Jen nápad...

Máte nápad, jak svět Arkhalie vylepšit, objevili jste někde nějakou nesrovnalost nebo nám chcete něco nabídnout? - Neváhejte a pište.

Jen nápad...

Příspěvekod Lament Greed » 23 srp 2008 09:36

Je to jenom blbost, ale nešlo by udělat jak jsou ty efekty na světlo, aby byl třeba i nějaký efekt na temno? Vůbec nevim jestli to jde, tak se ptám :?:
S pozdravem Lament Greed
Uživatelský avatar
Lament Greed
Level 14
 
Příspěvky: 29
Registrován: 01 dub 2008 23:00
Bydliště: vesnice u Zpívajícího vodopádu

Příspěvekod Feiwill » 23 srp 2008 09:54

Myslis na zbrane? Meroido prodava i stinovou dyku na temny efekt.
Feiwill
Level 29
 
Příspěvky: 946
Registrován: 30 pro 2007 00:00
Bydliště: Morava

Příspěvekod Lament Greed » 23 srp 2008 10:05

Ne to ne, myslim jak jsou ta různá světla v itemech a jsou i světelný drahokamy, tak jestli místo světla by nešla temnota nebo šero. Něco jako drahokam co místo světla by dával tmu/stín.
S pozdravem Lament Greed
Uživatelský avatar
Lament Greed
Level 14
 
Příspěvky: 29
Registrován: 01 dub 2008 23:00
Bydliště: vesnice u Zpívajícího vodopádu

Příspěvekod Feiwill » 24 srp 2008 11:52

Aha, tak ted budu trochu hadat, ale myslim, ze zadny takovy efekt vubec neexistuje v nwn jako takovem.
Feiwill
Level 29
 
Příspěvky: 946
Registrován: 30 pro 2007 00:00
Bydliště: Morava

Příspěvekod Lament Greed » 24 srp 2008 14:05

Jo, tak na to jsem se ptal :)
S pozdravem Lament Greed
Uživatelský avatar
Lament Greed
Level 14
 
Příspěvky: 29
Registrován: 01 dub 2008 23:00
Bydliště: vesnice u Zpívajícího vodopádu

Příspěvekod dukla » 06 říj 2008 17:46

no ja bych tady zavedl hraní RP a větší možnosti při nákupu vybavení dyštak si to promyslete a aby byly více questů ale nějaké rozumné questy jestli by DM nepřipravili to je vše
aaaaaa
Uživatelský avatar
dukla
Level 5
 
Příspěvky: 5
Registrován: 28 zář 2008 23:00
Bydliště: aaaaaaaaaaaaaaaa

Příspěvekod Ice » 06 říj 2008 18:16

Myslim že nakoupit se dá kdeco z toho základního jestli chceš něco více měl by sis zajít na nějaký ten pokládek.
Tohle není RP server, ale i tak nikdo tu nikomu nebude bránit ani ho nikterak napadat že si tu RP někdo hraje.
Co se týče questů - na jaké bázi by sis je představoval? Nějaké stálé nebo něco rychlýho jednorázovýho? Nějaký nápad by se hodil. Nejsem vyznavačem RP takže nechápu co na tom pobíhání mezi lokacemi vidíte, ale něco navrhněte a já to pro vás udělam. (protože mě to moc nebere nedokážu posoudit co si pod slovem quest přesně přeedstavujete - vždy se tu probírá přidání questu, ale aby někdo nějakej navrhl to už ne)
Uživatelský avatar
Ice
Level 30
 
Příspěvky: 1107
Registrován: 01 led 2008 00:00

Příspěvekod Mefistofel » 07 říj 2008 15:25

Jenom me to tak napadlo kdyz sem se nato podival tak abych nevytvarel novej topic stejnak by byl stejnej takze....kdyz sem se podival do statistiky bossu tak mi to prislo neprehledne a nesrozumitelne, samozrejme jmena bossu jsou vph le kdyz to neni nejak extra pekne usporadane tak to je necitelne takze bych navrhoval predelani do hezciho a srozumetelnejsiho vzhledu a srovnani.
Mefistofel je syn Dabla a byl stvoren proto aby zabijel a slouzil radu Temnich Templaru
Slavu a cest vzdejme nasemu panu!!!
Uživatelský avatar
Mefistofel
Level 26
 
Příspěvky: 452
Registrován: 06 bře 2008 00:00
Bydliště: Tanglebrook

Příspěvekod dukla » 07 říj 2008 16:13

no tak aby tobyly questy rozumné jako abyi nešlo jen abys přežil ale abys to splnil takže když by hráč neudělal žádnou chybu tak si myslím že jej nemusíte nechat zabít např. že mu tam hodíte neporazitelnou příšeru takže nějaké rozumně které by se dali vzládnout na jeh o lvl ale jak řikám když udělá chybu že tam hned vlítne mezi nepřátele tak to už je jeho chyba a to si mysli že kyž ho necháte zabít tak to je rozumné a jak by ty questy měly vypadat to je navás hlavně jde o to když za každý quest dostaneš exp. beru ty questy jako spestřrní hty protože když jen běháš z lokace do lokace tak to je takový chudý nebo nějaké výpravy by se dali brát jAKO QUEST tak to je vše
aaaaaa
Uživatelský avatar
dukla
Level 5
 
Příspěvky: 5
Registrován: 28 zář 2008 23:00
Bydliště: aaaaaaaaaaaaaaaa

Příspěvekod Ferdis » 08 říj 2008 18:39

čus, trošku jsem dumal nad nějakýmy qw a napadlo mě, že by hráči mohli získávat po splnění něco jako tituly, který by je v něčem zlepšovaly( vlastnost, dovednost či vylepšily nějaký ten item o něco, kam by chtěli). Jednalo by se o např. s názvy: měšťan, pak nasledovně - zeman, vyšší šlechtic(ted nevim, jak se tomu říká:D), rytíř( nebo sir, lady). Postupovat by šlo bud za sebou nebo by šlo i přeskakovat. Záleželo by pro jaký daný lvl by šlo či zda se na to hráč cítí. Třebas by každý tilul mohl mít jisté privilegium.
O jaký druh tilulu by šlo a co by měl hráč za požadovaný titul splnit,by mohla býti zřízena nějaká budova či úřad, kde by hráč získal patřičné info.

No a ted je jen otázka, co tam dát za úkoly:D
takže pište návrhy. Mě by se třebas líbilo, kdyby rytíř měl splnit nějaký chrabrý čin a využil bych i tu hrobku, co je na Pohřebišti za Loftem.

zatim zdary
Uživatelský avatar
Ferdis
Level 18
 
Příspěvky: 66
Registrován: 11 úno 2008 00:00

Příspěvekod Ice » 09 říj 2008 12:37

Ferdis píše:čus, trošku jsem dumal nad nějakýmy qw a napadlo mě, že by hráči mohli získávat po splnění něco jako tituly, který by je v něčem zlepšovaly( vlastnost, dovednost či vylepšily nějaký ten item o něco, kam by chtěli). Jednalo by se o např. s názvy: měšťan, pak nasledovně - zeman, vyšší šlechtic(ted nevim, jak se tomu říká:D), rytíř( nebo sir, lady). Postupovat by šlo bud za sebou nebo by šlo i přeskakovat. Záleželo by pro jaký daný lvl by šlo či zda se na to hráč cítí. Třebas by každý tilul mohl mít jisté privilegium.
O jaký druh tilulu by šlo a co by měl hráč za požadovaný titul splnit,by mohla býti zřízena nějaká budova či úřad, kde by hráč získal patřičné info.

Tenhle nápad se mi líbí. Promyslete to a myslím že by se s tím dalo něco udělat. :-)
Uživatelský avatar
Ice
Level 30
 
Příspěvky: 1107
Registrován: 01 led 2008 00:00

Příspěvekod Rhodry » 09 říj 2008 14:36

jo nápad je to docela dobrý, a taky by nebylo špatné aby každý mohl dosáhnout nějakého unikátního titulu (jako byli například Drakobijci a podobně), prostě aby fakt každá postava mohla být jedinečná :) případně ještě možnost nechat si pojmenovat předmět s přidáním nějaké té bonus vlastnosti za nějaký ten q.. :) nebo zkusit zavést něco jak honor ve wowu, za který by se ty tituly "kupovaly".. možností je docela dost :)
Rhodry Doombringer ... Nejvyšší kněz Temného Boha ve službách Stínové Legie..

Obrázek
Rhodry
Level 20
 
Příspěvky: 124
Registrován: 30 bře 2008 00:00

Příspěvekod Feiwill » 09 říj 2008 21:30

Mefistofel píše:Jenom me to tak napadlo kdyz sem se nato podival tak abych nevytvarel novej topic stejnak by byl stejnej takze....kdyz sem se podival do statistiky bossu tak mi to prislo neprehledne a nesrozumitelne, samozrejme jmena bossu jsou vph le kdyz to neni nejak extra pekne usporadane tak to je necitelne takze bych navrhoval predelani do hezciho a srozumetelnejsiho vzhledu a srovnani.

Chapu, ze je to znouzectnost, ale bohuzel nemam cas se tim zabyvat (a nejsem v tom ani zbehlej). Kdyz to ale nekdo naprogramuje a bude to viditelne delat, co ma, nasadim to.
Feiwill
Level 29
 
Příspěvky: 946
Registrován: 30 pro 2007 00:00
Bydliště: Morava

Příspěvekod ShaDoOoW » 11 říj 2008 03:48

Feiwill píše:Aha, tak ted budu trochu hadat, ale myslim, ze zadny takovy efekt vubec neexistuje v nwn jako takovem.
existuje, buď černé světlo nebo přesně efekt kouzla temnota
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Příspěvekod praetor » 12 říj 2008 15:24

Feiwill píše:
Mefistofel píše:Jenom me to tak napadlo kdyz sem se nato podival tak abych nevytvarel novej topic stejnak by byl stejnej takze....kdyz sem se podival do statistiky bossu tak mi to prislo neprehledne a nesrozumitelne, samozrejme jmena bossu jsou vph le kdyz to neni nejak extra pekne usporadane tak to je necitelne takze bych navrhoval predelani do hezciho a srozumetelnejsiho vzhledu a srovnani.

Chapu, ze je to znouzectnost, ale bohuzel nemam cas se tim zabyvat (a nejsem v tom ani zbehlej). Kdyz to ale nekdo naprogramuje a bude to viditelne delat, co ma, nasadim to.

Možno by som sa na to mohol mrknúť. Ak má prípadne už niekto aj konkrétnu predstavu, ako by to malo vyzerať, nech napíše.
Uživatelský avatar
praetor
Level 23
 
Příspěvky: 221
Registrován: 29 srp 2008 23:00
Bydliště: Katinwell

Další

Zpět na Návrhy, postřehy, nabídky...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Bing [Bot], Foplips00 a 4 návštevníků

cron