Byl jste zaveden :)

Pokud máte nějakou otázku, kterou chcete položit někomu z DM, vložte jí sem.

Příspěvekod Krahujec » 11 říj 2009 15:19

praetor píše:Rovnaká vec sa stala aj ferdisovi. Nejak sa nám to tu začína rozmáhať :/

no zmizelo jenom to co mělo nějákou cenu nebo bylo aspoň nějak dobrý.
Taky měď fuč.
Kessa Fonthezy - Klerička s Božím posláním...
Uživatelský avatar
Krahujec
Level 18
 
Příspěvky: 67
Registrován: 23 úno 2009 00:00

Příspěvekod Feiwill » 12 říj 2009 07:56

Sory, mazu svuj predchozi prispevek, nekdo fakt hacknul obe ty acc. Ferdise i Tukkana15. Ale vsechny logy jsou strasne podivny a zavadejici. Resim to.
Feiwill
Level 29
 
Příspěvky: 946
Registrován: 30 pro 2007 00:00
Bydliště: Morava

Příspěvekod Feiwill » 12 říj 2009 08:15

OK, zabanoval jsem jednu IP navic a budte hodne nasrani na acc "ikstrim". To vzniklo den predtim, nez vam hacklo vase acc a logovalo se vsehovsudy tak tyden; naposledy 26.9. Je otazka, kdo je ikstrim. Ne ze bych nemel svuj osobni tip, kterymu hafo verim :) , ale to ponechme bokem. Kazdopadne se logovalo jen z jedne IP adresy, tak snad to vyresime. Prozatim.

Nicmene problem je treba resit u korene. Panove, nemeli vy jste nahodou nejaka hodne hloupa hesla na svych acc (na webu, kde se meni CD klic)? Pac jestli jo, nezbyva nez konstatovat, ze si za to muzete tak trochu sami. Ale vraceni itemu a rozhodovani, kdo za to muze, necham na DM. Kazdopadne vyzyvam vsechny hrace, aby si na web (tam, kde se nastavuje CD klic) nedavali snadno uhodnutelna hesla. Stavajici heslo si tam muzete samozrejme zmenit.

Ikstrim mel jediny char a poslu ho DM na prozkoumani, jestli tam vase itemy treba nema. Pokud ne, nic to neznamena; pokud jo, aspon se nam to cele jeste potvrdi a vraci itemu bude tim snazsi.
Feiwill
Level 29
 
Příspěvky: 946
Registrován: 30 pro 2007 00:00
Bydliště: Morava

Pěkná kama

Příspěvekod herbertwest » 12 říj 2009 13:05

Ten acc"ikstrim" se mi před jistou dobou ( v září ) chlubil pěknou kamou +7/3, s ostrostí a 3 osmičkovými gemy...když jsem se ho ptal odkud ji má, tak mi říkal, že mu jí půjčil nějaký jeho kamarád a jeho jméno nechtěl za nic na světě říct :twisted: . Dále mi nabízel, že mi prý dá nějaké mědáky, které také dostal - ještě, že jsem je nebral...nemusí to nic znamenat, nechci nikoho očerňovat, protože na to nemám důkazy, ale trochu by to potvrzovalo to, co uvedl výše Feii...
Uživatelský avatar
herbertwest
Level 20
 
Příspěvky: 107
Registrován: 13 dub 2009 23:00

Příspěvekod Evergreen » 12 říj 2009 15:48

a vypadek je spojenej s tou ztratou/napravou?
asi ne co :D
Uživatelský avatar
Evergreen
Level 10
 
Příspěvky: 11
Registrován: 12 kvě 2009 23:00

Příspěvekod Krahujec » 15 říj 2009 13:12

Je fakt že to heslu na ten acc na webu bylo trochu blbí ale ten dotyčnej musel zkoušet hacknout asi každej acc co viděl , protože acc Tukkan15 je založenej celkem nedavno a moc se za něj do hry kámoš nelogoval.
Kessa Fonthezy - Klerička s Božím posláním...
Uživatelský avatar
Krahujec
Level 18
 
Příspěvky: 67
Registrován: 23 úno 2009 00:00

Příspěvekod Krahujec » 20 říj 2009 16:15

Jak tak na to koukam , je tu vůbec eště nějákej funkční DM´s team kterej by na záležitost moch kouknout ? A kterej by tu fungoval i ohledně jinej vecí... protože to vypadá jako by se na Ark zastavil čas a připadá mi že je i na vypnutí...
Kessa Fonthezy - Klerička s Božím posláním...
Uživatelský avatar
Krahujec
Level 18
 
Příspěvky: 67
Registrován: 23 úno 2009 00:00

Příspěvekod QuinFX » 20 říj 2009 21:24

Feiwill píše:OK, zabanoval jsem jednu IP navic a budte hodne nasrani na acc "ikstrim". To vzniklo den predtim, nez vam hacklo vase acc a logovalo se vsehovsudy tak tyden; naposledy 26.9. Je otazka, kdo je ikstrim. Ne ze bych nemel svuj osobni tip, kterymu hafo verim :) , ale to ponechme bokem. Kazdopadne se logovalo jen z jedne IP adresy, tak snad to vyresime. Prozatim.

Nicmene problem je treba resit u korene. Panove, nemeli vy jste nahodou nejaka hodne hloupa hesla na svych acc (na webu, kde se meni CD klic)? Pac jestli jo, nezbyva nez konstatovat, ze si za to muzete tak trochu sami. Ale vraceni itemu a rozhodovani, kdo za to muze, necham na DM. Kazdopadne vyzyvam vsechny hrace, aby si na web (tam, kde se nastavuje CD klic) nedavali snadno uhodnutelna hesla. Stavajici heslo si tam muzete samozrejme zmenit.

Ikstrim mel jediny char a poslu ho DM na prozkoumani, jestli tam vase itemy treba nema. Pokud ne, nic to neznamena; pokud jo, aspon se nam to cele jeste potvrdi a vraci itemu bude tim snazsi.


Zdravím, na začátku bych se chtěl omluvit za způsobené problémy.

ikstrim ( a mnoho dalších acc - má jich asi 8) je můj bratr.
Je to hráč který chce všechno rychle a neváhá použít jakýchkoli podvodů k dosažení jeho cílů.

Já jsem s tím měl problém už na Kandelabrii, když jsem tam začal cca před 3 lety hrát, tak jsme tam začali oba. Můj bratr zneužíval všechny možné bugy a hrozil nám BAN na IP. Díky ochotě tehdejších DM a několika lidí které jsem znal osobně jsem přesvědčil DM že opravdu z naší IP adresy hrajeme 2. Jeden z DM pak napsal email našim rodičům a konečně se to začalo hýbat. Nakonec výsledkem bylo že jsem se s bratrem dohodl na tom že nikdy nebude hrát na stejném modulu jako já.

Od té doby jsem já hrál na K1 - později na K2, a on běhal mezi ostatními moduly na české scéně. Vždycky nějakou dobu bugoval, a pak dostal ban a šel zase jinam.

Bany pro něj nemají smysl - cca jednou za 14 dní se nám mění IP adresa.

Problémy jsem vám způsobil já, protože jsem před asi třemi měsíci přestal hrát na K2 a začal se věnovat tvorbě vlastního modulu. Po návrhu jsem se rozhodl projít ostatní moduly na české scéně a získat potřebnou inspiraci pro tvorbu. V té době cca před měsícem jsem přišel zde a nějakou dobu jsem se zde poflakoval se svýma postava a procházel jsem svět. Bratr mě u toho viděl tak se mi nabídl že mi pomůže. Hold přijal jsem to a cca 2 dny mi pomáhal objevovat váš svět. Pak jsem já opustil váš svět a začal zpracovávat nasbírané nápady a on zde zůstal. Nejspíš se nudil takže začal opět podvádět.

Tímto bych se vám všem chtěl omluvit za problémy které jsem vám tímto způsobil.

QuinFX
Uživatelský avatar
QuinFX
Level 2
 
Příspěvky: 2
Registrován: 19 říj 2009 23:00

Příspěvekod Feiwill » 21 říj 2009 12:18

Moc to na situaci nemeni, ale diky kazdopadne za zpravu. Nejvic by nas ovsem zajimalo, jestli tvuj bracha hacknul ty acc tady skrz uhadnute heslo k CD klici, nebo nejak jinak (v tom pripade jak). Samozrejme nevime, jestli ty sam nejses onen ikstrim :) , ale ta odpoved by nam rozhodne trochu klidu na dusi pridala.
Feiwill
Level 29
 
Příspěvky: 946
Registrován: 30 pro 2007 00:00
Bydliště: Morava

Příspěvekod Mefistofel » 21 říj 2009 14:55

hehe kam ten dnesni svet speje :D
Mefistofel je syn Dabla a byl stvoren proto aby zabijel a slouzil radu Temnich Templaru
Slavu a cest vzdejme nasemu panu!!!
Uživatelský avatar
Mefistofel
Level 26
 
Příspěvky: 452
Registrován: 06 bře 2008 00:00
Bydliště: Tanglebrook

Příspěvekod QuinFX » 21 říj 2009 19:44

Feiwill píše:Moc to na situaci nemeni, ale diky kazdopadne za zpravu. Nejvic by nas ovsem zajimalo, jestli tvuj bracha hacknul ty acc tady skrz uhadnute heslo k CD klici, nebo nejak jinak (v tom pripade jak). Samozrejme nevime, jestli ty sam nejses onen ikstrim :) , ale ta odpoved by nam rozhodne trochu klidu na dusi pridala.

Skrz uhadnuté heslo. Trošku jsem na něj přitlačil a říkal že lidi si zde davaj hodně jednoduché hesla.

Jn je fakt že jistotu nemáš že já nejsem ikstrim, nicméně pokud zde hraje někdo kdo hrál cca před rokem na Kandelabrii tak by ti mohl potvrdit jaké jsem tam měl problémy potvrdit kdo jsem.....
Uživatelský avatar
QuinFX
Level 2
 
Příspěvky: 2
Registrován: 19 říj 2009 23:00

Příspěvekod Feiwill » 21 říj 2009 21:37

OK, diky za tvuj cas.
Feiwill
Level 29
 
Příspěvky: 946
Registrován: 30 pro 2007 00:00
Bydliště: Morava

Příspěvekod ozi88 » 27 říj 2009 13:14

zabanovat, roztrhat, polamat...

me vlezt nekdo na ucet, tak jezdim autem po republice a toho mrzaka vypatram a jeste vetsiho mrzaka z nej udelam.

takze tak
ozi88
Level 23
 
Příspěvky: 236
Registrován: 27 lis 2008 00:00
Bydliště: Orgimmar

Byl jsi vyhozen

Příspěvekod herbertwest » 24 lis 2009 09:28

Od rána už to zase po přihlášení vyhazuje...může to být díky tomu Zeusovu problému se sítí ?
Uživatelský avatar
herbertwest
Level 20
 
Příspěvky: 107
Registrován: 13 dub 2009 23:00

Příspěvekod Evergreen » 24 lis 2009 10:56

nj, me taky nepusti...
Uživatelský avatar
Evergreen
Level 10
 
Příspěvky: 11
Registrován: 12 kvě 2009 23:00

PředchozíDalší

Zpět na Otázky na DM

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 37 návštevníků