pocet hracu

Máte nápad, jak svět Arkhalie vylepšit, objevili jste někde nějakou nesrovnalost nebo nám chcete něco nabídnout? - Neváhejte a pište.

pocet hracu

Příspěvekod ozi88 » 09 pro 2008 13:39

olala...nudim se v praci a premyslim, jak a co udelat proto, aby na akrhalii hralo vic lidi.....nemate nekdo kamarady, kamaradky, zname.....nezname.....co by hrali?

vim, ze arkhalia a celkove nwn starne, ale nerad bych videl, ze to bude jendou tak hrozne, ze nebudou hraci....teda zatim.....vim, ze je to nevyhnutelna a ocekavana budoucnost teto hry...ale...

JAK ASI KAZDY Z NAS VI, CIM VIC LIDI, TIM VETSI SRANDA...chtelo by to reklamu? velke halo do sveta? nevim.....
ozi88
Level 23
 
Příspěvky: 236
Registrován: 27 lis 2008 00:00
Bydliště: Orgimmar

Příspěvekod mulo » 09 pro 2008 14:51

no vidis aj ja sa nudim v praci tak som si zobral sapkowskeho a citam si aby som nemusel premyslat =D
Uživatelský avatar
mulo
Level 26
 
Příspěvky: 436
Registrován: 29 črc 2008 23:00
Bydliště: Loftenwood

Příspěvekod Lament Greed » 09 pro 2008 17:24

Zdárek,

vím, že už tady moc nehraju, teda vůbec :), ale nějaká reklama by byla možná. Ozi jestli se nudíš v práci, tak můžeš projíždět síť internetu a rozhazovat letáky s Arkhalii. Já bych to samé mohl dělat dvakrát do týdne a kdyby se ještě někdo přidal s rozvozem pozvánek, tak by to mohla být docela účinná reklama, co vy na to? :)
S pozdravem Lament Greed
Uživatelský avatar
Lament Greed
Level 14
 
Příspěvky: 29
Registrován: 01 dub 2008 23:00
Bydliště: vesnice u Zpívajícího vodopádu

Příspěvekod ozi88 » 10 pro 2008 08:08

Lamente,

to by slo, ale letaky? mozna vazne ma neznalost pocitacu a s tim spojena i neznalost netu, ale pokud by jsi byl tak hodny, mohl by jsi nejaky ten letak udelat, popripade mi poradit jak ho udelat a jak ho a kam davat....bla bla bla....

v kazdem pripade tve zapojeni v tehle diskusi ocenuju, jelikoz, jak jsi sam rekl, uz nehravas....co takhle zacit i sam sebou a sem tam se za nama mrknout? ;)

ja jsem dohromady na akrhalii nejak 4. rokem, ale mel jsem dve velke pauzy a ted jsem pustil arkhalii od minulych vanoc snad poprve. vsechno je ok, ale chybi mi 'ten pocet hracu' co tu byval driv. vim, ze uz to takove nikdy nebude, ale to neznamena, ze nemuzeme dalsi hrace ziskat. vcera kdyz jsem logl, tak bylo on-line asi 15 lidi a to bylo teprve to spravne pohlazeni na dusi.

takze te timhle (i ostatni) prosim, jestli by jsi s tou reklamou nemohl nejak pomoct....pokud budu mit ty vedomosti, tak do toho pujdu, ale potrebuju poradit.

dik moc

oz
ozi88
Level 23
 
Příspěvky: 236
Registrován: 27 lis 2008 00:00
Bydliště: Orgimmar

Příspěvekod Mefistofel » 10 pro 2008 14:03

tak jako ja bych mel nejakej napda dase to udelat pres microsoft office presnejo pres publiser..tam bych to dokazal nejak schrastit.......pokud mi nekdo posle na icq nejake obrazky a hlavne text jelikoz jak sami vite moje cestina uz neni dobra takze aby to taky nejak vypadalo tak bych se nato mohl mrknout



jo a pls nekdo nevite kde muzu uploadnout par obrazku a hodit sem link? nejlepe free pls
Mefistofel je syn Dabla a byl stvoren proto aby zabijel a slouzil radu Temnich Templaru
Slavu a cest vzdejme nasemu panu!!!
Uživatelský avatar
Mefistofel
Level 26
 
Příspěvky: 452
Registrován: 06 bře 2008 00:00
Bydliště: Tanglebrook

Příspěvekod ozi88 » 10 pro 2008 14:17

Mefistofel píše:tak jako ja bych mel nejakej napda dase to udelat pres microsoft office presnejo pres publiser..tam bych to dokazal nejak schrastit.......pokud mi nekdo posle na icq nejake obrazky a hlavne text jelikoz jak sami vite moje cestina uz neni dobra takze aby to taky nejak vypadalo tak bych se nato mohl mrknout



jo a pls nekdo nevite kde muzu uploadnout par obrazku a hodit sem link? nejlepe free pls


good on you wee man ;)

tak, uz mame mefistofela, ktery nam udela vizitky nebo billboardy....ted jeste spamery....pokud budu vedet, jak to kam davat, tak rad zaspamuju cely net ;)
ozi88
Level 23
 
Příspěvky: 236
Registrován: 27 lis 2008 00:00
Bydliště: Orgimmar

Příspěvekod Mefistofel » 10 pro 2008 14:23

wee? wtf u r talkin about man? u just pieced me off :twisted: :twisted: :twisted: hh doufam ze to neni to co myslim :D


jo ale musi nekdo zaslat ty obrazky a text je hlavni obrazky se daj schrastit na netu
Mefistofel je syn Dabla a byl stvoren proto aby zabijel a slouzil radu Temnich Templaru
Slavu a cest vzdejme nasemu panu!!!
Uživatelský avatar
Mefistofel
Level 26
 
Příspěvky: 452
Registrován: 06 bře 2008 00:00
Bydliště: Tanglebrook

Příspěvekod Lament Greed » 10 pro 2008 18:36

K těm letákům, myslel jsem to jako metaforu k nějakému rozhozu informací o arkhalii (od navštěvování různých chatovacích místností s tématikou nwn - mnorpg - až po rozšiřování svých názorů na blogách, stránkách o hrách atd...) ale udělat nějaký přímo leták je dost dobrý nápad. Pokuď jde o fotky, tak ty by se snad dali stáhnout přímo tady z webu arkhalie (ovšem se souhlasem majitelů fotek a těchto stránek o veřejné prezentaci screenshotů) no a text by myslím taky nemusel být problém. Do textu bych začlenil základní info o hře (požadavky na PC, co je to za hru, jak se na ní dobře zaplavit), info o serveru (jak se připojit - sem bych asi hodil odkaz na web Arkhalie -, pak nějaký popis serveru co se týče minulosti, rytířů a legie, zhruba popsat mapu světa - hlavní město, Loft jako start lokaci atd -) a možná bych tam taky šoupnul názory na server nebo tak něco, aby to ten text trochu oživilo. Nebo jako přílohu dát kousek z kroniky, z nějakého slavného boje. No a pak bych tam určitě dal cíl tohoto plakátu, jakože: "cílem této akce je povstání arkhalie a jejího příběhu," nebo nějaký takový blábol. Mohl bych se o nějakou textovou stránku pokusit, ale bylo by to až příští týden, protože na netu sice budu i zítra, ale to jen na pár minutek.

Pokuď jde o mně a mé hraní, tak nejraději bych se připojil a pařil celou noc i den dokud bych neusnul na klávesnici, ale bohužel jsem bez počítače a shánět nějakou improvizaci se mi nechce, protože na konci dubna 2009 budu mít krásnej vybroušenej kompík, tak jsem trpělivý a snažím se zabavit jinak a přežít ten čas bez PC.

Pfff, tak to je zatím vše, co k tomu mám.
S pozdravem Lament Greed
Uživatelský avatar
Lament Greed
Level 14
 
Příspěvky: 29
Registrován: 01 dub 2008 23:00
Bydliště: vesnice u Zpívajícího vodopádu

Příspěvekod ozi88 » 11 pro 2008 09:35

Mefistofel píše:wee? wtf u r talkin about man? u just pieced me off :twisted: :twisted: :twisted: hh doufam ze to neni to co myslim :D


jo ale musi nekdo zaslat ty obrazky a text je hlavni obrazky se daj schrastit na netu


i danny ken what u meant under the 'wee' word. tho it canny be the pish one....its a scottish slang word...carry on studying wee man....nae bother ;)

takze tak, jinak obrazky ti schrastim teda. dej mi pm a ja ti je tam poslu ;)
ozi88
Level 23
 
Příspěvky: 236
Registrován: 27 lis 2008 00:00
Bydliště: Orgimmar

Příspěvekod ozi88 » 11 pro 2008 09:39

Lament Greed píše:K těm letákům, myslel jsem to jako metaforu k nějakému rozhozu informací o arkhalii (od navštěvování různých chatovacích místností s tématikou nwn - mnorpg - až po rozšiřování svých názorů na blogách, stránkách o hrách atd...) ale udělat nějaký přímo leták je dost dobrý nápad. Pokuď jde o fotky, tak ty by se snad dali stáhnout přímo tady z webu arkhalie (ovšem se souhlasem majitelů fotek a těchto stránek o veřejné prezentaci screenshotů) no a text by myslím taky nemusel být problém. Do textu bych začlenil základní info o hře (požadavky na PC, co je to za hru, jak se na ní dobře zaplavit), info o serveru (jak se připojit - sem bych asi hodil odkaz na web Arkhalie -, pak nějaký popis serveru co se týče minulosti, rytířů a legie, zhruba popsat mapu světa - hlavní město, Loft jako start lokaci atd -) a možná bych tam taky šoupnul názory na server nebo tak něco, aby to ten text trochu oživilo. Nebo jako přílohu dát kousek z kroniky, z nějakého slavného boje. No a pak bych tam určitě dal cíl tohoto plakátu, jakože: "cílem této akce je povstání arkhalie a jejího příběhu," nebo nějaký takový blábol. Mohl bych se o nějakou textovou stránku pokusit, ale bylo by to až příští týden, protože na netu sice budu i zítra, ale to jen na pár minutek.

Pokuď jde o mně a mé hraní, tak nejraději bych se připojil a pařil celou noc i den dokud bych neusnul na klávesnici, ale bohužel jsem bez počítače a shánět nějakou improvizaci se mi nechce, protože na konci dubna 2009 budu mít krásnej vybroušenej kompík, tak jsem trpělivý a snažím se zabavit jinak a přežít ten čas bez PC.

Pfff, tak to je zatím vše, co k tomu mám.


Olala....takze co se tyce tebe a tveho hrani na arkhalii....mas uplne stejny pribeh jako ja...taky jsem si pockat, az si koupim neco dobreho....a tak se stalo....ted se na tom da hrat secko, ale na arkhalii stejne nic nema ;)

jinak neni problem pockat do toho pristiho tydne. dej pak vedet...muzu kdyztak stahnout nejake ty obrazky na netu.

olala ;)
ozi88
Level 23
 
Příspěvky: 236
Registrován: 27 lis 2008 00:00
Bydliště: Orgimmar

Příspěvekod Mefistofel » 11 pro 2008 12:36

ozi88 píše:
Mefistofel píše:wee? wtf u r talkin about man? u just pieced me off :twisted: :twisted: :twisted: hh doufam ze to neni to co myslim :D


jo ale musi nekdo zaslat ty obrazky a text je hlavni obrazky se daj schrastit na netu


i danny ken what u meant under the 'wee' word. tho it canny be the pish one....its a scottish slang word...carry on studying wee man....nae bother ;)

takze tak, jinak obrazky ti schrastim teda. dej mi pm a ja ti je tam poslu ;)




hh but how i see tht urs scotish english is really different how i heard from friends n teachers ;) dont worry bro i still cary with my study ;)
Mefistofel je syn Dabla a byl stvoren proto aby zabijel a slouzil radu Temnich Templaru
Slavu a cest vzdejme nasemu panu!!!
Uživatelský avatar
Mefistofel
Level 26
 
Příspěvky: 452
Registrován: 06 bře 2008 00:00
Bydliště: Tanglebrook

Příspěvekod ozi88 » 11 pro 2008 13:48

Mefistofel píše:
ozi88 píše:
Mefistofel píše:wee? wtf u r talkin about man? u just pieced me off :twisted: :twisted: :twisted: hh doufam ze to neni to co myslim :D


jo ale musi nekdo zaslat ty obrazky a text je hlavni obrazky se daj schrastit na netu


i danny ken what u meant under the 'wee' word. tho it canny be the pish one....its a scottish slang word...carry on studying wee man....nae bother ;)

takze tak, jinak obrazky ti schrastim teda. dej mi pm a ja ti je tam poslu ;)




hh but how i see tht urs scotish english is really different how i heard from friends n teachers ;) dont worry bro i still cary with my study ;)


yer sentence's a wee bit giberish wee ladde however, dneska se ti ozvu na to icq ;)
ozi88
Level 23
 
Příspěvky: 236
Registrován: 27 lis 2008 00:00
Bydliště: Orgimmar

Příspěvekod kanu » 12 pro 2008 08:13

nechte toho vy dva kdo ma rozumnet te vasi hatmatilce piste normalne a srozumitelne tzn cesky nebo moravsky
Uživatelský avatar
kanu
Level 13
 
Příspěvky: 23
Registrován: 30 pro 2007 00:00
Bydliště: pelech Guugy

Příspěvekod kiklop » 12 pro 2008 10:28

uf doparoma, tak teraz neviem, dufam ze slovencinu si len zabudol zaradit, lebo budem musiet splasit slovensku vlajku, nasadnut do tankoch a zmenit trasu z Budapeste trochu viac na zapad (v stopach nasho velkeho narodneho buditela Jana S.) :lol: :roll:
Gurin Hammerfist - Agardonska stráž R.I.P.
Gard z Veze - R.I.P.

Michal od Zvona - kto vie co z neho bude
Grurin Hammerfist - Gurinov syn
Mlat Hammerfist - druhorodeny Gurinov syn
Uživatelský avatar
kiklop
Level 22
 
Příspěvky: 160
Registrován: 21 led 2008 00:00

Příspěvekod ozi88 » 17 pro 2008 09:12

nemohl jsem uverit vcera svym vlastnim ocim, kdyz jsem logl....ne jen ze na akrhalii bylo on-line 17 lidi, ale kdo logl???

byl to sam Hellriser....velka legenda arkhalie, ktery hraval v dobe, kdyz ja jsem zacinal, asi 4 roky dozadu.

mozna prijde i duke.sgr a s nim dalsi byvaly hraci, kteri toho pro arkhalii tolik udelali.

snad to napovida tomu, ze se casy zmeni a arkhalia a jeji osazenstvo bude znovu na vysluni ;)
ozi88
Level 23
 
Příspěvky: 236
Registrován: 27 lis 2008 00:00
Bydliště: Orgimmar

Další

Zpět na Návrhy, postřehy, nabídky...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Foplips00 a 8 návštevníků