Žádosti o sepsání buildů

Zde je prostor pro diskuzi, konzultaci, hození do placu ostatním atd. o buildech pro tento svět.

Příspěvekod ShaDoOoW » 20 lis 2011 02:42

myslím že aby jakékoliv porovnávání mělo smysl draxi, je třeba srovnávat postavy se stejnou zbraní (pokud to de).

2 zbraně může mít každý nejenom hraničář, hraničář má tuto možnost samozřejmě jednodušší o to že nepotřebuje 15 obratnost, ale to si myslím že je zanedbatelné.

Tudíž postava která dá nejvyšší dmg s jednou zbraní (a pozor ještě je třeba rozlišit poměr lehce rezistnutelného dmg (elementy) a nerezistnutelného dmg). Pak už je jedno jestli ta postava používá muklimu nebo 2 kamy.
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Příspěvekod peta_84 » 20 lis 2011 23:06

ShaDoOoW píše:takže nevím co řešíte.


jsme dva kluci na piskovisti, co si pomeruji pindiky, nic vic:)
Uživatelský avatar
peta_84
Level 23
 
Příspěvky: 212
Registrován: 21 bře 2010 00:00

Příspěvekod curmande » 17 pro 2011 08:06

Bylo by možný mi postavit nějaký wmko s libovym abčkem ? představa tak 65-70 dík
Uživatelský avatar
curmande
Level 13
 
Příspěvky: 22
Registrován: 02 říj 2008 23:00

Příspěvekod mulo » 17 pro 2011 14:42

curmande píše:Bylo by možný mi postavit nějaký wmko s libovym abčkem ? představa tak 65-70 dík


wm je ti nachuja v dnesnej dobe sa znim dostanes tak akuratna dalhu pokial ro nebude cez clera alebo nieco vyuzitelne pri nedostatku ludi
Uživatelský avatar
mulo
Level 26
 
Příspěvky: 436
Registrován: 29 črc 2008 23:00
Bydliště: Loftenwood

Příspěvekod mulo » 17 pro 2011 14:43

za rozumne mnozstvo medi spravim buildy na mieru staci sa ozvat v hre ale SZ :D
Uživatelský avatar
mulo
Level 26
 
Příspěvky: 436
Registrován: 29 črc 2008 23:00
Bydliště: Loftenwood

Příspěvekod ShaDoOoW » 17 pro 2011 19:44

mulo píše:
curmande píše:Bylo by možný mi postavit nějaký wmko s libovym abčkem ? představa tak 65-70 dík


wm je ti nachuja v dnesnej dobe sa znim dostanes tak akuratna dalhu pokial ro nebude cez clera alebo nieco vyuzitelne pri nedostatku ludi

tak ono je to taky dost o equipu... s dorbym equipem neni ani to WMko marne

osobne bych doporucoval WM gnoma na scimitar, v podstate na tom neni nic tezkeho lvly bych dal 11fajtr28wm1bard, zbran je jasna, vse do sily...
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Příspěvekod Bas » 02 čer 2012 22:04

Já bych poprosil o build na kukri mastera :) Za rozumnou měď třeba
Uživatelský avatar
Bas
Level 7
 
Příspěvky: 7
Registrován: 01 čer 2012 23:00

Příspěvekod ShaDoOoW » 03 čer 2012 07:48

Bas píše:Já bych poprosil o build na kukri mastera :) Za rozumnou měď třeba
tož tady ho máš, ve hře mi pak můžeš za odměnu něco dát
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Příspěvekod Bas » 03 čer 2012 09:33

ShaDoOoW píše:
Bas píše:Já bych poprosil o build na kukri mastera :) Za rozumnou měď třeba
tož tady ho máš, ve hře mi pak můžeš za odměnu něco dát
Díky díky :)
Uživatelský avatar
Bas
Level 7
 
Příspěvky: 7
Registrován: 01 čer 2012 23:00

Příspěvekod Bas » 04 črc 2012 20:39

Prosím o sepsání buildu pro wiznu např. Wiz/thief/pm...........platím 10 mědi, díky
Uživatelský avatar
Bas
Level 7
 
Příspěvky: 7
Registrován: 01 čer 2012 23:00

Příspěvekod ShaDoOoW » 05 črc 2012 16:41

Bas píše:Prosím o sepsání buildu pro wiznu např. Wiz/thief/pm...........platím 10 mědi, díky

no sepsaný to nemám, ale tak nej kombinace classů je asi tato:
29wiz
10pm
1zloděj

14wiz/6pm pre-epic

a pak jsou dvě možnosti: jet to na odolnost a redukce a lékárny nebo to jet na inteligenci/obratnost přičemž u této varianty to chce mít autostill 3 aby šlo kouzlit v pavéze

záleží jestli to chceš mít spíš jako tank nebo spíš jako prskavku, ale v dnešní době kdy je bigbiho pracka z 5 v defaultní podobě ustojí i ta varianta na int celkem hodně. AC to má slušný a bossovi stačí hodit pracku.

Jinak obecně, většina příšer tu má SR 32 což znamená že ti s caster lvl 29 stačí obyčejné "průrazné kouzlo" na 100% šanci proražení SR. Netřeba brát silnější ani epickou. Focusy na spelly taky nemá moc smysl brát, npc tu mají vysoké savy hlavně na fort (navíc jsou tu na focusy hole, róby a jiné itemy co to dávají grátis). Útočná epické kouzla jsou dost marné, ikdyž pekelná koule má teď celkem super schopnost že když ji sešleš na sebe tak to sesilatele neovlivní, což je super věc protože to dává sražení.
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Příspěvekod Istyar » 12 srp 2012 07:43

Zdar,
kdopak sepíše build na Barda, ve složení (Bard,Paladin,Rdd) nebo(bard,Warior,RDD) se zaměřením na morii (nějaké dobre ab neuskodi)
Platím v mědi a dobře
Problémy jsou nevyhnutelnou součástí žitova. Očekávej je a až přijdou, drž hlavu zpříma, podívej se jim přímo do očí a řekni: "Jsem větší než vy, neporazíte mě."

*Maršál stínové legie v duchodu*
Uživatelský avatar
Istyar
Level 11
 
Příspěvky: 15
Registrován: 14 led 2008 00:00
Bydliště: Pevnost Stínové legie

Příspěvekod RpNecro » 05 lis 2012 20:05

Pani nemal by niekto tak dobre srdce a neskúsil by mi pomôcť vymyslieť neaky šikovný build na dve trpasličie sekery ? Ideál aby to niečo dalo aj solo a hodilo sa to aj do party... :)
Uživatelský avatar
RpNecro
Level 17
 
Příspěvky: 61
Registrován: 20 úno 2008 00:00
Bydliště: Zatim bezdomovec :)

Příspěvekod drax » 05 lis 2012 21:27

oecne 2x jina zbran nez lehká nní moc dobrý nápad .. bohuzel trpaslicka 2x = -4 ab mala sekerka 2x -2 ab pritom rozdil neni az tak valný ale abz trata hje slusná
Uživatelský avatar
drax
Level 31
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 23 led 2009 00:00

Příspěvekod ShaDoOoW » 05 lis 2012 21:31

RpNecro píše:Pani nemal by niekto tak dobre srdce a neskúsil by mi pomôcť vymyslieť neaky šikovný build na dve trpasličie sekery ? Ideál aby to niečo dalo aj solo a hodilo sa to aj do party... :)
taková volba zbraní je sakra nevýhodná, ekery mají v druhé ruce pěkný postih a musíš být "silák" což znamená že přijdeš o štít což znamená že sólo nedáš pomalu ani stoky

na jednu sekeru je to pohoda, v podstatě můžeš vzít jakýkoliv build barda a prostě jen ho udělat na sekeru, docela erpé by byl bard 20 trpasličí obránce 10 rdd 10

pokud opravdu trváš na dvou sekerách tak jediné co mě napadá je: bojovník8/WM22/trpasličí obránce 10

to by teoreticky díky tomu že je to obránce a má 6/fyzické mohlo sólnout třeba mrazivku


takže řekni jak to vidíš, jestli ti ten wm/dd vyhovuje mrknu na to detailně a skusím to poskládat
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

PředchozíDalší

Zpět na Buildy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků