo
Level 26
 
Příspěvky: 436
Registrován: 29 črc 2008 23:00
Bydliště: Loftenwood

Příspěvekod mulo » 30 srp 2011 17:39

hele tu standartu radu tormova sluszebniku nemate aj v nejakej zlenej/ciernej/hnedej? :D ta modra mi nejde k hadram tak naj mam nejaku standartu mulovich sluzebniku :D
Uživatelský avatar
mulo
Level 26
 
Příspěvky: 436
Registrován: 29 črc 2008 23:00
Bydliště: Loftenwood

Příspěvekod ShaDoOoW » 30 srp 2011 20:52

bohužel vzhled vlajek je velice limitovaný
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

PředchozíDalší

Zpět na Návrhy a otázky na hráče

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků