Expeni

Máte nápad, jak svět Arkhalie vylepšit, objevili jste někde nějakou nesrovnalost nebo nám chcete něco nabídnout? - Neváhejte a pište.

Expeni

Příspěvekod ozi88 » 07 led 2009 11:10

Ahoj, zalozil jsem tento thread, protoze je tu stale plno hracu (me nevyjimaje), kteri by radi vedeli jaky build na jakem levelu kde expit ;)

ja sam bych se rad zeptal, jestli mate nekdo zkusenosti s expenim na demonech v demonvillu....vim, ze tam lidi expit chodivali a da se tam expit i docela dobre, jde jen o to, aby cloveku padal casto devast a aby mel dost vysoke DC a naopak demoni nizke fort.

jak rikam, sam jsem tam nikdy neexpil, ale rad bych to vyzkousel. mam wara 15-20 kritik, devast dc 41, level 30.

muzete poradit pls?

dale samozrejme uvitam jakekoliv otazky, ktere bych sam mohl zodpovedet...novych hracu ted pribyva a pokud nektery s nich, popripade i ti zkusenejsi, bude mit nejakou otazku nebo pripominku ohledne expeni, tak ji sem hodte.
ozi88
Level 23
 
Příspěvky: 236
Registrován: 27 lis 2008 00:00
Bydliště: Orgimmar

Příspěvekod Mefistofel » 07 led 2009 11:37

jednou sem tam expil ale jelikoz jih tam neni az tak moc takze to je celkem nudne nebo teda aspon me to moc nebavilo a od lvlu tam expit je celkem dost ja tam expil 39 a 40 ale jako jak rikam skus a uvidis podle sebe
:idea:
Mefistofel je syn Dabla a byl stvoren proto aby zabijel a slouzil radu Temnich Templaru
Slavu a cest vzdejme nasemu panu!!!
Uživatelský avatar
Mefistofel
Level 26
 
Příspěvky: 452
Registrován: 06 bře 2008 00:00
Bydliště: Tanglebrook

Příspěvekod Ice » 07 led 2009 12:51

Prozrazovat, kde se co dá expit je ničení hry začátečníkům, jelikož pak ani neprojdou svět a vůbec neví, co kde je. Navíc pak expí jen tam kde jim bylo prozrazeno přestože expit se dá na více místech. Takže vyzkoušejte si každej kde se dá expit, procházejte si svět aby jste neznali jen dvě lokace.
Uživatelský avatar
Ice
Level 30
 
Příspěvky: 1107
Registrován: 01 led 2008 00:00

Příspěvekod Mefistofel » 07 led 2009 13:05

tak jako castecne je to pravda castecne ne jelikoz i nekteri novackove se ptaj nevis,nemuzes mi poradit,kam mam jit atd a nemuze jim clovek rici ne projdi si svet :roll:
Mefistofel je syn Dabla a byl stvoren proto aby zabijel a slouzil radu Temnich Templaru
Slavu a cest vzdejme nasemu panu!!!
Uživatelský avatar
Mefistofel
Level 26
 
Příspěvky: 452
Registrován: 06 bře 2008 00:00
Bydliště: Tanglebrook

Příspěvekod Dragnor » 07 led 2009 13:49

No castecne to pravda je, ale tyhle veci se stejne dozvi a stejne budou expit tam kde je to nejvyhodnejsi. Daleko lepsi by bylo udelat sadu questu s dobrou exp gold odmenou, co by te posilaly do ruznych koutu sveta.
Uživatelský avatar
Dragnor
Level 14
 
Příspěvky: 28
Registrován: 13 led 2008 00:00

Příspěvekod ozi88 » 07 led 2009 14:08

Dragnor píše:No castecne to pravda je, ale tyhle veci se stejne dozvi a stejne budou expit tam kde je to nejvyhodnejsi. Daleko lepsi by bylo udelat sadu questu s dobrou exp gold odmenou, co by te posilaly do ruznych koutu sveta.


s timhle souhlasim, ale je to dalsi prace....tento thread jsem vytvoril pro ty, co chcou poradit s expenim. To co napsal Ice je pravda, neprojdou si svet, ale je to to, o co oni stoji? pokud budou chtit radu kde expit a jak se co nejrychlejc dostat na 40ty lvl, aby mohli lootit lepsi dungy...ale je to to, o co stoji. nechme to na nich ;) ....co udelate, kdyz se vas novacek zepta: kde mam expit?....'nereknu, si novacek, tak hledej a projdi si svet' :) - to tezko, takhle by sme ztratili hodne novacku...vzdycky kazdy kazdemu poradi a nemusi to byt zrovna ve hre, proto je tu tenhle thread.

napriklad ja jsem logl po roce a pul a na 5tem lvlu sem sel expit na klepeta...ani jsem se nikoho ptat nemusel a z party nam me slo nekolik hlasek typu, bez na skrety, skreti sou lepsi, atd. atd. atd. bez techto rad, bych doted o zadnem gumbovi nevedel, pac to za me nebylo, takze diky vsem, kteri mi poradili....dalsi priklad je ten, ze se mi ozval hrac s 6 lvlem a nevedel kde expit a prestava ho to bavit....v deneru nikdy nebyl a v middlu taky ne...rekl mi, ze ho uz expeni kolem loftu nebavi a jestli neni nekde neco lepsiho...samozrejme jsem ho k tem skretum poslal.

takze pokud nekdo nejake otazky mate, sem s nima a pokud ma pro me nekdo odpoved na ty demony, moc diky ;)
ozi88
Level 23
 
Příspěvky: 236
Registrován: 27 lis 2008 00:00
Bydliště: Orgimmar

Příspěvekod Mefistofel » 07 led 2009 14:52

nevim jako kdyz se to tak vezme tak Arkhalia ma jeden zn ej expiciho sistemu..40lvl se da dosahnout za 2-3 dny tady ozi sam to umi i za 28 hodin coz je uzasne ja sam to nedokazu a to se buffim pres druhej kompl...napr na kandelabrii 40lvl nedate ani za 3 dny ustalneho expeni co sem tam slysel tak od 26lvl nebo tak nejak uz expite jen 1exp/ks coz je velice sokujici...ja sam bych to neexpil...ono kolem loftu se neda expit po 5lvlu pokud clovek to nezna kam jit atd jak rika ozi nikoho by to nebavilo a stratit novacky atd by bylo velke nestesti kdyz se po wipu arkhalia tak zvedla coz je velice pozityvni a rekl bych ze ten wipe byl opravdu knecemu...kazdej novacek podle me chce si tu hru uzit a uzije si ji tim ze mu clovek porad z bytek si zaridi sam a pokud ho to prestava bavit tak se zepta a kazdy znas taky zacinal a to jeste v dobach kdy nwn1 bylo novinkou takze nikdo nemel zadne uber chary atd takze to bylo mnohem tezsi nez ted...tot muj nazor a jinak ozi dobrej napad ;) uhh of course u always got good ideas ;)


jo a jak ozi rekl v predeslem topicu vse ma sve pro a proti takze si nevyberem nechmeto nanich kdyz budou chtit zeptaj se kdyz ne tak se vtom vykoupou :) prijemnou zabavu :P
Mefistofel je syn Dabla a byl stvoren proto aby zabijel a slouzil radu Temnich Templaru
Slavu a cest vzdejme nasemu panu!!!
Uživatelský avatar
Mefistofel
Level 26
 
Příspěvky: 452
Registrován: 06 bře 2008 00:00
Bydliště: Tanglebrook

Příspěvekod Feiwill » 07 led 2009 14:52

Souhlasim s Icem, ze by se toto nemelo takle provaret na foru. To by tu klidne mohly byt ten seznam skladacich prstynku, seznam lvlovych naroku gemu ve zbranich, mapy sveta, walkthrough dungama, presne navody na postaveni nekolika optimalnich buildu, rozpis obsahu jednotlivych beden v celem svete atd. Jiste veci jsou zajimave a prekvapujici prave proto, ze se tezko zjistuji. Kdyz si nekdo da tu praci a zepta se vas ve hre, kde expit ten a ten char a kde pada item XY, tak mu to samozrejme povite (pokud to vite), ale davat takove navody na forum je spoilovani hry.
Feiwill
Level 29
 
Příspěvky: 946
Registrován: 30 pro 2007 00:00
Bydliště: Morava

Příspěvekod Mefistofel » 07 led 2009 14:54

fei mas pravdu ale porad je to rozdil mluvit otom kde co pada a radit s expenim :)
Mefistofel je syn Dabla a byl stvoren proto aby zabijel a slouzil radu Temnich Templaru
Slavu a cest vzdejme nasemu panu!!!
Uživatelský avatar
Mefistofel
Level 26
 
Příspěvky: 452
Registrován: 06 bře 2008 00:00
Bydliště: Tanglebrook

Příspěvekod genar » 07 led 2009 15:21

Feiwill píše:seznam lvlovych naroku gemu ve zbranich

hh fei tak presne todle by se hodilo :) pac tu snad každej low lvl co je tu nove nacpe do zbrane velkej sutr a pak ma zbran naprd anebo s ni i odlogne:) což sam vis ma nasledky a aspon co ja sem s ezajimal tak ani nikdo ze starsich hracu nevedel o kolik kerej sutr zveda lvl zbrane (tak sem byl znechucenej narval to tam a enstaci se divit;)
Uživatelský avatar
genar
Level 20
 
Příspěvky: 112
Registrován: 21 čer 2008 23:00

Příspěvekod Argothian » 07 led 2009 15:50

Nesu vám názor nováčka. Plně souhlasím s tím nepsat expící lokace pro nováčky na forum... je to skoro cheat a kazí to hru. Řeknu si, jsem tu nový, mrknu na forum, najdu lokaci, naexpim levly, najdu na foru další lokaci, naexpim další levly atd. atd. Výsledek je nuda, jediné na co se můžu těšit je nový lvl.

Na druhou stranu by bylo fajn vědět alespoň přibližně, kam chodit nemám. Dám příklad - do lvl 6 okolí Loftenwoodu. Pak jít směrem na Dener. Ideální by byly ty questy, které by mě nutily trochu cestovat.

Loftenwood je perfektní do toho lvl 4,5. Pak jsou super právě skřeti. No a potom jsem vůbec netušil co dál. Jednou mi pomohli high lvl hráči, nacastili mě a poslali do deneru na klepeta (to bylo ještě s druidem :-) ). Ale začal jsem novou postavu, a netušil jsem, kde na lvl 10 jít. Tak jsem začal cestovat, nejdřív jsem se dostal jsem se nahoru do Tanglebrooku, to asi nebylo ono, ukousali mě vlci :-). Pak jsem byl na krysodlaky, to taky nebylo ono. No a pak jsem a v něm golemové a znich padaly rubíny - WOW, konečně si můžu koupit aspoň základní vybavení. No a teď řeším kam na lvl 11, protože denerské podzemí s monkem nedávám :-).
Uživatelský avatar
Argothian
Level 7
 
Příspěvky: 7
Registrován: 04 led 2009 00:00

Příspěvekod Mefistofel » 07 led 2009 16:01

ja bych rekl ze dobre by byli aj pvp turnaje po jednotlive lvly napriklad 10-15lvl/15-20 atd atd a zato davat treba nejake itemi co sou dobre proten urcitej lvl...uz sem nekolikrat ze proste natom aby clovek mohl expit sam bez buffa tak jsou nato potreba prachy aby si koupil pozadovanej eq coz nikdo nema krome toho co dela druhej char napr a uz ma nejakou 40 takze si neco zajisti ale tu jak rika argothian ted je rad ze si neco koupi ale i tak to je celkem podle me drahe jako dat 70k za pavezu +3 mi prijde prehnane....
Mefistofel je syn Dabla a byl stvoren proto aby zabijel a slouzil radu Temnich Templaru
Slavu a cest vzdejme nasemu panu!!!
Uživatelský avatar
Mefistofel
Level 26
 
Příspěvky: 452
Registrován: 06 bře 2008 00:00
Bydliště: Tanglebrook

Příspěvekod ozi88 » 07 led 2009 16:06

nerikam tu, aby se tu vypsal seznam lokaci typu:
1-5 lvl - Praha
6-10 lvl - Brno
-
-
-
-
-
35-40 Ostrava

ale pokud sem novacek dojde a napise mi kam ma jit expit kdyz na 6tem lvlu ho hra nebavi, pac nenasel nic lepsiho nez krysodlaky, tak mu reknu, jakou mam zkusenost ja s tim a tim buildem....o zadnych seznamech, gemech, pokladech a dalsich vecech tu nepadla rec ;)

a taky sem podotkl, ze kazdy novacek je jiny...pokud to nekomu hru kazit bude, tak se nebude lozit, ale pokud bude hledat radu, muze sem mrknout.

off ya bawbags ;)
ozi88
Level 23
 
Příspěvky: 236
Registrován: 27 lis 2008 00:00
Bydliště: Orgimmar

Příspěvekod Yorton » 07 led 2009 19:22

Já teda s expením problém nemám..spíš jako nováček na Arkhalii mám problém vyznat se v místních itemech a vůbec nějaký sehnat. Zatím jsem nenašel žádný pořádný rukavice, helmu, boty...všechno bylo úplně zbytečný a prodal sem to a už sem lvl 30..takže nic nemám, ale pokud bych expil druhou postavičku, tak už je to v poho, když se tu můžou přehazovat věci.Budu se muset poptat ve hře na nějaký ty věci... :D mně bude stačit nějakej bossovej odpad,co se už 40 nehodí... :)
Rajesh- zpěvák
Grog-řezník
Ojo Bouryoku-neznámý tvor
Uživatelský avatar
Yorton
Level 27
 
Příspěvky: 538
Registrován: 07 led 2009 00:00
Bydliště: Neznámé

Příspěvekod Feiwill » 07 led 2009 21:41

genar píše:
Feiwill píše:seznam lvlovych naroku gemu ve zbranich

hh fei tak presne todle by se hodilo :) pac tu snad každej low lvl co je tu nove nacpe do zbrane velkej sutr a pak ma zbran naprd anebo s ni i odlogne:)

Na toto je uplne jednoduchej lek: nebejt uz uz nedockavej a blahove neriskovat, kdyz staci pockat pouhy dva lvliky a pak je jistota, ze dalsi k8 (nebo libov. nizsi) gem neprestreli aktualni lvl.
Feiwill
Level 29
 
Příspěvky: 946
Registrován: 30 pro 2007 00:00
Bydliště: Morava

Další

Zpět na Návrhy, postřehy, nabídky...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Foplips00 a 6 návštevníků