Testovací lokace

Máte nápad, jak svět Arkhalie vylepšit, objevili jste někde nějakou nesrovnalost nebo nám chcete něco nabídnout? - Neváhejte a pište.

Testovací lokace

Příspěvekod Rhodry » 02 črc 2008 06:46

Tak mě napadá, nebylo by možné vytvořit nějaký modul, který by byl volně ke stažení a obsahoval by trenéra (expy na lvl 40) a bedny ve kterých by byly věci které se dají lootnout na ark? Bylo by to podle mě docela užitečné, protože by si člověk mohl zjistit jaké vlastnosti a bojové schopnosti ta postava skutečně bude mít. Je fakt že je možné si ji otestovat ve vlastním modulu s vlastním trenérem, dát ji nějaké ty +6 nebo +7 věci, ale to podle mě není ono :) ark je plná custom itemů které v toolsetu člověk nenajde, a tak si je nemůže "zkusit". Samo že by tam neměly být ty nejlepší co jsou k dostání, ale stejně :) Vyjádřete se prosim ;)
Rhodry Doombringer ... Nejvyšší kněz Temného Boha ve službách Stínové Legie..

Obrázek
Rhodry
Level 20
 
Příspěvky: 124
Registrován: 30 bře 2008 00:00

Re: Testovací lokace

Příspěvekod genar » 02 črc 2008 06:53

Rhodry píše:Tak mě napadá, nebylo by možné vytvořit nějaký modul, který by byl volně ke stažení a obsahoval by trenéra (expy na lvl 40) a bedny ve kterých by byly věci které se dají lootnout na ark? Bylo by to podle mě docela užitečné, protože by si člověk mohl zjistit jaké vlastnosti a bojové schopnosti ta postava skutečně bude mít. Je fakt že je možné si ji otestovat ve vlastním modulu s vlastním trenérem, dát ji nějaké ty +6 nebo +7 věci, ale to podle mě není ono :) ark je plná custom itemů které v toolsetu člověk nenajde, a tak si je nemůže "zkusit". Samo že by tam neměly být ty nejlepší co jsou k dostání, ale stejně :) Vyjádřete se prosim ;)

mno bylo by to celke zajimave vzhledem k tomu že veci co sou n normalnim testu stoji zaprd otazka je kdo by to zpatlal:) (i když to dokaže snad každý)
Uživatelský avatar
genar
Level 20
 
Příspěvky: 112
Registrován: 21 čer 2008 23:00

Příspěvekod Rhodry » 02 črc 2008 07:45

no právě, nebyl by to problém, já bych to klidně udělal kdyby mi někdo dal k dispozici modul s těma věcma :) (což by nebyl problém, proste zkopírovat ark, smazat všechny lokace třeba až na tu kde se člověk objeví s novou postavou a pohodka :) ).. pak bych tam akorát nacpal toho LVL machra, několik těch beden s věcma a bylo by to.. :)
Rhodry Doombringer ... Nejvyšší kněz Temného Boha ve službách Stínové Legie..

Obrázek
Rhodry
Level 20
 
Příspěvky: 124
Registrován: 30 bře 2008 00:00

Příspěvekod Feiwill » 02 črc 2008 08:32

Ja jsem pro. Server to utahne bez problemu.
Feiwill
Level 29
 
Příspěvky: 946
Registrován: 30 pro 2007 00:00
Bydliště: Morava

Příspěvekod genar » 02 črc 2008 09:53

Rhodry píše:no právě, nebyl by to problém, já bych to klidně udělal kdyby mi někdo dal k dispozici modul s těma věcma :) (což by nebyl problém, proste zkopírovat ark, smazat všechny lokace třeba až na tu kde se člověk objeví s novou postavou a pohodka :) ).. pak bych tam akorát nacpal toho LVL machra, několik těch beden s věcma a bylo by to.. :)
možna nake panaky na vyzkouseni dmg a tak jinac ty predmety mas lepsi hodit k obchodnikum ne? (i když je tootrava)
Uživatelský avatar
genar
Level 20
 
Příspěvky: 112
Registrován: 21 čer 2008 23:00

Příspěvekod Rhodry » 02 črc 2008 09:55

oka fei, pisni mi na icq (249790664) a domluvíme se, já bych to splácal dohromady, a pak bych ti to poslal :)
Rhodry Doombringer ... Nejvyšší kněz Temného Boha ve službách Stínové Legie..

Obrázek
Rhodry
Level 20
 
Příspěvky: 124
Registrován: 30 bře 2008 00:00

Příspěvekod Ice » 02 črc 2008 11:24

Vůbec netušim co tímhle zamýšlíte a jak to chcete realizovat, ale postava na Arkh se chová tak jako v každým dostupným testovacím modulu kde si můžete vše namaxovat (stejně jako na ARK pomocí stínových ithemů).
Uživatelský avatar
Ice
Level 30
 
Příspěvky: 1107
Registrován: 01 led 2008 00:00

Příspěvekod genar » 02 črc 2008 11:27

Ice píše:Vůbec netušim co tímhle zamýšlíte a jak to chcete realizovat, ale postava na Arkh se chová tak jako v každým dostupným testovacím modulu kde si můžete vše namaxovat (stejně jako na ARK pomocí stínových ithemů).
jj ale vlastnosti nejsou vsechno ono trebas na testu na gp mas max +7 veci nejsou pasky boty jedine haste zbrane maj ciste 1-7 nic k tomu trebas by enktere zajimalo ja nvm jakej maj prumernej dmg s tou a tou slotlou zbraní např
Uživatelský avatar
genar
Level 20
 
Příspěvky: 112
Registrován: 21 čer 2008 23:00

Příspěvekod kiklop » 02 črc 2008 11:33

Podla mna je toto zla myslienka. Ja osobne som tu par mesiacov hral a stale som nevedel, co vsetko sa tu da najst. A som s tym celkom spokojny. Ked som nasiel to... akesi krvave ci ake brnenie... tak som mal radost z toho, co som to objavil, proste z niecoho, co som este nevidel. Ked sa teraz preraba cely system padania veci, bolo by to podla mna len a len na skodu. Pripada mi to podobne ako ked sa na forum dala mapa (a ozvali sa hlasi proti), len este ovela viac zasahujuce do hry.
Vypocitat si priemerny dmg zbrane so slotmi je vecou zakladoskolskej matematiky a nie treningoveho modulu imho.
Gurin Hammerfist - Agardonska stráž R.I.P.
Gard z Veze - R.I.P.

Michal od Zvona - kto vie co z neho bude
Grurin Hammerfist - Gurinov syn
Mlat Hammerfist - druhorodeny Gurinov syn
Uživatelský avatar
kiklop
Level 22
 
Příspěvky: 160
Registrován: 21 led 2008 00:00

Příspěvekod Rhodry » 02 črc 2008 11:52

šak tam by taky neměly být všechny věci co sou na ark, a taky ne ty jejich nejsilnější verze, ale prostě věci takové kvality, aby člověk věděl jak na tom přibližně bude až dodělá 40tku a něco si sežene.. prostě cílem je vytvořit modul, kde si člověk vyleveluje postavu se všemi změnami co sou na ark (i když jich moc není ;) ), obleče si ji do trochu obstojné arkhalijské výbavy a vyzkouší s ní něco zmlátit :) (testovací figurínu, mrtě moc HP :) )
Rhodry Doombringer ... Nejvyšší kněz Temného Boha ve službách Stínové Legie..

Obrázek
Rhodry
Level 20
 
Příspěvky: 124
Registrován: 30 bře 2008 00:00

Příspěvekod Feiwill » 02 črc 2008 12:37

Aha, ted jsem se dozvedel, ze to nema byt nasazeno online ten modul, ale jen single, co si hraci rozkopiruji. Tak do toho kecat nebudu. :)

Ad. building podle ark:
http://www.arkhalia.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=87
Feiwill
Level 29
 
Příspěvky: 946
Registrován: 30 pro 2007 00:00
Bydliště: Morava

Příspěvekod Radas » 02 črc 2008 14:08

rdhory : pokud chces modul kde si kliknes expy naberes itemy i z ark a vymlatis par potvor, ja si stahl Novice to Epic Character Maker Updated 06-05 a do nej jsem si nahazel skoro vsechny itemy ty uber z ark a ruzne testoval, ale reinstalnul sem nwn a slo vsechno pryc, mam to jen ulozene jen s par itemama .. jestli chces muzu to nekam hodit..
Uživatelský avatar
Radas
Level 23
 
Příspěvky: 220
Registrován: 12 led 2008 00:00
Bydliště: Da"Lhagova komnata

Příspěvekod Rhodry » 02 črc 2008 14:36

nj ty si je tam házel ručně, já sem chtěl právě aby už tam byly ať se nemusí dodělávat ručně :)
Rhodry Doombringer ... Nejvyšší kněz Temného Boha ve službách Stínové Legie..

Obrázek
Rhodry
Level 20
 
Příspěvky: 124
Registrován: 30 bře 2008 00:00


Re: Testovací lokace

Příspěvekod weslo » 19 lis 2021 13:43

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
weslo
Level Spam Master
 
Příspěvky: 803912
Registrován: 13 říj 2021 07:50

Další

Zpět na Návrhy, postřehy, nabídky...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Bing [Bot] a 5 návštevníků