bazar

Pokud máte nějakou otázku, kterou chcete položit někomu z DM, vložte jí sem.

bazar

Příspěvekod Hator » 14 zář 2015 08:57

Ahoj. Hele proc nedavate nikdo nic do bazaru? To nechapu u obchodniku nikdo nic neprodava a v bazaru je pusto.. Sel jsem xx dungu a videl jsem xx postav dropnout veci co se jejim postavam vubec nehodi. Jenom se vam plni sklady nic vic.. A kdyz uz tam nekdo neco da tak uplnou kravinu (bator 100% vaha za 85 medi.) 1000x jsem doma tise zuril jak nejakej lumik dropnul neco co se mu nehodi a lezi mu to v batohu.
Hator
Level 25
 
Příspěvky: 339
Registrován: 02 dub 2014 16:40

Re: bazar

Příspěvekod cherubin » 14 zář 2015 10:28

:D :D ty ses despota. nejdriv befehlem delat pouze top chary, ted narizeni a kvoty kdo co smi vlastnit. a jo, on to je for... :)))
cherubin
Level 15
 
Příspěvky: 36
Registrován: 12 lis 2013 17:02

Re: bazar

Příspěvekod Hator » 15 zář 2015 06:22

No mam ducha obchodnika ;-) Jsou skladacky co stoji 1000 medi a farmenim medi v dungu vazne nenasetrite. Proto je dobre obchodovat ;-) 10 medi sem, 10 medi tam a ve finale to udela 80 :-) Jsem obchodnik a rad kupuji zbrane a prodavam.
Hator
Level 25
 
Příspěvky: 339
Registrován: 02 dub 2014 16:40

Re: bazar

Příspěvekod Daar » 20 zář 2015 15:27

Nechápu na co si ztěžuješ. Poslední dobou padá takový loot, jaký jsem předtím za celý rok neviděl. Není problém aby padal Tiller 29-30, gauč +8, Jian +8, pláště zesílené ochrany +6 atd atd. Prostě raritky jen prší.

Naopak začíná být problém že hráči nechtějí jít dungy, kdy tyhle topovky nepadají, nebo ne tak často. Když navrhneš ZK, tak po tobě pomalu plivnou, že tam padají "jen sloty". Peklo to samé. Jestli to takhle půjde dál, tak nebudeš mít s čím obchodovat, protože všichni budou mít všechno a nezbude než ztížit dungy a nebo wipe.
Daar
Level 18
 
Příspěvky: 74
Registrován: 09 pro 2013 22:04

Re: bazar

Příspěvekod drax » 20 zář 2015 19:46

hmm se ti zdá loot se příliš neměnil už nějakou dobu jen se ted chodí dungeony ve vetším počtu lidí což zasadně ovlivnuje šanci na raritu
Uživatelský avatar
drax
Level 31
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 23 led 2009 00:00

Re: bazar

Příspěvekod Hator » 21 zář 2015 05:53

No to obchodovani je fajn. Ja toho uz moc nechci. Jen zenko robu legendarku a bard jen magnetickou zbroj co pada v ledovci.. Takze pavouci a ledovec. Zk me nikdy nelakalo. Pro nekoho jsou veci +6 raritou ale pro me jen docastne zbozi. Neni na cervenou nebo zlatou skladacku.
Hator
Level 25
 
Příspěvky: 339
Registrován: 02 dub 2014 16:40

Re: bazar

Příspěvekod Hator » 22 zář 2015 06:55

A casem te ty dungy omrzi.. Furt kombinace zed, wm, a klerik.. Tunel je fajn ze si zahraje sorc a wiza tak jako v ledovci..
Hator
Level 25
 
Příspěvky: 339
Registrován: 02 dub 2014 16:40

Re: bazar

Příspěvekod drax » 22 zář 2015 12:48

hator : njn to je na tunelu fajn ta myšlenka neni špatná jen provedení otřesné

ledovec - inu řekl bych celkem težký a i malá chyba muže být průšvih
bohužel loot není až tak zázračný kvuli pár duvodů
1) druid to solne
2) pakliže se najde někdo zneuživající nesmyslů ktere tam sou má to snadné at už sám nebo v 2-3
( iracionalni chovani ai vs plošky , žádný unik,bouřka je omráčí jedna báseň, při chybě tě ve vou vymlati cca o pul kola rychleji než v 5 dík jejich rychlosti,ab,dmg,sražení, počtu - i když to některé postavy ustojí nechytnou je všechny a vetšinou jich pár vyklepne zbytek party )

možná by pár uprav bylo na místě jen si nejsem uplně jistý jakým směrem by se ledovec měl ubírat zda starou cestou na prskavky nebo dnešní druid/wiz , zenko a cokoliv k nim :)

resp pokud na ten dungeon šahat tak zda pouze - zabranit solovani/znemožnit behani v 1-3
nebo
1) upravit mágy aby nešli ustřílet nicmeně zabit pouze kouzly(ne plazivkou) - nutnost prskavek/rakshy
2) bud imku nebo jen zvýšit vůli aby jim bouřka nedala všem omračeni prvni kolo :mrgreen:
3) snížit dmg a zvýšit násobitel / massive/ rozsah = zvýhodnění pm ( dřív mívaly devast :roll: )
4) upravit ai aby ignorovaly aoe ne jako ted že pokud je zed ploška a parta tak nejdou po parte kvuli tomu že by musely do aoe sco jim dava k6
5) předělat bosse - ignorace sr , smysluplne dc kouzel , imky ktere nemaj ,znemožnit je lákat bez spawnu npc kolem.
6) znemožnit upliváni skřetů druidem
Uživatelský avatar
drax
Level 31
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 23 led 2009 00:00

Re: bazar

Příspěvekod Hator » 22 zář 2015 13:18

No podle me Tunel je veci sance ze se dojde do konce jako ledovec ;-) Ja sel ledovec 8x a super dung... Sice tam pokazde zabloudim a necham se jen vest.. Tak jak je bych ho nechal. Je to aspon zmena jak ostatni kde se jen mlati. Aspon kler druid muzou kouzlit a ne jenom stat jako heal a lucisnico si zastrili. Tahne me jen magneticka zbroj ;-)
Hator
Level 25
 
Příspěvky: 339
Registrován: 02 dub 2014 16:40

Re: bazar

Příspěvekod drax » 22 zář 2015 13:23

mno driv to zdily pm prskavky a mágy mlatily tak jako v tunelu .. pak se přišlo na to že to zenko vystřílí rychleji než mág ještě stihne healovat a nemusí restit ;)
Uživatelský avatar
drax
Level 31
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 23 led 2009 00:00

Re: bazar

Příspěvekod siley » 22 zář 2015 19:45

Mě přijde ledovec celkem OK.
Jestli to druid opravdu solne, což je když nad tím teď tak přemýšlím celkem možné (i když by mě zajímalo, jak si hodlá dát toho posledního bosse, který má únik, regen a ac), tak je to nedostatek, ale stejně to bude trvat hodně dlouho a nebude mít bonus na loot za vetsi partu. Takže jako zásadní problém bych to neviděl. Doporučil bych to s tím druidem zkusit draxi, abys viděl sám.
To chození ve 3 lidech je taky na delší dobu, je potřeba dávat pozor.
Loot je tam v porovnání s MV slabší, ale zase tam padají dost dobré věci které prostě nikde jinde neseženete, pokud je to ještě pravda, prý se měnil loot.
Takové posilovače paží mají prostě svoji váhu a kdo nechodí ledovec těžko mu je někdo prodá, zvláště, když jsou skládat.
Já tam většinou chodím s PM/wizz na ac, který ustojí bojovníky i po plném dispelu a pak je to celkem bezpečné, zvláště, když si v případě smrti party je schopen dát jednu až dvě skupinky sólo.
To, že se tam moc nechodí má více důvodů. Mnoho lidí ještě neomrzeli "klasické" dungy, nemají dost lootu a taky jsou to poseroutkové, co nejraději hýkají z davu, ale když se po nich chce, aby zvládli nedej bože samostatně těžší úkol, tak se rozklepou jak ratlíci. Ale nic proti nim nemám, není nic špatného na tom být obyčejný a chodit obyčejné dungy, časem třeba změní názor.
"Pokrok je jako stádo prasat na dvorku, protože z nich je maso, sádlo a špek, tak se člověk holt musí smířit s tím, že je všude nasráno."
siley
Level 26
 
Příspěvky: 423
Registrován: 30 zář 2012 23:00

Re: bazar

Příspěvekod drax » 22 zář 2015 23:22

(i když by mě zajímalo, jak si hodlá dát toho posledního bosse, který má únik, regen a ac)

3k hp žádný regen 110 ac lehce zabitelný kouzlama /dechem - nizké savy možná snažší pro druida než pro ostatni
Uživatelský avatar
drax
Level 31
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 23 led 2009 00:00

Re: bazar

Příspěvekod Hator » 23 zář 2015 06:25

Co jde o posilovace pracek tak padaji v sedem hc. Aby mag si je mohl poridit v solo dungu :-D Jak rikam mag je dobrej jen na tunel, ledovec, sede, tygri doupe. A urcite bych to nekupoval na vedlejsi "party" postavu ;-) A co pise peta o solu? Urcite by to nikdo nesel solo pro 1 vec za takovej cas. Ja uprimne ve 3 jdu dragu a monky. Jinak ostatni dungy nejlepe v 5.. Jde mi o mnozstvi pokladu a hlavne ten cas... a taky 100% uspesnost pruchodu.
Hator
Level 25
 
Příspěvky: 339
Registrován: 02 dub 2014 16:40

Re: bazar

Příspěvekod siley » 24 zář 2015 17:57

tak pokud padaji v hc sedem, tak to myslim, ze tu nektery soudruh udelal chybu

edit: a mozna, ze neudelal chybu, ale dal si je tam pro sebe shadow, protoze mi zavidel, ze ja jsem si ze nahral v parte na ledovci a on je nama. neprekvapilo by me to. stejnak tak jsme se sazeli, kdo udela morii rychleji jstli muj bard rdd nebo jeho dd rdd a za tyden koukam kral ma imku na kledbu (hluchotu)
"Pokrok je jako stádo prasat na dvorku, protože z nich je maso, sádlo a špek, tak se člověk holt musí smířit s tím, že je všude nasráno."
siley
Level 26
 
Příspěvky: 423
Registrován: 30 zář 2012 23:00

Re: bazar

Příspěvekod drax » 24 zář 2015 21:40

hmm v šedem hc sou +1 ale za nejkých 70 killu sem videl jeden :lol:



stejnak tak jsme se sazeli, kdo udela morii rychleji jstli muj bard rdd nebo jeho dd rdd a za tyden koukam kral ma imku na kledbu (hluchotu)

myslíš hc nebo normal ? v dungeonu pro barda je imka na curse song přece logická :roll:
docela vtipné když sem mu chtěl zabranit "probugovat " spawny ve spodnim patře a zabit jen krále dělal z toho třeti světovou
Uživatelský avatar
drax
Level 31
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 23 led 2009 00:00

Další

Zpět na Otázky na DM

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Torrent23, weslo a 26 návštevníků