Plánovaný výpadek webu/fóra

Návrhy a diskuze o webových stránkách Arkhalie vč. fóra.

Re: Plánovaný výpadek webu/fóra

Příspěvekod Mefistofel » 13 úno 2013 20:26

proc se obavas ze ten zeusuv jen tak rychle nebude pokud vubec? kdybych to umel tak sem uz davno neco spichnul...ucil sem se jenom zaklady webu ktere mi u tohohle problemu jsou k nicemu...na toto je profik petr ale pochybuji ze ten udela neco free, nebo se pletu petre?
Mefistofel je syn Dabla a byl stvoren proto aby zabijel a slouzil radu Temnich Templaru
Slavu a cest vzdejme nasemu panu!!!
Uživatelský avatar
Mefistofel
Level 26
 
Příspěvky: 452
Registrován: 06 bře 2008 00:00
Bydliště: Tanglebrook

Re: Plánovaný výpadek webu/fóra

Příspěvekod Feiwill » 13 úno 2013 20:27

Predelat ten WoW styl na Ark styl je spis o Photoshopu.

Ten Zeusuv zkousim prave ted. Evidentne je to jiny (starsi?) format nez co ma toto forum, ale treba to pujde nejak zkombinovat. Mnt.
Feiwill
Level 29
 
Příspěvky: 946
Registrován: 30 pro 2007 00:00
Bydliště: Morava

Re: Plánovaný výpadek webu/fóra

Příspěvekod Mefistofel » 13 úno 2013 20:34

tak nebo tak ja nejsem v software vubec...to je pro me spanelska vesnice ja sem pres HW :) kazdopadne ty dva co sem poslal muzes asi smaznout jelikoz sem nikde nevidel tlacitko na zaslani odpovedi...nebo aspon ja sem ho nenasel :D a jak psal drax...jde samozrejmne i o "front page" ted to nevypada ani jako forum herniho serveru ani jako ze hry NWN....o to me jde, je mi jedno co bude na strankach ale aby to vypadalo jako nwn a ze je to forum herniho serveru
Mefistofel je syn Dabla a byl stvoren proto aby zabijel a slouzil radu Temnich Templaru
Slavu a cest vzdejme nasemu panu!!!
Uživatelský avatar
Mefistofel
Level 26
 
Příspěvky: 452
Registrován: 06 bře 2008 00:00
Bydliště: Tanglebrook

Re: Plánovaný výpadek webu/fóra

Příspěvekod Feiwill » 13 úno 2013 20:58

Toz jsem omrkl ten stary styl a ten format je bohuzel uplne jiny. Bylo by treba opravdu umorne, mravenci prepisovani z jednoho jazyka do druheho a prejmenovavani kopy obrazku. Ani jedno ani druhe se mi fakt nechce. Hlavne vzhledem k tomu, ze jde jenom o jinou grafiku fora. Pokud by se nekdo chtel pustit do konverze pro aktualni forum, dodam stary styl. Automaticky konvertor jsem nenasel - spis jen utvrzeni od jinych uzivatelu, ze s konverzi je kriz (nebo rovnou hrob).

BTW, kdo si vzpomina na stare ruzove (Loreho?) forum, at se usmeje (a zahledi na par minut do stropu). :)
Feiwill
Level 29
 
Příspěvky: 946
Registrován: 30 pro 2007 00:00
Bydliště: Morava

Re: Plánovaný výpadek webu/fóra

Příspěvekod Mefistofel » 13 úno 2013 21:01

skoda takze uz jedine ze se najde duse co umi delat web a postara se o to a samozrejme za free :)
Mefistofel je syn Dabla a byl stvoren proto aby zabijel a slouzil radu Temnich Templaru
Slavu a cest vzdejme nasemu panu!!!
Uživatelský avatar
Mefistofel
Level 26
 
Příspěvky: 452
Registrován: 06 bře 2008 00:00
Bydliště: Tanglebrook

Re: Plánovaný výpadek webu/fóra

Příspěvekod siley » 15 úno 2013 02:03

taktez jsem spokojen se strankami. naopak si myslim, ze je to krok kupredu. vyhrady bych mel akorad k volbe barev, fontu a vizualnimu (ne)odliseni jednotlivych prvku (hlavni, podruzny, doplnujici).

Rozhodne vsak lepsi, nez tam rolovat nejake screeny, omg lol lame...
"Pokrok je jako stádo prasat na dvorku, protože z nich je maso, sádlo a špek, tak se člověk holt musí smířit s tím, že je všude nasráno."
siley
Level 26
 
Příspěvky: 423
Registrován: 30 zář 2012 23:00

Re: Plánovaný výpadek webu/fóra

Příspěvekod Feiwill » 19 úno 2013 20:37

Upravil jsem "Jak začít?" a vyměnil ikonky na úvodní stránce. Akorát by to chtělo nějaké ozdobné logo namísto nápisu "Arkhalia". Aspoň něco jednoduchého. Chtěl bych ale zachovat černé pozadí. Dokážete někdo spíchnout toto
http://www.arkhalia.cz/forum/styles/prosilver/imageset/site_logo.png
aby to mělo podsvícení tak jako "Arkhalia" tady?
http://www.arkhalia.cz/~ark/pic/logo.jpg
Případně vypreparovat ten nápis i s podsvícením z toho druhého obrázku?

V obou případech je žádoucí, aby tam byl nápis s podsvícením a zbytek obrázku byl transparentní, přinejhorším černý. A úplně super by bylo, aby ten obrázek byl vektorový nebo měl aspoň větší rozměry než tyto dva vzory. Ale nemám na mysli prosté znásobení pixelů - to by byl hnus fialovej.

Já umím v oblasti grafiky akorát udělat v Malování domeček se střechou, dveřma a oknem. Mmmm...možná bych zvládl i dvě okna, ale víc ode mě nečekat.
Feiwill
Level 29
 
Příspěvky: 946
Registrován: 30 pro 2007 00:00
Bydliště: Morava

Re: Plánovaný výpadek webu/fóra

Příspěvekod drax » 19 úno 2013 20:50

zlatý starý web :mrgreen:
Uživatelský avatar
drax
Level 31
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 23 led 2009 00:00

Re: Plánovaný výpadek webu/fóra

Příspěvekod Mefistofel » 20 úno 2013 02:42

drax píše:zlatý starý web :mrgreen:



Tak tak moje řeč xD
Mefistofel je syn Dabla a byl stvoren proto aby zabijel a slouzil radu Temnich Templaru
Slavu a cest vzdejme nasemu panu!!!
Uživatelský avatar
Mefistofel
Level 26
 
Příspěvky: 452
Registrován: 06 bře 2008 00:00
Bydliště: Tanglebrook

Re: Plánovaný výpadek webu/fóra

Příspěvekod praetor » 25 úno 2013 13:21

Feiwill píše:Upravil jsem "Jak začít?" a vyměnil ikonky na úvodní stránce. Akorát by to chtělo nějaké ozdobné logo namísto nápisu "Arkhalia". Aspoň něco jednoduchého. Chtěl bych ale zachovat černé pozadí. Dokážete někdo spíchnout toto
http://www.arkhalia.cz/forum/styles/prosilver/imageset/site_logo.png
aby to mělo podsvícení tak jako "Arkhalia" tady?
http://www.arkhalia.cz/~ark/pic/logo.jpg
Případně vypreparovat ten nápis i s podsvícením z toho druhého obrázku?

V obou případech je žádoucí, aby tam byl nápis s podsvícením a zbytek obrázku byl transparentní, přinejhorším černý. A úplně super by bylo, aby ten obrázek byl vektorový nebo měl aspoň větší rozměry než tyto dva vzory. Ale nemám na mysli prosté znásobení pixelů - to by byl hnus fialovej.

Já umím v oblasti grafiky akorát udělat v Malování domeček se střechou, dveřma a oknem. Mmmm...možná bych zvládl i dvě okna, ale víc ode mě nečekat.

Ja som na úvodnú stránku rovno hodil ten banner (logo.jpg). Ak by bolo treba, viem spraviť aj ten podsvietený nadpis.
Uživatelský avatar
praetor
Level 23
 
Příspěvky: 221
Registrován: 29 srp 2008 23:00
Bydliště: Katinwell

Re: Plánovaný výpadek webu/fóra

Příspěvekod siley » 25 úno 2013 15:14

Osobne se o web nijak moc nezajimam, vazim si stroze a jasne podanych informaci, cim mene obrazku tim lepe atd. Pokud chcete, abych nejaky udelal podle dnesnich estetickych norem, tak ho klidne udelam.
"Pokrok je jako stádo prasat na dvorku, protože z nich je maso, sádlo a špek, tak se člověk holt musí smířit s tím, že je všude nasráno."
siley
Level 26
 
Příspěvky: 423
Registrován: 30 zář 2012 23:00

Re: Plánovaný výpadek webu/fóra

Příspěvekod Feiwill » 25 úno 2013 15:25

Jestli mas neco nekde hotovyho, co bychom si (vsichni) mohli prohlidnout a udelat si obrazek, hod link...
Feiwill
Level 29
 
Příspěvky: 946
Registrován: 30 pro 2007 00:00
Bydliště: Morava

Re: Plánovaný výpadek webu/fóra

Příspěvekod siley » 01 bře 2013 20:08

tak udelal jsem nejaky jednoduchy styl. ohodnotte zdali v tom ma smysl pokracovat. delat neco slozitejsiho nema cenu dokud nebude nejaka shoda.

http://siley.xf.cz/
"Pokrok je jako stádo prasat na dvorku, protože z nich je maso, sádlo a špek, tak se člověk holt musí smířit s tím, že je všude nasráno."
siley
Level 26
 
Příspěvky: 423
Registrován: 30 zář 2012 23:00

Re: Plánovaný výpadek webu/fóra

Příspěvekod drax » 02 bře 2013 06:56

sice žadne terno ale pořád lepší než aktualní ;)

... jn ta tabulka edení je trochu zmatená ... bylo by lepši to asi hodit pod sebe jak to je
Uživatelský avatar
drax
Level 31
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 23 led 2009 00:00

Re: Plánovaný výpadek webu/fóra

Příspěvekod siley » 02 bře 2013 10:55

delal jsem akorat ty okraje, ta tabulka nic moc to je jasny. Treba ten nadpis arkhalia jsem tam taky pridal az vcera po pulnoci, kdyz jsem prisel z hospody caklej a je to na tom znat. chtelo by to do podobneho stylu predelat i ten navod a forum, coz delat naslepo "do supliku" samozrejme nehodlam.
"Pokrok je jako stádo prasat na dvorku, protože z nich je maso, sádlo a špek, tak se člověk holt musí smířit s tím, že je všude nasráno."
siley
Level 26
 
Příspěvky: 423
Registrován: 30 zář 2012 23:00

PředchozíDalší

Zpět na Web Arkhalie

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron