Žádosti o sepsání buildů

Zde je prostor pro diskuzi, konzultaci, hození do placu ostatním atd. o buildech pro tento svět.

Re: Žádosti o sepsání buildů

Příspěvekod drax » 04 říj 2013 19:20

nenapsal si to hlavní .. co od toho chceš ... tedy solo ? party ? (DMG bez ac ? )
Uživatelský avatar
drax
Level 31
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 23 led 2009 00:00

Re: Žádosti o sepsání buildů

Příspěvekod Trpaslik » 04 říj 2013 22:41

No, to je pravda. Možná jsem to vypustil schválně. Já si prostě nedokážu představit, že bych dělal postavu jen pro jeden dung. Chápu že je to efektivní, ale mě se takové postavy nelíbí. Nevím Jak to vysvětlit... Rád bych něco co je samostatně hratelné i někde jinde než ve stokách, co bude mít alespoň drobný efekt v partě (ne že na tom bude parta stát, ale budu mít pocit přispění k projití dungu) a s čím bude možné něco projít ve dvojici. A pokud to bude i něco co není obvyklé,tím líp. samozřejmě ale nechci něco totálně nefunkčního.

Nebo ještě takhle:
- nechci kopírovat nějakou jinou postavu. Rád bych něco unikátního. Proto ani nehledám dopodrobná sepsaný build, spíš návrhy a ideje. Mě je prostě blbé udělat si postavu 1:1 jak je tu navržena a tak hledám možnosti dlaších úprav
Uživatelský avatar
Trpaslik
Level 17
 
Příspěvky: 57
Registrován: 17 led 2008 00:00

Re: Žádosti o sepsání buildů

Příspěvekod Trpaslik » 06 lis 2013 10:50

Borci potřeboval bych poradit. Chci si udělat postavu na dual wield (rangera) a přemýšlím o zbrani na kterou to dělat. V podstatě z estetických důvodů jsem výběr omězil na tři zbraně - short sword, hand axe a mace (neřešte teď že jsou výhodnější zbraně) a otázka zní - pro kterou z těchto zbraní padají na Arkhalii nejlepší kusy?
Zatím mi z toho vychází mace, který už jeden dost dobrý mám a tím že padají ve stokách dá se i pohodlně poskládat dobrý slotový.
Hand axe se mi esteticky líbí nejvíc a nejvíc se mi k hodí k postavě, ale u nich jsem zase z těch výše zmíněných tří zbraní viděl jen samé celkem slabé. A žádnou pořádnou taky nemám.
Short sword jeden docela dobrý mám, ale pořád horší než ten palcát a krom něj žádný další.

Jo a ještě jsem zapoměl na light hammer. Ten by se mi taky docela i líbil, ale ten nemám vůbec a žádný pořádný jsem tu ani neviděl? Pletu se?
Uživatelský avatar
Trpaslik
Level 17
 
Příspěvky: 57
Registrován: 17 led 2008 00:00

Re: Žádosti o sepsání buildů

Příspěvekod drax » 06 lis 2013 10:53

handaxe manejlepší nesloty ( sekera rozežrana krví)
tedy alespon v porovnani s wakizashi ( short) je nesrovnatelně lepší nicméně ty devasty z menšiho rozsahu dělají hodně

... nicmeně z poměru síly zbraně samotne je to short >handaxe> maxe

esteticky jsou na tom nejlip asi kyje
Uživatelský avatar
drax
Level 31
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 23 led 2009 00:00

Re: Žádosti o sepsání buildů

Příspěvekod Trpaslik » 06 lis 2013 11:03

Kyje jsou hezký, ale nejsou small takže je nedualwieldnu bez většího postihu. Crit moc neřeším, devast to mít nebude.
Nicméně to co píšeš je přesně co jsem potřeboval vědět. Jestli jsou nesloty pro handaxe tak dobrý, pak je to pro mě asi jasná volba.
Uživatelský avatar
Trpaslik
Level 17
 
Příspěvky: 57
Registrován: 17 led 2008 00:00

Re: Žádosti o sepsání buildů

Příspěvekod Trpaslik » 07 lis 2013 09:51

Má cenu u Rangera rvát skill pointy do animal empathy? Najde to někde uplatnění a když už tak kolik?
Uživatelský avatar
Trpaslik
Level 17
 
Příspěvky: 57
Registrován: 17 led 2008 00:00

Re: Žádosti o sepsání buildů

Příspěvekod drax » 07 lis 2013 10:18

pisukraviny ne kyje ale mace ;)



