Trpaslici paveza.

Pokud máte nějakou otázku, kterou chcete položit někomu z DM, vložte jí sem.

Re: Trpaslici paveza.

Příspěvekod Hator » 08 pro 2014 11:18

Dar to neni jak jsi zvyklej na stinak +1 do statu ze to pada vsude a stoji to prd. Je to vec ktera se hleda spatne a kupuje od hracu za hodne medi jeji cast.. A stoji to hromadu medi a nehorazne ex. A to ze jsem nechtel ubrat ex barda jak jsem to nabijel u jine postavy a potom zjistis ze barda musis srazit bo nesplnuje pozadavek. Celkem maras. A tu se nejedna o ring za 4 st..
Hator
Level 25
 
Příspěvky: 339
Registrován: 02 dub 2014 16:40

Re: Trpaslici paveza.

Příspěvekod Daar » 08 pro 2014 14:12

Děkuji za vysvětlení, nicméně pár červených skládaček vlastním a užívám :-)
Fascinuje mne, že jsi do něčeho investoval nemálo mědi a expů a nenapadlo tě se nejprve zeptat co to vlastně umí. Ale proti gustu .... :wink: :lol:
Daar
Level 18
 
Příspěvky: 74
Registrován: 09 pro 2013 22:04

Re: Trpaslici paveza.

Příspěvekod Yorton » 08 pro 2014 15:12

Daar píše:Děkuji za vysvětlení, nicméně pár červených skládaček vlastním a užívám :-)
Fascinuje mne, že jsi do něčeho investoval nemálo mědi a expů a nenapadlo tě se nejprve zeptat co to vlastně umí. Ale proti gustu .... :wink: :lol:



Stit neni spatny, jen je dobre zrusit omezeni, ktere si fakt shadow udelal jen pro sebe :roll:
Rajesh- zpěvák
Grog-řezník
Ojo Bouryoku-neznámý tvor
Uživatelský avatar
Yorton
Level 27
 
Příspěvky: 538
Registrován: 07 led 2009 00:00
Bydliště: Neznámé

Re: Trpaslici paveza.

Příspěvekod Hator » 08 pro 2014 15:47

A nebo pridat nejakou malickost aby za to omezi stal ;-) Me osobne to stalo na 2 postavach nejakej ten melounek ex.
Hator
Level 25
 
Příspěvky: 339
Registrován: 02 dub 2014 16:40

Re: Trpaslici paveza.

Příspěvekod Ziro » 08 pro 2014 15:55

zruste aspon to UMD a vsichni budou spokojeni :))
Uživatelský avatar
Ziro
Level 19
 
Příspěvky: 81
Registrován: 01 říj 2012 23:00

Re: Trpaslici paveza.

Příspěvekod ShaDoOoW » 09 pro 2014 12:27

Takže já se k tomu vyjádřím.

Podmínka na omezení tam byla už předtím - může nosit pouze žena - což je ale z CEPU a nikdy to nefungovalo.
Ano byl jsem to já kdo ten item upravil do nynější podoby.
Ano je to blbě nastavený že je to skládačka a má to omezení. Přesto, to omezení de obejít UMD a že tak vysokou UMD nemá každý build není podle mě relevantní argument.
Ne neupravil jsem si to sám pro sebe. Sám ji nemám ani jednu část a ani jsem po ní netoužil. Upravil jsem to protože ta původní verze byla OP a já zrovna potřeboval skládačku do svého dungu, který ačkoliv hateři budou tvrdit že jsem si ho udělal sám pro sebe, jsem udělal pro všechny hráče. Ono chodit své vlastní dungy není zábava když přesně vím co kde je. A ani na tu HC morii nemám postavu, DD/RDD to sice zvládne ale díky tomu přehazování věcí a kolik je tam pastí je to takový opruz že jsem tam stejně nelez, jedině ve dvou. Norm morii dá prakticky úplně každá postava zas 15minut, ta HC už se nedá a trvá to 40-50minut s velkou šancí že na konci chcípnete.

BTW ona se dá srazit cena toho štítu a tím snížit tu potřebnou UMD, mohla by to být možnost jak tento problém vyřešit.
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Re: Trpaslici paveza.

Příspěvekod Hator » 09 pro 2014 14:45

No mozna bych to u toho prodejce napsal ze je treba umd 30 . A nebylo by na skodu neco pridat aby to bylo dobre jako Vdova. Aby to omezeni za to stalo a cenu bych nechal tak jak je ... No jinak jestli tento navrh neprojde tak tuhle celou debatu smazte.
Hator
Level 25
 
Příspěvky: 339
Registrován: 02 dub 2014 16:40

Re: Trpaslici paveza.

Příspěvekod cherubin » 10 pro 2014 09:53

No, nevim, jestli je tady nejake nepsane pravidlo, ze skladacka se automaticky rovna item bez omezeni. Ja bych na necem takovem netrval. I item bez omezeni ti muze byt k nicemu v pomeru cena/vykon a nic s tim nenadelas. Typicky oranzovy prsten Jareen - kolik stoji a kdo ho vyuzije? Radsi bych byl pro to, aby si hrac mel moznost predem zjistit, co dana vec umi + pripadna omezeni. Trebas formou q u nejakeho NPC - kde ziska potrebne info. Aby to nebylo takovy nudny, tak ne cely seznam, ale vzdy po splneni q si muze vybrat info k 1 itemu a NPC mu to vypise.

Faxi, kdyby ta paveza byla uplne k nicemu, tak tady bojujes o vraceni medi a expu. Ale ty si ji chces nechat a tak radsi volas po vylepseni itemu, ktery jiz mas. Ja bych tomu nastaveni duveroval s tim, ze Shadoow hlida vyvazenost veci a nezlevnoval pozadavky ani nic nevylepsoval.

ps: jeste mi napada, nevim jestli je cely seznam vsech skladacek verejne dostupny, pokud to nema byt info zadarmo, tak at je podminka, ze cast one skladacky musi mit postava v invu, aby se ji pri splneni q zobrazila moznost dotazu na dany item.
cherubin
Level 15
 
Příspěvky: 36
Registrován: 12 lis 2013 17:02

Re: Trpaslici paveza.

Příspěvekod Hator » 10 pro 2014 12:21

Ja uz bych to neresil.. stalo me to jen hromadu ex.. Ale bylo by fajn udelat seznam veci a co presne delaj. Trebe stinovej svitek all skladacek.. Cena 40 medi. Aby kazdej hrac vedel co je na ark a co to dela a co stoji.
Hator
Level 25
 
Příspěvky: 339
Registrován: 02 dub 2014 16:40

Re: Trpaslici paveza.

Příspěvekod Ziro » 10 pro 2014 15:00

je fakt ze je na arkhalii strasna hromada skladacich věcí a je to vzrusujici ale treba za me ja mam strach neco skladat co nevim co to dela a myslim ze nebudu jediny :)
Uživatelský avatar
Ziro
Level 19
 
Příspěvky: 81
Registrován: 01 říj 2012 23:00

Re: Trpaslici paveza.

Příspěvekod Hator » 10 pro 2014 15:18

Jojo mam toho hafo a bojim se ze slozim nejakou sracku pro maga.. bouzel chci slozit jen veci co se hodi jedne postave..
Hator
Level 25
 
Příspěvky: 339
Registrován: 02 dub 2014 16:40

Re: Trpaslici paveza.

Příspěvekod cherubin » 11 pro 2014 17:20

Seznam se mi nelibi, cista komerce bez spetky tajemstvi. Ja kuprikladu nevim co vse jde poskladat nebo kde to pada. Ale bylo by fajn, aby si clovek mohl zjistit, co dela konkretni vec, kdyz uz k ni prijde/o ni vi. Stejne si hraci info vymenujou, takze kdyz neco nekde padne a neziskas to pri deleni lootu, muzes se zeptat toho, kdo to vyhral, nebo delat q spolu atd.
cherubin
Level 15
 
Příspěvky: 36
Registrován: 12 lis 2013 17:02

Re: Trpaslici paveza.

Příspěvekod drax » 11 pro 2014 18:27

otázka je kdo by ten q dělal když je vetšina veci ěkým poskládaná nebo všeobecně známá stačí se zajimat ;)
Uživatelský avatar
drax
Level 31
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 23 led 2009 00:00

Re: Trpaslici paveza.

Příspěvekod Hator » 12 pro 2014 07:01

Seznam by byl fajn.. a kdo si ho nechce kupovat ma bouzel.. dal bych ho za 100 medi.. a pak budu prodavat info za par medi;-) protoze kupit pavezu za 7 zlataku a nemoct ji pouzit.. To je to same slozit full plat pro maga..
Hator
Level 25
 
Příspěvky: 339
Registrován: 02 dub 2014 16:40

Re: Trpaslici paveza.

Příspěvekod Daar » 12 pro 2014 09:09

Líbí se mi ta myšlenka s q , kupování seznamu je takový ... divný (bezduchý). A kdo není líný se zeptat, zjistí si info pochopitelně i jinou cestou :-)
Daar
Level 18
 
Příspěvky: 74
Registrován: 09 pro 2013 22:04

PředchozíDalší

Zpět na Otázky na DM

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Torrent23, weslo a 23 návštevníků

cron