Moje úvaha

Máte nápad, jak svět Arkhalie vylepšit, objevili jste někde nějakou nesrovnalost nebo nám chcete něco nabídnout? - Neváhejte a pište.

Příspěvekod Leian » 09 srp 2008 09:59

Já nevím, vy si asi pořád představujete, že nemáme na práci nic jiného, než hodiny sedět u PC a vrtat se v modulu a že bychom to snad měli dělat povinně každý den aspoň od osmi do půlnoci.
Uživatelský avatar
Leian
Level 21
 
Příspěvky: 145
Registrován: 01 led 2008 00:00
Bydliště: Arkhalijský královský hrad

Příspěvekod Rhodry » 09 srp 2008 10:13

ale to tu nikdo neřek, já vím že to děláte ve volném čase, dobrovolně.. a taky myslím že chcete aby ten svět byl oblíbený jako kdysi, jenže se mi zdá že zavrhováním takových možností které by mohly přitáhnout dost lidí tomu moc nepomůžete..
Rhodry Doombringer ... Nejvyšší kněz Temného Boha ve službách Stínové Legie..

Obrázek
Rhodry
Level 20
 
Příspěvky: 124
Registrován: 30 bře 2008 00:00

Příspěvekod kubajzcz » 09 srp 2008 10:28

A taky vam rikam ze proto se vam nespocetne krat nabizel Shadooow ze vam pomuze :D a vo tom to je :)
Uživatelský avatar
kubajzcz
Level 10
 
Příspěvky: 10
Registrován: 07 srp 2008 23:00

Příspěvekod genar » 09 srp 2008 11:46

kubajzcz píše:A taky vam rikam ze proto se vam nespocetne krat nabizel Shadooow ze vam pomuze :D a vo tom to je :)

shadow navrhuje tolik ruzných blbostí a ma na arkh takovej nazor že s nema co divit krom toho dela jak kdyby vedel vse a zdejsi wb neumeli ani otevrit tool
Uživatelský avatar
genar
Level 20
 
Příspěvky: 112
Registrován: 21 čer 2008 23:00

Příspěvekod Feiwill » 09 srp 2008 13:29

Jo, za Armika a Dvojkvitka to bylo cool. A jaka tehdy Ark byla? Jeste vic bugu, jeste min itemu, jeste min dungu, jeste min zpusobu, jak ziskavat itemy a kraft samozrejme taky zadnej. Bylo to cool, protoze bylo mraky lidi v ceske NWN komunite - to je ten duvod. Kraft nebude, proste to tema opustte a smitec. Shadow je mozna uber kewl WB, ale neni WB Arkhalie. Tim nechci rict, ze odmitame skripty od nej, ale je snad pochopitelny, ze nema pravo rozhodovat, co v modulu Ark bude nebo ne a nema pristup k celemu modulu. (To nerikam na adresu Shadowa, ale Carifuka.) Co se rozsahlejsiho RP tyce, Ark nikdy nebyla a neni RP server, to neni jeji karma.

Taky bys mel, Carifuku, preformulovat obraty, ktery delaji ze subjektivniho vkusu absolutni pravdu. Neco ala "ze neni kraft, je problem," je ponekud nekorektni - maximalne muzes rict, ze ty a clovek X a clovek Y osobne byste kraft brali. Rovnez nahnuty se dramaticky se ohanet tim, ze "Nezalezi snad na blahu hracu nikoliv vas ? Aspon tak by to melo byt !!" Prece nemuzeme delat vsecko, co si kdo rekne. Podle nedavne diskuze bychom tu pak meli napriklad ty +15 zbrane. Hraci ve svych pranich mivaji tendenci vyjadrovat prani bez ohledu na sirsi ramec problematiky. Coz je pochopitelny, pac to neni jejich job - divat se na nejakej sirsi ramec - to je nas job. A jak si jiste dobre pamatujes z dob sveho kratkeho DMkovani na Ark, zrovna ty mas relativne silnou touhu nechat se unest subjektivnima tuzbama. Sirsi ramec kraftu je to, co rekla Leian. A mam dojem, ze i kdyby WB meli cas 24x7 na toolset, mela by Ark driv Podtemno a frakce, spawnovani PC podle presvedceni a takove veci, nez kraft.

Nahlej ubytek hracu na Ark v poslednich 1-2 tydnech bude asi spis zpusobenej 1.69, ktera se zacina sirit po jinych ceskych shardech.
Feiwill
Level 29
 
Příspěvky: 946
Registrován: 30 pro 2007 00:00
Bydliště: Morava

Příspěvekod ShaDoOoW » 09 srp 2008 13:32

Pro mě je zase blbost craft genare, tebe baví craft, mě baví expování, proto jsem navrhl úpravu XP systému. Bohužel ve stávajícím XP systému mě to nebaví.

Zajímavé ale je, kolik hráčů to zavrhlo, jaký důvod mělo a kolik z nich tu ještě hraje. Třeba ty už tu nehraješ, takže nevím co se sereš do každé diskuse.

Mě je jedno, že moje návrhy odmítli WB, problém je, že to něchtějí hráči. Přitom nechápu proč si hráči hrají na WB - "líbí se mi to, ale je to zbytečně složité" apod., když nikdo z těch, kdo tu reagoval vůbec nemá ponětí o tom jak NWN funguje a co je třeba udělat.
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Příspěvekod Radas » 09 srp 2008 16:34

jojo :idea:
Uživatelský avatar
Radas
Level 23
 
Příspěvky: 220
Registrován: 12 led 2008 00:00
Bydliště: Da"Lhagova komnata

Příspěvekod kubajzcz » 09 srp 2008 22:00

Hm teda , kdyz rikas ze ubytek hracu je ti ze zavedli 1.69 patch proc ho nezavedete taky. Jo ano vzpominam si na tu dobu kdy jsem by DM a dost toho lituji byl jsem pouhej blahovej "debil" a klidne to reknu na rovinu byl jsem debil jenze doba se meni. To ze jsem to tak "zkurvil" neznamena ze ted nemohu mit pravdu. Nerekl jsem " Zavedte craft !!!" Rekl jsem pouze zavedeni craftu by mohlo rozsirit zabavu hrani na Arkh. Vyjadril jsem se spatne. Blaho hracu ano, ale to co jsi rekl mas pravdu je nemozne, ale na druhou stranu proc o tom nediskutovat, ano +15 zbrane je blbost ale kazdy dobry napad snad stoji za dobry duvod poresit. Kdybych mohl mit sanci dam vsechno pro to aby jsem mohl Arkh pomoci, at je to s pomahanim jako DM (prosim zdrzeni komentaru vim jak to dpoadlo minule) tak jako pomoci s toolsetem nerikam ze umim scripty ale porad bych se rad ucastnil na pomoci. Vy jste tak strasne... jak to rict , kvuli kazdy debilite vybouchnete jako casovana bomba, ja a ostatni se snazime prosadit svujnazor a vy hned zavrhnete ani si pomalu nedoctete oc se vas zada. Po pravde receno je mi jedno jak Ark dopadne ale jen z duvodu ze jsem tu rad hral a rad hraju bych chtel aby znovu ozila a mohl si zase rict " jo tak tenhle server stoji za to". Pokud neuspeji a vy em vsichni sraite na kolena ja be jakychkoliv diskuzi odejdu a nebudu to dal resit. Jenze pokavad se mi povede uspet prosadit svuj nazor udelam vse pro to abych pomohl na jeho uskutecneni. A ne ze hned me ted zkritizujete jako je vasim zvykem, zkuste to nejdriv prodiskutovat, zamyslet se nad tim jesti nahodou nemaji nekteri z nas pravdu.
Uživatelský avatar
kubajzcz
Level 10
 
Příspěvky: 10
Registrován: 07 srp 2008 23:00

Příspěvekod Radas » 10 srp 2008 06:03

Craft neni spatnej ale problem je v tom udelat ho - tak aby zustalo na 1. miste looteni
Patch 1.69 - me osobne nevadi
15+ zbrane je dobra blbost (lol u toho jsem smichem padal ze židle :D )
Uživatelský avatar
Radas
Level 23
 
Příspěvky: 220
Registrován: 12 led 2008 00:00
Bydliště: Da"Lhagova komnata

Příspěvekod genar » 10 srp 2008 07:27

Radas píše:Craft neni spatnej ale problem je v tom udelat ho - tak aby zustalo na 1. miste looteni
Patch 1.69 - me osobne nevadi
15+ zbrane je dobra blbost (lol u toho jsem smichem padal ze židle :D )

nebo vsecky +15 veci at se trefuje na 20;)
Uživatelský avatar
genar
Level 20
 
Příspěvky: 112
Registrován: 21 čer 2008 23:00

Příspěvekod genar » 10 srp 2008 07:27

btw jakej vliv ma patch an hratelnost arkh? mužou zmizet jen ti co hrajoujinde a sem obcas mrknou
Uživatelský avatar
genar
Level 20
 
Příspěvky: 112
Registrován: 21 čer 2008 23:00

Příspěvekod Rhodry » 10 srp 2008 09:56

on ten patch přidává dost nových věcí a vůbec, si přečti ty změny co přináší.. :)
Rhodry Doombringer ... Nejvyšší kněz Temného Boha ve službách Stínové Legie..

Obrázek
Rhodry
Level 20
 
Příspěvky: 124
Registrován: 30 bře 2008 00:00

Příspěvekod genar » 10 srp 2008 09:59

Rhodry píše:on ten patch přidává dost nových věcí a vůbec, si přečti ty změny co přináší.. :)
jo aler v cem je arkh jina než ostatni serveri pax nikde jinde sem ubytek hracu neviděl:)
Uživatelský avatar
genar
Level 20
 
Příspěvky: 112
Registrován: 21 čer 2008 23:00

Příspěvekod Siunwar » 10 srp 2008 12:38

Genare, prosim. Predtim, nez cokoli postnes, precti si to dvakrat, trikrat.
Je peklo po tobe neco cist. Mlcel bych, kdyby to bylo psane rukou, ale tohle je text, ktery se da kdykoli opravit / upravit.
Dik.

Jinak, 90% toho, co pises (prosim, nepocitej presna procenta) jsou jen narazky na "neschopneho" Shadowa ci podobny trash. Predtim, nez nekoho zacnes shazovat, podivej se, prosim, do zrcadla.
acc Siunwar
Siunwar
Level 15
 
Příspěvky: 37
Registrován: 03 kvě 2008 23:00

Příspěvekod Feiwill » 10 srp 2008 14:26

Carifuk>
Rozumim a akceptuju, co rikas. Akorat dve vyhrady mam.
O tom, ze vsechny navrhy hracu DMka zvazuji, nepochybuj. Akorat o tom nepremysli tady formou verejneho fora, ale neceho vhodnejsiho (icq, ve hre, osobne, v hlave, DM forum).
Rikas, ze ti vadi, kdyz si WB prosazuji svou. WB jsou tu ale od toho, je jejich prace brat na sebe rozhodovaci zodpovednost a snaset nadavky, kdyz se neco ukaze jako spatny rozhodnuti. Navic, ty to same (prosazovani) delas taky - ty se nesnazis navrhovat zmeny, jak to dela vetsina ostatnich, ty je chces, jak doslova rikas, prosadit. To mimojine znamena, ze ses bud presvedcenej, ze jsou to globalne, pro vsechny a urcite dobry zmeny - coz ale nikdo nemuze vedet, anebo o tom teda presvedcenej nejses a chces je prosadit proste proto, ze se to zamlouva tobe osobne (to ale asi vylucuju).
Neber to jako brani za slovicko (navrhovat/prosazovat) - jde mi skutecne o to vyzneni. Ty mluvis klidne a slusne, ano, ale mas pocit, ze to absolutne vsecko perfektne gomes a mas pravo to vnucovat. Pokud chces pomoct, rekni, ze umis udelat skript na tohle a tamto a WB to bud prijmou, nebo odmitnou. A pokud to prijmou, urcite podekuji.

ad. patch a ubytek hracu> Aha, nekdo rikal, ze uz rada serveru presla a ona asi presla jen thalie, nebo mozna ani ta ne, kdyz se koukam na required client version. Tak nic.
Feiwill
Level 29
 
Příspěvky: 946
Registrován: 30 pro 2007 00:00
Bydliště: Morava

PředchozíDalší

Zpět na Návrhy, postřehy, nabídky...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Foplips00 a 16 návštevníků