Tunel, nejdrsnější nebo spíš nejtrapnější dungeon?

Ankety a jiná diskuze s ostatními hráči na témata, která nejsou pokryta žádnou jinou kategorií na fóru.

Tunel, nejdrsnější nebo spíš nejtrapnější dungeon?

Příspěvekod ShaDoOoW » 09 čer 2012 18:23

Vážně chcete v první mapě bugovat první dva spawny, nechat klíčníka vyházet koule na meč a zbytek proběhnout?

Vážně chcete čekat na despawn andělů smrti?

Vážně chcete probíhat poslední mapu?

Vážně chcete získat meď až na úplném konci a ne z bossů?
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Příspěvekod ShaDoOoW » 12 čer 2012 16:01

to jsem si myslel.
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Příspěvekod Porkac » 13 čer 2012 08:30

mnojo ja tezko muzu posoudit nebyl sem tam jeste ale jestli to ma bejt nejvetsi haluzak dung tak nevim proc by se to melo zjednodusit :) at je to naka vyzva ale to s tim despawnem a cekanim .. no to nic moc jako jo chapu je to hodne ztezky a kdyz to de ochcat tak proc to nevyuzit ale osobne se tomudle vyhejbam a kord kdyz du s partou navrh bych mel aby u kazdeho silneho potvoraka byla naka motivace na jeho zabiti :) treba klic od nake truhlice na konci at je vetsi poklad bo tak neco ..
Uživatelský avatar
Porkac
Level 10
 
Příspěvky: 10
Registrován: 16 kvě 2012 23:00

Příspěvekod Ferdis-Waylander » 14 čer 2012 16:09

podle mě se to taky dost odráží na počtu lidí v partě a složení. Přece jen tu není tolik hráčů, co by mělo docela dobrou výbavu a hlavně jich tu není v průměru cca 10 denně on-line. Dále na imky "slepičáků" na kouzla. Taky mi dost přijde, alespon mi to taky tak vyznělo, jako kdyby se mělo zamezit probíhání i v ostatních dungeonech, např. šedé, ancik, morie...

Jinak jsem pro to klidně pozabíjet, ale někdy holt jiná možnost není. Nechápu třebas narážku na hozenej meč od wizny, vždyt je to jen taktika.

a ještě jinak: Nemám HP jako tučňák ani ac, abych se tam promenádoval... jsem rád, že se to asi tak jednou za dva měsíce vůbec jde.
Waylanderovic family
Kristen Waylander - legendární klerička
lady Sigarni Waylander - legendární lučišnice
Uživatelský avatar
Ferdis-Waylander
Level 14
 
Příspěvky: 31
Registrován: 18 čer 2010 23:00

Příspěvekod Ferdis-Waylander » 14 čer 2012 16:12

jo a ještě... měd od bossů zanechat jako všude jinde. Netušim, odkud se zrodila tato myšlenka.
Waylanderovic family
Kristen Waylander - legendární klerička
lady Sigarni Waylander - legendární lučišnice
Uživatelský avatar
Ferdis-Waylander
Level 14
 
Příspěvky: 31
Registrován: 18 čer 2010 23:00

Příspěvekod ShaDoOoW » 14 čer 2012 18:04

No já nevím co vám Ice nakukal. Já jsem na DM fórum navrhl změnu tunelu tak aby:
- měd padala z bossů (opravdu nechápu proč z maugera padá jakási lupa a na konci je script co lupu vymění za 10mědi - tzn když se umře u andělů za maugerem tak smůla)
- se vyplatilo ty drazkasmy zabíjet - aby ta pakelná koule buď byla zrušena nebo nedávala takové pecky a hlavně to sražení - mě nevadí že se to obchází zadní cestou ani že se to láká na meč, mě vadí že k tomu aktuální nastavení hráče nutí a to i přesto že budou ve velké partě
- aby andělé smrti byli zabitelní a zároveň těžcí: ten kdo ty anděly dělal je totiž přeboostil, mají všechny vlastnosti na maximum, 120lvl, +150 do všech savů a všechny featy jenže autor si neuvědomil že tímto úřesáhl limity NWN a je tam rollback kdy ti andělé mají say -11 a tak je pro ně jakékoliv smrtící kouzlo/meč okamžitá smrt - to je naprosto jasný bug, jenže bez úpravy těch andělů by to pouze nutilo hráče je nechat despawnout což nechci já chci aby hráči ty anděly normálně zabíjely a aby obtížnost byla srovnatelná s maugery kouzelníky


Probíhání v šedém mě nesere, ani u té dragy ne (ale Iceho ano a chce vám to zakázat). Ale probíhání v nejdrsnějším dungeonu na arkhalii? Trochu divný ne.
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Tunel

Příspěvekod herbertwest » 14 čer 2012 19:45

Je pravda, že ten dungeon Tunel hodně "zestárl" - působí už skoro archaicky, pro mě jeho projití po delší době bylo také zklamání, abych pravdu řekl ( tedy napsal ).
Uživatelský avatar
herbertwest
Level 20
 
Příspěvky: 107
Registrován: 13 dub 2009 23:00

Příspěvekod Mefistofel » 15 čer 2012 04:28

Prominbte ze se do teho mycham ale uvedomte si ze ten dung je takto od jeho udelani,ano jsou tam chyby ale na ty je uz kazdy zvyklej a to i na styl jakym se to chodi...kdyz to zlehcite najde se nekdo komu to bude vadit a i tim padem by to znamenalo i horsi poklad a to se nikomu libit nebude...kdyz se to upravy tak kazdej zase ze je to tezky jelikoz uz "by uz nefungovalo"to co do ted....myslim si ze najit reseni typu aby to bylo stejne ale zaroven aby se odstranili chyby asi nebude jednoduche....tot muj nazor


Btw co sem posledni dobu koukal tak pres den online 7lidi,moc pekne se nato koukalo az bych si zahral ale neni cas :(
Mefistofel je syn Dabla a byl stvoren proto aby zabijel a slouzil radu Temnich Templaru
Slavu a cest vzdejme nasemu panu!!!
Uživatelský avatar
Mefistofel
Level 26
 
Příspěvky: 452
Registrován: 06 bře 2008 00:00
Bydliště: Tanglebrook

Příspěvekod Ice » 15 čer 2012 13:15

Nemusíš se bát nikomu jsem k této debatě žádný jiný názor, než že se mi ty změny nelíbí neřekl.

A k mědi pokud mají jako v jiných dungeonech padat z bosse, je třeba z tohoto dungu udělat stejný dung jako jsou všechny ostatní a to dát bosse do poslední lokace. A proti tomu já jsem nejvíc dělat všechny dungy totálně nudně stejný. Možná by stálo za tzo osvěžit všem paměť tím že v tomto jediném dungu nikdy měďáky nepadali a padají tu až od WIPE. Jsem zásadně proti dávat měďáky na začátek nebo doprosted dungu - ty jsou za odměnu za celý dung a ne za polovičku.

PS: Probíhání sólo dungů je mi jedno. U party mě to sere, ale nejsem přesvědčen, že navrhované změny tomu zabrání. Zato jsem přesvědčen, že ony změny dung zlehčí. A to se mi nelíbí.
Uživatelský avatar
Ice
Level 30
 
Příspěvky: 1107
Registrován: 01 led 2008 00:00

Příspěvekod ShaDoOoW » 15 čer 2012 15:37

Mefistofel píše:Prominbte ze se do teho mycham ale uvedomte si ze ten dung je takto od jeho udelani,ano jsou tam chyby ale na ty je uz kazdy zvyklej a to i na styl jakym se to chodi...kdyz to zlehcite najde se nekdo komu to bude vadit a i tim padem by to znamenalo i horsi poklad a to se nikomu libit nebude...
Poklad se tam měnit nebude. Ať už se proveda jakákoliv úprava poklad zůstane stejný. Vadit to vždycky někomu bude s tím se nedá nic dělat, je třeba vždy najít řešení které bude vadit nejmenšímu počtu hráčů. Můj návrh znáte, tady v tunelu ho dělat bez odsouhlasení nebudu.
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00


Re: Tunel, nejdrsnější nebo spíš nejtrapnější dungeon?

Příspěvekod weslo » 13 říj 2021 16:58

weslo
Level Spam Master
 
Příspěvky: 781734
Registrován: 13 říj 2021 07:50

Re: Tunel, nejdrsnější nebo spíš nejtrapnější dungeon?

Příspěvekod weslo » 02 lis 2021 17:39

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
weslo
Level Spam Master
 
Příspěvky: 781734
Registrován: 13 říj 2021 07:50


Re: Tunel, nejdrsnější nebo spíš nejtrapnější dungeon?

Příspěvekod weslo » 01 bře 2022 22:56

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
weslo
Level Spam Master
 
Příspěvky: 781734
Registrován: 13 říj 2021 07:50

Další

Zpět na Návrhy a otázky na hráče

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků