Expeni

Máte nápad, jak svět Arkhalie vylepšit, objevili jste někde nějakou nesrovnalost nebo nám chcete něco nabídnout? - Neváhejte a pište.

Příspěvekod Cania » 10 led 2009 20:40

nemyslim, ze zvysovani expu v parte je zasadni a brutalni problem branici hrani v parte. je to cele jen a jen na lidech, bud chteji mit postavu raketove hotovou nebo chteji hrat v parte... Arkh server je delanej tak, ze oproti jinym serverum (vetsinou hard rp) je tady postava na max lvly relativne rychle. nejde expovani na arkh porovnavat s expovanim na demone, nebo obdobnych serverch a poukazovat na to, ze tam sou expy v parte vyssi nez pri solo.... tyhle servery sou nastavene tak, ze pri expovani nutne zabijete desne moc casu a dostat se na max lvl trva par mesicu. tady NE, exping je zaklad kterej probehne rychle (radove par dni) a hra ve skutecnosti zacina az PAK. coz jako dodatek vytvari i kulturu PG playeru na arkh... neni tady problem vymyslet a vytvorit svuj da best charakter... a na to sou zaroven nastavene dungy. takze hrani v parte je tady silne podporovane (ale ne expovani v parte... exping tu proste neni priorita a ani zamereni).

to shadow: hele covece na GT sem hral taky a sice tam byli i expy v parte vyssi, ale nejak zasadne odlisne nez na arkh nebo brutalne lepsi to tam v parte nebylo, furt tam lidi solovali (ja taky).
co se tyce dosahaneho skriptu ohledne gemu se povazuj za vyplisneneho.. radeji nez s expingem bych bejt tebou navrhnul WBckam, ze upravis haky pro cep 2.0 at na to muze prejit arkhalie. to je aspon dle me malickosti dulezitejsi zalezitost nez to, ze nekdo bude expovat v parte o par hodin vice casu nez bez party.
Uživatelský avatar
Cania
Level 19
 
Příspěvky: 90
Registrován: 07 led 2008 00:00

Příspěvekod Hejkal » 10 led 2009 21:39

Asi bychom si meli rict co podle nas je expici system, je to jak rychle das max servr lvl nebo jakym zpusobem. Tady se mi zda ze je to jak rychle ano je to taky dulezite coz nelze poprit ale kdyz se da v parte tak je to o nicem jinym(bacha nerikam lepsi a ani horsi jde o stil hry proste). tak proc je tedy takovej spech na tu 40ku proto abyste tu postavu meli hotovou(coz je krasnej cil=beze srandy to myslim vazne) a nebo abyste mohli chodit na dungi v partach? Tak proc tohle taky nedoprat lvl mensim postavam?

Cania ma jiste pravdu dat vetsi expi v parte je blbost, ano ja od ty dobi co mi to tady napsal DM uz sem to ani nechtel, jen sem to zapsal jak sem to myslel. Ale co by bylo jednoznacne +(plusem) pro celej servr dat vetsi lvl rozmezi a proc? Protoze sou tady hraci, kteri vam reknou ze do party s mensim lvl nejdou protoze straci expi a proc to reknou jelikoz na tomhle servru zacina hra az od 40 lvl :) .

A priznete si to sami to ze tady hra zacina na 40 lvl je jiste pravda ze. A neni to nahodou skoda?
Hejkal
Level 18
 
Příspěvky: 63
Registrován: 05 led 2009 00:00

Příspěvekod ShaDoOoW » 11 led 2009 02:38

kiklop píše:Hm Shadow, furt mi nelezie do hlavy, preco tu este chodis na forum? Aby si sa mohol vyzivat v tom ako je tento svet podla teba zaustaly? Ja neviem.

Mám takový pocit, že už jsem to tu jednou psal ale neva. Arkhalie je mi z českých serverů nejbližší, je to dobrý modul a mám ho rád. Všechny mé návrhy co jsem tu napsal měly za cíl tento server vylepšit. Teď už tu nehraju protože mě to nebaví, ale pokud by se upravilo expování a loot možná bych ty haky zase stáhnul...

Je jasné, že XP systém není nejdůležitější věc, ale server nestojí na 1 zásadní věci(tady loot), nýbrž na všem.

To že se navážím do XP systému nebo naposled do pokladů je proto, že pokaždé když někdo něco navrhne mu WB tvrdí, jak je to super že on tomu nerozumí a podobné kecy. Když mě to nebaví tak tomu omg nepotřebuju rozumnět.

To cania: tak zmínil jsem demonu ale to byl mezi těmi 5servery jediný rp modul tak mě zas nechytej za slovo.
Ale dobrá, řeknu ti jak je to jinde.
Dungeon Eternal X - za levný peníz si hned od začátku koupíš +12boost na jakoukoliv vlastnost, haste, +5 gmw, oheň, požehnej zbraň a tu zvukovou sračku od paladina, trvání je tak 15minut. Za zombíka na hřbitově máš 300xp a pak už to jen stoupá, na lvl 20 už máš za příšerku 900xp. V partě získá každý tolik co by dostal za příšeru sám.

Higher Grounds - čím víc lidí, tím víc příšer se spawne a tím víc XP se dostává až do 10lidí (víc jak 10 hráčů už dělá lagy). Podporovaný rozdíl lvl je 6.
Valeria Swift - nejlepší lučištnice všech dob

http://gt.neverwinter.cz/loot - Moje soukromá databáze lootu na arkhalii.
Uživatelský avatar
ShaDoOoW
Level 32
 
Příspěvky: 1691
Registrován: 01 črc 2008 23:00

Příspěvekod genar » 11 led 2009 08:10

hh mno to je problem pravda parta by mela mít stejne xp jako by zabijeli samy pokud sou v urcitem rozmezí na druhou stranu (aby to nebylo jednoduche) by meli mít mnohem vetsi spawn ne že du solo mam 3 kozli dem v 10 mame 3 kozli furt hledite na pocet xp ale parta zabije stejne množství npc sice rychlej ale pak stejne cekaji na respawn(kozli sou vyjimka ti sou hned)
Uživatelský avatar
genar
Level 20
 
Příspěvky: 112
Registrován: 21 čer 2008 23:00

Příspěvekod Feiwill » 11 led 2009 11:34

Hejkal píše:A priznete si to sami to ze tady hra zacina na 40 lvl je jiste pravda ze. A neni to nahodou skoda?

Ja nemyslim, ze je to skoda, ale nevyhnutelnost, pokud nemas RP. Pokavad jsme akcni/powergaming/loot server, tak budeme na svete mit vzdycky lehci dngy a tezsi dungy. V tech lehcich (zvladnutelnych na lowlvlu) budou slabsi itemy a v tech tezsich silnejsi itemy. A tezsi dungy samozrejme musi byt pro party 40tek. A hraci samozrejme vzdycky budou chtit mit ty nej itemy a nej postavy, to je jasny. A protoze ty nej itemy jsou ve 40tkovych dungach, budou chtit expit co nejrychleji svoje 40tky. To je ta nevyhnutelnost. Neni tu duvod placat se na lowlvlu, krome pocatecniho poznavani sveta (kdyz jsem na Ark prisel, taky me bavilo jen chodit po svete, ale jak jednou cuchnes k raidovani tezkych dungu s peti dalsima lidima a na konci ti zacnou padat cool veci, zdaleka to predci romantiku z expeni). Existuji sice dungy, kam 40tky nemuzou vejit a nekteri maji lowlvl chary delane na looteni techto dungu, ale proces expeni techto charu je to same story: co nejrychleji je dostat na onen lvl X. Neni duvod se zbytecne dlouho placat na lvlu mensim jak X.

genar> a vyjimka jsou taky psi, klepeta, jesterky, skreti, stoky, ...

Shadow> Tvoje prezentace na tomhle foru neni o nicem jinym nez o arogantni kritice, silne neasertivnim nadsazovani svych nazoru nad nazory ostatnich a prachsprostym chvastani. A prave konstruktivni ty pripominky taky nejsou. Pokavad na Ark vubec nehrajes, prestan na toto forum psat cokoli, co bude trpet nekteryma z techhle neduhu. Uz toho bylo dost.
Feiwill
Level 29
 
Příspěvky: 946
Registrován: 30 pro 2007 00:00
Bydliště: Morava

Příspěvekod Hejkal » 11 led 2009 12:10

Expi neexpi, spam nespam stavajici expici system je delanej jen pro 40ky ne min coz je hnus a blbi, dneska sem to pocitil celkem silne nemuzu jit na 14 lvl expit s blbou 13kou jelikoz pak ma o dost min expu doufam ze vam to staci jako duvod stim neco udelat!
Hejkal
Level 18
 
Příspěvky: 63
Registrován: 05 led 2009 00:00

Příspěvekod praetor » 11 led 2009 13:57

Hejkal píše:Expi neexpi, spam nespam stavajici expici system je delanej jen pro 40ky ne min coz je hnus a blbi, dneska sem to pocitil celkem silne nemuzu jit na 14 lvl expit s blbou 13kou jelikoz pak ma o dost min expu doufam ze vam to staci jako duvod stim neco udelat!

Nemám pocit, že by parta 13ky a 14ky tak trpela. Častokrát nemám problém ísť do party s človekom, ktorý je o niekoľko lvlov vyššie. Jednoducho, niekedy sa podarí nájsť parťáka na rovnakom lvl a niekedy nie. Tým pádom, niektoré postavy sa podarí vyexpiť za pár dní a niektoré jednoducho nie. Napr. na svojho druida som takmer vôbec parťáka nemal a expil som ho niekoľko týždňov. A prežil som.

Nepovažujem síce XP systém na Arku za ideálny, ale dá sa s ním v pohode žiť.
Uživatelský avatar
praetor
Level 23
 
Příspěvky: 221
Registrován: 29 srp 2008 23:00
Bydliště: Katinwell

Příspěvekod ozi88 » 13 led 2009 14:34

praetor píše:Nepovažujem síce XP systém na Arku za ideálny, ale dá sa s ním v pohode žiť.


da se s nim zit, to je jakoby vykrik pred umiranim ;)

mozna se da i v tom pripade i zlepsit.

souhlasim s Feiem a jeho sedlakem na lvl1 a vojakem na lvl5 :) - pravda pravdiva

na druhou stranu musim rict, ze tohle je hra a tady nemuzeme sedlakovat a vojakovat, tady se to musi udelat tak, aby to zabavne bylo i pro sedlaka na lvl1 :)

ad VSICHNI vs. HEJKAL: hejkal se tu snazi rict, ze by expovani v parte mohlo byt prijemnejsi a ne odrazujici....hlasku typu, si moc vysoko, nebo si moc nizko sme uz slyseli vsichni xkrat.

takze takhle: tohle je server, ktery patri nam vsem. proc tedy nezapojit pouze AKTIVNI hrace do hlasovani o tom, jestli nerozsirit rozhrani xp v parte. tam se rozhodne. nechci tu videt prispevek typu....to ne, stejne to tak neudelame, i kdyz se odhlasuje zmena a mee mee mee mee mee, pak mi polibte paty (pockejte az vas budu mlatit boxerem do obliceje ;) )
ozi88
Level 23
 
Příspěvky: 236
Registrován: 27 lis 2008 00:00
Bydliště: Orgimmar

Příspěvekod praetor » 13 led 2009 16:39

ozi88 píše:
praetor píše:Nepovažujem síce XP systém na Arku za ideálny, ale dá sa s ním v pohode žiť.


da se s nim zit, to je jakoby vykrik pred umiranim ;)

To slovíčko "v pohode" si vynechal. S ním tá veta nepôsobí tak tragicky, ako píšeš :)

ozi88 píše:takze takhle: tohle je server, ktery patri nam vsem. proc tedy nezapojit pouze AKTIVNI hrace do hlasovani o tom, jestli nerozsirit rozhrani xp v parte. tam se rozhodne.

Súhlas.
Uživatelský avatar
praetor
Level 23
 
Příspěvky: 221
Registrován: 29 srp 2008 23:00
Bydliště: Katinwell

Příspěvekod Hejkal » 13 led 2009 17:31

ozi88 píše:
ad VSICHNI vs. HEJKAL: hejkal se tu snazi rict, ze by expovani v parte mohlo byt prijemnejsi a ne odrazujici....hlasku typu, si moc vysoko, nebo si moc nizko sme uz slyseli vsichni xkrat.


Teda sem tu par dni a udelal sem takove pozdvizeni.. Ano presne to sem chtel rict :)
Hejkal
Level 18
 
Příspěvky: 63
Registrován: 05 led 2009 00:00

Příspěvekod Yorton » 13 led 2009 19:17

Jo, hlasoval bych, aby se zvýšil levlový rozdíl, kdy se neztrácí tolik expů.

Zrovna dnes jsme expili já a Drax v opuštěné sluji...stále byla moje postavička o 2lvl výše a já byl 8 a on 6 a expy byli výhodný pro oba-byli jsme v partě.Za situace 9lvl a 7 jsme taky byli v partě, ale pak najednou za situace 10 8 už to bylo pro něj nevýhodný a museli jsme běhat každej sám.
Sám měl 60 a se mnou mín než polovinu nebo kolik...fakt nádhera.A to je jen o 2 lvly. :? :roll: Já na tom byl jako vyšší lvl dobře.
Rajesh- zpěvák
Grog-řezník
Ojo Bouryoku-neznámý tvor
Uživatelský avatar
Yorton
Level 27
 
Příspěvky: 538
Registrován: 07 led 2009 00:00
Bydliště: Neznámé

Příspěvekod kiklop » 13 led 2009 23:07

Hm a nebolo to nahodou tym, ze si uz bol na tych golemov privysoky level? Tento priklad nema podla mna s rozdielom levelov v grupe nic spolocne. Tym vsak nechcem povedat, ze by som bol proti zvyseniu rozdielu;)
Gurin Hammerfist - Agardonska stráž R.I.P.
Gard z Veze - R.I.P.

Michal od Zvona - kto vie co z neho bude
Grurin Hammerfist - Gurinov syn
Mlat Hammerfist - druhorodeny Gurinov syn
Uživatelský avatar
kiklop
Level 22
 
Příspěvky: 160
Registrován: 21 led 2008 00:00

Příspěvekod genar » 14 led 2009 08:33

nvm no je to tam do 11 a když za ne sam ma 60 tak se me nezda že je na ne moc(vzhledem k xp/1 npc)
ale aby 9mel 60xp a 8 29 to je krapet divne:)
Uživatelský avatar
genar
Level 20
 
Příspěvky: 112
Registrován: 21 čer 2008 23:00

Příspěvekod praetor » 14 led 2009 15:06

genar píše:nvm no je to tam do 11 a když za ne sam ma 60 tak se me nezda že je na ne moc(vzhledem k xp/1 npc)
ale aby 9mel 60xp a 8 29 to je krapet divne:)

Na množstvo expov ešte vplýva aj kombinácia rasy a povolaní.
Uživatelský avatar
praetor
Level 23
 
Příspěvky: 221
Registrován: 29 srp 2008 23:00
Bydliště: Katinwell

PředchozíDalší

Zpět na Návrhy, postřehy, nabídky...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Foplips00 a 7 návštevníků