zadost o sundani kridel.

Pokud máte nějakou otázku, kterou chcete položit někomu z DM, vložte jí sem.

zadost o sundani kridel.

Příspěvekod Hator » 27 srp 2014 00:10

Fei rikal ze musim mit souhlas 3 dm. Zadam vas Dm o souhlas k sundani kridel u mojeho rdd Titaniás Wurm. Je fajn ze se daji schovat za plast. Ale nelibi se mi zadnej plast a nehodise k mojim craftum brneni :-( vim ze je do jen dekorace a moc hracu na craft nedba. Rad si craftim brneni a zbrane ale fakt se mi ty kridla nelibi a plast se hodi mozna tak k robe. Takze vas prosim zadam o svoleni a vyjadreni. Dekuji faxes..
Hator
Level 25
 
Příspěvky: 339
Registrován: 02 dub 2014 16:40

Re: zadost o sundani kridel.

Příspěvekod Daar » 27 srp 2014 08:17

Kdepak, něco za něco. Chceš být rdd a mít staty navíc, tak máš křídla :D Udělej si rohatou helmu a bude to stylový :wink:
Daar
Level 18
 
Příspěvky: 74
Registrován: 09 pro 2013 22:04

Re: zadost o sundani kridel.

Příspěvekod Hator » 27 srp 2014 08:41

Promin ale craft je neco co nikdo nedela protoze je nebavi sperkovat postavu hodinu ;-) No a ze si clovek zmeni helmu neni fakt craft.. Nejde mi jen o farmareni ale taky aby ta postava vypadala krute a ne smesne co tu ark beha.
Hator
Level 25
 
Příspěvky: 339
Registrován: 02 dub 2014 16:40

Re: zadost o sundani kridel.

Příspěvekod Daar » 27 srp 2014 10:47

Já jsem nepsal, že si máš vyměnit, ale udělat helmu. Nebo si ji nech vyměnit/upravit.
Nikomu se do toho nechce vrážet body, což je celkem pochopitelný. Ale třeba by nebylo od věci udělat pár NPC, který by ti umožnili upravit zevnějšek. Jako třeba ten krejčí v loftu.
Daar
Level 18
 
Příspěvky: 74
Registrován: 09 pro 2013 22:04

Re: zadost o sundani kridel.

Příspěvekod ShaDoOoW » 27 srp 2014 13:03

Daar píše:Já jsem nepsal, že si máš vyměnit, ale udělat helmu. Nebo si ji nech vyměnit/upravit.
Nikomu se do toho nechce vrážet body, což je celkem pochopitelný. Ale třeba by nebylo od věci udělat pár NPC, který by ti umožnili upravit zevnějšek. Jako třeba ten krejčí v loftu.

vždyť kdejaký bard má 100% šanci na craft, kdejaký čaroděj na max int taky no a ikdyž nemáš stačí když ti nějaký jiný hráč zazpívá písničku bardem 20+ a je to opět 100% šance na změnu vzhledu
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Re: zadost o sundani kridel.

Příspěvekod Yorton » 29 srp 2014 20:15

Fei, sundej mu křídla..v tom žádný problém není, je to jen vzhled.
Rajesh- zpěvák
Grog-řezník
Ojo Bouryoku-neznámý tvor
Uživatelský avatar
Yorton
Level 27
 
Příspěvky: 538
Registrován: 07 led 2009 00:00
Bydliště: Neznámé

Re: zadost o sundani kridel.

Příspěvekod ShaDoOoW » 29 srp 2014 22:04

Yorton píše:Fei, sundej mu křídla..v tom žádný problém není, je to jen vzhled.

hmm teď mě tak napadlo že tu problém je - na úpravu křídel je item který se má vylootit - volňásek

sice je fakt že ten volňásek neumožňuje změnit křídla RDD (z důvodu že křídla červeného draka prozrazují že postava je RDD a má postih na mráz což je v PvP užitečná informace) nicméně tahle podmínka tam být nemusí pokud se tento důvod už nezná důležitý.

měnit mu to zadarmo de trochu proti principu serveru - imo by si faxes první měl sehnat volňásek na křídla než se tato úprava provede (a do té doby to třeba už bude upravené že to volňásek bude umět rovnou)
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Re: zadost o sundani kridel.

Příspěvekod Yorton » 30 srp 2014 11:15

ShaDoOoW píše:
Yorton píše:Fei, sundej mu křídla..v tom žádný problém není, je to jen vzhled.

hmm teď mě tak napadlo že tu problém je - na úpravu křídel je item který se má vylootit - volňásek

sice je fakt že ten volňásek neumožňuje změnit křídla RDD (z důvodu že křídla červeného draka prozrazují že postava je RDD a má postih na mráz což je v PvP užitečná informace) nicméně tahle podmínka tam být nemusí pokud se tento důvod už nezná důležitý.

měnit mu to zadarmo de trochu proti principu serveru - imo by si faxes první měl sehnat volňásek na křídla než se tato úprava provede (a do té doby to třeba už bude upravené že to volňásek bude umět rovnou)



mas pravdu, na volnasek sem zapomnel. souhlasím s tím. :wink:
Rajesh- zpěvák
Grog-řezník
Ojo Bouryoku-neznámý tvor
Uživatelský avatar
Yorton
Level 27
 
Příspěvky: 538
Registrován: 07 led 2009 00:00
Bydliště: Neznámé

Re: zadost o sundani kridel.

Příspěvekod Hator » 30 srp 2014 11:26

Nekde mam programek od Armika kterej mi prida kridla na Ark pri tvorbe postavy.. To je to same jak si nekdo dava jine fotografie postav co nejsou v zakladnim nwn. Jenze jak dam kridla demona tak mi to rdd zmeni za draci.. Kridla se mi nelibi a nelibi se mi plast.. Proto mam u vsech postav schovanej plast. Jinak co jsem slysel ze jde udelat plast co nejde videt a schova taky kridla.. Je to jen dekorace.. .. Pri PvP bych si asi oblekl normalni plast :D
Hator
Level 25
 
Příspěvky: 339
Registrován: 02 dub 2014 16:40

Re: zadost o sundani kridel.

Příspěvekod ShaDoOoW » 30 srp 2014 11:38

Hator píše:Nekde mam programek od Armika kterej mi prida kridla na Ark pri tvorbe postavy.. To je to same jak si nekdo dava jine fotografie postav co nejsou v zakladnim nwn. Jenze jak dam kridla demona tak mi to rdd zmeni za draci.. Kridla se mi nelibi a nelibi se mi plast.. Proto mam u vsech postav schovanej plast. Jinak co jsem slysel ze jde udelat plast co nejde videt a schova taky kridla.. Je to jen dekorace.. .. Pri PvP bych si asi oblekl normalni plast :D

no to v zadnem pripade neni to same

Ten progamek je exploit ktery na jinych serverech banovali, ale ten programek fungoval stejne jen na 1.67. Tobe to fakt funguje i na 1.69? To by mě teda docela zajímalo...

Byl tu podobný případ se změnou vzhledu (Ariadna) myslím že se jí to nakonec povolilo, ale že by to bylo "legit" tak to teda určitě ne.
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Re: zadost o sundani kridel.

Příspěvekod Hator » 30 srp 2014 12:40

Chci jen odebrat kridla.. a nebo upravit plast nic vic.. Jde o craft
Hator
Level 25
 
Příspěvky: 339
Registrován: 02 dub 2014 16:40

Re: zadost o sundani kridel.

Příspěvekod Hator » 12 zář 2014 06:30

Tu se trepete o smazani kridel a jde jen o craft.. ale ze ostatni maji zbrane 7/4 nebo zbrane +9 a pridanej slot za nejake hloupe Q. A nebo slozeni par veci.. hlavne ze tahle moznost neni pro nove hrace...
Hator
Level 25
 
Příspěvky: 339
Registrován: 02 dub 2014 16:40

Re: zadost o sundani kridel.

Příspěvekod drax » 12 zář 2014 09:41

+9 se slotem ?:D kdo
Uživatelský avatar
drax
Level 31
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 23 led 2009 00:00

Re: zadost o sundani kridel.

Příspěvekod Hator » 12 zář 2014 09:55

Yorton ;-) scimitar " nevim jmeno toho scimu" .. ten co ma magiu a nega.. Jinak jsem videl u hrace 7/4 zbran.. To je mi jedno.. ja chci jen sundat kridla..
Hator
Level 25
 
Příspěvky: 339
Registrován: 02 dub 2014 16:40

Re: zadost o sundani kridel.

Příspěvekod Yorton » 12 zář 2014 10:31

Ja nemam +9. Bohužel ted na ark není čas.
Rajesh- zpěvák
Grog-řezník
Ojo Bouryoku-neznámý tvor
Uživatelský avatar
Yorton
Level 27
 
Příspěvky: 538
Registrován: 07 led 2009 00:00
Bydliště: Neznámé

Další

Zpět na Otázky na DM

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Bing [Bot], Torrent23, weslo a 61 návštevníků