- ni znezbytneho par npc ochocit jde ale celkovy uzitek tak zazracny neni ..

btw hranda bez devastu ?
Uživatelský avatar
drax
Level 31
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 23 led 2009 00:00

Re: Žádosti o sepsání buildů

Příspěvekod Trpaslik » 07 lis 2013 10:36

Já ho chci jet na dex - 23 ranger / 4 fighter /13 rogue. Cílem je použít těch několik docela dobrých předmětů co mám nasbírané/ponakupované. To je například hraničářská helma 14, kočičí zbroj +7 apod. Pojedu ho na ty dvě sekerky , plus štít když bude třeba vysoké AC. AC to se štítem vytáhne cca 70 + epic dodge. AB s buffy kolem 60 (při dual wieldu) což mi taky nepřijde zlé. Tragická je dmg no. Tam to bude chtít sehnat pořádné ty sekerky/pořádné slotovky/dobré gemy.

Mě to nepřišlo špatné a typického kukri mastera jsem si dělat nechtěl. Taková postava by mi asi nenabídla o nic moc víc než moje kosa.
Uživatelský avatar
Trpaslik
Level 17
 
Příspěvky: 57
Registrován: 17 led 2008 00:00

Re: Žádosti o sepsání buildů

Příspěvekod drax » 07 lis 2013 11:18

i na dex te trapi rozsah .. nemáš devast ale sezenes setnuti s těma sekerama to ale pujde no


u sekerek je ještě postih pokud vezmeš pulčika který kje jinak +1ab/+1saves vicemeně za nic
Uživatelský avatar
drax
Level 31
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 23 led 2009 00:00

Re: Žádosti o sepsání buildů

Příspěvekod Trpaslik » 07 lis 2013 11:24

O tom půlčíkovi vím. A v případě tohoto buildu jsem o něm uvažoval třeba na dýky. Nakonec jsem si ale řekl že něco tak hnusnýho jako půlčík hrát nebudu a raději si to udělám jako trpaslíka. Není to sice tak výhodné, ale prostě je to trpaslík :)
Uživatelský avatar
Trpaslik
Level 17
 
Příspěvky: 57
Registrován: 17 led 2008 00:00

Re: Žádosti o sepsání buildů

Příspěvekod drax » 07 lis 2013 11:38

tak trp je uplna voliovina ;) v uvahu prichazeji jen elf / pulcik zbytek je -1ab -1ac .. pulcik vs elf je pakz trata 1ab/1saves a nemusis nosit 45 lb pavezu na dexakovy misto ni tahas lehoucky velky stit
Uživatelský avatar
drax
Level 31
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 23 led 2009 00:00

Re: Žádosti o sepsání buildů

Příspěvekod Trpaslik » 07 lis 2013 11:59

JJ, je to tak. Prostě budu jediný takovýto Ranger na Arkhalii a bude to stylovka. ;)
Je mi jasné že se to nevyplatí, ale tohle je postava pro radost. To -1AB/AC obětuju
Uživatelský avatar
Trpaslik
Level 17
 
Příspěvky: 57
Registrován: 17 led 2008 00:00

Re: Žádosti o sepsání buildů

Příspěvekod MrKure » 07 lis 2013 12:07

Přesně tak, bude to stát za starou belu, ale bude to stylovka.
Uživatelský avatar
MrKure
Level 15
 
Příspěvky: 38
Registrován: 18 říj 2012 23:00

Re: Žádosti o sepsání buildů

Příspěvekod drax » 07 lis 2013 13:40

tak vzit trpose uz je postihem srovnatelne s moznosti vzit dve kladiva se vzhledem maugerova do ruk ;)
Uživatelský avatar
drax
Level 31
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 23 led 2009 00:00

Re: Žádosti o sepsání buildů

Příspěvekod mulo » 13 led 2016 07:11

jaktoze som tu nenasiel topik z pm stenou 13zlodej/1wiz/26pm? :D aj tak rozpisany build ma nezauima ale co ma zaujima su itemy ktore nosite, chceli by ste nosit, alebo odporucate nosit u tohto alebo tomuto podobnebu buildu....proste hladam nejaku inspiraciu :D
Uživatelský avatar
mulo
Level 26
 
Příspěvky: 436
Registrován: 29 črc 2008 23:00
Bydliště: Loftenwood

PředchozíDalší

Zpět na Buildy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků