Žádosti o sepsání buildů

Zde je prostor pro diskuzi, konzultaci, hození do placu ostatním atd. o buildech pro tento svět.

Re: Žádosti o sepsání buildů

Příspěvekod drax » 01 srp 2013 16:29

bacha na fakt že
bard8/dd22/rdd10
netrefí ani stodolu
fighter28/bard2/rdd10
je rdd což nevyhnutelně vede k tomu že dostáváš šlupky za 400
Uživatelský avatar
drax
Level 31
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 23 led 2009 00:00

Re: Žádosti o sepsání buildů

Příspěvekod siley » 01 srp 2013 16:34

tak porad davaji vyssi ab nez tady ti monkove, co se snazime spradat. navic maji i nejake to dmg a devast. no a to ddcko dava snad asi 57 ab, kdyz si hodi bless a aid, tak to celkem pry jde - ja jsem za to nehral

jinak pokud bylo zadanim nekouzlici char s velkym ac a ed, tak se mi jevi nejake to dexove wmko jako celkem slusna volba
"Pokrok je jako stádo prasat na dvorku, protože z nich je maso, sádlo a špek, tak se člověk holt musí smířit s tím, že je všude nasráno."
siley
Level 26
 
Příspěvky: 423
Registrován: 30 zář 2012 23:00

Re: Žádosti o sepsání buildů

Příspěvekod Trpaslik » 01 srp 2013 16:44

Jen dodám, že např. paladina nepovažuju za kouzlící char. Já mám vyložený odpor jen k wizům a sorcnám, kteří těch kouzel mají kotel, nebo obecně k charakterům které víc než mlátí, prskají jedno kouzlo za druhým.:)
Uživatelský avatar
Trpaslik
Level 17
 
Příspěvky: 57
Registrován: 17 led 2008 00:00

Re: Žádosti o sepsání buildů

Příspěvekod siley » 01 srp 2013 16:47

tak v tom pripade si udelej monko klera, co resit.
"Pokrok je jako stádo prasat na dvorku, protože z nich je maso, sádlo a špek, tak se člověk holt musí smířit s tím, že je všude nasráno."
siley
Level 26
 
Příspěvky: 423
Registrován: 30 zář 2012 23:00

Re: Žádosti o sepsání buildů

Příspěvekod drax » 01 srp 2013 17:48

mno kler toho taky kouzlí hodně .. resp je absolutně zavislý na neustalem rebuffovaní + je problem dispel no
možná pak jít do toho palacha ... je tovicemeně kler bez healu imky na nega a bouřek ... ale za to nesrovnatelne lepši ab(hlavně 62unbuff což ti stačí na kdeco) i ac ( hmm muj da v topu 71ab 84ac)
Uživatelský avatar
drax
Level 31
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 23 led 2009 00:00

Re: Žádosti o sepsání buildů

Příspěvekod siley » 01 srp 2013 18:12

kdyz monka, zda se mi lepsi volba klerik - vyuzita vyssi moudrost tudiz znacna synergie. Mozne je samozrejme oboje, ale opet toho paladina vyuzijes az s vyssi vybavou. je lepsi byt zavysly na bufech, ktere si naspis, nez na bufech, ktere nemas a musis je hulkovat, navic opet ten pocet. za klerika se ti v pohode vejde sila + odol + dex + wisdom + charima a aura vitality +4 obr +4 odol +4 dex navic. ano pred bojem se musis nabufit, ale treba z hulky das jedno kouzlo za kolo, kouzlenim dve. stejnak nejakou dobu pripravou po restu stravis. Zvlaste bez topkove vybavy. Rozdil v ab tam samozrejme je, ale zase az s vyssi zbrani. s +6 zbrani jsou na tom oba celkem podobne. rozdil se projevuje az po dosazeni +20 omezeni bonusu na ab u klirika, coz se deje prave s tou +6

Jinak netvrdim, ze paladin neni regulerni moznost 26pal/13rog/1monk na kamu si pozehna zbran, da tam dalsi buf z palacha a takovym buildem mas podle me celkem slusnou sanci solnout stinovou kryptu, kdyz jedes na charisma. Navic takovy je celkem i originalni.

Pokud by trpaslik trval na dexovem paladinovi, tak bud tato moznost, nicmene bude muset pocitat, ze se bude znacnou dobu trapit nez dosahne primerene vybavy, nebo potom ten tvuj build draxi ktery je s bojovnikem, takze ma vic featu a jeste epickou specku, coz se rozhodne hodi. Ja osobne bych to stavel i na charismu, coz je moje uchylka, a to neresistnutelne bozske zraneni je proste fajnove.
"Pokrok je jako stádo prasat na dvorku, protože z nich je maso, sádlo a špek, tak se člověk holt musí smířit s tím, že je všude nasráno."
siley
Level 26
 
Příspěvky: 423
Registrován: 30 zář 2012 23:00

Re: Žádosti o sepsání buildů

Příspěvekod drax » 01 srp 2013 18:56

mno určitě bych se netlačil do monka který bez maxle wis + dex nema ani ac toho palacha sem myslel na štit ;) at už dex nebo str ( a dex pala da vetsi ac se stitem než pres monka)
.. hulkujš co ? ja mam v hulkach jen ii a dispel stitu ( ten ale nema ani kler)
ab je srovnatelne s +6 zbrani pokud hažeš i kratkodobe buffy jako bitevni vřavu a nepoužíváš domenu války... jakakoliv lepši zbran už neni pro klera narust

ale treba z hulky das jedno kouzlo za kolo, kouzlenim dve
jo jenže ja dam tři kouzla + ii z hulky a jsem buffed to nemužeš srovnávat s klerem co se buffuje minutu a pak stejně chytne dispel po kterem ma pala 62 kler nekde pod 55

- ta kama za to imho u palacha nestojí ...maxla wis ti da 2+6=8 kdežto se stitem mas 9-10 ac ( dle rasy) a nepotřebuješ maxovat wis kama v podstate taky neni single takový zázrak dík faktu ž emá hje 20x2 je kukri možná i lepší ( se setnutim určitě) navic tam pak nedáš fightera ... což je v moji verzi +2ac +2ab +6 dmg (a že u dex dela ta specka hodně)

Ja osobne bych to stavel i na charismu, coz je moje uchylka, a to neresistnutelne bozske zraneni je proste fajnove.
fajn ano ale nestoji za to abys ztratil 2ab 2ac ( u dex pala musis vyhodit 5 bodu do cha a 5 do str což už ti zkrouhne hodně dexu
Uživatelský avatar
drax
Level 31
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 23 led 2009 00:00

Re: Žádosti o sepsání buildů

Příspěvekod siley » 01 srp 2013 19:28

to zalezi na jaky dung to chces jit. na tu stinovou kryptu se ti par ab, ktere mas tak jako tak celkem dobre vyplati za divine dmg, zvlaste na kamu. A ani jinak se priklanim k rapiru, dyce, kratkemu meci. je to lepsi uz kvuli rozsahu na krit a bez monka +6 dmg za fighterra. Jen na tu kryptu kde maji velky resist je proste ta pozehnana zbran + dmg z charima na kame ( a tam by se asi vyplatili i 2) uzitecna. Ale je to jeden dung.. proto taky pisu, ze ten palach na stit by byl lepsi volba a doporucuji ho. Nevadi mi kdyz se mnou nesouhlasis, protoze vetsinou to ma svoje opodstateneni, ale nemam rad, kdyz mi "oponujes souhlasem"
"Pokrok je jako stádo prasat na dvorku, protože z nich je maso, sádlo a špek, tak se člověk holt musí smířit s tím, že je všude nasráno."
siley
Level 26
 
Příspěvky: 423
Registrován: 30 zář 2012 23:00

Re: Žádosti o sepsání buildů

Příspěvekod drax » 01 srp 2013 20:06

tak tady je pulčik celkem bez diskuze +1ab +1 save ... misto rapiru kukri = -1 dmg ale zato nemusíš vláčet 45lb pavezu na kryptu možná ab nepotřebuješ ... ale mv lab šede atd je každe ac /ab znatelné
( a tam by se asi vyplatili i 2)
to už je uplně nerealne bez fightera i bez dualu a divine shield 6+ might to má málo featu
Uživatelský avatar
drax
Level 31
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 23 led 2009 00:00

Re: Žádosti o sepsání buildů

Příspěvekod siley » 01 srp 2013 20:50

kdyz ma 26 pala +2 featy a 13 zlodeje (+1 diskutabilni feat), tak se to vejde. osobne radeji snizim ab o 2 a mam 8 divine neresistnutelne (pokud mam i tak ab 62+)

pokud se build pohybuje s ab okolo 57, tak tam zadne slevovani z ab neprichazi v uvahu. ale zrovna tento to neni. radeji mit ab 64 s +8 divine nez nez 68 bez a to mam sakra proverene. takovy golem v labu, ktery ti resistne vsechno fyzicke je to rozsil mezi 20 a 28 dmg... a to uz je sakra znat. zvlast kdyz mas taunt jako class skill.

nicmene fakt je, ze nacpat tam dual je uz hodne velka obet specializovana na kryptu. Ale sam si tu vychvaloval ucinek dvojite zbrane. je lepsi mit ab 65/62/59 nebo 62/62/59/59? na to neni tezke najit odpoved, jen sehnat ty kamy a dobre gemy. obecne bych rekl, ze to magicke cislo na ab je 62.
"Pokrok je jako stádo prasat na dvorku, protože z nich je maso, sádlo a špek, tak se člověk holt musí smířit s tím, že je všude nasráno."
siley
Level 26
 
Příspěvky: 423
Registrován: 30 zář 2012 23:00

Re: Žádosti o sepsání buildů

Příspěvekod ShaDoOoW » 01 srp 2013 21:03

drax píše:bacha na fakt že
bard8/dd22/rdd10
netrefí ani stodolu

no dokonce to má 60ab s +7 zbraní, já to mám -3 protože jsem bral obranné featy místo focusu ale nevěřím že by ta ztráta 3bodů ab znamenala rozdíl v tom že netrefím dalhu, stráže v mv (mv jako s tím nedám vůbec)...

nicméně na tu morii a tehyart je to jeden z nejlepších buildů, hodně dobře si dá i stoky, dá se mu dát druhý scim pohoda, a v pekle je taky dost dobrý hlavně díky odolnosti na zranění což se hodí u bosse nebo když se přemnoží démoni nebo v dolním pekle
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Re: Žádosti o sepsání buildů

Příspěvekod drax » 01 srp 2013 21:42

mno 57ab už zázrak není ... na to že to nemá specky buffy nic redukce je pekná ale taky je třeba to vymlátit .. tehy netuším nechodím kvuli portum + pákám .. ale když ty křováky missuju jak blbej s 62 ab tak na tom 57 bude o poznání hůř
stioky vubec nema cenu zminovat ... na to se tu delaj 20+ monci kdo to mlátí bud expí nebo jde o 500% pomaleji
když nedáš mv .. zákonitě nedáš ani lab a šedé už vůbec ne což tomu na vhodnosti pro někoho jako trpaslík docela ubírá ;) chce to pro něj něco všestraného
Uživatelský avatar
drax
Level 31
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 23 led 2009 00:00

Re: Žádosti o sepsání buildů

Příspěvekod siley » 01 srp 2013 23:03

vsestraneho ne-castera si predstavit nedovedu
"Pokrok je jako stádo prasat na dvorku, protože z nich je maso, sádlo a špek, tak se člověk holt musí smířit s tím, že je všude nasráno."
siley
Level 26
 
Příspěvky: 423
Registrován: 30 zář 2012 23:00

Re: Žádosti o sepsání buildů

Příspěvekod drax » 02 srp 2013 06:36

tak pala / bard osane i ten wm rog .. ti poskytnou daleko lepši ab /ac a vymlátí rozhodně mv + lab navíc
Uživatelský avatar
drax
Level 31
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 23 led 2009 00:00

Re: Žádosti o sepsání buildů

Příspěvekod ShaDoOoW » 02 srp 2013 07:27

drax píše:mno 57ab už zázrak není ... na to že to nemá specky buffy nic redukce je pekná ale taky je třeba to vymlátit .. tehy netuším nechodím kvuli portum + pákám .. ale když ty křováky missuju jak blbej s 62 ab tak na tom 57 bude o poznání hůř

jen tak mimochodem s čím to ty křováky netrefuješ ?
já mám 57 (a teď +1ioun 58 mi tam hodně pomáhá) a pravda netrefuju je nějak často jenže každý druhý kritik = devast a krom toho mi zrovna nic moc nedělaj a dost vyregeneruju takže prostě jen běžím a nechávám je za sebou ať si do mě mlátí, mlátit se to časově stejně nevyplatí nikomu a navíc je to hrozně stereotypní takže ikdyž to probíhat nebudeš brzo tě to přestane vybíjet bavit, zvlášť s dexákem který bez zbraně s omráčením/jiným onhitem bude jednoho křováka pižlat 3minuty.
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

PředchozíDalší

Zpět na Buildy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků