Něco je špatně...

Pokud máte nějakou otázku, kterou chcete položit někomu z DM, vložte jí sem.

Re: Něco je špatně...

Příspěvekod nexfar » 24 pro 2015 11:35

Nexfar Aset (to nevím, co tu chce, takový ten člověk, co všechny pošle do háje, že jsou idioti=cituji a už je nechce nikdy vidět a pak zase za rok dva dolejzá),


1. tak to by mne zajimalo kdy jsem to pronesl ??? a zajimalo by mne kdy jsem dolejzal ???

2. Pokud nekdo byl za postavu nexfar aset loglej tak prosim o perma pan IP ze ktere se prihlasil neb ja se na server nelogoval uz pekne dlouho. (zrejmne kradez uctu)


Ps: siley - jedinej kdo tu neustale povazuje kazdeho za idiota a sproste nadava jsi ty, kdo si mne pamatuji vi ze jsem jak jako hrac tak i jako DM vzdy reagoval kultivovane a i kdyz se mi penila krev vzdy jsem nechaval emoce na retezech ... (staci si procist me perispevky), tak pozor koho osocujes.
Uživatelský avatar
nexfar
Level 24
 
Příspěvky: 287
Registrován: 17 pro 2007 00:00
Bydliště: Sidlo rodu Nexfar

Re: Něco je špatně...

Příspěvekod Ziro » 24 pro 2015 13:39

to je ten vánoční event proč nejde lognout? :-D
Uživatelský avatar
Ziro
Level 19
 
Příspěvky: 81
Registrován: 01 říj 2012 23:00

Re: Něco je špatně...

Příspěvekod Hator » 24 pro 2015 15:20

Tvuj úkol je jednoduchej ziro ... Dostat se jen na server :D
Hator
Level 25
 
Příspěvky: 339
Registrován: 02 dub 2014 16:40

Re: Něco je špatně...

Příspěvekod drax » 24 pro 2015 15:51

ne oprav si cd key v manageru ... neco se semlelo ač netuším co ... dmkum se zasadne nic nerika a ignorují se :roll:
Uživatelský avatar
drax
Level 31
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 23 led 2009 00:00

Re: Něco je špatně...

Příspěvekod Hator » 24 pro 2015 16:04

1/2 Hracu si nepamatuje heslo.... Proc by si to mel pamatovat jak ma original krabicu a cd key..
Hator
Level 25
 
Příspěvky: 339
Registrován: 02 dub 2014 16:40

Re: Něco je špatně...

Příspěvekod Ziro » 24 pro 2015 16:09

tak kdo všechno má k tomuhle přístup abych se mohl zasmát? :twisted:

problém je že se mi hra po výběru postavy hned vypne bez jaké koliv hlášky

pokročil jsem už mi to píše že jsem byl vyhozen :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Ziro
Level 19
 
Příspěvky: 81
Registrován: 01 říj 2012 23:00

Re: Něco je špatně...

Příspěvekod drax » 24 pro 2015 16:33

přistup ? mno praetor a feiwill pokud vim nikdo další :D

na tohle sem se praeotora ptal 14.12 odpoved je jeste na cestě ;)
poslední hláška od nej 3.12 od te doby četl prokazatelne dva maily ale uplne je zazdil
Uživatelský avatar
drax
Level 31
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 23 led 2009 00:00

Re: Něco je špatně...

Příspěvekod Ziro » 24 pro 2015 17:11

tak ja se asi nedostanu , tak jsme letos bez darecku no , snad se to vyresi pozdeji , vsem preji stastne a vesele
Uživatelský avatar
Ziro
Level 19
 
Příspěvky: 81
Registrován: 01 říj 2012 23:00

Re: Něco je špatně...

Příspěvekod drax » 24 pro 2015 17:56

no " ono " se to jen tak nevyřeší praetor me ignoruje 21první den dneska :D aneb nezbývá ti než se vrtat v keyich dokud to nepujde tak jako ostatnim :D
Uživatelský avatar
drax
Level 31
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 23 led 2009 00:00

Re: Něco je špatně...

Příspěvekod MrKure » 24 pro 2015 17:58

Logneš případně takto

1. Přihlásit se zde http://www.arkhalia.cz/~ark/
2. Dále postupovat dle tohoto

Otevřete v libovolném textovém editoru soubor nwncdkey.ini přítomný v adresáři s nainstalovaným NWN,
lokalizujte v něm řádek začinající Key1=. Nesmyslně vypadající řetězec za Key1= je plný klíč.
CD-klíč nutný k registraci na webu získáte z plného klíče tak, že z něj vezmete pouze 2., 4., 6., 8., 10., 12., 14. a 16. znak (přičemž pomlčky ignorujte - jakoby tam vůbec nebyly).
Uživatelský avatar
MrKure
Level 15
 
Příspěvky: 38
Registrován: 18 říj 2012 23:00

Re: Něco je špatně...

Příspěvekod Cania » 24 pro 2015 19:33

Tak Kluci maji pravdu, taky mne vyhazovalo, sem skouknul cd key a byl uplne prehazenej :)
Uživatelský avatar
Cania
Level 19
 
Příspěvky: 90
Registrován: 07 led 2008 00:00

Re: Něco je špatně...

Příspěvekod siley » 01 led 2016 16:27

@nexfar nebudu resit kdo tu koho nazyval idiotem, ten par let starej thread je smazanej a me tohle fakt neboli. klidne mi rikejte jak chcete, me je to uzadku. Nicmene tvuj acc byl lognutej, coz jsem zjistil podle pcapu, co jsem si nahral z tcpdumpu, kdyz se mi nedarilo pripojit se na server a chtel jsem vedet, co se deje. pokud ti nekdo vykrad ucet, tak je to blby, ale nemuzes me potom obvinovat, ze jsem predjimal, ze jsi to ty, to je to samy, jako, ze predpokladam, ze ted na to forum pises ty a vlastne uplne total paranoia a bohnice, kde uz jsem byl a ackoli to byla dobra zkusenost, tak ji nemusim uplne absolvovat znova, kdyz k tobe prijde 150kilovej homosexualni cigan, kterej tam je za to, ze uskrtil matku i otce a rekne ti "co gadzo, ja jsem Knedlicek a dej mi co mas ve skrince". fakt by me zajimalo, jak by z toho ostatni vybruslisli, kdyz jste 70kilo beloch 178cm tak, ze by "Knedlicek" nedostal nic a jeste se stal vasim osobnim poskokem za cigara. kdo nebyl na vojne, v blazinci a v kriminale, tak vi akorad tak hovno. a to je fakt.

A to ze jsem dement, blazen a kreten klidne podepisu, protoze si myslim, ze cela ta "budeme se kultivovane bavit na foru" vezme za svy presne v tu chvili, kdy dojdou cigara nebo zradlo nebo prachy a nebo kdyz se to proste receno "posere". A rad si delam prdel z lidi, ktery nejsou z linie, kde babicka (v te dobe 8 let) prezila jenom protoze se schovala do kamen kdyz ji celou rodinu rodinu pred jejima ocima vyvrazdila SS na ukrajine a dedecka, kterej byl z deviti synu a kdyz mu bylo 13, tak ho vyhodily z baraku bez bot na snih. Vite hovno, co jsou to problemy.

cela ta alegorie je o tom, ze TOHLE JE HOVNO PROBLEM

tady si akorad nejakej kretenek hral s databazi, ktera je myslim mysql, coz je nejvetsi trash na kterym ucej kokoty programovat kokotsky programy, ktery vydrzej tak rok nebo dva, nez se cela ta kokotkska vetev proste znemozni, protoze jim to nefunguje. pak se zase roztrousej a preskupej a vymyslej novou kokotinu, kterou prodaj nejakymu dalsimu kokotovi, kterej chce provozovat eshop na analni drazdidla pres PHPmyslqkokotinu a chce to levne a rychle a pak konec smitec a zase se to opakuje. Kdyby se ti kokoti naucili javu a hibernate a oracle nebo aspon postgresql a vedeli jak spravne udrzovat databazi a vedeli co jsou trasakce a proc na mysql mas myisam a innodb engine a oba naprosto na kokota protoze jeden neumi transakce a druhej zase "vacuum" a roste do nekonecna na diksu, coz drive nebo pozdeji bude problem, tak muzou postavit vec, co pojede 6let bez restartu a jenom na tom budou kasirovat prachy, jenze to neudaji, protoze jsou to proste kokoti.

A cely to je vlastne o tom, ze ja proti praotorovi nic nemam, naopak. mam ho rad a kdyz logne, tak s nim rad hraju a troufam si odhadnout, ze i on hraje rad se mnou. Delali jsme spolu obchody, prodal jsem mu toho stareho hranicare, ktery uz nepada a celkove si myslim uzivame dungy a a bavime se a tak by to melo byt.

Ale kdyz se, kurva lidi, pred vanocni akci budete vrtat v databazi a nemate snapshot nebo backup a kdyz se to posere, tak to neumite vratit zpatky, tak to me, kluci, teda serete. protoze mi berete tu radost ze hry.a protom jde o uplne hovno, jen to kurva udelat dobre, mit zkusenosti z velikejch databazi (30TB+) . A nejen me, ale vsem a to uz je zlocin.

To je jako kdybysme se domluvili, ze si pujdeme opeci kure a zahrat na kytaru hity od pacifiku a misi tucnyho a prijdeme na misto a ten, kdo se sam prihlasil k tmu, ze rozdela ohen, tak proste nemel rozdelanej ohen. Tak to kurva dejte nekomu kdo ten ohen umi rozdelat... ted mate beatu, ktera ani nevi, jak ulozit textak do UTF-8 a kdyz ji budete chtit odstavit, tak bude vyhrozovat vykradenim databaze na prodej spamerum, good luck...

Kdyz jsem v byznysu, tak si vzdycky rikam, ze dokud plati, tak at si keca co chce a ja mu na to budu prikyvovat. Ale tady fakt nevim jak se k tomu postavit.
"Pokrok je jako stádo prasat na dvorku, protože z nich je maso, sádlo a špek, tak se člověk holt musí smířit s tím, že je všude nasráno."
siley
Level 26
 
Příspěvky: 423
Registrován: 30 zář 2012 23:00

Re: Něco je špatně...

Příspěvekod drax » 01 led 2016 17:28

když vezmu tu vecnou část
- nevím co se stalo nebo kdo se v čem vrtal v praxi veškerá činnost praetora má aktualně spočívat zálohy a znovunahození v připadě problemu

- v praxi nemá nárok se v čekmkoliv vrtat tím spíš ne
- feiwill vzhledem k tomu že už i zalohoívani předal praetorovy by již neměl zasahovat do ničeho
- na dotaz o co jde nereagoval

v praxi se má situace takto


poslední zpráva od praetora 3.12
Ahoj,
neprebral som úplnú správu servera, ale čiastočnú, resp. obmedzenú dočasnú. Môžem robiť občasné zálohy, ale časový priestor na plnohodnotnú správu nemám.

Migrácia na nový stroj by mala prebehnúť do konca 01/2016.


komunikaqce smerem k praetorovy

3.12 - odpoved na jeho mail
5.12 - dotaz = bez odezvy
7.12 - nahrani nove verze = přečteno nahráno ale i přes naléháníat upozorní hned jak to tam hodí že je třeba neco ingame udelat bez odpovedi
15.12 zprava ohledne toho problemu s loginem - přečteno /ignorováno
22.12 výzva at da vedet kdy se mužem na čemkliv spojit v realnem čase / nebo v horším připadě at předá arkhalii v aktualnim stavu jak je - bez reakce - feiwill kontaktován taky přístup nepochybně pořád má a i tel ( i když ho odmitl už dřív vydat snad by ho mohl kontaktovat ) na praetora nicmeně bez odpovedi

cherubín - odmlčel se 7.10 bez jedineho slova

tak lidi řekněte sem magor já nebo všichni kolem :roll:
připomínám že aktualní postavy i db ma v rukou jen a pouze praetor přip feiwill přístup (z mě neznámých duvodu byl feiwill ostře proti aby přistup dostal kdokoliv jiný )

v praxi tedy mužeme nejspíš jen pokračovat v této frašce a čekat zda se někdo z nich rozhodne předat co jim bylo sveřeno a být na tuto situaci připravení
kdyby se probral cherubín sniží to množství toho co od praetora potřebujeme ale postavy ani db nemá tudíš by ho nenahradil
Uživatelský avatar
drax
Level 31
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 23 led 2009 00:00

Re: Něco je špatně...

Příspěvekod siley » 01 led 2016 20:21

drax píše:když vezmu tu vecnou část
tak lidi řekněte sem magor já nebo všichni kolem :roll:


magor si ty,magor jsem ja, a magori jsou i vsichni kolem. kdyz si to uvedomis, tak potom muzes byt ten nejvetsi magor kterej sefuje tem mensim magorum.

Mam pocit, ze ti v tomto ohledu zacina svitat. Protoze se opet ukazalo, ze dojde na ma slova 18.12. jsem tu rozhodil post. mozna se vyjadriji prilis kvetnate,ale upozornoval jsem na problem a ten problem tu je a trva a muzete mi zabanova (coz uz nedelate, situace se zlepsuje) kolik chccete uctu a smat se mi a pohrdat mnou, ale to nic neresi protoze mi je to jedno a problem to nevyresi.

od te doby, co jedna opice zjistila, ze jde sutrem rozbit hlava jine opici jsme se nikam neposunuli, akorad to vic okecavame.

vzhledem k tomu, ze feiwill se stydi za to odkud je a kdo je, neda na sebe kontakt atd... proste zle.

moje vize je nasledujici:
zalozit obcanske sdruzeni "arkhalia"
na to staci 3 lidi a nic to nestoji (DM)
udelame nejaky dokoment, kde bude napsano, ze kazdy clen toho sdruzeni plati treba 100kc rocne nebo tak neco, naprosto zanedbatelne, a pak ma pravo hlasovat.
To obcanske sdruzeni ziska normalni pravni identitu a bude jasne kdo ho vede a kdo ma za co odpovednost.

Udelame transparentni ucet u nejake banky (fio je ted na to docela dobra) a tam bude videt on-line kdo co posilal a na co se to utratilo

budem prodavat tricka s potiskem a hrnicky a tuzky atd, ktere budou vlastne darem pro arkhalii. firem co nam to natiskne na prani je dost.

takze kazdy prispeje a pokud bude chtit dostane hrnicek nebo tricko a vytezek pujde na server.

bude to symbilicka vec, nebot udrzba takovehoto serveru bezne ja uctuji okolo 3-5k mesicne a verte nebo neverte mi, mam docela dost pro arkhalii jsem to ochoten delat zadarmo.

v podsate jedina vec na kterou se musime slozit je cena za hosting and bandwith, ktera bude tak 300-500Kc za mesic a to normalne dame dohromady, nebo tam poslu desitku a odepisu si to z dani jako dar na mladez.

a to, ze kdyz zadate moje jmeno do googlu, tak na vas vypadne cela stranka sro v likvidaci.... no kdo umi, umi a kdo neumi, ten akorad cumi. A schovana se na moreve v dire po granatu za moje prachy o ktere jsem osmelil nemce a pak je tomu kokotovi zaplatil na danich na jeho kokotskou existenci a dementni projekty v DDM horni dolni.
"Pokrok je jako stádo prasat na dvorku, protože z nich je maso, sádlo a špek, tak se člověk holt musí smířit s tím, že je všude nasráno."
siley
Level 26
 
Příspěvky: 423
Registrován: 30 zář 2012 23:00

Re: Něco je špatně...

Příspěvekod drax » 01 led 2016 23:08

tak ve svítani to neni ja jen protačim panenky už hodně dlouho ... jen reakce sou úpořád jen "jakej problém beží to tak na to serem "
neřeš nejake sdružení nmebo trička :roll:

ted je podstatné jen jedno ziskat vše co patři k arkh jakýmkoliv možným zpusobem a zajistit aby k tomu již nedošlo
pak mužeme řešit co dál tedy kdybys byl rdy vzit ten uděl i kdyby jen dočasně bylo by to ideal

pokud nekdo 1) neda jiný kontakt než mail 2) na mail odpoví za 2-4 pokud vubec 3 ) odpírá přístup povolaným osobám tak nemá v takove situaci vubec co dělat .. ví se to už dlouho tenhle problem už tu byl i za shadoowa ba i před ním takhle se jen vyčkává co se kde rozesere aby se to projevilo (zdravim hdd)

1) bez komunikace to hold nejde a se spolehaním na osoby ktere to mají na háku už vubec ne .
2) co se cherubina týče ten dost překvapil svým zahadným zmizením .. na druhou stranu když se půl roku doprošoval o info ktere by z normalni osoby dostal za 5 min na jakemkoliv live chatu tak se ani nedivím pokud na to nemněl nervy ač metoda se mi štítí mohl alespon říct že od toho dava ruce pryč ja bych ho nepokousal :roll:
nejspíš se inspiroval u iceho kterýžto hraje mrtveho už roky zatimco hledá odvahu sepsat svou rezignaci a po občasnem nahlednutí na forum zase uteče
Uživatelský avatar
drax
Level 31
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 23 led 2009 00:00

PředchozíDalší

Zpět na Otázky na DM

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Bing [Bot], Torrent23, weslo a 31 návštevníků