Plánovaný výpadek webu/fóra

Návrhy a diskuze o webových stránkách Arkhalie vč. fóra.

Re: Plánovaný výpadek webu/fóra

Příspěvekod Mefistofel » 02 bře 2013 17:12

jak ja uz sem rekl, me se to celkem libi :) akorad jak podotkl drax, ta tabulka chce zmenit :) super :)


kolik to bude sefe? :P :twisted:
Mefistofel je syn Dabla a byl stvoren proto aby zabijel a slouzil radu Temnich Templaru
Slavu a cest vzdejme nasemu panu!!!
Uživatelský avatar
Mefistofel
Level 26
 
Příspěvky: 452
Registrován: 06 bře 2008 00:00
Bydliště: Tanglebrook

Re: Plánovaný výpadek webu/fóra

Příspěvekod siley » 02 bře 2013 17:58

pridal jsem jeste nejake dalsi objekty, aby bylo jasne, jak by mohlo vypadat vic veci. ted je to v takove pracovni verzi naflakane do jednoho souboru a nekde ani jsou i inline css. Kdyz se k tomu vyjadri fei nebo prae, ze jako jo, tak to samozrejme nejak zkonsoliduju, pripadne upravim dle vasich predstav. Opravdu neni ted moc smysluplne resit jestli by mela byt tabulka nastojato nebo nalezato (ale udelal jsem ji teda nastojato:)).
Ohledne loga muzu udelat vetsi mnozstvi navrhu a potom se vybere to nejhezci.
"Pokrok je jako stádo prasat na dvorku, protože z nich je maso, sádlo a špek, tak se člověk holt musí smířit s tím, že je všude nasráno."
siley
Level 26
 
Příspěvky: 423
Registrován: 30 zář 2012 23:00

Re: Plánovaný výpadek webu/fóra

Příspěvekod Feiwill » 02 bře 2013 18:05

Technicky s tim nemam problem; klidne to tam muze byt. To pozadi je pekne (doufam, ze legalni), napis je supr. Akorat to pismo se mi zda moc male. Pro zevrubnou predstavu, takhle to vypada u me:
http://www.arkhalia.cz/temp/siley_web_fei1.png

P.S.: Times New Roman mam.
Feiwill
Level 29
 
Příspěvky: 946
Registrován: 30 pro 2007 00:00
Bydliště: Morava

Re: Plánovaný výpadek webu/fóra

Příspěvekod siley » 02 bře 2013 18:12

nj je to na pixely a predpokladal jsem, ze lidi si 12 font klidne prectou. neni problem to zvetsit, coz je uprava jednoho cisla v css a zvladne to i cvicena opice, pripadne predelat na procenta, aby to bylo hezky i na nejakejch obskurnich rozlisenich v kombinaci s malym monitorem.
"Pokrok je jako stádo prasat na dvorku, protože z nich je maso, sádlo a špek, tak se člověk holt musí smířit s tím, že je všude nasráno."
siley
Level 26
 
Příspěvky: 423
Registrován: 30 zář 2012 23:00

Re: Plánovaný výpadek webu/fóra

Příspěvekod Feiwill » 02 bře 2013 18:15

P.P.S.: Na druhe podivani mne teda ale trochu vadi ta barevna monotonnost; navic se mi nikdy moc nelibila ta klasicka pseudozlata barva, kterou je vyvedene to oko. Nevim ale, co bych s tim udelal lepsiho. Snad mozna nechat to pozadi a hlavni menu ve stavajicich barvach, protoze jsou proste klasicke a dane, ale cely zbytek barevne ladit do nejakeho jineho, kompatibilniho odstinu.

P.P.P.S.: Napis Arkhalia ma ukously spodek pismen.
Feiwill
Level 29
 
Příspěvky: 946
Registrován: 30 pro 2007 00:00
Bydliště: Morava

Re: Plánovaný výpadek webu/fóra

Příspěvekod siley » 02 bře 2013 18:37

predelal jsem to na ty procenta, velikost textu se ridi nastavenim prohlizece u klienta.

To logo jsem udelal asi za 5 minut vcera kdyz jsem prisel z hospody. Neni nic moc. Ukousnute ale neni, proste takhle vypada, pridaval jsem tam osvetleni shora, takze vrsek je svetlej a spodek je ve stinu, takze jakoby mizi do ztracena. Spis udelam nekolik obrazku a pak se vybere.

Ohledne toho pozadi mas asi pravdu, klidne posli jiny obrazek. Az budu mit cas muzu pripadne zkusit nejakej najit nebo tento hodit do lepsich barev.

Samozrejme dekuji za vsechny podnety, ale myslim, ze jsou to celkem detaily. Navic v porovnani, ze ted jsou tam "pomocne jesle pro barvoslepe", tak se mi premysleni nad "dokonalym barevnym sladenim" jevi dost srandovni.
"Pokrok je jako stádo prasat na dvorku, protože z nich je maso, sádlo a špek, tak se člověk holt musí smířit s tím, že je všude nasráno."
siley
Level 26
 
Příspěvky: 423
Registrován: 30 zář 2012 23:00

Re: Plánovaný výpadek webu/fóra

Příspěvekod Feiwill » 02 bře 2013 19:00

Ze me zadna grafika nevypadne, ale treba by to oko mohlo byt ladene aspon do krapet jineho odstinu. To by mohlo snadno jit v nejakem softu udelat.
Feiwill
Level 29
 
Příspěvky: 946
Registrován: 30 pro 2007 00:00
Bydliště: Morava

Re: Plánovaný výpadek webu/fóra

Příspěvekod siley » 02 bře 2013 19:05

Mefistofel píše:kolik to bude sefe? :P :twisted:

samozrejme ze nic:)
"Pokrok je jako stádo prasat na dvorku, protože z nich je maso, sádlo a špek, tak se člověk holt musí smířit s tím, že je všude nasráno."
siley
Level 26
 
Příspěvky: 423
Registrován: 30 zář 2012 23:00

Re: Plánovaný výpadek webu/fóra

Příspěvekod siley » 02 bře 2013 19:05

Feiwill píše:Ze me zadna grafika nevypadne, ale treba by to oko mohlo byt ladene aspon do krapet jineho odstinu. To by mohlo snadno jit v nejakem softu udelat.


udelal jsem ho zlatejsi a tmavsi.
"Pokrok je jako stádo prasat na dvorku, protože z nich je maso, sádlo a špek, tak se člověk holt musí smířit s tím, že je všude nasráno."
siley
Level 26
 
Příspěvky: 423
Registrován: 30 zář 2012 23:00

Re: Plánovaný výpadek webu/fóra

Příspěvekod Feiwill » 02 bře 2013 19:10

Za me -1. Barevne prechody jsou hafo ctvereckovane. Nebo je to takova komprese?

Ten odstin taky neni uplne mega. Ale takovy typ upravy jsem mel na mysli, jo.
Feiwill
Level 29
 
Příspěvky: 946
Registrován: 30 pro 2007 00:00
Bydliště: Morava

Re: Plánovaný výpadek webu/fóra

Příspěvekod siley » 02 bře 2013 19:31

"Pokrok je jako stádo prasat na dvorku, protože z nich je maso, sádlo a špek, tak se člověk holt musí smířit s tím, že je všude nasráno."
siley
Level 26
 
Příspěvky: 423
Registrován: 30 zář 2012 23:00

Re: Plánovaný výpadek webu/fóra

Příspěvekod Feiwill » 02 bře 2013 20:34

Asi bych mel zabrzdit a nechat prostor spis hracum. Zasahnu jenom kdyz uvidim neco moc zleho (ala to male pismo). BTW, vsechny ty ruznobarevne verze a vubec vsechnu grafiku, kterou udelas, plz uloz a nakonec taky posli pro pripadne budouci pouziti.
Feiwill
Level 29
 
Příspěvky: 946
Registrován: 30 pro 2007 00:00
Bydliště: Morava

Re: Plánovaný výpadek webu/fóra

Příspěvekod siley » 02 bře 2013 20:44

jo ukladam to, kdyztak ti to pak poslu.
pripadne:)
Kód: Vybrat vše
wget -r siley.xf.cz
"Pokrok je jako stádo prasat na dvorku, protože z nich je maso, sádlo a špek, tak se člověk holt musí smířit s tím, že je všude nasráno."
siley
Level 26
 
Příspěvky: 423
Registrován: 30 zář 2012 23:00

Re: Plánovaný výpadek webu/fóra

Příspěvekod Feiwill » 02 bře 2013 21:25

Dik, nechavej to tam - to, co se nakonec nepouzije.
Feiwill
Level 29
 
Příspěvky: 946
Registrován: 30 pro 2007 00:00
Bydliště: Morava

Re: Plánovaný výpadek webu/fóra

Příspěvekod siley » 02 bře 2013 21:44

pro nenechavce, to logo leze moc dolu kvuli te reklame nahore, jinak k tomu nemuze dojit.
"Pokrok je jako stádo prasat na dvorku, protože z nich je maso, sádlo a špek, tak se člověk holt musí smířit s tím, že je všude nasráno."
siley
Level 26
 
Příspěvky: 423
Registrován: 30 zář 2012 23:00

PředchozíDalší

Zpět na Web Arkhalie

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků