Něco je špatně...

Pokud máte nějakou otázku, kterou chcete položit někomu z DM, vložte jí sem.

Něco je špatně...

Příspěvekod ShaDoOoW » 17 led 2015 19:23

Dějou se tu divný věci. Tak pro začátek nefungujou pasti, ne všechny ale v HC morii se mi zdálo že jich je dost málo (tak málo až jsem se fakt divil) a u tygrů vůbec nic. Dále +1 iouny dávají +2, nebo minimálně ten na sílu... a taky se znovuobjevil bug v AI příšer z některé betaverze patche 1.71 který jsem ale určitě opravil (projevuje se to tak že pokud probíhám s valerií šedé a střelím minotaura za běhu za sebou on se zastaví a přestane mě pronásledovat)

EDIT: tak ioun +1dex dává jen +1 takže bude buglá asi jen síla, jo a padl mi prsten improved evasion, myslel jsem že se rušily, to se znovu dávaj do oběhu?
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Re: Něco je špatně...

Příspěvekod Hator » 17 led 2015 20:33

Jojo neco je spatne... Jinak v morii hc je cca 60 pasti co tam chodim ja... Co je tak spatne jsou ty vase trapne zbrane pro kamarady za trapne Q. 7/4 -8/4 a nebo unikatni zbrane co jim byl pridan slot.. Tomu ja rikam velke naruseni cele hry.. Vase odmena uz je medak za farmeni a ne slot!
Hator
Level 25
 
Příspěvky: 339
Registrován: 02 dub 2014 16:40

Re: Něco je špatně...

Příspěvekod drax » 17 led 2015 21:32

ty pasti sou v řešeni ;)

to si trochu zaspal už je to hodně dlouho co byly takove zbraně ;) ale ano nemá to ani hlavu ani patu i když naštěsti neni slot v žadne rozumne
Uživatelský avatar
drax
Level 31
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 23 led 2009 00:00

Re: Něco je špatně...

Příspěvekod Hator » 17 led 2015 23:01

To bylo reci pro sundani mojich kridel.. Ale pridavani a naruseni celeho nwn by jim slo tema vecma.. Se divim ze fie a ice na to nic nerekl.. Prej kridla narusi celou pvp rovnovahu.. ale urcite ne tak jak unikatni zbrane.. Odmena je: medak, skladaci stinaky, a umisteni v tabulce killu.. Vse je jen upravene tak aby se vam to hodilo.. A nebojte v Hc morii nepadaji 4 sloty. A jak vam to pride jednoduche tak se oblecte normalne..
Hator
Level 25
 
Příspěvky: 339
Registrován: 02 dub 2014 16:40

Re: Něco je špatně...

Příspěvekod Ziro » 18 led 2015 08:50

Hator píše:To bylo reci pro sundani mojich kridel.. Ale pridavani a naruseni celeho nwn by jim slo tema vecma.. Se divim ze fie a ice na to nic nerekl.. Prej kridla narusi celou pvp rovnovahu.. ale urcite ne tak jak unikatni zbrane.. Odmena je: medak, skladaci stinaky, a umisteni v tabulce killu.. Vse je jen upravene tak aby se vam to hodilo.. A nebojte v Hc morii nepadaji 4 sloty. A jak vam to pride jednoduche tak se oblecte normalne..



Už se tím smiř prostě taky bych slot chtěl ale máme smůlu , hold jak se říká = kdo pozdě škodí sám sobě škodí , i když já tu byl jak tu ten event byl hold neměl jsem na to postavy aby něco zvládly , ale ty křídla dříve šly sundat v loftu jak se crafti pláště a už vůbec nevidím důvod proč by je DM nemohl odstranit hold ne každému se to nelibí...
Uživatelský avatar
Ziro
Level 19
 
Příspěvky: 81
Registrován: 01 říj 2012 23:00

Re: Něco je špatně...

Příspěvekod ShaDoOoW » 18 led 2015 10:22

Hator píše:To bylo reci pro sundani mojich kridel..

Nechápu proč se rozčiluješ, bylo ti jasně vysvětleno že na úpravu/zrušení křídel existuje item který padá, takže chtít po DM aby ti to udělal by bylo jako kdybys chtěl aby ti DM dal muklimu +8 ta taky padá. Pokud vím padá to v té první části MV a docela často, taky je tam jeden na úpravu ocasu a jsou tam i zajímavé vzhledy jako obouručák na zádech.

Jo a o vánocích si tu byl? Já tu nebyl ale většinou o vánocích DM nadělují itemy zadáčo takže jsi měl šanci ten volňásek získat.
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Re: Něco je špatně...

Příspěvekod Ziro » 18 led 2015 11:37

on ten volňásek už má :D
Uživatelský avatar
Ziro
Level 19
 
Příspěvky: 81
Registrován: 01 říj 2012 23:00

Re: Něco je špatně...

Příspěvekod drax » 18 led 2015 13:57

Ale pridavani a naruseni celeho nwn by jim slo tema vecma.. Se divim ze fie a ice na to nic nerekl.
fei do hernich zaležitostí nemluví už velice dlouho ;) na dm post rezignoval od te doby spravuje pouze technicke zaležitosti

co se iceho týče on je ten který sloty navic rozdával :D později se o tomhle poměrně bouřliveš diskutovalo a zarazilo se to jo pro info jedine dm ktere ma slot navíc je yorton ( a tehdy dm nebyl) taky je ice naštesti nedaval do top zbrani
ano sdílím názor že sloty jsou nefér a odměnou by mělo být něco co je ziskatelne i jinou cestou ale zpetně je zabavovat by bylo nefer taktéž

Vse je jen upravene tak aby se vam to hodilo
konkretni připady :roll:
Uživatelský avatar
drax
Level 31
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 23 led 2009 00:00

Re: Něco je špatně...

Příspěvekod ShaDoOoW » 18 led 2015 14:06

Ziro píše:on ten volňásek už má :D

a jo.. já zapomněl o co tam šlo, on je RDD a ten volňásek to neumožňoval RDD změnit

no DMkům jsem poslal úpravu scriptu toho volňásku aby to mohl změnit i RDD (a to pár dnů poté co se to probíralo, to už je nějaký pátek), jestli to do modulu přidali nebo ne to netuším...
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Re: Něco je špatně...

Příspěvekod Ziro » 18 led 2015 18:16

veškeré nové úpravy mají byt až v nové verzi ale kdy novou verzi Ice nahraje nikdo neví
Uživatelský avatar
Ziro
Level 19
 
Příspěvky: 81
Registrován: 01 říj 2012 23:00

Re: Něco je špatně...

Příspěvekod drax » 18 led 2015 18:28

ted je otazka na čem nové verze vždycky váznou ;)
Uživatelský avatar
drax
Level 31
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 23 led 2009 00:00

Re: Něco je špatně...

Příspěvekod Ziro » 20 led 2015 06:32

tyhle otázky jdou už mimo smrtelníky :lol:
Uživatelský avatar
Ziro
Level 19
 
Příspěvky: 81
Registrován: 01 říj 2012 23:00

Re: Něco je špatně...

Příspěvekod mulo » 11 pro 2015 23:15

nechce sa mi zakladat novy topik ...zlozil som Masku znalosti a neviem ju naexpit v popise ma ze sa daju obetovat expi na dalsi lvl ale v popise neni nic ako +1

dalsia vec vsimol som si ze napriklad na plasti z jazera ktori dava skill +30concentaciu a +5 disciplinu je napisane nieco ako
Base item cloack
charge 50 -tento riadok nechapem a vsimol som si to u viacerich itemov
weight 3.0

dalsia vec epicky prsten clerika vazi 10.1 lbr pricom prstene vazia 0.1 tak trochu cudne ze nosim na prste 5kg prsten :D
Uživatelský avatar
mulo
Level 26
 
Příspěvky: 436
Registrován: 29 črc 2008 23:00
Bydliště: Loftenwood

Re: Něco je špatně...

Příspěvekod drax » 12 pro 2015 01:27

charge 50 -tento riadok nechapem a vsimol som si to u viacerich itemov

znamená to že autor vyplnilv toolu počet nábojů itemu což je zcela zbytečné pokud item nema kouzlo ktere by je žralo ale nic to neovlivnuje ... zrušeno

zlozil som Masku znalosti a neviem ju naexpit v popise ma ze sa daju obetovat expi na dalsi lvl ale v popise neni nic ako +1

jo nejsi prvni yorton si stežoval taky :D do dalši veze fixed ... naexpim ti ji tučně až tě chytnu

clerika vazi 10.1 lbr pricom prstene vazia 0.1
umele přidaná váha ... bard a čarodej je na tom podobně ... zrušeno
Uživatelský avatar
drax
Level 31
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 23 led 2009 00:00

Re: Něco je špatně...

Příspěvekod Hator » 13 pro 2015 08:40

Ta maska je 30 soustredeni a 5 vycvik? A kolko stoji? Jinak jak je tu tema o iounu + 2 do statu sily nebo +1 tak to nechapu.. steje je nikdo nepouziva.. Regen, ab, ac chapu.. ale staty..
Hator
Level 25
 
Příspěvky: 339
Registrován: 02 dub 2014 16:40

Další

Zpět na Otázky na DM

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: weslo a 19 návštevníků