Něco je špatně...

Pokud máte nějakou otázku, kterou chcete položit někomu z DM, vložte jí sem.

Re: Něco je špatně...

Příspěvekod drax » 13 pro 2015 23:52

maska žadne soustředeni nemá špatně čteš ;)

- puvodne byly iouny jen na staty a nefunkční AC
ab regen atd sou shadoowuv vynález který udelal z iounu na staty pouhé težítko navíc se jim z neznameho důvodu navýšil lvl použití takže už nejsou na nic ani při expení ( +2 stat ioun lvl 20)
Uživatelský avatar
drax
Level 31
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 23 led 2009 00:00

Re: Něco je špatně...

Příspěvekod Hator » 14 pro 2015 07:34

Jojo +1 = 10 lv, +2 = 20 lv..
Ten na Ac stara verze nema napsane ze nesmis mit Rdd, Pm, mnich..
Aji ten na dc kouzel neni spatnej..
Hator
Level 25
 
Příspěvky: 339
Registrován: 02 dub 2014 16:40

Re: Něco je špatně...

Příspěvekod drax » 14 pro 2015 14:22

njn dřív existovaly úpouze +2 stat a to od 10 ;)

stara verze zas davala deflect ac tzn byla k ničemu :D
pak je ještě na skilly tn je jakž takž ok oproti statům
a černej redukce 3/+20 je uplně mimo :D

dc kouzel inu zazračnej není spíš nema konkurenci
Uživatelský avatar
drax
Level 31
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 23 led 2009 00:00

Re: Něco je špatně...

Příspěvekod Hator » 14 pro 2015 14:44

2-3 regen je top ;-) a dc kouzel jsem poznal jen u kostek u balroga jak hazou na prst smrti.
Hator
Level 25
 
Příspěvky: 339
Registrován: 02 dub 2014 16:40

Re: Něco je špatně...

Příspěvekod mulo » 15 pro 2015 16:35

Ked mi pise You have been boosted s cim je problem? niekedy mi to robilo ked mali ludia rovnaky cd-key alebo ked mi to blokoval firewall ale stym by problem nemal byt
Uživatelský avatar
mulo
Level 26
 
Příspěvky: 436
Registrován: 29 črc 2008 23:00
Bydliště: Loftenwood

Re: Něco je špatně...

Příspěvekod Hator » 15 pro 2015 17:20

:) Hej to mame stejne problem... Nemuzu se napojit.. Zaveden
Kdo si ma mapatovat heslo k uctu ... Je to 8 Roku + co jsme to zakladal... Mam jen Cd key schovanej
Hator
Level 25
 
Příspěvky: 339
Registrován: 02 dub 2014 16:40

Re: Něco je špatně...

Příspěvekod drax » 15 pro 2015 20:17

neni to heslem ani cd keyem týka se to všech evidentně předám dál
Uživatelský avatar
drax
Level 31
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 23 led 2009 00:00

Re: Něco je špatně...

Příspěvekod siley » 16 pro 2015 01:17

Mě se taky nejde připojit na server. Nenapíše mi to "booted", normálně se mi načte seznam postav, ale potom co zvolím postavu, tak se mi ukončí program (bez erroru). Viděl jasem na serveru připojené hráče Rosidon a Ada Wong II (Radas) s potom ještě Nexfar Aset (to nevím, co tu chce, takový ten člověk, co všechny pošle do háje, že jsou idioti=cituji a už je nechce nikdy vidět a pak zase za rok dva dolejzá), takže některým lidem to funguje.

Co se tedy děje se serverem?
"Pokrok je jako stádo prasat na dvorku, protože z nich je maso, sádlo a špek, tak se člověk holt musí smířit s tím, že je všude nasráno."
siley
Level 26
 
Příspěvky: 423
Registrován: 30 zář 2012 23:00

Re: Něco je špatně...

Příspěvekod Hator » 16 pro 2015 06:37

Stahl jsem si na overovani cd klice. Bouzel ten program mi nenajde nwn a nejde tam zmenit cesta. Druha vec ze si nepametam hesla.. Mam jen original cd klice. Nevim co je za problem mi rict hesla na forum ..
Hator
Level 25
 
Příspěvky: 339
Registrován: 02 dub 2014 16:40

Re: Něco je špatně...

Příspěvekod Radas » 16 pro 2015 09:56

Hator píše:Stahl jsem si na overovani cd klice. Bouzel ten program mi nenajde nwn a nejde tam zmenit cesta. Druha vec ze si nepametam hesla.. Mam jen original cd klice. Nevim co je za problem mi rict hesla na forum ..


Cestu si vykopíruj z průzkumníku a do te utilitky Ctrl+V vpohodě. Faxe jsem viděl taky, obnovil jsem cd klíč a jede to, taky jsem měl boted..
Uživatelský avatar
Radas
Level 23
 
Příspěvky: 220
Registrován: 12 led 2008 00:00
Bydliště: Da"Lhagova komnata

Re: Něco je špatně...

Příspěvekod drax » 17 pro 2015 00:10

hmm patříš k těm šptastnějším :D u mě nepomaha ani klič :roll:
Uživatelský avatar
drax
Level 31
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 23 led 2009 00:00

Re: Něco je špatně...

Příspěvekod Hator » 17 pro 2015 07:08

To je tak sakra smesne ze ani Dm drax nemuze lognout :-D byl jsi zaveden!
Je to takovej velkem problem preves arkhaliu na zajistenej server co navrhoval Peta?
Jakou to ma motivaci pro hrace hrat jak nemuzou ani lognout a nebo nejede server..
Proc to frurt drzi kdyz nejevi zadnej zajem ani aktivitu.

Ps: nechci vyvolavat hadku. Ale uz by konecne mohl nekdo poslat modul ark.
Hator
Level 25
 
Příspěvky: 339
Registrován: 02 dub 2014 16:40

Re: Něco je špatně...

Příspěvekod drax » 17 pro 2015 14:20

To je tak sakra smesne ze ani Dm drax nemuze lognout

draxik musel nejen opravit key na webu ale i ho kompletně zaměnit za druhej ale nakonec to rozjel v praxi ale netuším co se stalo a praetor zatim neodpoveděl nakonec jakkoliv nepodstatný incident jen to poukazuje na fakt že je třeba řešit stav než se semele něco horšího.

popravdě soulasim že tahle fraška trvá už příliš dlouho
1) sic beru že nekteří maji obavy z peti ale ač nasává a nedává si pozor na co říká ja od nej nikdy žadne podrazy ala zeus z kterých se šíří obava neviděl dost možná to není idealní osoba ale idealni neni ani aktualni stav :twisted:

je to takovej velkem problem preves arkhaliu na
za předpokladu že petova nabidka trva a sehnal by se rychle feiwill by to asi šlo vyřešit velice rychle ( spíš par hodin než pár mesiců )
Uživatelský avatar
drax
Level 31
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 23 led 2009 00:00

Re: Něco je špatně...

Příspěvekod siley » 18 pro 2015 01:14

ahoj v soucasne dobe na zacatek muzu udelat virtual na serveru u me v kancelari, je delanej jen na sdilene slozky a dalsi veci na firmu, ale ma 100/10 mbit pripojeni, ktere je +- nevyuzite, obcas tam nekdo blbne, takze to muze lagovat, ale jak rikam, tak je to jen na tu dobu, nez se to poresi. je to sice obyc UPC, ale ma to ping tak 10ms na nix, coz v soucasne dobe ma server dvakrat tolik, v podstate je to standartni SOHO.

pokud se to poresi, uspesne prenese, udela snapshot disku, tak jsem to pripraven presunout budto do casablanca, kde maji >0.8ms na nix, pripadne na vpsfree, kde maji 8 jadro a 4gb ram za 300 na mesic i s dani, nebo potom do nejakeho datacentra v nemecku nebo francii, kde jsou lepsi ceny, ale ten ping zase utrpi (okolo 10ms na nix), zajimave by to bylo, pokud by stacil intel atom, coz sice feiwill vsude pise, ze nestaci, ale ty novy atomy jsou uplne nekde jinde, nez ty stary atomy. tam by to bylo tak za 150 na mesic.

pokud by to bylo, tak jsem ochoten tam bouchnout tak 5-10k ze sveho, cimz se zajisti provoz na 1-3 roky.

kdyby se to stalo, tak bych se to postom snazil dohnat do stavu, kdyby se zalozilo nejaky obcansky sdruzeni, ktere mohou zalozit 3 obcani, udelaly by se nejaky stanovy, aby to v podstate bezelo nezavisle. Kdyz si vezmes, ze DMka by platili 30-50Kc mesicne pres SMS (nebo ucet, nebo jakkiliv jinak), tak to snad da dohromady kazdej. Vsichni clenove sdruzeni by mohli/museli prispivat. hlasoval by ten, kdo by prispival.

Proste si myslim, ze tyto osobni putky a to, ze nekdo ziska funkci a potom rok neodpovida musi proste skoncit. Kdyz posles sms za 30Kc na arkhaliu, tak jsi active a pak i neco zahlasujes.
"Pokrok je jako stádo prasat na dvorku, protože z nich je maso, sádlo a špek, tak se člověk holt musí smířit s tím, že je všude nasráno."
siley
Level 26
 
Příspěvky: 423
Registrován: 30 zář 2012 23:00

Re: Něco je špatně...

Příspěvekod siley » 18 pro 2015 02:11

ale stejně mi to nejde do hlavy... Máme klíče které vyhovují nwn internímu checku na pravost klíčů, máme je zaregistrované tady na webu, mnoho let to fungovalo. něco se muselo změnit. nevím co, možná někdo mrdal databázi a změnil hash z sha256 na sha512 nebo něco podoného, ale tak to řeknu, nebo aspoň si udělám zálohu a dám to zpátky.

PS: tak kdyz znova ulozim klic pres web, tak se dostanu dal, ale ted me server regulerne ukonci hru (tzn ne normalne system.exit(0), ale hodi me zpatky do menu, coz se mi zda jako zrada.

PPS: doufam, ze nam nezkazite vanoce na arkhalii, protoze jinak si vas najdu a vytaham vas za spodary. vypadato totiz tak, ze kreteni se odhodlavaji k akci prevazne v tomto obdobi, verte mi mam s tim sve zkusenosti. Protoze zatimco se ostani zabyvaji solidnima vecma jako je rodina, babicky, navstevy, chlast, vecirky, kurvy a koks, tak dementi vetsinou nemaji ani na socialni ani na financni cast a zerou doma ohrejvany parky a jejich frustrace dosahuje maxima a najednou ziskaji vzhledem k prebytecnemu casu neodbytnou protrebu nekomu "zatopit".

PPS2: nejde zmenit klic na webu, kdyz nastavim novej klic a dam ulozit, tak mi to nacte ten starej

PPS3: tak jsem se trochu povrtal v te ip adrese na UPC chello slovakia a jeste pro jistotu zavolal kamosum z NOC upc, protoze jsem nechtel byt tak zlej hned od podlahy... ale ... at uz mam praetora rad jako hrace a rad jsem s nim hral a nikdy jsme ani jeden proti jednomu nic nemelli, tak ten jeho server je JOKE. nema tam ani PTR record na arkhalia.cz, ale to by nebylo az tak zle. proste to ma nekde na slovensku na 5 mbit upload. Takze mu patri podekovat, za to, ze platit ty neskutecne drakonicke ceny za elektriku toho serveru, ktery mu tam ty uz davno casem odvati dementi poslali. To ja bych treba neplatil, nezlob se bratia, ale za tom co si platil za elektriku v normalnim provozu, tak uz jenom za to samotne si mohl mit Xeona osmijadro ve vonavce - tzn zadne nenadale zmeny ip, zadne vypadny, protoze baterky a a benzinovej generator.

PROSTE TO MA NORMALE DOMA


Nerikam, ze to musim delat ja, ale seberte to sakra tem pitomcum, co vubec nevedi, co delaji a neumej to. Pak budu spokojenej a vsicni ostani taky.
"Pokrok je jako stádo prasat na dvorku, protože z nich je maso, sádlo a špek, tak se člověk holt musí smířit s tím, že je všude nasráno."
siley
Level 26
 
Příspěvky: 423
Registrován: 30 zář 2012 23:00

PředchozíDalší

Zpět na Otázky na DM

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Torrent23, weslo a 53 návštevníků

cron