Návrat?

Ankety a jiná diskuze s ostatními hráči na témata, která nejsou pokryta žádnou jinou kategorií na fóru.

Návrat?

Příspěvekod HomiR » 01 kvě 2013 10:10

Zdravím lidi, ať ti co mě znají nebo ti co mě neznají... Přemýšlel jsem o tom, že pokud by se našlo pár nadšenců možná bych se rád do světa Arkhalie po dlouhé době vrátil, jelikož jsem tu prožil nádherné a nezapomenutelné roky.... Sám ale hrát nechci, takže kdyby se našlo pár lidi na občasné večerní hraní nejlépe s teamspeakem a rádi by složili semnou nějákou partičku, která by později zvládla i nějáké těžší dungy, dejte vědět :) Tady nebo ICQ 419519039

ZDAR! Honimírek :)
Honimír zvaný Veliký!
Uživatelský avatar
HomiR
Level 12
 
Příspěvky: 17
Registrován: 09 úno 2008 00:00
Bydliště: Vyškov

Re: Návrat?

Příspěvekod Yorton » 01 kvě 2013 10:31

Klidne logni, particka se najde. :)
Rajesh- zpěvák
Grog-řezník
Ojo Bouryoku-neznámý tvor
Uživatelský avatar
Yorton
Level 27
 
Příspěvky: 538
Registrován: 07 led 2009 00:00
Bydliště: Neznámé

Re: Návrat?

Příspěvekod HomiR » 01 kvě 2013 10:47

Já zatím posečkám, než se ozve víc lidí, kteří tu momentálně postavy nemají jako já a něják si rozhodíme co kdo pojede :) každopádně díky za návrh!
Honimír zvaný Veliký!
Uživatelský avatar
HomiR
Level 12
 
Příspěvky: 17
Registrován: 09 úno 2008 00:00
Bydliště: Vyškov

Re: Návrat?

Příspěvekod Yorton » 01 kvě 2013 10:49

Jen abys nečekal rok. :D
Rajesh- zpěvák
Grog-řezník
Ojo Bouryoku-neznámý tvor
Uživatelský avatar
Yorton
Level 27
 
Příspěvky: 538
Registrován: 07 led 2009 00:00
Bydliště: Neznámé

Re: Návrat?

Příspěvekod Feiwill » 01 kvě 2013 13:33

Nazdar chlape! Nedavno jsem tu videl bliknout Nabucha - zkus ho nahaknout na ICQ. Stejne tak asi i kohokoli dalsiho ze stare party. Cekat s kratkodobym vyhledem na nekoho (i novacky) nema smysl.
Feiwill
Level 29
 
Příspěvky: 946
Registrován: 30 pro 2007 00:00
Bydliště: Morava

Re: Návrat?

Příspěvekod drax » 01 kvě 2013 13:36

jak je psano cekat a expit to společně se nevyplatí .. na 40 se nejaka ta parta vzdycky najde
Uživatelský avatar
drax
Level 31
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 23 led 2009 00:00

Re: Návrat?

Příspěvekod trumpetka » 01 kvě 2013 17:31

taky sem se stal clenem nostalgie na Arkhalii po vice nez 5ti(?) letech ;)
aka Bubli the Waterpipe
trumpetka
Level 3
 
Příspěvky: 3
Registrován: 28 dub 2013 10:09

Re: Návrat?

Příspěvekod HomiR » 01 kvě 2013 18:04

Feiwill píše:Nazdar chlape! Nedavno jsem tu videl bliknout Nabucha - zkus ho nahaknout na ICQ. Stejne tak asi i kohokoli dalsiho ze stare party. Cekat s kratkodobym vyhledem na nekoho (i novacky) nema smysl.


to je ten problém, já na tomto icq nemám skoro žádné kontakty a hlavně většina lidí už ani to icq nezapíná :D ale zkusím to něják jak bude čas... dneska jdu vyzkoušet ten nový Neverwinter Online, ale se starým dobrým nwn to má společnej asi tak akorát název :roll: jinak mě se fakt sám hrát nechce to by mě brzo omrzelo, jak se říká kdo si počká ten se dočká...
Honimír zvaný Veliký!
Uživatelský avatar
HomiR
Level 12
 
Příspěvky: 17
Registrován: 09 úno 2008 00:00
Bydliště: Vyškov

Re: Návrat?

Příspěvekod siley » 03 kvě 2013 23:32

no posledni mesic tu kazdy den ve vecernich hodinach bylo online 5 lidi, nekdy vic. takze zahrat si moznost je. Chodime i velke dungy.
Jak uz jsem se tu na foru jednou zminil na lidi, kteri se ptaji pres forum jestli maji lognout nebo ne chovam okamzitou neduveru, nechci-li rici despekt.
"Pokrok je jako stádo prasat na dvorku, protože z nich je maso, sádlo a špek, tak se člověk holt musí smířit s tím, že je všude nasráno."
siley
Level 26
 
Příspěvky: 423
Registrován: 30 zář 2012 23:00

Re: Návrat?

Příspěvekod HomiR » 10 kvě 2013 19:09

siley píše:no posledni mesic tu kazdy den ve vecernich hodinach bylo online 5 lidi, nekdy vic. takze zahrat si moznost je. Chodime i velke dungy.
Jak uz jsem se tu na foru jednou zminil na lidi, kteri se ptaji pres forum jestli maji lognout nebo ne chovam okamzitou neduveru, nechci-li rici despekt.


sice nevím kdo jsi, ale něják mi nevadí, že ve mne chováš nedůvěru... já si svůj čas na ark oddělal a tohle by bylo vyloženě pro obnoveni vzpominek.... a to by se nejlepe delalo s nekym s kym jsem třeba tehdy hrával... já se nedonutím to zapnout a naexpit si solo postavu a huntit věci... něják se mi nechce prostě no....
Honimír zvaný Veliký!
Uživatelský avatar
HomiR
Level 12
 
Příspěvky: 17
Registrován: 09 úno 2008 00:00
Bydliště: Vyškov

Re: Návrat?

Příspěvekod mulo » 10 kvě 2013 19:22

HomiR píše:
siley píše:no posledni mesic tu kazdy den ve vecernich hodinach bylo online 5 lidi, nekdy vic. takze zahrat si moznost je. Chodime i velke dungy.
Jak uz jsem se tu na foru jednou zminil na lidi, kteri se ptaji pres forum jestli maji lognout nebo ne chovam okamzitou neduveru, nechci-li rici despekt.


sice nevím kdo jsi, ale něják mi nevadí, že ve mne chováš nedůvěru... já si svůj čas na ark oddělal a tohle by bylo vyloženě pro obnoveni vzpominek.... a to by se nejlepe delalo s nekym s kym jsem třeba tehdy hrával... já se nedonutím to zapnout a naexpit si solo postavu a huntit věci... něják se mi nechce prostě no....


tak do pi...logni neni skym chodit dungy bud som tam len ja z ferdom alebo ked nahodov nesom doma tak tam je 6 ludi co by som ich vrazdil kde sa flakaju ked ich treba
Uživatelský avatar
mulo
Level 26
 
Příspěvky: 436
Registrován: 29 črc 2008 23:00
Bydliště: Loftenwood

Re: Návrat?

Příspěvekod Mefistofel » 24 kvě 2013 04:41

Haha,mulo jak ho znám xD
Mefistofel je syn Dabla a byl stvoren proto aby zabijel a slouzil radu Temnich Templaru
Slavu a cest vzdejme nasemu panu!!!
Uživatelský avatar
Mefistofel
Level 26
 
Příspěvky: 452
Registrován: 06 bře 2008 00:00
Bydliště: Tanglebrook

Re: Návrat?

Příspěvekod mulo » 24 kvě 2013 16:34

do .... kde su vseci? posledne dva tyzdne to je komplet prazdny server
Uživatelský avatar
mulo
Level 26
 
Příspěvky: 436
Registrován: 29 črc 2008 23:00
Bydliště: Loftenwood

Re: Návrat?

Příspěvekod drax » 25 kvě 2013 07:52

co se mně týče když vidim 0 ani neloguju .. solo mě nebaví tak sm spíš " nalepovací jedinec "
Uživatelský avatar
drax
Level 31
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 23 led 2009 00:00

Re: Návrat?

Příspěvekod Yorton » 25 kvě 2013 17:44

Ja jedu na 3 tydny do vietnamu, tak nehraju ted
Rajesh- zpěvák
Grog-řezník
Ojo Bouryoku-neznámý tvor
Uživatelský avatar
Yorton
Level 27
 
Příspěvky: 538
Registrován: 07 led 2009 00:00
Bydliště: Neznámé

Další

Zpět na Návrhy a otázky na hráče

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron