AD Shadooow

Ankety a jiná diskuze s ostatními hráči na témata, která nejsou pokryta žádnou jinou kategorií na fóru.

AD Shadooow

Příspěvekod ShaDoOoW » 10 srp 2015 14:09

Několik slov k tomu co tu dělám a co se tu děje jelikož poslední dobou je tu hodně napjatá atmosféra.

Abych se přiznal cca před týdnem mi drax dovolil lognout jako DM abych mohl trochu měnit loot. Loot jsem poměrně vylepšil si myslím a to ve všech solodungeonech. Ale to není podstatné. Podstatné je že jsem dělal že jsem Drax a že jsem afk, na nic jsem nereagoval jen tiše ladil loot. Nemohlo mi ale uniknout co si tu někteří píší a slyšel jsem toho opravdu hodně. Jednou vezmu nováčky do svého domečku a ukážu jim co tam mám a od té doby se to hemží jedovatejma poznámkama o tom že mám porty před každej dungeon, 5patrovej dům a loot bedny v domečku takže ani nemusím chodit dungeony a můžu jen stát a vybírat, a kdoví co ještě. Ke všemu navíc střílím golema v labu přes mříže, v každém dungeonu využívám motejla k tomu abych dal zmatení nějakýmu bossovi nebo klíčníkovi, mám postavy které mají nabugované staty, itemy sem si nenalootil ale spawnul přes DMko, úpravy v dungeonech a vůbec HC dungeony komplet jsem si udělal na míru svým (své jedné konkrétní) postavě a každá změna v posledních 3 týdnech je vokomentována "kurva zas ten posranej shadoow měnil skálu" viď faxesi.

Obhajovat se tu nebudu, já mám svědomí naprosto čisté. Řeknu jen tohle. Jestli mě nesnášíte a tak moc mi závidíte nemusíte se přetvařovat a dělat že jste mí kamarádi, vůbec mě nezdravte a neposílejte mi partu. Nehrajte se mnou a nepište mi. Aspoň to nebude tak trapný. Zvlášť když si myslíte že nevím co si o mě píšete.
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Re: AD Shadooow

Příspěvekod drax » 10 srp 2015 15:34

inu jen pár bodů

1) shadoowma postavy s ok staty ... narozdíl od nejmenovaných ex dm ani nebeha v cervenych skladačkách ani jiném topovem eq :roll:
2) omrknu shadoowuv barák pravidla poro to co smíte mít v domě jsou pro vsechny stejná ...( je celkem v řešeni co a kolik čeho na kterem titulu ale v zaveru to bude stejné) ma 5 portálů jedno vtipne zrcadlo co jen mluví peknou hromadu beden ktere nejsou perzistentní ( tzn obsah se nepřenese přes restart ale smaže tedy skladníka nenahradí ) add tohle se možnáá do budoucna změní
1ks náhrobku k připoutání
5ks portálů na místa v příloze .. mužete žádat do domu to samé
má dům v elowinwoodu kde jsou dražší porty nicméně dal za něj ze slušnosti 50 mil ( ja dostal za 20m v northu beze slova od iceho)
- jeden portál do "technickeho zazemi banky" ( jsou tam veci co se obcas bugnou a resetnout je muze dm odtud ) tenhle jediný vam nedám :roll:

střílím golema v labu přes mříže
tomuhle zabranil sám shadoow


v každém dungeonu využívám motejla k tomu abych dal zmatení nějakýmu bossovi nebo klíčníkovi
ano v nekterych pripadech pouzit jde ale muze ho pouzit legitimně kterýkoliv hráč ... a kde je to nepřimeřené se to opraví mno

úpravy v dungeonech a vůbec HC dungeony komplet jsem si udělal na míru svým
docela dost uprav dungeonu v posledni dobe shadoowa poškozuje a hc mv nejspíš nedá ani s restem každé dva spawny :D
"kurva zas ten posranej shadoow měnil skálu"
vetšina změn v dungeonech pochází ode mě .. vvyjimku tvoří převážně drowové shadoow upravoval normal do podoby hc .. přiznám se drowy neznám nechodím do tohohle mu moc nekecám
skala konkretně je moje práce ... bossove v ní měli caster lvl 15 ( jako všechno od iceho co někdo nepřekopal ) a mě opravdu nepřijdeok boss v 40 dungeonu kterého vykryje sr item stejně jako je moje prace devastator ( ok to byl přešlap zkoušel sem to s paladinem podmínky pro low ac str chary sou uplně jiné hold v příšti verzi se tato zmena revertne ( zustane mu jen concentration - měl 0 )

každopadně když se vam nějaká změna nelíbí klidně s váma prodiskutuju důvody či alternativy

add: take jsou tu problemy s ostatníma změnama .. jako nove ted vyměna mědi ... ale to už je cena za vývoj .. časem se to vychytá .. a některe veci je obtižne / nemožné pořádně otestovat chce to jen trpělivost
Přílohy
port5.jpg
(210.69 KiB) Zatím nestaženo
port4.jpg
(153.28 KiB) Zatím nestaženo
port3.jpg
(158.7 KiB) Zatím nestaženo
port2.jpg
(159.82 KiB) Zatím nestaženo
port1.jpg
(117.77 KiB) Zatím nestaženo
Uživatelský avatar
drax
Level 31
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 23 led 2009 00:00

Re: AD Shadooow

Příspěvekod ShaDoOoW » 19 srp 2015 03:57

Chtěl jsem se jen omluvit Zirovi.

To že mě okradl je moje blbost, aspoň mě naučil k čemu je trezor a proč se chodí rozdělovat loot z dungeonu do sandgrove. Už nikdy ne pouštní, jak já byl hloupej!

Děkuji mu za to že mi dal možnost si některé věci co mi ukrad koupit v bazaru zpátky.

Omlouvám se za svou přehnanou reakci kdy jsem nalogoval za DM a začal se šťourat v bazaru abych zjistil kdo to tam dal a kdo mě to okrad.

To jsem mimochodem nezjistil a že to byl on jsem se dozvěděl až na druhý den kdy mi to nahlásili hráči v partě. Každopádně se omlouvám za to že jsem takhle zneužil výhod DM a že jsem s tím že mě okradli běžel plakat k draxovi.

Každopádně si udělal chybu, měl si to hodit do koše, nikdy bych na to nepřišel, ani by se teda nepřišlo na to že jsi to byl ty a nestalo by se to co se stalo že s tebou teď lidi nechtěj hrát. Z pohledu DM děláš Arkhalii službu, protože pak lidi potřebují itemy nové a vlastně si tím vylepšil ekonomiku serveru. Takže držím palce, rozhodně v tom pokračuj, jen to prosím haž do koše :D .
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Re: AD Shadooow

Příspěvekod LoBo » 19 srp 2015 12:48

Zdravim
včera jsem zrovna ve světě nebyl.
Ale Nemesis mi vyprávěl co se tam dělo a musim říct že mě to dost zamrzelo.
Jsme tu proto aby jsem si zahrali a pobavili se ...A tyhle hroty jsou fakt nahovno
Já bych po pravdě asi ani nepoznal kdyby mě někdo okradl.
nehodim se za tom věcma...Ani nic podobnýho
Baví mě s váma hrát a to je celý.
A jestli si navzájem zavidíte nebo zneužíváte postavení DM nebo okradate partáky tak je to fakt akorat smutny.
Měli by jste se zamyslet proč to vlastně hrajem..
Jestli se chcete bitkovat tak proč ne..Založime frakce můžem dát PvP a je to.
Ale takovýhle očernování nebo podrazy to je fakt k pláči.
Jen jsem chtěl vyjádřit svůj názor.
A prosím..Arkhalie je poslední dobrej NWN svět..Tak to kurva neposerme..At se tu můžem prohánět společně ještě dlouho.
Zdravim a pevný nervy
Lobo - Aneb Ukrutný jsme a ukrutný zůstanem :)
UkRuTNy LoBo :)
Uživatelský avatar
LoBo
Level 11
 
Příspěvky: 13
Registrován: 04 kvě 2010 23:00

Re: AD Shadooow

Příspěvekod ShaDoOoW » 19 srp 2015 16:43

Zajímavé, dneska už mi partu nikdo nedal ani mi nikdo nenapsal :D . Dobrý no.

Asi je načase vyjádřít se k tomu co se tu děje. Nechtěl jsem to sem psát sám a to proto aby kdyby se sem na fórum podíval někdo zvenku, třeba z jiného herního světa jako je Demona či Thalie, aby si nepomyslel co jsme to za debily tady a co se tu hráčům dovoluje.

Začnu s tím že se nebudu obhajovat. Nikdy jsem to nedělal. Já nejsem ten kdo by měl něco dokazovat. Očerňovat mě tu zkoušelo už spousta lidí, namátkou drax a jeho "shadooow si upravil křováky v tehyartu pro svoje postavy". Došlo se na to že Drax je blbec, něco si špatně vyčetl v toolsetu, navíc se to ani neobtěžoval otestovat nebo snad porovnat se starou verzí ve které jsem já nefiguroval. Prostě něco v toolsetu viděl a okamžitě běžel psát na fórum že zneužívám postavení DM a zvýhodňuju si svoje vlastní panáky. Omluvy jsem se dodnes nedočkal. Zřejmě proto že stále věří že veškeré úpravy které já dělám dělám s postranním motivem a jen pro svoje dobro, cituji "ty se musíš hlavně rozmyslet zda to co pro arkhalii děláš je kvuli výhodám co z toho máš anebo kvuli zájmu na její budoucnosti" psáno dnes na DM fóru.

Opravdu nevím jestli je to závist nebo nenávist nebo co ale já jsem z nějakého důvodu automaticky vinen a mám prokazovat svoji nevinu. Už tohle smrdí nezdá se vám?

Opravdu si myslíte že já který jsem vymyslel a vytvořil polovinu z toho co tu na Arkhalii existuje mám snad nějaký důvod a motivaci takto jednat? Já který jsem toho pro Arkhalii udělal od dob po wipe nejvíc a nejméně jedenkrát jsem zachránil mrtvý svět na kterém nikdo nehrál a pomohl ho oživit? Stovky hodin čisté práce v toolsetu jen pro nějakou výhodu které bych jako hráč jinak nenabyl?

Uvědomujete si že prakticky nehraju? Že hraju prakticky jen proto abych zvedl návštěvnost serveru, pomohl hráčům chodit party dungeony a nebo abych pomohl ekonomice Arkhalie? Uvědomujete si že nevlastním jedinou červenou skládačku a to ani Legendární róbu? Je tu kromě mě který tu hraje od wipu někdo jiný takový? (PS. já se vrátil po dlouhé neaktivitě na Arkhali před 2měsíci kdy mi PGLegali napsal na fórum PM o tom že tu hraje a jestli bych mu to tady neukázal, ukázal pomohl jim naexpit, prodal jim itemy, řekl jim knowhow, a pak mě to docela chytlo a hrál jsem dál.)

Uvědomujete si že polovinu postav co mám na účtu vůbec nehraju, jsou nepovedené, slabé nebo je vytahuju jednou za rok na jeden specifický dungeon?

Já který se zbavil veškerých neexistujících itemů včetně batohů 60% váhy a starejch iounů "slabší iounský kámen" co dávaly +2 bonus?

Tak já mám zneužívat výhod DM a upravovat si dungeony namíru svejm (zpravidla hodně slabým) panákům. A to prosím zpravidla solodungeony které jsou tak hrozně ubohé že je každý hráč který má knohow dá s nahou postavou?

Myslel jsem si tomu snad nikdo věřit nemůže. Že nikdo nemůže být tak blbej. Ale zdá se že tomu věřej všichni. Trochu se nad tím zamyslete prosím, vždyť to nedává smysl.



A teď ten incident s petou.

Že si někdo myslí že bych měl důvod nebo motivaci se mu nějakým způsobem mstít nebo mu znepříjemnit život to pochopím. Všichni vědí že s ním nemluvím, nechodím dungeony ani s ním nikdy nejsem v jedný parťě.

Nicméně. Zamyslete se prosím. Na okamžik předstírejme, že peta je pro mě něco víc než vzduch, což není. Ale řekněme že třeba na něho mám pifku a ćhci mu nějak škodit.

Tak zaprvé, proč bych k tomu využíval DM klienta? Proč bych ho nepékáčknul při východu z dungeonu což bych zjistil razdva přijmutím party? Dobře, na okamžik předstírejme že jsem stejný debil jako on a budu k tomu zneužívat DM klienta.

Tak zadruhé, proč bych ho portoval kamsi ke dragiře? Proč bych si ho třeba neportnul do nějaké systémové lokace z kama mi nemůže utéct a tam mu nedal opakovaný "DMreskill"? Dobře, na okamžit tedy předstírejme že jsem třeba z nějakého důvodu nechtěl aby věděl že jsem to já.

Tak zatřetí, proč bych to dělal tak složitě když mu můžu postupně krást předměty z inventáře přímo z DM klienta? Proč bych to nedělal vám všem pokud si myslíte že jsem takového jednání schopný?

A proč bych se já vůbec obtěžoval s něčím takovým? Já který naprogramoval věci jako jsou bazar? Vždyť já bych mu mohl zabezpečit BAN do hry, nebo mu klidně smazat všechny předměty v inventáři všech postav a to aniž bych vůbec musel být ve hře. Uvědomujete si že kdybych chtěl můžu mu klidně sundat i všechny postavy na lvl 1 nebo mu zajistit to že s nikým ve hře ani nepromluví nebo že bude každých 10 sekund umírat?

Tak já bych ho měl podle vás portovat kamsi ke dragiře. A zřejmě jsem měl být ještě domluvený s Draxem, který ho měl zabít místo mě?

Jestli je o tomto všem někdo ochoten vůbec uvažovat. Pak by si zřejmě měl zajít k psychologovi. Protože to je naprostá hovadina.


Jak jsem řekl na začátku já se sám hájit nebudu. Já tu nejsem od toho abych dokazoval svoji nevinu. To vy tady obviňujete někoho kdo tu hraje déle než vy sami a X roků je/byl DM, odešel jsem z vlastního uvážení aktuálně DM nejsem.

Já se ptám. Jak si to sakra můžete dovolit tohle? Není vám to ani trochu blbé? To nemáte kousek svědomí? Sami si tu schraňujete neexistující itemy pro které jste neudělali nic víc než to že jste otevřeli truhlu a tam díky špatnému úsudku DM nebo někdy i dokonce díky bugu bylo něco co bylo tak dobré až tomu bylo těžké uvěřit. Ale to nevadí, vám to padlo a teď je to vaše a nenecháte se o to připravit protože jste to poctivě našli. Že takový item poškozuje vyvážení modulu vás vůbec ale vůbec netrápí a sprostě ho využíváte. Že hlavní zneužívač je peta rovněž nikoho nepřekvapí. Ale jak jde o mě, hned je problém. Shadoow ma v luku 4 sloty a já ne! Shadow má v domečku 5 portů a já ne! Shadow má rubínovku +9 a já ne. Shadow si začal expit postavu na nový dung 20hodin předtím než se nový dung objevil na arkhalii (tohle je zrovna nejubožejší :lol: ). Shadow si udělal dungeon který dá jedna z jeho 12 postav! Shadow udělal dung který nedá nikdo jen kromě speciálního charu a on si ten char sám udělal! Shadow používá motejla aby dal zmatení drowím mágům! Shadow střílí bosse v labu přes mříže! Shadow ma postavy s nabugovanejme statama!

Ze začátku jsem se tomu smál protože je to trapný. Teď jen nevěřícně kroutím hlavou kam až to zašlo a docela mě zajímá kde to skončí.


Jak to já vidím. Asi se na rok zase zdejchnu protože já jsem nikdy neřešil věci silově. Ikdyž jsem to prase chtěl zabanovat sám jsem řekl že mu ban dávat nebudeme a to proto že je tu málo hráčů a jeho přítomnost dokud je tolerována ostatními je pro server Arkhalie přínosná. Ale to bylo hodně dávno, to bylo předtím něž mi začal hrozit fyzickou likvidací. Ano včera to nebylo poprvé. Nácky na mě posílal už minulý rok :roll: .
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Re: AD Shadooow

Příspěvekod drax » 19 srp 2015 17:18

ach jej tady zase někdo vytrhává kontext to s rozmýšlením proč přispíváš arkhalii byla reakce na to že si zatvrzee přesvedčený že do domu patří jen jeden port ... nicméně při zmínění zabavení přebytečných portů tobě je zde divadlo s tím jak to nepřipadá v uvahu a jak si je zasloužíš

ne dm/wb rozhodně nemá nárok na žadnou protekci ani výhody tohoto typu jednoduše není fér obdarovat sám sebe a pak se klepat aby to nahodou nedostaly i jiní porovnávat to s legitimně získanýma vecma je zcestné

co se solo dungeonu týče stavíš postavy zameřené na vyložené nedostatky v dungeonech ktere lze často považovat za bug

co se peti týče k tomu mužu říct jen že ti bylo sveřeno dm heslo což je kontroverzní samo o sobě kryl sem tě před stížnostmy hráčů na tento fakt a opakovaně si šmíroval party chat a nasledně na nej reagoval na fóru namísto abys omezil dm činnost na to na co si přístup chtěl .. opravdu se divíš že si pak lidi myslí že bys takového portovani byl schopen ?
Uživatelský avatar
drax
Level 31
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 23 led 2009 00:00

Re: AD Shadooow

Příspěvekod player » 19 srp 2015 17:45

teda jako jestli ti shade leží tolik v žaludku moje rýpaní s tím dungem tak se ti omlouvam, bylo to jen rypani jak jsme se ti snazil vysvetlit.
ale duvod proc do tebe timhle obcas ryju je celkem jasny - jsi jako dobre promazany fichtl, startujes na prvni naslapnuti

na druhou stranu, jednou jsme se spolu o necem dohadovali a ja do tebe jen tak pichl ze mas vyhodu v informacich jako WB na cez ty, jsi vyletl jak pilinaky co to je za nehoraznost.
uznej ze pusobi minimalne smesne kdyz si tohle pamatuju, jak spolu expime,ty vytahnes vysokolvloveho monka k lvl 35 a na druhy den drax napise ze je tu dung pro monky :D
proste je to srandovni ale dokud delas prospesnou praci pro vsechny (i kdyz te sem tam nekdo zkoriguje) klidne si panaky stav takhle, je mi to u riti aspon to muzes hned in-game otestovat jestli je vse jak jsi to zamyslel.

peta je schizofrenik, ziro buger a hater na DM, to vi kazdej nicmene je to jen hra, peace!
player
Level 12
 
Příspěvky: 19
Registrován: 27 črc 2015 19:31

Re: AD Shadooow

Příspěvekod Daar » 19 srp 2015 20:45

Peta by tu neměl už dávno co dělat. Ban a smazání postav je nejmírnější trest jaký může dostat.
Jinde by s ním zametli a ještě na něj podali trestní oznámení. Skutkovou podstatu již dávno naplnil (trestní zákoník, §353 odstavec 1) tak vůbec nechápu co tu řešíte.

Dejte mu banán a a zamávejte šátečkem na rozloučenou.

Shadoow a Drax: Interní záležitosti by jste si měli řešit potichu a DM foru. Zbytečně tu ze sebe děláte šašky a podrýváte si autoritu jako DM.

Četl jsem pravidla, co tu není zakázané je povolené a ano lidi jsou líní a vyčůraní, takže se vesele buguje a dělá to tak či onak každý. Smiřte se s tím a přestaňte si to tu předhazovat.

Co se týče zneužití pravomoci DM, opravdu silně pochybuji, že i kdyby se Shadow tímto způsobem chtěl pomstít, portnul by ho jen tak někam do dungu. Podle mne by to udělal elegantněji. Nakonec není nic snadnějšího než mu dát do invu předmět, který mu znemožní kouzlit, nebo je extrëmě těžký atd. Pár z tech věcí se mi staly, takže by ho z toho nikdo ani nepodezříval a naopak by musel Péťa přijít s prosíkem k němu. Tomu bych uvěřil. Ale portnou ho jen tak někam? To je příliš hloupé, tak moc hloupé, že bych z toho nepodezříval ani Peťu :D
Navíc ho okradl Ziro ne? Jemu se nic nestalo, nebo jo?

AD další výhody, no když už si vytůnil barák víc než je povoleno, tak je zdravé se s tím nechlubit. A nebo to dovolit i ostatním, i kdyby si to museli nejdřív vylootit, nebo vybojovat v titulech/úkolech nebo za zvláštní služby vlasti.
Co se týče odposlouchávání party ... s tím už jsem se setkal i v jiných hrách a je to nepříjemné vždy. Nicméně jak jinak se má člověk dozvědět něco zajímavého že? :-)

Správně by měl DM sledovat jestli se v chatu neobjevuje sprostá mluva, kybersex, prodej drog atd atd. Už proto, že Arkhalie není věkově omezena. S tím bychom se jako hráči měli smířit. Dělají to všichni a všude a pokud nekoukají do PM, tak je to v pořádku.

Abych to uzavřel: bez Pěti to tu šlo a půjde dál, je postradatelný a za týden po něm ani pes neštěkne. Nenechte se vytáčet lidma co závidí , neustále si ztěžují a nebo rýpají, buď je ignorujte a nebo pošlete k šípku. Zbytečně se kvůli nim hádáte a k ničemu to nevede.
Daar
Level 18
 
Příspěvky: 74
Registrován: 09 pro 2013 22:04

Re: AD Shadooow

Příspěvekod ShaDoOoW » 20 srp 2015 03:34

Daar píše:AD další výhody, no když už si vytůnil barák víc než je povoleno, tak je zdravé se s tím nechlubit. A nebo to dovolit i ostatním, i kdyby si to museli nejdřív vylootit, nebo vybojovat v titulech/úkolech nebo za zvláštní služby vlasti.

Tady je třeba si uvědomit že abys mohl mít nějaké výhody v baráčku musíš baráček mít. Drtivá většina hráčů na tuto výhodu rezignovala. Abys měl domeček musel sis ho vytvořit v editoru, tak to vždy bylo, ti co se to naučili a dali si s tím práci domeček maj. No a pak je tu ten zbytek.

Je zajímavé že závídí ta druhá kategorie.

Domeček si udělat můžete a podobné výhody jako mám já tam mít taky můžete. Vždycky jste mohli. Ne vše je zadarmo a já mám v domečku více portálů než ostatní hráči, ale i této výhody se dá dosáhnout, jen ne automaticky a zdarma ale jako odměna od DM nebo lootem (volňásek). DMka a to včetně mě tu během časů rozdávali všemožné výhody navíc.
- sloty do zbraní navíc
- povýšení předmětů o jednu úroveň
- stínové předměty včetně takových které se nedají/nedaly najít zdarma
- výkup přebytečných předmětů za hráčskou měnu
- a ano dokonce i vylepšení domečků

Drtivá většina z těchto výhod nebyla zadarmo a vyžadovala značné úsilí. Mám navíc takový pocit že jediné výhody které relativně zadarmo byly poskytnuty jsem poskytnul já. Jednalo se o výkup předmětů od hráčů kdy z toho profitovali ti kteří byli ve správnou dobu na správném místě. Dále pak jsem rozdal několik slotů navíc do neslotových zbraní, v době předtím než jsem vymyslel skládání neslotovek. Tuto výhodu jsem pak dal i sám sobě a měl jsem gauche 7/1 (protože jsem měl 4x +7). Této výhody jsem se později sám vzdal a po vymyšlení skládání neslotů jsem apeloval na zbytek hráčů kterým jsem do neslotů dal slot navíc aby udělali to samé a zbraň odevzdali a nabídnul jsem jim za to slušnou kompenzaci v mědi a 4kusy oné zbraně co původně přinesli. Ani jeden hráč se bohužel nezachoval správně a žádný z nich tuto výhodu která nebyla promyšlena nevrátil. A přesto jsem já ten špatný který má v domečku 5 portálů. :roll:

Vážně se ani trochu nestydíte takhle mě osočovat z takové výhody? Zvláště pak když jste si sami nedali tu práci a domeček jste si neudělali?

Co se týče odposlouchávání party ... s tím už jsem se setkal i v jiných hrách a je to nepříjemné vždy. Nicméně jak jinak se má člověk dozvědět něco zajímavého že?
Fakt je ten, že se toto nedá vypnout, když se naloguješ do hry jako DM abys třeba upravil loot nebo zkontroloval stav bazaru, okamžitě slyšíš vše co si hráči píšou do party.

Když se to pak týká tebe a lítají tam sprostá slova, urážky a jedovaté poznámky o tom co mám a co nemám, chtěl bych vidět jak by ses zachoval ty.

Jediné co jsem s tím udělal bylo to že jsem přiznal že jsem vše slyšel a apeloval jsem na ty co se mnou mají problém aby mi to řekli narovinu a ne za zády. Uvědomte si laskavě že jste tu vytvořili opravdu hnusně nepřátelskou atmosféru kdy nevím jestli vůbec logovat do hry. Mám hrát nemám hrát.
Co vlastně teda vy hráči chcete? Abych nehrál když jsem DM? Pokud ano, milerád vám to splním, já hrát nemusím.
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Re: AD Shadooow

Příspěvekod Hator » 20 srp 2015 06:37

Faxes: ano takhle jsem komentoval prvni reakci. Pak kuknu na tablet a vidim logleho shadowa jako dm. Zadna reakce tak jsem si rekl asi neco kuti v rozhovorech mozna u npc tak to prehlidl.. Ale ze to pouzije tu na foru jsem vazne necekal. Furt tvrdis jakeje bugovani hradba mecu ale ze bugujes sam to mas svedomi ciste.. Hlavne ze v labu mi nepride moudre ze boss nema volnost pohybu.. Ne jak nekdo tvrdi ze jsi za mrizema :-D Jak sam pises mas heslo jen na testovani uprav atd.. Mozna nevis co je dm, forum, a hrac.. mozna bys to mel trochu rozdelovat. Nebo je normalni bugovat draka v labu o kosti? Nebo lakat v morii krale pritelickem a zabit na zacatku?
Hator
Level 25
 
Příspěvky: 339
Registrován: 02 dub 2014 16:40

Re: AD Shadooow

Příspěvekod Hator » 20 srp 2015 07:13

A Petuv port nahoda? Je to nahoda ze te nekdo okrad. A ty pak lognes za dm a hledas zlodeje.. Potom jde parta dung a nevhodne se bavi o tobe v parte a pak se peta nahodne portne a potom umre.. Nebylo jednosi ho portnou z5 do dungu a zabranit hadkam? Pak si navzajem zacnete hrozit? Je to jenom hra co je zadarmo! A vyhrozovat banama a smazani postav. No to jsi klesl hluboko a pritom nemas pravomoce takove veci rikat... ja rozdeluji forum od hry. Me parta nedela problem a ani jit dung. Ale abych resil pri logu do jake party se mam pridat abych nekoho neruzazil je divne.
Hator
Level 25
 
Příspěvky: 339
Registrován: 02 dub 2014 16:40

Re: AD Shadooow

Příspěvekod drax » 20 srp 2015 10:13

nelze srpovnavat jine odmeny za masivni eventy s nčeím co si za 30sec nahažeš do toolu promin :roll:


- tak zavřit chat přece mužeš :D
- nikdo by to neřešil kdybys nezačal odpovidat / nebo to tahat na forum

hator : njn tohle sou prasarny nedostatky dungu bugy řikej tomu jak chceš ne legitimní taktika .. bohužel valerie je na tom tak nějak z velke časti založená ano legitimni taktika je nahazet na zem pasti a pak si ustrilet obrnenho býka ... ne schovat se za bludičky a střilet ho jto je vetší failnež ta hradba :D

- ten kral v morii je zraly na fix no vcetne toho že trpoši despawnoui rychleji než on umysl tvurce byl at jde nekdo dung vymlati trpose a krale... ne aby odrbal co se dá a zabil jen krále

- to hledani je ok o tom jsem vedel nejde jen o něj takove chovani vuči komukoliv mě nenechava klidným
ty vyhružky nejsou ok ani od jednoho mno :roll:
Uživatelský avatar
drax
Level 31
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 23 led 2009 00:00

Re: AD Shadooow

Příspěvekod LoBo » 20 srp 2015 13:40

čtu tady tu vaší debatu a je mi z toho normálně smutno
Po pravdě chodím sem dlouho ale nidky jsem nic neřešil a vždycky mi šlo a hru a myslel jsem že Vám všem taky.
Ted teprve vidim co je tady za intriky a nesmysly na řešení :(

Jo bugovat by se nemělo a i když to tu bylo vždycky tak by to mělo být aby to pořád bylo vtipný a ku prospěchu hry..

Všichni se tu honíte jen za mamonem a pak to takhle dopada..:(

Já ani nevim co jsou červený sety nebo legendární sety..Nic z toho nemam...A stejně mě baví s váma sekat poklady...

A jestli jsou tu jedinci, který vyhrožujou fyzickou likvidací někomu ..Tak to už je fakt na hlavu..
Tak at přijde...Dostane na budku a bude to..A můžem ho tlesknout i zadarmo a ne za 200 tisíc nebo pozvaní nácků...

A co se týká zneužívání DM a házení si věcí....To mi řekněte o čem pak je teda ta hra? Když si všechno hodim?
Jako k machrování? Máte nemocný ega nebo co Vám kurva je?
Ani na holky to přeci nezapůsobí ...Tak jestli si někdo jako DM něco hází nebo upravuje aby to dal sám...Tak je to jenom smutný a ten člověk má asi ne dobrej život v realitě.
Jsme tu hoooodně uzavřená komunita..Za ty roky sem chodi dokola ty samý lidi...Tak co si tu budem navzájem dokazovat nebo machrovat na sebe nebo se nenávidět????
To přeci nemá smysl ne žádnej??!!

Přeci Arkhalie ma smysl jen když tady budem společně hrát....Nebo to dopadne že si tu každej bude něco solovat ale co pak z toho?

Nějak Vám kluci nerozumim....Ukrutně nerozumim!

Nazdar
UkRuTNy LoBo :)
Uživatelský avatar
LoBo
Level 11
 
Příspěvky: 13
Registrován: 04 kvě 2010 23:00

Re: AD Shadooow

Příspěvekod MrKure » 20 srp 2015 14:44

Hele neber to tak vážně zase, je to tu stejné jako bylo a neni třeba si to brát nějak moc k srdci. Peta mel mít už dávno perma ban, proc ho nemá nechápu, ale zase mi do toho vlastně nic neni. Co se Zira týče, no vybral pár invů, nic tim vlastně neporušil, bohužel pokud ( případně dokud se neupraví okrádání ), tak se mu budu vyhýbat, páč si nechci nechat luxovat inv, pak si s nim zase rád zahraju. No a co se Shadoowa týče, to je stále dokola s železnou pravidelností stejnej kolotoč, nehraje, přijde, pobude, urazí se, ragequit a zase znovu. Dobře to celkem napsal Player, je jak dobře namazanej fichtl, jinak celou tu kauzu okolo nej si vlastně vytvořil sám, rozhodně neni jedinej se zbraní s dírou navíc, jeho postavy ani vybavení vlastně nikoho nezajímají. Celý to vzniklo jeho rejpáním do hráčů ve hře, kde mu pár lidí oplatilo stejnou mincí a víc to neřešili. Bohužel Shadooow se přes to nepřenesl a frčí na hate vlně stále, tak ho nechte vychladnout, třeba se zase srovná, nebo zase na pár týdnů odejde no, pokud tu hrát nechce tak ho přece nikdo nutit nebude.

PS. Nějaké závisti jsem si tu teda mezi hráčema rozhodně nevšiml, akorát shadoow si trošku hraje na mučedníka, ale jak řikám, nikoho to moc nezajímá, když tu přestane dokola pitvat nesmysly o tom, že po něm všichni jdou, tak bude zase klídek.

Takže klid a nohy v teple.
Uživatelský avatar
MrKure
Level 15
 
Příspěvky: 38
Registrován: 18 říj 2012 23:00

Re: AD Shadooow

Příspěvekod ShaDoOoW » 21 srp 2015 07:32

Hator píše:A Petuv port nahoda? Je to nahoda ze te nekdo okrad. A ty pak lognes za dm a hledas zlodeje.. Potom jde parta dung a nevhodne se bavi o tobe v parte a pak se peta nahodne portne a potom umre.. Nebylo jednosi ho portnou z5 do dungu a zabranit hadkam? Pak si navzajem zacnete hrozit? Je to jenom hra co je zadarmo! A vyhrozovat banama a smazani postav. No to jsi klesl hluboko a pritom nemas pravomoce takove veci rikat... ja rozdeluji forum od hry. Me parta nedela problem a ani jit dung. Ale abych resil pri logu do jake party se mam pridat abych nekoho neruzazil je divne.

Přečti si co jsem napsal znovu prosím. Raději 2x.

Já nikomu nevyhrožuji. Říkám jen co vše můžu udělat kdybych chtěl. Chtěl jsem tím ukázat že pokud bych opravdu chtěl někomu nějak škodit, jak někteří naznačují, měl bych neomezené možnosti tak činit. Myslel jsem že když vám řeknu jaké možnosti mám, dojde vám jak směšně vaše obvinění zní. No někteří si to stejně nepřipustí :D .


A jinak se pleteš, fórum je součástí hry. Nemůžeš si myslet že když tu začneš nadávat na fóru, že lidi ve hře budou dělat jako nic. No, s tímhle se začne něco dělat.
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Další

Zpět na Návrhy a otázky na hráče

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Bing [Bot] a 4 návštevníků

cron